|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
w zespole Barcelony nie zagraja Roger Grimau, Gregor Fucka,Roberto Dueñas natomiast w zespole Ulekru nie wystapi Joseph Blair ktory ma problemy z plecami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,885 |
Moje wypociny na dziś(kosz i nie tylko) PROFESJONAL-(3z6) A.Roma-Pau-2(1,87) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> B.Lublana-Zagrzeb-1(1,35)-(błąd) B.S.Bolog.-Malaga-1(1,13) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> B.M.T.Aviv-Siena-1X(1,21) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> C.Kowno-CSKA-2X(1,9) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> D.Ulker-Barcelona-1X(1,57)-(błąd) D.Storhamar-Sarpsborg-1(1,24) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> E.Malisse-Saulnier-2(1,8)-(błąd) F.Sven/Tu-Hopkins/Miua-1(1,53) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> F.Den Bosch-Sittard-1(1,31) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Po wczorajszym remisie Valencji postanowilem się dzisiaj zabezpieczyć w niektórych spotkaniach remisem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Widziałem PAU w meczu z Partizanem.Grają dobrze w obronie i mają bardzo wysokich graczy pod koszem.A jednym zdaniem Roma ma problemy a PAU dużą motywację. Dlatego myślę , Ze dadzą radą. Do boju PAU.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Wypowiedz trenera Barcelony Svetislava Pesica na temat meczu:
"We are worried about our situation, with three players injured - Grimau, Fucka and now Dueñas, too - but that's what we have. We'll try to play hard and give a chance to other players. We'll use this situation to evaluate how our young players are improving. We've had many problems, but we're first in our group. So we'll feel happy, whatever happens on Thursday. Ulker had some problems, too, at the beginning of the Euroleague, but they have individual quality and two very good American players. I'm sure they will play better in the Top 16, because they have the talent and the time to improve."
Tak wiec liczy sie z porazka w dzisiejszym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Kiwiasty czy to duże osłabienie dla Ulkeru jak nie za gra Blair?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Hmmm jak na moje oko Blair duzo znaczy dla Ulkeru, ale patrzac na to z drugiej strony oslabienia Barcelony sa duzo powazniejsze, 3 graczy podstawowych nie zagra na pewno. Wprowadza mlodych graczy na ten mecz. Sadze ze nie dadza rady przed turecka fanatyczna publicznoscia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
ok dzieki bo chce zagrac to za 100 razem z Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
Taki dubelek to na disiaj najlepsze rozwiazanie moim zdaniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
mysle ze fizjoterapeuci zrobia wszystko zeby blair zagral wydaje mi sie ze to jest tylko kolejna plotka.......wydaje mi sie ze blair nie odpusci meczu.......i bedzie chcial grac a chec gry przezwycieza ból.......dla mnie ulker wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
wysłał Ben_Killa$: mysle ze fizjoterapeuci zrobia wszystko zeby blair zagral wydaje mi sie ze to jest tylko kolejna plotka.......wydaje mi sie ze blair nie odpusci meczu.......i bedzie chcial grac a chec gry przezwycieza ból.......dla mnie ulker wygra
Przychylam sie do tego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
witam ,potrzebuje pomocy,,niewiem jaki wariant ma najmniejsze ryzyko 73+/PO ORTEZO /LOT-PO 1.80 0-4/LOTTOMATICA-PO ORTEZO 1.80 1 -25+/GARNETT /MIN-SAC 1.70 11.00 1.75 (sacramento bez milera) ULKER-BARCELONA 1.75 1 czekam na odpowiedz ,z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
marco jesli kings graja na 100% bez millera to pewna jedynka na minesote ulker tez wygra wiec wybral bym drugi wariant ale jesli oczywiscie na 100% nie gra miller
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Ja mam wariant -5 na PAU i też nie wiem co mam z tym zrobić. Pewniakiem wydaje się być Skipper -8,5 w Expekcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Na ULKER jest -5,5 po kursie 1,85 co byście zrobili. Myśle że powinno wejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
karlos postaw na ulker 1 bardziej pewna niz z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
A Skipper -8,5 co sądzisz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
Ben_Killa$ ,niechodzi o caly mecz(4 zrzedu remisiki ) lecz tylko o Kevina Garneta pnk -25+( dwie drozyny ktorych gra oparta na ataku,brak milera spowoduje wiecejmiejsca (nasz songaila jeszcze nuiejest tak dobry, divac nie w formie ostatnio)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
wiesz co mysle ze malaga skonczy swoj udzial w eurolidze z bilansem z 4 zwyciestwami a skipper walczy o 3 miejsce ze sieną......ja bym zaryzykowal na ten skipper z handicapem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko ze jeszcze nie wplynal mi hajs na expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale mysel ze vujanic i reszta wygraja wiecej niz 9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale to tylko moje skromne zdanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
marco lithuania co sądzisz o boloni -8,5 po kursie 1,85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 5,910 |
witam mam takie pytanko dlaczego uwazacie maccabi za takiego pewniaka rozumiem ze siena na wyjezdzie ma bilans 1-0-6 ale przeciez maccabi ma juz zapewniona 1 pozycje a siena walczy jeszcze o 3 ??? wiec jesli ktos moze mi powiedziec moze cos czego niewiem wiec prosze o odpowiedz dzieki pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|