Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt)
Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan[/qb]
Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła.
Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie.
Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt)
Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan[/qb]
Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła.
Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie.
Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Co do deklasacji mogła to spokojnie zrobić prowadzenie w 33min 63-49 i od tego moment nastąpiło jakby rozluźnienie w jej szeregach, a pełna mobilizacja Unicaji - prawie kopia meczu z Pamesą - tyle tylko, że z innym skutkiem (na szczęście uff) - rzuty wolne Bodirogi przystopowały nieco apetyty Malagi. I skończyło sie jak miało się skończyć. Na sobotę buki podniosły handi do -7,0 (EXP) zastanawiam się co robić? Bo to że Barca wygra to pewnik (kurs 1,20), ale iloma oczkami?
Pozdrowienia
Krajan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Powiem krótko - dziś Barcelona zdeklasuje Unicaję (myśle że różnicą 12-15pkt)
Mój typ Barcelona 1(-5,5) za większą kasę
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan[/qb]
Hehe,nie zdeklasowała,ale swoje zrobiła.
Ja wczoraj otwieram buka,by postawić i przygotowany jestem na -8,0 (bo tyle było jak patrzyłem o 15),a tu...obnizyli na 7,0 w sportingbecie.
Myśle sobie "a to jeszcze lepiej".....no i zwrot kasy chociaż wyciągnąłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Na dziś dam oczywiście na Taugres ,aktualnie jest -8,0 i uważam,że -handi do 10 można grać.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Co do deklasacji mogła to spokojnie zrobić prowadzenie w 33min 63-49 i od tego moment nastąpiło jakby rozluźnienie w jej szeregach, a pełna mobilizacja Unicaji - prawie kopia meczu z Pamesą - tyle tylko, że z innym skutkiem (na szczęście uff) - rzuty wolne Bodirogi przystopowały nieco apetyty Malagi. I skończyło sie jak miało się skończyć. Na sobotę buki podniosły handi do -7,0 (EXP) zastanawiam się co robić? Bo to że Barca wygra to pewnik (kurs 1,20), ale iloma oczkami?
Pozdrowienia
Krajan[/qb]
Uwaga to jest dziwo !!!

Jedank nie zwrócono mi kasy za handi Barcelony.
W sportingbecie było -7,0,mecz zakończył sie wynikiem 72-65 ,więc.....
Okazuje się ,że u nich opcja "remis" (jest taka) to stawianie na remis po wliczeniu handi !!!
Oczywiście pisze o tym regulamin,ale ja nie przeczytałem,zreszta jak bym czytał,to i tak bym nie uwierzył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
72-65 to ....remis....ciekawych rzeczy sie człowiek może jeszcze dowiedzieć o otaczającym nas świecie.
A w ramach protestu za taki regulamin - nie gram dziś nic z europejsatego basketu.

BTW musze oddać sprawiedliwośc Panu z obsługi,nic nie mógł mi pomóc,choć wyczułem,że trzymał moja stronę - podobno mój przypadek może skłonić jakichś ważniaków w Sbecie do zmiany opcji w zakładach na eurobasket,oby.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pół dnia dumam co począć z dzisiejszym meczem. Parę kuponów puściłem dziś (łączone) z TAU bez hp (1,20) ale trzeba przecież zagrać jakiegoś wysokiego singielka i połączyć go z Minesotą, ale jakiego -+8? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> co robić?
Z jednej strony to TAU jest napewno duż mocniejszą drużyną, po drugie potrafi wygrywać wysoko w szczególności u siebie i trzecie liga mecze w PO tej ligi są bardzo wyrownane (w przeciwieństwie do wloskiej) - z drugiej strony Adecco pokazalo w meczu z Realem całkiem przyzwoity basket, ponadto nieźle radzi sobie na wyjazdach.
Jeszcze 3 godz. do meczu, a mi brak sprecyzowanego typu - narazie bliżej HP+. Oczekuję jakieś pomocy ludziska :zobacz:
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Z mojej któtkiej sondy 2 godz. wynika że zdecydowana 9 (prawie 80%) głosowało za -hc, po 1 głosie z 9 oddanych było na pozostałe opcje. Że sam nie mam własnego "twardego typu zdam się na większość i zagram na TAU (-8,0) jako singielka i dublecie z MINNESOTĄ.
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Tau zaczeła od mocnego uderzenia tak jakby chcieli wygrać mecz już w pierwszej odsłonie - później troszkę marazmu i końcówka jak początek - 30-18 po 1 kwarcie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
macie jakas stronke z wynikami na biezaco?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]macie jakas stronke z wynikami na biezaco?[/qb]
http://www.acb.com/acb2/main.htm
narazie 47-25
lol istna masakra 58-32 po 2 kwarcie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
dzieki bardzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ostrego strzelania ciąg dalszy!
Trener Ceramiki zagrał jak pokerzysta 4 sek przed końcem 2 kwarty wziął czas przy stanie? :eek: 58-31.
Do przerwy 58-32

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
chlopaki se odpuszczaja chyba!!! :eek: 60-53!!! :eek: :eek:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ktoś tu sobie chyba robi jaja 20 pkt w 7 min?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Ktoś tu sobie chyba robi jaja 20 pkt w 7 min?[/qb]
zgadza sie 20!!!!
teraz troche lepiej 70 do 58 7 min do końca
lol 70 62 5 min do konca -hd poszedł sie .....
byle by tyko wygrali to wyjde na 0 LOL

noo jest jescze szansa na -hd 79-67
albo i nie 79-70
1min do końca 83-74 1 punkt

uff 87-76 ale ile stresu, jednak bukmacherka wymaga silnego zdrowia he he.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ufffffffff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
87-76 Brawo, ale po co ta 3 kwarta.
Czekamy teraz na MINĘ!
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Dzisiaj tez stawiamy na Barce?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś typuję krótko:
Barcelona - Unicaja Malaga 1 (-7,0) 1.87 jako singiel i rozpis 2/3 z:
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 (-6,5) 1.87
Indiana Pacers - Detroit Pistons 1 (-5.0) 1.86
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta[/qb]
Czyżby znowu mały horrorek

Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]no i znowu czeka nas nerwowa 4 kwarta[/qb]
Czyżby znowu mały horrorek[/qb]
rozumiem ze o barcie muwicie ? tak podacie mi link do niej braknie mi jej do 150zl wygranej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,872 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,535
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1