|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
No ja tez dalem, ale tylko w progresji +6 ale normalnie to dalem gola 2. Zydki dostana w finale mam nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 552 |
jednak Reflex bez pomocy Ffrienda nie dal rady <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
FINAŁ: Real Madrid - Hapoel Jerusalem 1 :4gw: tak na pierwszy rzut oka poza tym progresja przeciwko Hapoelowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Ja nie zmieniam zdania: Finał - Real Madryt-Reflex Belgrad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zgadza się - za taki kurs to naprawdę warto grać Reflex - to jest chyba typ dnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no tak nie udało im się. Ale warto było - dla mnie są zespołem, a nie jak k..a Hapoel drużyną trzech, może czterech zawodników. Eh
|
|
|
Link skopiowany do schowka