|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt. Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej. Mój typ NAPOLI 1(-4,5) jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) w hiszpańskiej ACB Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt. Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej. Mój typ NAPOLI 1(-4,5) jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) w hiszpańskiej ACB Pozdrawiam Krajan[/qb] I dałbym tak samo,gdyby nie to,że mam na Barcelonę nie -5,5 ,a -8,0. Jeszcze to przemyślę,bo może się okazać,że te 8 łatwiejsze dla Barcy niż 4,5 dla Pompei. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
W meczu Pompea - Scavolini sklaniam sie, aby dac 2. Zespoly o podobnym potencjale (choc w Scavolini owy potencjal jest chyba nieco wiekszy), a dodatkowo kuszacy kurs. Dam wiec chyba 2 po kursie 2,63 (expekt). Jezeli Ford zagra choc troche lepiej niz w poprzednim meczu, a umiejetnosci na pewno pozwalaja mu zagrac lepiej, mysle, ze po wyrownanym meczu wygra jednak Pesaro. No chyba, ze Pompea zademonstruje taka skutecznosc rzutow z dystansu jak w pierwszej polowie poprzedniego meczu, gdy na kazde zniwelowanie strat ze strony Scavolini "trojkami" odpowiadali Torres lub Penberthy. Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
No i meczyk znow na RaiSport Sat, wiec trzeba stawiac i sie przed telewizorkiem z piwkiem w reku sie emocjonowac. Go Scavolini, beat Napoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Osobiscie barcelony nie ruszam. To nie ta sama druzyna, ktora przed rokiem gromila kolejnych rywali. Bodiroga w slabej formie, ilievski robiacy mase bledow... Dla mnie to moga ten mecz wygrac roznica 30 punktow, jak i 30 punktami przegrac. Unicaja w meczach z Pamesa pokozala, ze slaby poczatek sezonu to juz historia. Dla mnie NO BET.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 176 |
Oba zespoly (wg wloskiej prasy) maja zagrac w optymalnych zestawieniach. Wszystko powinno sie wiec rozstrzygnac na parkiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Dziś arcyciekawy mecz Pompea Napoli - Scavolini Pesaro - będzie napewno bardzo zacięty i wyrównany. Myślę że po ostatnim Napoli wyciągnie wnioski - wysokie prowadzenie roztrwonione w ostatniej kwarcie i wygra różnicą 7,8 pkt. Dodatkowym atutem będzie własna hala i presja przymusowej wygranej. Mój typ NAPOLI 1(-4,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jako singiel i w dublecie z BARCELONA 1 (-5.5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w hiszpańskiej ACB Pozdrawiam Krajan[/qb] Brawo chłopcy brawo!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś decydujący 5 mecz. Czyżby znowu wygrał gospodarz? Mój typ PESARO 1 (-6,5) + rozpisik 2/3 jak pisałem w kiszpańskiej Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
jezeli Paesaro nie odpusci jest szansa na -hc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zna ktoś może wynik greckirj Panathinaikos - Iraklis
już myslalem ze ta ostatnia minuta nigdy sie nie skończy lol pierwszy -hc wszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
Panathinaikos gra jutro dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
panathinaikos-iraklis 68-47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał andrzejek_84: [qb]panathinaikos-iraklis 68-47 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] thx za wynik przynajmniej wyjde na mały minus dzisiaj :0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na tau
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dziś 2 trudne mecze: 1) Siena powinna rozprawić się z Pesaro, ale czy w takim stylu jak poprzednio? Myślę że Scavolini jest drużyną o klasę lepszą od Metis Varese Mój typ 1 (1,15) jako pewniak "do kuponów łączonych" oraz Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro 2(+10)do rozpisu 2/3. 2) Skipper Bologna - Benetton Treviso - super ważny mecz dla obu zespołów, będzie wyrównany ale biorąc pod uwagę potencjał Benettonu? Mój typ 2 (2.17) do rozpisu 2/3 Rozpis uzupełni trzecia 2 (+8,0) w meczu LAL - MIN. Pozdrawiam oczekuję sugestii (szczególnie w kierunku HP Siena). Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał KRAJAN: [qb]Dziś 2 trudne mecze: 1) Siena powinna rozprawić się z Pesaro, ale czy w takim stylu jak poprzednio? Myślę że Scavolini jest drużyną o klasę lepszą od Metis Varese Mój typ 1 (1,15) jako pewniak "do kuponów łączonych" oraz Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro 2(+10)do rozpisu 2/3. 2) Skipper Bologna - Benetton Treviso - super ważny mecz dla obu zespołów, będzie wyrównany ale biorąc pod uwagę potencjał Benettonu? Mój typ 2 (2.17) do rozpisu 2/3 Rozpis uzupełni trzecia 2 (+8,0) w meczu LAL - MIN. Pozdrawiam oczekuję sugestii (szczególnie w kierunku HP Siena). Krajan[/qb] Montepaschi to zespół,dzieki któremu regularnie powiekszałem stan swojego konta,więc nie widze powodu,by nie postawić MON - SCA 1 (-10,0) Oczywiście i najlepszym zdarzaja sie słabsze mecze,ale Siena jest dla mnie 10 razy bardziej wiarygodna,niż chimeryczne i nierówne Scavolini. Drugi mecz jak dla mnie no bet,jesli bym był zmuszany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> do postawienia to bliższy mi jest typ SKI - BEN 2 (+3,0) Bolończycy w tym sezonie osiagneli więcej niz sa warci (finał FF) i to IMO wystarczy - Treviso wprost przeciwnie i finał La Lega (ew.mistrzostwo)to cel,który ten zespół winien osiągnąć. Dziś powinni uczynic pierwszy krok do celu,ale ponieważ Skipper potrafi być nieobliczalny podparłbym to plusowym handi. Krajan ! Masz priv. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
Macie moze live do meczu Sieny ? Jaki jest wynik ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oryginalnie wysłał Grzesiek: [qb]Macie moze live do meczu Sieny ? Jaki jest wynik ?[/qb] --------------------------- 1 strona tematu i masz Live ----------------------------
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.
BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.
BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] jezeli chodzi ci o LAPHONSO FORDA to gra on w scavolini pesaro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał jarko 33: [qb] Oryginalnie wysłał amkwish: [qb]Siena ....i wszystko jasne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Kusi mnie postawić teraz na ich przegrana,ale nie wypada,dostarczają regularnie szmalu,więc nie zrobie im tego,hehe.
BTW nie widziałem w Benettonie Forda (tu gra,czy mnie sie coś pomyliło?).
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City[/qb] jezeli chodzi ci o LAPHONSO FORDA to gra on w scavolini pesaro[/qb] Hehe,jasne,ale to chyba Al-Fonso <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak serio to nigdy jakos nie miałem serca,by wgryźć sie mocno w eurobasket,wyjątek to Montepaschi....i Śląsk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Witam
Jutro napewno kusi postawic na Montepaschi Siena bo kurs 1.7 na wygrana na wyjezdzie, poczatkowo nawet w Unibet byl 2.15...
Ale jak gra Scavolini u siebie? w cwiecfinale to wlasnie atut wlasnego boiska zadecydowal ze awansowali dalej... ale nie mam informacji jak to bylo w sezonie regularnym, wiec wrzuccie jakies info.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Bennetton-Skipper tego nie ruszam,wyrownane druzyny,ale tez chyba bedzie decydowac atut wlasnej hali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,263 |
Kurcze, Siena w pierwszym meczu wygrała wszystkie kwarty, więc nie wydaje mi się, żeby po takiej demolce przegrali teraz na wyjeździe... Jak jest forma, to trzeba grać! Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|