|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
marco mysle ze mozesz to grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie ma nikogo kto bedzie mogl sie przeciwstawic garnetowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2003
Posty: 52 |
Macabbi ma gorszy bilans z CSKA i ma narazie drugie miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 116 |
Karlos lepiej na krka -14 zagraj! zydzi zawsze znajda sobie zysk . ----- dzieki zagram 25+ wysoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
nie bedzie nikogo kto bedzie mogl walczyc z kevinem wiec mozesz chyba grac +25
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 207 |
ulker jeszcze o cos walczy czy tez moze sobie mecz z barca potraktowac ulgowo? co daje drugie miejsce? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
No to podajcie typy na dzisiaj z uzasadnieniem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31 |
A co sadzicie o handicapie +15.5 na Krka ? Wiem, że Panathinaikos musi wygrac, wiem że w Grecji teraz "goracy", ale Krak nie jest takie słabe jak sie wydaje. Na pewno stac ich na wiecej i na pewno beda walczyli, mysle ze wynik w okolicach -5 jest w ich zasiegu
Czekam na wasze opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
i sie professjonal wkoncu polapal w meczu Roma-Pau i juz zmienil kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe rychlo w czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Kursy na Ulker
STS - 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Prof 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Toto 1.7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Czyżby wszyscy pobiegli do STSu ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja tez własnie tam wychodze. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: GOGO ULKER
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 583 |
kursy z expektu to jest to oni wiedza cos czego my nie wiemy :-) ulker 1,3 pau 1,3 macabi 1,05 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
No to poszedl na dzis kolejny dubelek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ulker i Maccabi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Koszykowka to piekna dyscyplina <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze wygranych dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 419
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 419 |
Oryginalnie wysłał Szafa_gra: [qb]kursy z expektu to jest to oni wiedza cos czego my nie wiemy :-) ulker 1,3 pau 1,3 macabi 1,05 pozdrawiam[/qb] To i tak dziwne,ze jeszcze trzymaja Pau-bo praktycznie inni juz to pozdejmowali.Co ciekawsze-wielu bukow netowych pozdejmowalo tez mecz Ulkeru
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
dziś zagrałem :
LOTTOMATICA ROMA vs. EB PAU-ORTHEZ 2 1.87
Nigdy bym tego nie zagrał gdyby nie ta ostatnia kolejka . Pau ma jeszcze szanse na awans a przy sprzyjajacych okolicznościach nawet na zajęcie czwartego miejsca .Z tego co napływa z obozu Rzymian mozna wywnoskować iż mają oni trudności z zebraniem zawodników którzy będą dziś w stanie zagrać .Rzymianie zapowiadają iż będą grać dziś o prestiz i dla swoich kibiców ale wydaje mi się że to tylo zasłona dymna przed tym co dziś zaprezentują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Dla Francuzów będzie to mecz o być albo nie byc i mam nadzieje że go wykorzystają . Kurs jak dla mnie z nieba wzięty
ULKER ISTANBUL vs. FC BARCELONA 1 1.76
O tym meczu napisanu już na forum chyba wszystko . Barca bez trzech zawodników nie da rady wygrać , bo i po co im zwycięstwo .
PANATHINAIKOS vs. KRKA NOVO MESTO 1 1.07
Bez komentaza .
powodzenia .oby sie obyło dziś bez dogrywek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
witam mam takie pytanko dlaczego uwazacie maccabi za takiego pewniaka rozumiem ze siena na wyjezdzie ma bilans 1-0-6 ale przeciez maccabi ma juz zapewniona 1 pozycje a siena walczy jeszcze o 3 ??? wiec jesli ktos moze mi powiedziec moze cos czego niewiem wiec prosze o odpowiedz Moze dlatego, ze w Tel Avivie przy normalnej dyspozycji gospodarzy moze wygrac jedynie CSKA? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Rzymianie zapowiadają iż będą grać dziś o prestiz i dla swoich kibiców Jakich kibiców <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ? Tam im troche przykro gra sie w takiej duzej i puuuustej hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
jak myślicie : co sie teraz bardziej opłaca Pau-Orthers ?? awans do TOP 16 czy przegrana w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]jak myślicie : co sie teraz bardziej opłaca Pau-Orthers ?? awans do TOP 16 czy przegrana w Rzymie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Pau jak wygra i tak ma male szanse na awans, bo musialby wygrac Partizan z Aekiem i Lublana z Cibona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
i to jest bardzo realne, Partizan jak zagra dobrze ma szanse wygrac z AEK-iem ktory nie prezentuje nic specjalnego, a mecz Olimpja -Cibona podobno jest ustawiony na gospodarzy zeby im krzywdy nie zrobic, solidarnosc balkanska
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 838 |
zeby bylo lepiej Cibona pojechala do Olimpi bez Jamesa Penne'go ktory ciagnie cala gre Cibony. Jednym minusem drugieo meczu moze byc to ze Partizan zagra bez Frederick House'a ktory jest kontuzjowany. Ale sadze ze powinni u siebie i bez niego poradzic. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
A co sądzicie o under 160,5 w meczu CSKA, mysle ze obie druzyny skupią sie na defensyfie i nie bedzie dużego wynkiu
|
|
|
Link skopiowany do schowka