Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
3 kolejka PO 18.05.04
Moje typy na dziś (EXP):
Benetton Treviso - Oregon Cantu 1(1.13)A
Montepaschi Siena - Metis Varese 1(1.06)B
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1(-5,5)(1,87)C
Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1(-6,0)(1,87)D

Wygrane Treviso i Sieny nie podlegają dyskusji zastanawiam się jeszcze nad handi (-13,5) na Sienę ale czasami się zdarza że drużyna prowadząca 15pkt lub więcej troszkę luzuje trener sprawdza nowe ustawienia i przewaga może się zmniejszyć do 8-12 pkt a wtedy z handi bum.
Zagram 2 x triple A+B+C i A+B+D (po 40) i spróbuję rozpisik 2 z 3 (C+D+E gdzie E-Indiana (hp-4,0) + A+B jako pewniaczki za 20(60).
Zastanowię się jeszcze nad ww (hp-13,5) i przedstawię moje zdanie w tej sprawie po godz. 17. Proszę o sugestie i Wasze typy.
Pozdrowienia
Krajan

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
U mnie na pierwszy rzut oka najpewniejszy wydaje sie plus handi na Cantu,zgadzam się również z Krajanem odnośnie Skippera - po 2 wyrównanych meczach lepsza druzyna winna odjechac na ponad 10 pts.
Siena...pomimo,ze zarobilem na nich krocie ,dziś nie zdecyduje sie na handi,za wysoko IMHO.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam....
PS: tylko sie nie smiejcie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Oryginalnie wysłał janoosh:
[qb]Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam....
PS: tylko sie nie smiejcie[/qb]
dam ci przyklad
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1(-5,5)czyli zeby weszla jedynka scavolini musi wygrac prznajmniej 6 pkt

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał janoosh:
[qb]Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam....
PS: tylko sie nie smiejcie[/qb]
Spoko,nikt nie jest wszechwiedzący od urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Weźmy np. mecz
Miami Heat - Indiana Pacers

Zakład na handi wyglada tak :
IND (-4,0)
MIA (+4,0)

Założmy ,że wynik meczu to
MIA 81 - IND 87

Teraz do wyniku Miami dodajemy 4 punkty (plus handi),a od wyniku Indiany odejmujemy 4 punkty (minus handi)

Wynik dla obstawiającego Indianę : 83:81 ,czyli zakład wygrany,dla obstawiającego Miami 85:87 - zakład przegrany.

Przy wyniku różniacym sie o 4 punkty na korzyść Indiany - zakłady zwrócone.

Mówiąc inaczej - druzynie granej jako faworyt (u nas Indiana) odejmujemy z góry (przed meczem) te przykładowe 4 punkty,underdogowi (w naszym przypadku Miami) - wysokość handi dodaje się.

W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład

Skipper - Lottomatica 1 (-6,0)

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład

Skipper - Lottomatica 1 (-6,0)
...
[/qb]
no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z góry dzięki!

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład

Skipper - Lottomatica 1 (-6,0)
...
[/qb]
no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jeżeli założymy sytuację o którą pytasz Skipper wygrywa 6 pkt to nie zależnie czy postawisz 1(-6,0) czy 2(+6,0) nastąpi zwrot stawki czyli potocznie 1.00 czyli zmiana kursu na dane zdarzenie z w tym przypadku 1.87 na 1.00. Najkrócej nie wygrywasz ale też nie przegrywasz. Chcesz poczytać szczegółowo o warunkach i zasadach expekt-a to jeżeli się już z nim bawisz to na niebieskim pasku na dole ekranusą opisy - wyniki na żywo....itp. tam znajdziesz zakladkę ZASADY wejdź w nią i się zapoznaj
Pozdrawiam
Krajan
I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z góry dzięki![/qb]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[QB][QUOTE]Oryginalnie wysłał damian1:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish:
Troszkę mi się źle wkleiło sorki
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład

