Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Czyli rozumiem że chodzilo o to że Napoli nie przegra więcej niż 5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja myślę inaczej podaję ostateczne typy
Montepaschi Siena - Metis Varese - 1(-13,5)
Benetton Treviso - Oregon Cantu - 2(+9,5)
Skipper Bologna - Lottomatica Roma - 1(-6,0)
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli - 1(-5,5)- pewniak
W rozpisie 2z3 za 20(60)
Pozdrawiam i czekam na mecze
Krajan

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
no i zaczynaja grac. Dalem grubsza kase na montepaschi, benetton (od niedawna w pelnym skladzie - wrocili Edney i Evans, wiec powinno byc ok) i na scavolini (-5,5). Mogliby sie postarac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał jurek44:
[qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek44:
[qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Zabawa przednia ino naszym kosztem a właściwie naszych pieniążków
Lipa nie z tej ziemi jedynie mój faworyt Siena nie zawodzi chyba wygrywanie trzeba odłożtć do następnego razu
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
no i jak narazie dosc powaznie sie myliłem mecz scavolini -napoli ogladam na rai sport i nie jest dobrze do przerwy 31-45 prowadzi napoli :eek:

Dołączył: May 2004
Posty: 43
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 43
jak graja ? jest szansa na 1? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Powiem tak Cieżko to widze i raczej małe szanse ale w koszu wszystko jest mozliwe narazie to Napoli rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 387
O
enthusiast
enthusiast
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 387
witam
ma ktoś moze link do meczy na live z ligi francuskiej(basket)

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek44:
[qb]nie wiem czy to juz bylo, czy nie... Dzisiejszy meczyk Scavolini z Pompea bedzie transmitowany na zywo przez stacje RaiSport Sat dostepna na platformie Cyfra+. Poczatek o 20.30. Milej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Zabawa jak cholera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Zabawa przednia ino naszym kosztem a właściwie naszych pieniążków
Lipa nie z tej ziemi jedynie mój faworyt Siena nie zawodzi chyba wygrywanie trzeba odłożtć do następnego razu
Pozdrawiam
Krajan[/qb]
Jak tak zostanie to wygram na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ,bo będzie 3,42 z 3,00.
A trzeba było powtórzyć Benetton,który w PO nareszcie gra jak przystało na jego mozliwości.
/off topic on/
Krajan bej....
Cubs + Rangers
/off topic off/

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: May 2004
Posty: 43
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 43
Jezu szkoda ze nie mam RaiSport bo chcialbym to widziec, podejrzewam ze 4 kwarta niesieni przez kiboli Scavolini poradza sobie do konca teraz jest 66-65 !!! brawo mecz juz jest ich, przewaga psychiczna pewnie miazdzaca=)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał Gorex:
[qb]Powiem tak Cieżko to widze i raczej małe szanse ale w koszu wszystko jest mozliwe narazie to Napoli rzadzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Chyba mamy doczynienia z jasnowidzem

Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
Ale fart,weszly wszystkie handicapy.Zastanawialem sie czy zagrac handi na skipper i dodac benetton i siene,zeby miec ako 2,0,zagralem 4 razy jedynke i tez weszlo

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Quote
Oryginalnie wysłał Gorex:
[qb]Zagrałem dzisiaj za 100zl 3 mecze :
Pescaro-Napoli 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Schutler-Novak 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Miami Indiana x2
Do wziecia 303zl
O typie tenisowym i indianie nie bede sie wypowiadał bo nie miejsce na to.Mecz Scavolini Pescaro-Napoli to raczej pewna 1 Zadecyduje atut własnego boiska i bardziej wyrównany skład Scavolini Pescaro a także powracajacy po kontuzji alfonso Ford Typuje wysokie zwyciestwo Scavolini!!!!!!!!!!!![/qb]
Jednak koszykowka to wspaniala dyscyplina Scavolini przegrywajac 14 pkt po 3 kwarcie wygralo caly mecz 79-72 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rzucajac w czwartej kwarcie 21 pkt wiecej od swoich przeciwnikow Teraz czas na indiane pozdro dla wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał damian1:
[qb]Nie przesadzaj, najważniejsze jest, że wiadomo o co chodzi, ale dla ciebie zedytuje tego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Czyli rozumiem że chodzilo o to że Napoli nie przegra więcej niż 5 pkt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Ja myślę inaczej podaję ostateczne typy
Montepaschi Siena - Metis Varese - 1(-13,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Benetton Treviso - Oregon Cantu - 2(+9,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Skipper Bologna - Lottomatica Roma - 1(-6,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Scavolini Pesaro - Pompea Napoli - 1(-5,5)- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pewniak
W rozpisie 2z3 za 20(60)
Pozdrawiam i czekam na mecze
Krajan[/qb]
To chyba jakieś nieporozumienia al to naprawdę weszło po 3 kwartach miałem sie kłaść ale myślę sobie pooglądam jeszcze chwilę i stał się cud z Benetonem troszkę przesadziłem wstępnie mialem grać 1 bez handi ale coś podkusiło. Ale i tak nie jest źle a emocje 1 klasa!
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
Mecz nieprawdopodobny. Z poczatku zawodzili dwaj liderzy - Ford i Milic - ale w koncowce pokazali wielka klase. Najpierw odrobili 16 czy 17 punktów i jeszcze wygrali mecz roznica 7 oczek (wszedl handicap, jejeje)! Wspaniale widowisko. Najlepszy mecz jaki w tym sezonie widzialem.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Gorexa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale fart....handi -6,0 na Pessaro i +8,0 na Rome weszły jednym punkcikiem,Siena zrobiła swoje i zamiast na jedno piffko mam na całą lodówkę chmielu.

Tak więc beja stawiam za friko i....nie gram Heat - Pacers i Wam nie radzę ,hehe.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Ostatecznie tak

MON - MET 1 (-12,0)
SCA - POM 1 (-6,0)
SKI - LOT 2 (+8,0)

Pierwsze 2 handi IMHO do zrobienia,ale w 3 meczu postanowiłem postawić jednak na gości - jak ma być dzisiaj jakaś "dwójka" to albo Roma albo Napoli,dlatego nieco asekuracyjnie 2/3.
Benetton dla mnie no bet.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
Jeżeli to zagrałeś to KONGRATULEJSZYN
Co do SIENY to bez problemów ale dwa ostatnie (-1,+1) ale liczy się wynik końcowy nie szczegóły
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
Quote
Oryginalnie wysłał jurek44:
[qb]no i zaczynaja grac. Dalem grubsza kase na montepaschi, benetton (od niedawna w pelnym skladzie - wrocili Edney i Evans, wiec powinno byc ok) i na scavolini (-5,5). Mogliby sie postarac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
no i wyszly na czysto prawie 300 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kilka slow nalezy sie Alphonso Fordowi. Na poczatku spotkania bylo widac, ze kontuzja wybila go z rytmu. Dodatkowo gral jakos tak nonszalancko, nie przykladal sie do obrony i bylo po prostu zle. Ale to co wyrabial w ostatniej kwarcie to po prostu cos niesamowitego. Najpierw dwie trojki, rzut ponad rekami srodkowego rywali, wjazd pod kosz w kontrze miedzy dwoch rywali. Niesamowity gracz. W koncu niegdys krol strzelcow Euroligi.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ciekawe będą półfinały - zapraszam do wzięcia udział w SONDZIE - MISTRZ WŁOCH z 13.05 Jak do tej pory glosowało 7 uczestników Wynik zobaczcie sami
Pozdrawiam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
KRAJAN

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1