Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt.
Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej.
Mój typ NAPOLI 1(-4,5) jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) w hiszpańskiej ACB
Pozdrawiam
Krajan

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt.
Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej.
Mój typ NAPOLI 1(-4,5) jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) w hiszpańskiej ACB
Pozdrawiam
Krajan[/qb]
I dałbym tak samo,gdyby nie to,że mam na Barcelonę nie -5,5 ,a -8,0.
Jeszcze to przemyślę,bo może się okazać,że te 8 łatwiejsze dla Barcy niż 4,5 dla Pompei.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
W meczu Pompea - Scavolini sklaniam sie, aby dac 2. Zespoly o podobnym potencjale (choc w Scavolini owy potencjal jest chyba nieco wiekszy), a dodatkowo kuszacy kurs. Dam wiec chyba 2 po kursie 2,63 (expekt). Jezeli Ford zagra choc troche lepiej niz w poprzednim meczu, a umiejetnosci na pewno pozwalaja mu zagrac lepiej, mysle, ze po wyrownanym meczu wygra jednak Pesaro. No chyba, ze Pompea zademonstruje taka skutecznosc rzutow z dystansu jak w pierwszej polowie poprzedniego meczu, gdy na kazde zniwelowanie strat ze strony Scavolini "trojkami" odpowiadali Torres lub Penberthy. Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

No i meczyk znow na RaiSport Sat, wiec trzeba stawiac i sie przed telewizorkiem z piwkiem w reku sie emocjonowac. Go Scavolini, beat Napoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Osobiscie barcelony nie ruszam. To nie ta sama druzyna, ktora przed rokiem gromila kolejnych rywali. Bodiroga w slabej formie, ilievski robiacy mase bledow... Dla mnie to moga ten mecz wygrac roznica 30 punktow, jak i 30 punktami przegrac. Unicaja w meczach z Pamesa pokozala, ze slaby poczatek sezonu to juz historia. Dla mnie NO BET.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
J
member
member
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
Oba zespoly (wg wloskiej prasy) maja zagrac w optymalnych zestawieniach. Wszystko powinno sie wiec rozstrzygnac na parkiecie.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt.
Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej.
Mój typ NAPOLI 1(-4,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w hiszpańskiej ACB
Pozdrawiam
Krajan[/qb]
Brawo chłopcy brawo!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś decydujący 5 mecz. Czyżby znowu wygrał gospodarz?
Mój typ PESARO 1 (-6,5) + rozpisik 2/3 jak pisałem w kiszpańskiej
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
jezeli Paesaro nie odpusci jest szansa na -hc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

zna ktoś może wynik greckirj Panathinaikos - Iraklis

już myslalem ze ta ostatnia minuta nigdy sie nie skończy lol
pierwszy -hc wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Panathinaikos gra jutro dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
panathinaikos-iraklis 68-47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał andrzejek_84:
[qb]panathinaikos-iraklis 68-47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
thx za wynik przynajmniej wyjde na mały minus dzisiaj :0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na tau

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dziś 2 trudne mecze:
1) Siena powinna rozprawić się z Pesaro, ale czy w takim stylu jak poprzednio? Myślę że Scavolini jest drużyną o klasę lepszą od Metis Varese
Mój typ 1 (1,15) jako pewniak "do kuponów łączonych" oraz Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro 2(+10)do rozpisu 2/3.
2) Skipper Bologna - Benetton Treviso - super ważny mecz dla obu zespołów, będzie wyrównany ale biorąc pod uwagę potencjał Benettonu?
Mój typ 2 (2.17) do rozpisu 2/3
Rozpis uzupełni trzecia 2 (+8,0) w meczu LAL - MIN.
Pozdrawiam oczekuję sugestii (szczególnie w kierunku HP Siena).
Krajan

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał KRAJAN:
[qb]Dziś 2 trudne mecze:
1) Siena powinna rozprawić się z Pesaro, ale czy w takim stylu jak poprzednio? Myślę że Scavolini jest drużyną o klasę lepszą od Metis Varese
Mój typ 1 (1,15) jako pewniak "do kuponów łączonych" oraz Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro 2(+10)do rozpisu 2/3.
2) Skipper Bologna - Benetton Treviso - super ważny mecz dla obu zespołów, będzie wyrównany ale biorąc pod uwagę potencjał Benettonu?
Mój typ 2 (2.17) do rozpisu 2/3
Rozpis uzupełni trzecia 2 (+8,0) w meczu LAL - MIN.
Pozdrawiam oczekuję sugestii (szczególnie w kierunku HP Siena).
Krajan[/qb]
Montepaschi to zespół,dzieki któremu regularnie powiekszałem stan swojego konta,więc nie widze powodu,by nie postawić

MON - SCA 1 (-10,0)

Oczywiście i najlepszym zdarzaja sie słabsze mecze,ale Siena jest dla mnie 10 razy bardziej wiarygodna,niż chimeryczne i nierówne Scavolini.

Drugi mecz jak dla mnie no bet,jesli bym był zmuszany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do postawienia to bliższy mi jest typ

SKI - BEN 2 (+3,0)

Bolończycy w tym sezonie osiagneli więcej niz sa warci (finał FF) i to IMO wystarczy - Treviso wprost przeciwnie i finał La Lega (ew.mistrzostwo)to cel,który ten zespół winien osiągnąć.
Dziś powinni uczynic pierwszy krok do celu,ale ponieważ Skipper potrafi być nieobliczalny podparłbym to plusowym handi.

Krajan ! Masz priv.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
Macie moze live do meczu Sieny ? Jaki jest wynik ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
Oryginalnie wysłał Grzesiek:
[qb]Macie moze live do meczu Sieny ? Jaki jest wynik ?[/qb]
---------------------------
1 strona tematu i masz Live
----------------------------

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.

BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.

BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
jezeli chodzi ci o LAPHONSO FORDA to gra on w scavolini pesaro

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał jarko 33:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:
[qb]Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.

BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City[/qb]
jezeli chodzi ci o LAPHONSO FORDA to gra on w scavolini pesaro[/qb]
Hehe,jasne,ale to chyba Al-Fonso <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Tak serio to nigdy jakos nie miałem serca,by wgryźć sie mocno w eurobasket,wyjątek to Montepaschi....i Śląsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Witam

Jutro napewno kusi postawic na Montepaschi Siena bo kurs 1.7 na wygrana na wyjezdzie, poczatkowo nawet w Unibet byl 2.15...

Ale jak gra Scavolini u siebie? w cwiecfinale to wlasnie atut wlasnego boiska zadecydowal ze awansowali dalej... ale nie mam informacji jak to bylo w sezonie regularnym, wiec wrzuccie jakies info.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bennetton-Skipper tego nie ruszam,wyrownane druzyny,ale tez chyba bedzie decydowac atut wlasnej hali...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
Kurcze, Siena w pierwszym meczu wygrała wszystkie kwarty, więc nie wydaje mi się, żeby po takiej demolce przegrali teraz na wyjeździe... Jak jest forma, to trzeba grać!
Pozdrawiam

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, rymoholik, aker, forty, alfa, Sensei, bukma), 2,648 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,023
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1