Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: May 2004
Posty: 242
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 242
Ja dzis postawilem na estudianetes , uwazam ze to jest druzyna dobra i nieobliczalna i wyeliminowala przeciez faworyzowana tau ceramice i moga poradzic sobie rowiez z barcelona ... po pierwszym minimalnie przegranym meczu ... jest szansa do zwyciestwa ... oczywiscie bedzie trudno lecz wysoki kurs kusi ... puscilem za mniejsza stawke ... gdyz na barce nie warto bylo ryzykowac ...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 242
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 242
narazie jest zle ... ale coz trudno taki jest sport a do konca jeszcze sporo po polowie I kwarty 19 - 9 dla barcy ...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu.
Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.

Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Fuksem.. ale wszedl

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu.
Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.

Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Fuksem.. ale wszedl[/qb]
dałem dziś na barce z handi z granicą 5.5, a fuks to był chyba całego dzisięciolecia, gdyż na 30sekud do końca meczu Estudiantes wyrównał stan meczu na 73:73 (nie wspominam juz że w 32min było 64:50 dla barcy i myślałem że obędzie bez końcowej nerwówki) a na jescze 5 sekund do końca było 76:74 dla barcy, a że skończyło się 80:74 to moge podziękować za przewinienie techniczne zawodnika Estudiantes w ostatnich sekundach

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersz:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Znowu Barca lekko wygrala, ale nie bylo to pewne do ostatnich chwil meczu.
Po dwoch tak zacietych meczach w Barcelonie, chyba nei trudno wywnioskowac, ze Barca nie poradzi sobie na wyjezdzie.

Dzis nawet handicap wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Fuksem.. ale wszedl[/qb]
dałem dziś na barce z handi z granicą 5.5, a fuks to był chyba całego dzisięciolecia, gdyż na 30sekud do końca meczu Estudiantes wyrównał stan meczu na 73:73 (nie wspominam juz że w 32min było 64:50 dla barcy i myślałem że obędzie bez końcowej nerwówki) a na jescze 5 sekund do końca było 76:74 dla barcy, a że skończyło się 80:74 to moge podziękować za przewinienie techniczne zawodnika Estudiantes w ostatnich sekundach[/qb]
W takiej sytuacji mozna pomyslec, ze mecz byl ustawiony i Barca musiala go wygrac roznica przynajmniej 6 pktow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Naprawde cos niesamowitego

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
A ja zagrałem ok. 20.20 na 2 (+6,5) i też pięknie weszło.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Przy remisie 2-2 pomiedzy Barcelona a Estudiantes, na czyim parkiecie zosanie rozegrany finalowe 5 spotkanie?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 514
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Przy remisie 2-2 pomiedzy Barcelona a Estudiantes, na czyim parkiecie zosanie rozegrany finalowe 5 spotkanie?[/qb]
jeżeli dojdzie do 5 meczu do odbędzie sie on w Barcelonie, gdyż ona po rundzie zasadniczej zajmowała wyższą pozycje w tabeli

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Dziś kolejny mecz i wygląda na to, że będzie 2:2, ale jakoś chyba nie zagram dziś tego, bo grają dwa nieobliczalne zespoły... No chyba, że mnie ktoś przekona do Madrytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Dzis final finalow. Wydaje mi sie, ze trudno wytypowac faworyta. Jeden typ jednak mnie zaciekawil. +4,5 na Adecco. Co inni forumowicze o tym sadza?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Dzis final finalow. Wydaje mi sie, ze trudno wytypowac faworyta. Jeden typ jednak mnie zaciekawil. +4,5 na Adecco. Co inni forumowicze o tym sadza?[/qb]
IMHO dobry wybór,ja mam w B&W tylko
-2,5/+2,5 ,tak więc zdecyduje sie na czyste

Barcelona - Adecco 2

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,476 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1