|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
3 kolejka PO 18.05.04 Moje typy na dziś (EXP): Benetton Treviso - Oregon Cantu 1(1.13)A Montepaschi Siena - Metis Varese 1(1.06)B Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1(-5,5)(1,87)C Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1(-6,0)(1,87)D
Wygrane Treviso i Sieny nie podlegają dyskusji zastanawiam się jeszcze nad handi (-13,5) na Sienę ale czasami się zdarza że drużyna prowadząca 15pkt lub więcej troszkę luzuje trener sprawdza nowe ustawienia i przewaga może się zmniejszyć do 8-12 pkt a wtedy z handi bum. Zagram 2 x triple A+B+C i A+B+D (po 40) i spróbuję rozpisik 2 z 3 (C+D+E gdzie E-Indiana (hp-4,0) + A+B jako pewniaczki za 20(60). Zastanowię się jeszcze nad ww (hp-13,5) i przedstawię moje zdanie w tej sprawie po godz. 17. Proszę o sugestie i Wasze typy. Pozdrowienia Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
U mnie na pierwszy rzut oka najpewniejszy wydaje sie plus handi na Cantu,zgadzam się również z Krajanem odnośnie Skippera - po 2 wyrównanych meczach lepsza druzyna winna odjechac na ponad 10 pts. Siena...pomimo,ze zarobilem na nich krocie ,dziś nie zdecyduje sie na handi,za wysoko IMHO.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33 |
Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam.... PS: tylko sie nie smiejcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Oryginalnie wysłał janoosh: [qb]Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam.... PS: tylko sie nie smiejcie[/qb] dam ci przyklad Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1(-5,5)czyli zeby weszla jedynka scavolini musi wygrac prznajmniej 6 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał janoosh: [qb]Czesc wszytkim, sorki ze wam przeszkadzam ale moze mi ktos wyjasnic jak sie gra na handicapy w koszykowce.plus minus troche tego nie kumam.... PS: tylko sie nie smiejcie[/qb] Spoko,nikt nie jest wszechwiedzący od urodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Weźmy np. mecz Miami Heat - Indiana Pacers Zakład na handi wyglada tak : IND (-4,0) MIA (+4,0) Założmy ,że wynik meczu to MIA 81 - IND 87 Teraz do wyniku Miami dodajemy 4 punkty (plus handi),a od wyniku Indiany odejmujemy 4 punkty (minus handi) Wynik dla obstawiającego Indianę : 83:81 ,czyli zakład wygrany,dla obstawiającego Miami 85:87 - zakład przegrany. Przy wyniku różniacym sie o 4 punkty na korzyść Indiany - zakłady zwrócone. Mówiąc inaczej - druzynie granej jako faworyt (u nas Indiana) odejmujemy z góry (przed meczem) te przykładowe 4 punkty,underdogowi (w naszym przypadku Miami) - wysokość handi dodaje się. W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład Skipper - Lottomatica 1 (-6,0) Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład
Skipper - Lottomatica 1 (-6,0) ... [/qb] no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry dzięki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład
Skipper - Lottomatica 1 (-6,0) ... [/qb] no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jeżeli założymy sytuację o którą pytasz Skipper wygrywa 6 pkt to nie zależnie czy postawisz 1(-6,0) czy 2(+6,0) nastąpi zwrot stawki czyli potocznie 1.00 czyli zmiana kursu na dane zdarzenie z w tym przypadku 1.87 na 1.00. Najkrócej nie wygrywasz ale też nie przegrywasz. Chcesz poczytać szczegółowo o warunkach i zasadach expekt-a to jeżeli się już z nim bawisz to na niebieskim pasku na dole ekranusą opisy - wyniki na żywo....itp. tam znajdziesz zakladkę ZASADY wejdź w nią i się zapoznaj Pozdrawiam Krajan I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry dzięki![/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał KRAJAN: [QB][QUOTE]Oryginalnie wysłał damian1: [qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał amkwish: Troszkę mi się źle wkleiło sorki Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]...W przełożeniu na dzisiejsze mecze w La Lega Basket uważam ,że Skipper pokona Lottomaticę minimum 7 punktami,dlatego tez zamierzam postawić zakład
