|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
1. Montepaschi SI 52 2. Skipper BO 50 3. Benetton TV 50 4. Scavolini PS 46 5. Pompea NA 44 6. Oregun Cantu 40 7. Lottomotica RM 38 8. Metis Va 36 Oficjalna strona : www.legabasket.it [ legabasket.it] livescore : www.legabasket.it [ legabasket.it] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dziś już mamy pierwsze mecze : Montepaschi Siena-Metis Varese Benetton Treviso-Oregon Sc. Cantù Scavolini Pesaro-Pompea Napoli Skipper Bologna-Lottomatica Roma A więc czekam na sugestie i komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Moje typy na dziś 1 kolejka PO (EXP) Benetton Treviso - Oregon Cantu 1 -6.5 1.87 A Montepaschi Siena - Metis Varese 1 -8.5 1.87 B Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 -4.5 1.87 C Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1 1.20 T w zestawieniach: singielki A i B (po 30) dublecik A+B (za 15) rozpis 2z3 A+B+C + pewniaczek T (15/45)
Typuję finał Montepaschi - Benetton ze wskazaniem na Sienę której kibicuję i (na nią gram) od dawna. Oba zespoły dyponują b. silnymi składami i prezentują w szczególności ostatnio b. wysoką i rowną formę (przykład: udział w Final Four). Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Play-Off więc trzeba jaką kaskę postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A myślęże warto bo odegraćPavela z tenisa można który zawalił mi na całej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Benetton - Cantu 1 Siena - Varesse 1 Skipper - Roma 1
Kurs AKO 1,73 za 100zł w expekt myślęże warty gry bo gospodarze powinni sobie poradzićbez większych stresów (powinni... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ale czekam 30 minut na jakiś Wasz odzew, bo macie jakieś dobre info może a 100zł zawsze mi się przyda
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367 |
ktos sie orientuje czemu w 2 ostatnich kolejkach w treviso nie grali edney i evans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
i czy graja dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
W Benettonie nie zagraja Garbajosa, Evans i Bulleri, a Edney ma zagrać tyle że z kontuzja - takie mialem wczoraj info, dzisiaj niestety nic wiecej sie nie dowiedzialem, a jest ono w sumie nieprawdopodbne bo bez tych zawodnikow Benetton zdobedzie chyba z 50 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
Gdzie znajde wyniki na live kosza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał juve25: [qb]Gdzie znajde wyniki na live kosza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] live w pierwszym poście narazie wszystkie -hc wchodza jak należy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
Ok.Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Montepaschi Siena 91-70 Metis Varese 4th Quarter Benetton Treviso 84-62 Oregon Scientific Cantu 4th Quarter Scavolini Pesaro 69-48 Pompea Napoli 4th Quarter Skipper Bologna 55-49 Lottomatica Roma 3rd Quarter
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Zagrałem jednak za 100zł bo nie mogłem doczekać sięna info od Was ale wyrzuciłem z kuponu Skipper... Tak więc dubelek Benneton + Siena przyniósł mały zysk ale zawsze to 44zł na grę w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli Skipper wygra to siądzie jeszcze jeden kupon który był zagrany za 10zł razem z tenisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oby kolejne rundy również kończyły sięnaszym sukcesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wyższymi wygranymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200 |
Krajan zasluzyles na duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: zagralem dokladnie tak jak Ty i oplacalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200 |
ale bez Bolonii bo przy rozpisie nigdy nie gram pewniakow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał MMBiker: [qb]ale bez Bolonii bo przy rozpisie nigdy nie gram pewniakow.[/qb] no wałaśnie bo pewniak właśnie przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> uff 83:81 dla skipper 40 min może będzie dobrze uffff 88 84 dla skipper czyli wszystko weszło i jest na duuuże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208 |
Jak skiper nie wygra to mnie cos strzeli chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał Trebor: [qb]Jak skiper nie wygra to mnie cos strzeli chyba[/qb] nie strzeli właśnie wygrał 88:84
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Moje typy na dziś 1 kolejka PO (EXP) Benetton Treviso - Oregon Cantu 1 -6.5 1.87 A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Montepaschi Siena - Metis Varese 1 -8.5 1.87 B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 -4.5 1.87 C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1 1.20 T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> HORROR!!!!!!! w zestawieniach: singielki A i B (po 30) dublecik A+B (za 15) rozpis 2z3 A+B+C + pewniaczek T (15/45)
Typuję finał Montepaschi - Benetton ze wskazaniem na Sienę której kibicuję i (na nią gram) od dawna. Oba zespoły dyponują b. silnymi składami i prezentują w szczególności ostatnio b. wysoką i rowną formę (przykład: udział w Final Four). Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb] Po wczorajszym super sukcesie na hiszpańskiej dziś troszkę mniej ale na początek very good, tylko czy zrobić przerwę czy ciągnąć dobrą passę Pozdrawiam Krajan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Liga Włoska pięknie weszła dziś szkoda że za tak małą stawkę zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Widzę że ostatnie posty jakie były w tym temacie gdzieś wyparowały - Ale gratuluję KRAJAN bo z tego co pamiętam Tobie pięknie siadło... chyba że się mylę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wreszcie mogłem zagrać na makaroniarski basket. Kursy były promocyjne - 1,85 za handi. Puściłem za spora stawke dubla Siena+Treviso ,co prawda Benetton (jak to ma w zwyczaju) spowodował wydzielenie adrenaliny,ale pieknie weszło :-)
Bej na razie 100% do przodu - co za wieczór !
Jest to przewalić w NBA,hehe ,ale o tym w innym watku.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał ryf: [qb]Liga Włoska pięknie weszła dziś szkoda że za tak małą stawkę zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Widzę że ostatnie posty jakie były w tym temacie gdzieś wyparowały - Ale gratuluję KRAJAN bo z tego co pamiętam Tobie pięknie siadło... chyba że się mylę[/qb] Nie mylisz się dziękuję! chyba dostanę jakiegioś jobla od nadmairu wygranej kasy!!! Od 4 dni ciągle do przodu i do przodu ileż można - może by dzisiaj troszę prze.... w NBA. Napewno IND wygra ale chyba nie 11 Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (2 dzień) Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Gdzie się podzialo parę postów - trudno będę gołosłowny! Krajan
|
|
|
Link skopiowany do schowka