|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał damian1: [qb]Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Czyli rozumiem że chodzilo o to że Napoli nie przegra więcej niż 5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja myślę inaczej podaję ostateczne typy Montepaschi Siena - Metis Varese - 1(-13,5) Benetton Treviso - Oregon Cantu - 2(+9,5) Skipper Bologna - Lottomatica Roma - 1(-6,0) Scavolini Pesaro - Pompea Napoli - 1(-5,5)- pewniak W rozpisie 2z3 za 20(60) Pozdrawiam i czekam na mecze Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
no i zaczynaja grac. Dalem grubsza kase na montepaschi, benetton (od niedawna w pelnym skladzie - wrocili Edney i Evans, wiec powinno byc ok) i na scavolini (-5,5). Mogliby sie postarac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał jurek44: [qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek44: [qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zabawa przednia ino naszym kosztem a właściwie naszych pieniążków Lipa nie z tej ziemi jedynie mój faworyt Siena nie zawodzi chyba wygrywanie trzeba odłożtć do następnego razu Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
no i jak narazie dosc powaznie sie myliłem mecz scavolini -napoli ogladam na rai sport i nie jest dobrze do przerwy 31-45 prowadzi napoli :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 43 |
jak graja ? jest szansa na 1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Powiem tak Cieżko to widze i raczej małe szanse ale w koszu wszystko jest mozliwe narazie to Napoli rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 387
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 387 |
witam ma ktoś moze link do meczy na live z ligi francuskiej(basket)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek44: [qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Zabawa przednia ino naszym kosztem a właściwie naszych pieniążków Lipa nie z tej ziemi jedynie mój faworyt Siena nie zawodzi chyba wygrywanie trzeba odłożtć do następnego razu Pozdrawiam Krajan[/qb] Jak tak zostanie to wygram na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,bo będzie 3,42 z 3,00. A trzeba było powtórzyć Benetton,który w PO nareszcie gra jak przystało na jego mozliwości. /off topic on/ Krajan bej.... Cubs + Rangers /off topic off/ Pozdrawiam amkwish - Sulphur City Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2004
Posty: 43 |
Jezu szkoda ze nie mam RaiSport bo chcialbym to widziec, podejrzewam ze 4 kwarta niesieni przez kiboli Scavolini poradza sobie do konca teraz jest 66-65 !!! brawo mecz juz jest ich, przewaga psychiczna pewnie miazdzaca=)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał Gorex: [qb]Powiem tak Cieżko to widze i raczej małe szanse ale w koszu wszystko jest mozliwe narazie to Napoli rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Chyba mamy doczynienia z jasnowidzem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
Ale fart,weszly wszystkie handicapy.Zastanawialem sie czy zagrac handi na skipper i dodac benetton i siene,zeby miec ako 2,0,zagralem 4 razy jedynke i tez weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Oryginalnie wysłał Gorex: [qb]Zagrałem dzisiaj za 100zl 3 mecze : Pescaro-Napoli 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Schutler-Novak 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Miami Indiana x2 Do wziecia 303zl O typie tenisowym i indianie nie bede sie wypowiadał bo nie miejsce na to.Mecz Scavolini Pescaro-Napoli to raczej pewna 1 Zadecyduje atut własnego boiska i bardziej wyrównany skład Scavolini Pescaro a także powracajacy po kontuzji alfonso Ford Typuje wysokie zwyciestwo Scavolini!!!!!!!!!!!![/qb] Jednak koszykowka to wspaniala dyscyplina Scavolini przegrywajac 14 pkt po 3 kwarcie wygralo caly mecz 79-72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rzucajac w czwartej kwarcie 21 pkt wiecej od swoich przeciwnikow Teraz czas na indiane pozdro dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb] Oryginalnie wysłał damian1: [qb]Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Czyli rozumiem że chodzilo o to że Napoli nie przegra więcej niż 5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Ja myślę inaczej podaję ostateczne typy Montepaschi Siena - Metis Varese - 1(-13,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Benetton Treviso - Oregon Cantu - 2(+9,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Skipper Bologna - Lottomatica Roma - 1(-6,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Scavolini Pesaro - Pompea Napoli - 1(-5,5)- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pewniak W rozpisie 2z3 za 20(60) Pozdrawiam i czekam na mecze Krajan[/qb] To chyba jakieś nieporozumienia al to naprawdę weszło po 3 kwartach miałem sie kłaść ale myślę sobie pooglądam jeszcze chwilę i stał się cud z Benetonem troszkę przesadziłem wstępnie mialem grać 1 bez handi ale coś podkusiło. Ale i tak nie jest źle a emocje 1 klasa! Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
Mecz nieprawdopodobny. Z poczatku zawodzili dwaj liderzy - Ford i Milic - ale w koncowce pokazali wielka klase. Najpierw odrobili 16 czy 17 punktów i jeszcze wygrali mecz roznica 7 oczek (wszedl handicap, jejeje)! Wspaniale widowisko. Najlepszy mecz jaki w tym sezonie widzialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Gorexa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale fart....handi -6,0 na Pessaro i +8,0 na Rome weszły jednym punkcikiem,Siena zrobiła swoje i zamiast na jedno piffko mam na całą lodówkę chmielu.
Tak więc beja stawiam za friko i....nie gram Heat - Pacers i Wam nie radzę ,hehe.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Ostatecznie tak
MON - MET 1 (-12,0) SCA - POM 1 (-6,0) SKI - LOT 2 (+8,0)
Pierwsze 2 handi IMHO do zrobienia,ale w 3 meczu postanowiłem postawić jednak na gości - jak ma być dzisiaj jakaś "dwójka" to albo Roma albo Napoli,dlatego nieco asekuracyjnie 2/3. Benetton dla mnie no bet.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] Jeżeli to zagrałeś to KONGRATULEJSZYN Co do SIENY to bez problemów ale dwa ostatnie (-1,+1) ale liczy się wynik końcowy nie szczegóły Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
Oryginalnie wysłał jurek44: [qb]no i zaczynaja grac. Dalem grubsza kase na montepaschi, benetton (od niedawna w pelnym skladzie - wrocili Edney i Evans, wiec powinno byc ok) i na scavolini (-5,5). Mogliby sie postarac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] no i wyszly na czysto prawie 300 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kilka slow nalezy sie Alphonso Fordowi. Na poczatku spotkania bylo widac, ze kontuzja wybila go z rytmu. Dodatkowo gral jakos tak nonszalancko, nie przykladal sie do obrony i bylo po prostu zle. Ale to co wyrabial w ostatniej kwarcie to po prostu cos niesamowitego. Najpierw dwie trojki, rzut ponad rekami srodkowego rywali, wjazd pod kosz w kontrze miedzy dwoch rywali. Niesamowity gracz. W koncu niegdys krol strzelcow Euroligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ciekawe będą półfinały - zapraszam do wzięcia udział w SONDZIE - MISTRZ WŁOCH z 13.05 Jak do tej pory glosowało 7 uczestników Wynik zobaczcie sami Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: KRAJAN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|