nie ma nikogo kto bedzie mogl sie przeciwstawic garnetowi nie ma nikogo kto bedzie mogl sie przeciwstawic garnetowi
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
marco mysle ze mozesz to grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie ma nikogo kto bedzie mogl sie przeciwstawic garnetowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
Macabbi ma gorszy bilans z CSKA i ma narazie drugie miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
Karlos lepiej na krka -14 zagraj!
zydzi zawsze znajda sobie zysk .
-----
dzieki zagram 25+ wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
nie bedzie nikogo kto bedzie mogl walczyc z kevinem wiec mozesz chyba grac +25

Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
ulker jeszcze o cos walczy czy tez moze sobie mecz z barca potraktowac ulgowo? co daje drugie miejsce? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
No to podajcie typy na dzisiaj z uzasadnieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
S
sh Offline
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
A co sadzicie o handicapie +15.5 na Krka ? Wiem, że Panathinaikos musi wygrac, wiem że w Grecji teraz "goracy", ale Krak nie jest takie słabe jak sie wydaje. Na pewno stac ich na wiecej i na pewno beda walczyli, mysle ze wynik w okolicach -5 jest w ich zasiegu

Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
i sie professjonal wkoncu polapal w meczu Roma-Pau i juz zmienil kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe rychlo w czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Kursy na Ulker

STS - 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Prof 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Toto 1.7

Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Czyżby wszyscy pobiegli do STSu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ja tez własnie tam wychodze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
GOGO ULKER

Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
kursy z expektu to jest to
oni wiedza cos czego my nie wiemy :-)
ulker 1,3
pau 1,3
macabi 1,05
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
No to poszedl na dzis kolejny dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ulker i Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Koszykowka to piekna dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze wygranych dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 419
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 419
Quote
Oryginalnie wysłał Szafa_gra:
[qb]kursy z expektu to jest to
oni wiedza cos czego my nie wiemy :-)
ulker 1,3
pau 1,3
macabi 1,05
pozdrawiam[/qb]
To i tak dziwne,ze jeszcze trzymaja Pau-bo praktycznie inni juz to pozdejmowali.Co ciekawsze-wielu bukow netowych pozdejmowalo tez mecz Ulkeru

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
dziś zagrałem :

LOTTOMATICA ROMA vs. EB PAU-ORTHEZ 2 1.87

Nigdy bym tego nie zagrał gdyby nie ta ostatnia kolejka . Pau ma jeszcze szanse na awans a przy sprzyjajacych okolicznościach nawet na zajęcie czwartego miejsca .Z tego co napływa z obozu Rzymian mozna wywnoskować iż mają oni trudności z zebraniem zawodników którzy będą dziś w stanie zagrać .Rzymianie zapowiadają iż będą grać dziś o prestiz i dla swoich kibiców ale wydaje mi się że to tylo zasłona dymna przed tym co dziś zaprezentują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Dla Francuzów będzie to mecz o być albo nie byc i mam nadzieje że go wykorzystają . Kurs jak dla mnie z nieba wzięty

ULKER ISTANBUL vs. FC BARCELONA 1 1.76

O tym meczu napisanu już na forum chyba wszystko . Barca bez trzech zawodników nie da rady wygrać , bo i po co im zwycięstwo .

PANATHINAIKOS vs. KRKA NOVO MESTO 1 1.07

Bez komentaza .

powodzenia .oby sie obyło dziś bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Quote
witam
mam takie pytanko dlaczego uwazacie maccabi za takiego pewniaka rozumiem ze siena na wyjezdzie ma bilans 1-0-6 ale przeciez maccabi ma juz zapewniona 1 pozycje a siena walczy jeszcze o 3 ??? wiec jesli ktos moze mi powiedziec moze cos czego niewiem wiec prosze o odpowiedz
Moze dlatego, ze w Tel Avivie przy normalnej dyspozycji gospodarzy moze wygrac jedynie CSKA? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Quote
Rzymianie zapowiadają iż będą grać dziś o prestiz i dla swoich kibiców
Jakich kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Tam im troche przykro gra sie w takiej duzej i puuuustej hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
jak myślicie : co sie teraz bardziej opłaca Pau-Orthers ?? awans do TOP 16 czy przegrana w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]jak myślicie : co sie teraz bardziej opłaca Pau-Orthers ?? awans do TOP 16 czy przegrana w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Pau jak wygra i tak ma male szanse na awans, bo musialby wygrac Partizan z Aekiem i Lublana z Cibona...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
i to jest bardzo realne, Partizan jak zagra dobrze ma szanse wygrac z AEK-iem ktory nie prezentuje nic specjalnego, a mecz Olimpja -Cibona podobno jest ustawiony na gospodarzy zeby im krzywdy nie zrobic, solidarnosc balkanska

Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
zeby bylo lepiej Cibona pojechala do Olimpi bez Jamesa Penne'go ktory ciagnie cala gre Cibony. Jednym minusem drugieo meczu moze byc to ze Partizan zagra bez Frederick House'a ktory jest kontuzjowany. Ale sadze ze powinni u siebie i bez niego poradzic. Pozdrawiam

Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
A co sądzicie o under 160,5 w meczu CSKA, mysle ze obie druzyny skupią sie na defensyfie i nie bedzie dużego wynkiu

Strona 6 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, bukma, Sensei, $-man, rafal08, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,194 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025