Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#160173 13/05/2004 14:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
1. Montepaschi SI 52
2. Skipper BO 50
3. Benetton TV 50
4. Scavolini PS 46
5. Pompea NA 44
6. Oregun Cantu 40
7. Lottomotica RM 38
8. Metis Va 36

Oficjalna strona : www.legabasket.it [legabasket.it]
livescore : www.legabasket.it [legabasket.it] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dziś już mamy pierwsze mecze :

Montepaschi Siena-Metis Varese

Benetton Treviso-Oregon Sc. Cantù

Scavolini Pesaro-Pompea Napoli

Skipper Bologna-Lottomatica Roma

A więc czekam na sugestie i komentarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Moje typy na dziś 1 kolejka PO (EXP)
Benetton Treviso - Oregon Cantu 1 -6.5 1.87 A
Montepaschi Siena - Metis Varese 1 -8.5 1.87 B
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 -4.5 1.87 C
Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1 1.20 T
w zestawieniach:
singielki A i B (po 30)
dublecik A+B (za 15)
rozpis 2z3 A+B+C + pewniaczek T (15/45)

Typuję finał Montepaschi - Benetton ze wskazaniem na Sienę której kibicuję i (na nią gram) od dawna.
Oba zespoły dyponują b. silnymi składami i prezentują w szczególności ostatnio b. wysoką i rowną formę (przykład: udział w Final Four).
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Play-Off więc trzeba jaką kaskę postawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A myślęże warto bo odegraćPavela z tenisa można który zawalił mi na całej linii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Benetton - Cantu 1
Siena - Varesse 1
Skipper - Roma 1

Kurs AKO 1,73 za 100zł w expekt myślęże warty gry bo gospodarze powinni sobie poradzićbez większych stresów (powinni... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ). Ale czekam 30 minut na jakiś Wasz odzew, bo macie jakieś dobre info może a 100zł zawsze mi się przyda

Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 367
ktos sie orientuje czemu w 2 ostatnich kolejkach w treviso nie grali edney i evans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

i czy graja dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
W Benettonie nie zagraja Garbajosa, Evans i Bulleri, a Edney ma zagrać tyle że z kontuzja - takie mialem wczoraj info, dzisiaj niestety nic wiecej sie nie dowiedzialem, a jest ono w sumie nieprawdopodbne bo bez tych zawodnikow Benetton zdobedzie chyba z 50 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Gdzie znajde wyniki na live kosza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał juve25:
[qb]Gdzie znajde wyniki na live kosza??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
live w pierwszym poście

narazie wszystkie -hc wchodza jak należy.

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Ok.Dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Montepaschi Siena 91-70 Metis Varese 4th Quarter
Benetton Treviso 84-62 Oregon Scientific Cantu 4th Quarter
Scavolini Pesaro 69-48 Pompea Napoli 4th Quarter
Skipper Bologna 55-49 Lottomatica Roma 3rd Quarter

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Zagrałem jednak za 100zł bo nie mogłem doczekać sięna info od Was ale wyrzuciłem z kuponu Skipper... Tak więc dubelek Benneton + Siena przyniósł mały zysk ale zawsze to 44zł na grę w expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Jeśli Skipper wygra to siądzie jeszcze jeden kupon który był zagrany za 10zł razem z tenisem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oby kolejne rundy również kończyły sięnaszym sukcesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i wyższymi wygranymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
Krajan zasluzyles na duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
zagralem dokladnie tak jak Ty i oplacalo sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 200
ale bez Bolonii bo przy rozpisie nigdy nie gram pewniakow.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał MMBiker:
[qb]ale bez Bolonii bo przy rozpisie nigdy nie gram pewniakow.[/qb]
no wałaśnie bo pewniak właśnie przegrywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

uff 83:81 dla skipper 40 min może będzie dobrze

uffff 88 84 dla skipper czyli wszystko weszło
i jest na duuuże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Jak skiper nie wygra to mnie cos strzeli chyba

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Trebor:
[qb]Jak skiper nie wygra to mnie cos strzeli chyba[/qb]
nie strzeli właśnie wygrał 88:84

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Moje typy na dziś 1 kolejka PO (EXP)
Benetton Treviso - Oregon Cantu 1 -6.5 1.87 A <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Montepaschi Siena - Metis Varese 1 -8.5 1.87 B <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli 1 -4.5 1.87 C <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Skipper Bologna - Lottomatica Roma 1 1.20 T <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> HORROR!!!!!!!
w zestawieniach:
singielki A i B (po 30)
dublecik A+B (za 15)
rozpis 2z3 A+B+C + pewniaczek T (15/45)

Typuję finał Montepaschi - Benetton ze wskazaniem na Sienę której kibicuję i (na nią gram) od dawna.
Oba zespoły dyponują b. silnymi składami i prezentują w szczególności ostatnio b. wysoką i rowną formę (przykład: udział w Final Four).
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan[/qb]
Po wczorajszym super sukcesie na hiszpańskiej dziś troszkę mniej ale na początek very good, tylko czy zrobić przerwę czy ciągnąć dobrą passę
Pozdrawiam
Krajan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Liga Włoska pięknie weszła dziś szkoda że za tak małą stawkę zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Widzę że ostatnie posty jakie były w tym temacie gdzieś wyparowały - Ale gratuluję KRAJAN bo z tego co pamiętam Tobie pięknie siadło... chyba że się mylę

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wreszcie mogłem zagrać na makaroniarski basket.
Kursy były promocyjne - 1,85 za handi.
Puściłem za spora stawke dubla
Siena+Treviso ,co prawda Benetton (jak to ma w zwyczaju) spowodował wydzielenie adrenaliny,ale pieknie weszło :-)

Bej na razie 100% do przodu - co za wieczór !

Jest to przewalić w NBA,hehe ,ale o tym w innym watku.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]Liga Włoska pięknie weszła dziś szkoda że za tak małą stawkę zagrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Widzę że ostatnie posty jakie były w tym temacie gdzieś wyparowały - Ale gratuluję KRAJAN bo z tego co pamiętam Tobie pięknie siadło... chyba że się mylę[/qb]
Nie mylisz się dziękuję! chyba dostanę jakiegioś jobla od nadmairu wygranej kasy!!! Od 4 dni ciągle do przodu i do przodu ileż można - może by dzisiaj troszę prze.... w NBA. Napewno IND wygra ale chyba nie 11 Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: (2 dzień)
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Gdzie się podzialo parę postów - trudno będę gołosłowny!
Krajan

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1