|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt) Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła. Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie. Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt) Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła. Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie. Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City[/qb] Co do deklasacji mogła to spokojnie zrobić prowadzenie w 33min 63-49 i od tego moment nastąpiło jakby rozluźnienie w jej szeregach, a pełna mobilizacja Unicaji - prawie kopia meczu z Pamesą - tyle tylko, że z innym skutkiem (na szczęście uff) - rzuty wolne Bodirogi przystopowały nieco apetyty Malagi. I skończyło sie jak miało się skończyć. Na sobotę buki podniosły handi do -7,0 (EXP) zastanawiam się co robić? Bo to że Barca wygra to pewnik (kurs 1,20), ale iloma oczkami? Pozdrowienia Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb] Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt) Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła. Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie. Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City[/qb] Co do deklasacji mogła to spokojnie zrobić prowadzenie w 33min 63-49 i od tego moment nastąpiło jakby rozluźnienie w jej szeregach, a pełna mobilizacja Unicaji - prawie kopia meczu z Pamesą - tyle tylko, że z innym skutkiem (na szczęście uff) - rzuty wolne Bodirogi przystopowały nieco apetyty Malagi. I skończyło sie jak miało się skończyć. Na sobotę buki podniosły handi do -7,0 (EXP) zastanawiam się co robić? Bo to że Barca wygra to pewnik (kurs 1,20), ale iloma oczkami? Pozdrowienia Krajan[/qb] Uwaga to jest dziwo !!! Jedank nie zwrócono mi kasy za handi Barcelony. W sportingbecie było -7,0,mecz zakończył sie wynikiem 72-65 ,więc..... Okazuje się ,że u nich opcja "remis" (jest taka) to stawianie na remis po wliczeniu handi !!! Oczywiście pisze o tym regulamin,ale ja nie przeczytałem,zreszta jak bym czytał,to i tak bym nie uwierzył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 72-65 to ....remis....ciekawych rzeczy sie człowiek może jeszcze dowiedzieć o otaczającym nas świecie. A w ramach protestu za taki regulamin - nie gram dziś nic z europejsatego basketu. BTW musze oddać sprawiedliwośc Panu z obsługi,nic nie mógł mi pomóc,choć wyczułem,że trzymał moja stronę - podobno mój przypadek może skłonić jakichś ważniaków w Sbecie do zmiany opcji w zakładach na eurobasket,oby. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pół dnia dumam co począć z dzisiejszym meczem. Parę kuponów puściłem dziś (łączone) z TAU bez hp (1,20) ale trzeba przecież zagrać jakiegoś wysokiego singielka i połączyć go z Minesotą, ale jakiego -+8? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co robić? Z jednej strony to TAU jest napewno duż mocniejszą drużyną, po drugie potrafi wygrywać wysoko w szczególności u siebie i trzecie liga mecze w PO tej ligi są bardzo wyrownane (w przeciwieństwie do wloskiej) - z drugiej strony Adecco pokazalo w meczu z Realem całkiem przyzwoity basket, ponadto nieźle radzi sobie na wyjazdach. Jeszcze 3 godz. do meczu, a mi brak sprecyzowanego typu - narazie bliżej HP+. Oczekuję jakieś pomocy ludziska :zobacz: Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Z mojej któtkiej sondy 2 godz. wynika że zdecydowana 9 (prawie 80%) głosowało za -hc, po 1 głosie z 9 oddanych było na pozostałe opcje. Że sam nie mam własnego "twardego typu zdam się na większość i zagram na TAU (-8,0) jako singielka i dublecie z MINNESOTĄ. Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Tau zaczeła od mocnego uderzenia tak jakby chcieli wygrać mecz już w pierwszej odsłonie - później troszkę marazmu i końcówka jak początek - 30-18 po 1 kwarcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
macie jakas stronke z wynikami na biezaco?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]macie jakas stronke z wynikami na biezaco?[/qb] http://www.acb.com/acb2/main.htm narazie 47-25 lol istna masakra 58-32 po 2 kwarcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ostrego strzelania ciąg dalszy! Trener Ceramiki zagrał jak pokerzysta 4 sek przed końcem 2 kwarty wziął czas przy stanie? :eek: 58-31. Do przerwy 58-32
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chlopaki se odpuszczaja chyba!!! :eek: 60-53!!! :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ktoś tu sobie chyba robi jaja 20 pkt w 7 min?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Ktoś tu sobie chyba robi jaja 20 pkt w 7 min?[/qb] zgadza sie 20!!!! teraz troche lepiej 70 do 58 7 min do końca lol 70 62 5 min do konca -hd poszedł sie ..... byle by tyko wygrali to wyjde na 0 LOL noo jest jescze szansa na -hd 79-67 albo i nie 79-70 1min do końca 83-74 1 punkt uff 87-76 ale ile stresu, jednak bukmacherka wymaga silnego zdrowia he he.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ufffffffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
87-76 Brawo, ale po co ta 3 kwarta. Czekamy teraz na MINĘ! Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Dzisiaj tez stawiamy na Barce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś typuję krótko: Barcelona - Unicaja Malaga 1 (-7,0) 1.87 jako singiel i rozpis 2/3 z: Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 (-6,5) 1.87 Indiana Pacers - Detroit Pistons 1 (-5.0) 1.86 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał seoman: [qb]no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta[/qb] Czyżby znowu mały horrorek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb] Oryginalnie wysłał seoman: [qb]no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta[/qb] Czyżby znowu mały horrorek[/qb] rozumiem ze o barcie muwicie ? tak podacie mi link do niej braknie mi jej do 150zl wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|