Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
w zespole Barcelony nie zagraja Roger Grimau, Gregor Fucka,Roberto Dueñas natomiast w zespole Ulekru nie wystapi Joseph Blair ktory ma problemy z plecami.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Moje wypociny na dziś(kosz i nie tylko)
PROFESJONAL-(3z6)
A.Roma-Pau-2(1,87) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
B.Lublana-Zagrzeb-1(1,35)-(błąd)
B.S.Bolog.-Malaga-1(1,13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
B.M.T.Aviv-Siena-1X(1,21) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
C.Kowno-CSKA-2X(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
D.Ulker-Barcelona-1X(1,57)-(błąd)
D.Storhamar-Sarpsborg-1(1,24) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
E.Malisse-Saulnier-2(1,8)-(błąd)
F.Sven/Tu-Hopkins/Miua-1(1,53) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
F.Den Bosch-Sittard-1(1,31) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Po wczorajszym remisie Valencji postanowilem się dzisiaj zabezpieczyć w niektórych spotkaniach remisem.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Widziałem PAU w meczu z Partizanem.Grają dobrze w obronie i mają bardzo wysokich graczy pod koszem.A jednym zdaniem Roma ma problemy a PAU dużą motywację. Dlatego myślę , Ze dadzą radą.
Do boju PAU.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Wypowiedz trenera Barcelony Svetislava Pesica na temat meczu:

"We are worried about our situation, with three players injured - Grimau, Fucka and now Dueñas, too - but that's what we have. We'll try to play hard and give a chance to other players. We'll use this situation to evaluate how our young players are improving. We've had many problems, but we're first in our group. So we'll feel happy, whatever happens on Thursday. Ulker had some problems, too, at the beginning of the Euroleague, but they have individual quality and two very good American players. I'm sure they will play better in the Top 16, because they have the talent and the time to improve."

Tak wiec liczy sie z porazka w dzisiejszym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Kiwiasty czy to duże osłabienie dla Ulkeru jak nie za gra Blair?

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Hmmm jak na moje oko Blair duzo znaczy dla Ulkeru, ale patrzac na to z drugiej strony oslabienia Barcelony sa duzo powazniejsze, 3 graczy podstawowych nie zagra na pewno. Wprowadza mlodych graczy na ten mecz. Sadze ze nie dadza rady przed turecka fanatyczna publicznoscia.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
ok dzieki bo chce zagrac to za 100 razem z Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
Taki dubelek to na disiaj najlepsze rozwiazanie moim zdaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
mysle ze fizjoterapeuci zrobia wszystko zeby blair zagral wydaje mi sie ze to jest tylko kolejna plotka.......wydaje mi sie ze blair nie odpusci meczu.......i bedzie chcial grac a chec gry przezwycieza ból.......dla mnie ulker wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
wysłał Ben_Killa$:
mysle ze fizjoterapeuci zrobia wszystko zeby blair zagral wydaje mi sie ze to jest tylko kolejna plotka.......wydaje mi sie ze blair nie odpusci meczu.......i bedzie chcial grac a chec gry przezwycieza ból.......dla mnie ulker wygra

Przychylam sie do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
witam ,potrzebuje pomocy,,niewiem jaki wariant ma najmniejsze ryzyko 73+/PO ORTEZO /LOT-PO 1.80
0-4/LOTTOMATICA-PO ORTEZO 1.80 1
-25+/GARNETT /MIN-SAC 1.70 11.00 1.75
(sacramento bez milera)
ULKER-BARCELONA 1.75 1
czekam na odpowiedz ,z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
marco jesli kings graja na 100% bez millera to pewna jedynka na minesote ulker tez wygra wiec wybral bym drugi wariant ale jesli oczywiscie na 100% nie gra miller

Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Ja mam wariant -5 na PAU i też nie wiem co mam z tym zrobić.
Pewniakiem wydaje się być Skipper -8,5 w Expekcie.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Na ULKER jest -5,5 po kursie 1,85 co byście zrobili. Myśle że powinno wejść.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
karlos postaw na ulker 1 bardziej pewna niz z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
A Skipper -8,5 co sądzisz??

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
Ben_Killa$ ,niechodzi o caly mecz(4 zrzedu remisiki ) lecz tylko o Kevina Garneta pnk -25+( dwie drozyny ktorych gra oparta na ataku,brak milera spowoduje wiecejmiejsca (nasz songaila jeszcze nuiejest tak dobry, divac nie w formie ostatnio)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
wiesz co mysle ze malaga skonczy swoj udzial w eurolidze z bilansem z 4 zwyciestwami a skipper walczy o 3 miejsce ze sieną......ja bym zaryzykowal na ten skipper z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko ze jeszcze nie wplynal mi hajs na expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale mysel ze vujanic i reszta wygraja wiecej niz 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to tylko moje skromne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
marco lithuania co sądzisz o boloni -8,5 po kursie 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
witam
mam takie pytanko dlaczego uwazacie maccabi za takiego pewniaka rozumiem ze siena na wyjezdzie ma bilans 1-0-6 ale przeciez maccabi ma juz zapewniona 1 pozycje a siena walczy jeszcze o 3 ??? wiec jesli ktos moze mi powiedziec moze cos czego niewiem wiec prosze o odpowiedz
dzieki pozdrawiam

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1