Skipper - Lottomatica 1 (-6,0)
...
[/qb]
no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Z góry dzięki![/qb]
Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
to wiem, ale tam nie ma nic o systemach! chodzi o to, że jak bierzesz np. 3 mecze to masz do wyboru, oprócz zakładu normalnego, 2/3 (to wiadomo), trixie (to chyba popularna "czwórka" z Profa) i patent (tego właśnie nie wiem, ale chyba 1/3 i "czwórka").
O takie systemy mi właśnie chodzi.
Pozdrawiam.
...
dobra, już chyba wszycho skumałem

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]...Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
tak myślałem, tylko wydawało mi się to bezsensowne, nie lepiej było dać np. -6,5 albo -5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]to wiem, ale tam nie ma nic o systemach! chodzi o to, że jak bierzesz np. 3 mecze to masz do wyboru, oprócz zakładu normalnego, 2/3 (to wiadomo), trixie (to chyba popularna "czwórka" z Profa) i patent (tego właśnie nie wiem, ale chyba 1/3 i "czwórka").
O takie systemy mi właśnie chodzi.
Pozdrawiam.
...
dobra, już chyba wszycho skumałem[/qb]
sprobuj
http://www.sport-zakladysportowe.com/zaklady_systemowe.html
Krajan

Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]...Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
tak myślałem, tylko wydawało mi się to bezsensowne, nie lepiej było dać np. -6,5 albo -5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...[/qb]
Moze i lepiej, moze i nie
zwroc uwage, ze jesli wygraja 6 (przy handicap -6) masz zwrot stawki a jesli wygraja 6 (przy handicap -6,5) to zaklad przegrywa...

Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
WIELKIE dzieki za wytlumaczenie, to mi sie potoba pelna kultura!!!11
ZYCZE WYSOKICH WYGRANYCH

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
Proponuje dzisiaj zagrac Scavolini z Pompeą z handicapem (-5,5). W poprzednich dwoch spotkaniach wysoko wygrywali gospodarze (raz Scavolini, raz Pompea), jednak w Pesaro nie gral Alphonso Ford, ktory z pewnoscia bedzie wazna postacia swojej druzyny przeciwko slabo raczej broniacemu zespolowi z Neapolu (zreszta przeciwko komu by nie gral i tak zawsze jest pierwsza opcja ofensywna w zespole). Co prawda bedzie swiezo po kontuzji, ale i tak Scavolini powinno sobie spokojnie poradzić z rywalem.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
A ja na przekór puściłem na Napoli z H +5,5, a to dlatego, że to jedyny mecz gdzie może być dziś niespodzianka (tak mi się wydaje), a jakby co, to może Pesaro wygrać, ale nie wyżej niż 5pktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]A ja na przekór puściłem na Napoli z H -5,5, a to dlatego, że to jedyny mecz gdzie może być dziś niespodzianka (tak mi się wydaje), a jakby co, to może Pesaro wygrać, ale nie wyżej niż 5pktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
puściłem na Napoli z H -5,5
Przepraszam ale nie ma takiego hp w expie wytłumacz mi co przez to rozumiesz jeżeli już to hp +5,5 na Napoli
Pozdrawiam Krajan

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ostatecznie tak

MON - MET 1 (-12,0)
SCA - POM 1 (-6,0)
SKI - LOT 2 (+8,0)

Pierwsze 2 handi IMHO do zrobienia,ale w 3 meczu postanowiłem postawić jednak na gości - jak ma być dzisiaj jakaś "dwójka" to albo Roma albo Napoli,dlatego nieco asekuracyjnie 2/3.
Benetton dla mnie no bet.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Zagrałem dzisiaj za 100zl 3 mecze :
Pescaro-Napoli 1
Schutler-Novak 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Miami Indiana x2
Do wziecia 303zl
O typie tenisowym i indianie nie bede sie wypowiadał bo nie miejsce na to.Mecz Scavolini Pescaro-Napoli to raczej pewna 1 Zadecyduje atut własnego boiska i bardziej wyrównany skład Scavolini Pescaro a także powracajacy po kontuzji alfonso Ford Typuje wysokie zwyciestwo Scavolini!!!!!!!!!!!!

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,983 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1