Skipper - Lottomatica 1 (-6,0) ... [/qb] no właśnie, a co bedzie jak Skiper wygra właśnie 6pktów, jak to Expekt rozliczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> I mam jeszcze jedno pyt: gdzie są opisy systemów Expekta, bo nie mogę nic o tym znaleźć w zasadach gry i warunkach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry dzięki![/qb] Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
to wiem, ale tam nie ma nic o systemach! chodzi o to, że jak bierzesz np. 3 mecze to masz do wyboru, oprócz zakładu normalnego, 2/3 (to wiadomo), trixie (to chyba popularna "czwórka" z Profa) i patent (tego właśnie nie wiem, ale chyba 1/3 i "czwórka"). O takie systemy mi właśnie chodzi. Pozdrawiam. ... dobra, już chyba wszycho skumałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Oryginalnie wysłał mrofka_zet: [qb]...Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] tak myślałem, tylko wydawało mi się to bezsensowne, nie lepiej było dać np. -6,5 albo -5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]to wiem, ale tam nie ma nic o systemach! chodzi o to, że jak bierzesz np. 3 mecze to masz do wyboru, oprócz zakładu normalnego, 2/3 (to wiadomo), trixie (to chyba popularna "czwórka" z Profa) i patent (tego właśnie nie wiem, ale chyba 1/3 i "czwórka"). O takie systemy mi właśnie chodzi. Pozdrawiam. ... dobra, już chyba wszycho skumałem[/qb] sprobuj http://www.sport-zakladysportowe.com/zaklady_systemowe.html Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb] Oryginalnie wysłał mrofka_zet: [qb]...Jesli Skiper wygra 6 pkt to bedziesz mial zwrot calej stawki co postawiles <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: na dobry poczatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] tak myślałem, tylko wydawało mi się to bezsensowne, nie lepiej było dać np. -6,5 albo -5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ...[/qb] Moze i lepiej, moze i nie zwroc uwage, ze jesli wygraja 6 (przy handicap -6) masz zwrot stawki a jesli wygraja 6 (przy handicap -6,5) to zaklad przegrywa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2003
Posty: 33 |
WIELKIE dzieki za wytlumaczenie, to mi sie potoba pelna kultura!!!11 ZYCZE WYSOKICH WYGRANYCH
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
Proponuje dzisiaj zagrac Scavolini z Pompeą z handicapem (-5,5). W poprzednich dwoch spotkaniach wysoko wygrywali gospodarze (raz Scavolini, raz Pompea), jednak w Pesaro nie gral Alphonso Ford, ktory z pewnoscia bedzie wazna postacia swojej druzyny przeciwko slabo raczej broniacemu zespolowi z Neapolu (zreszta przeciwko komu by nie gral i tak zawsze jest pierwsza opcja ofensywna w zespole). Co prawda bedzie swiezo po kontuzji, ale i tak Scavolini powinno sobie spokojnie poradzić z rywalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
A ja na przekór puściłem na Napoli z H +5,5, a to dlatego, że to jedyny mecz gdzie może być dziś niespodzianka (tak mi się wydaje), a jakby co, to może Pesaro wygrać, ale nie wyżej niż 5pktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]A ja na przekór puściłem na Napoli z H -5,5, a to dlatego, że to jedyny mecz gdzie może być dziś niespodzianka (tak mi się wydaje), a jakby co, to może Pesaro wygrać, ale nie wyżej niż 5pktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] puściłem na Napoli z H -5,5 Przepraszam ale nie ma takiego hp w expie wytłumacz mi co przez to rozumiesz jeżeli już to hp +5,5 na Napoli Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ostatecznie tak
MON - MET 1 (-12,0) SCA - POM 1 (-6,0) SKI - LOT 2 (+8,0)
Pierwsze 2 handi IMHO do zrobienia,ale w 3 meczu postanowiłem postawić jednak na gości - jak ma być dzisiaj jakaś "dwójka" to albo Roma albo Napoli,dlatego nieco asekuracyjnie 2/3. Benetton dla mnie no bet.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Zagrałem dzisiaj za 100zl 3 mecze : Pescaro-Napoli 1 Schutler-Novak 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Miami Indiana x2 Do wziecia 303zl O typie tenisowym i indianie nie bede sie wypowiadał bo nie miejsce na to.Mecz Scavolini Pescaro-Napoli to raczej pewna 1 Zadecyduje atut własnego boiska i bardziej wyrównany skład Scavolini Pescaro a także powracajacy po kontuzji alfonso Ford Typuje wysokie zwyciestwo Scavolini!!!!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|