|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 242 |
Ja dzis postawilem na estudianetes , uwazam ze to jest druzyna dobra i nieobliczalna i wyeliminowala przeciez faworyzowana tau ceramice i moga poradzic sobie rowiez z barcelona ... po pierwszym minimalnie przegranym meczu ... jest szansa do zwyciestwa ... oczywiscie bedzie trudno lecz wysoki kurs kusi ... puscilem za mniejsza stawke ... gdyz na barce nie warto bylo ryzykowac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 242 |
narazie jest zle ... ale coz trudno taki jest sport a do konca jeszcze sporo po polowie I kwarty 19 - 9 dla barcy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu. Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.
Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fuksem.. ale wszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu. Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.
Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fuksem.. ale wszedl[/qb] dałem dziś na barce z handi z granicą 5.5, a fuks to był chyba całego dzisięciolecia, gdyż na 30sekud do końca meczu Estudiantes wyrównał stan meczu na 73:73 (nie wspominam juz że w 32min było 64:50 dla barcy i myślałem że obędzie bez końcowej nerwówki) a na jescze 5 sekund do końca było 76:74 dla barcy, a że skończyło się 80:74 to moge podziękować za przewinienie techniczne zawodnika Estudiantes w ostatnich sekundach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Oryginalnie wysłał Pitersz: [qb] Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu. Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.
Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Fuksem.. ale wszedl[/qb] dałem dziś na barce z handi z granicą 5.5, a fuks to był chyba całego dzisięciolecia, gdyż na 30sekud do końca meczu Estudiantes wyrównał stan meczu na 73:73 (nie wspominam juz że w 32min było 64:50 dla barcy i myślałem że obędzie bez końcowej nerwówki) a na jescze 5 sekund do końca było 76:74 dla barcy, a że skończyło się 80:74 to moge podziękować za przewinienie techniczne zawodnika Estudiantes w ostatnich sekundach[/qb] W takiej sytuacji mozna pomyslec, ze mecz byl ustawiony i Barca musiala go wygrac roznica przynajmniej 6 pktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Naprawde cos niesamowitego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
A ja zagrałem ok. 20.20 na 2 (+6,5) i też pięknie weszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Przy remisie 2-2 pomiedzy Barcelona a Estudiantes, na czyim parkiecie zosanie rozegrany finalowe 5 spotkanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514 |
Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Przy remisie 2-2 pomiedzy Barcelona a Estudiantes, na czyim parkiecie zosanie rozegrany finalowe 5 spotkanie?[/qb] jeżeli dojdzie do 5 meczu do odbędzie sie on w Barcelonie, gdyż ona po rundzie zasadniczej zajmowała wyższą pozycje w tabeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Dziś kolejny mecz i wygląda na to, że będzie 2:2, ale jakoś chyba nie zagram dziś tego, bo grają dwa nieobliczalne zespoły... No chyba, że mnie ktoś przekona do Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Dzis final finalow. Wydaje mi sie, ze trudno wytypowac faworyta. Jeden typ jednak mnie zaciekawil. +4,5 na Adecco. Co inni forumowicze o tym sadza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Dzis final finalow. Wydaje mi sie, ze trudno wytypowac faworyta. Jeden typ jednak mnie zaciekawil. +4,5 na Adecco. Co inni forumowicze o tym sadza?[/qb] IMHO dobry wybór,ja mam w B&W tylko -2,5/+2,5 ,tak więc zdecyduje sie na czyste Barcelona - Adecco 2 Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
Link skopiowany do schowka