|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał RoYeK: [qb]Kurcze, Siena w pierwszym meczu wygrała wszystkie kwarty, więc nie wydaje mi się, żeby po takiej demolce przegrali teraz na wyjeździe... Jak jest forma, to trzeba grać! Pozdrawiam[/qb] Podtrzymuje to,co napisałem przed kilkoma dniami - bardzo opłaca się grać na Montepaschi ,a wysokość handi na dzisiejszy mecz jest taka,że można traktować zakład -hc jak czysta "dwójkę". Owszem ,każdy zespół kiedyś tam przegra,ale jaki problem założyć progres na Sienę - będzie góra 2-zdarzeniowy w meczach z Pessaro. Co sie zaś tyczy drugiego meczu - po przemyśleniach nie gram tego. Kurs na czyste 1 jest kretyński (1,30 na zespół,którego przeciwnikiem jest Skipper),natomiast handi 5-6 pts to loteria w tym zestawieniu. Pomimo tego,że jestem zdania,że to baskeciarze z Treviso będa dziś górą,to dla zasady (nie gram poniżej 1,50,tym bardziej w meczu 2 niezłych zespołow)...no bet. Wolę dac więcej kasy na Pessaro - Siena 2 (-3,0). Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222 |
W poprzednim meczu Skipper-Treviso klasą dla siebie był Guyton- który rzucił 5 z 6 trójek i to on wypracował przewagę którą Skipper dowiózł do końca .Niestety w pierwszej połowie został sprowadzony z boiska z powodu kontuzji . Nie wiem czy dzisiaj zagra czy nie , ale nawet jezeli_ wydolnośc jego oraganizmu nie bedzie 100%-owa.Ten fakt i atut własnego boiska powoduje ,że Treviso jest raczej pewnym kandydatem do zwycięstwa i kurs 1.30 uznaje za wart zagrania ( w sts jest jeszcze 1.50- ale tu ryzyko remisu ). Zastanawiam sie jeszcze , czy handi -5.5 ma szanse powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Benetton Treviso v Skipper BO 1 -6 1.80
Myślę że koszykarze Treviso - wezmą rewanż w podobny rezultat jaki był w pierwszym meczu w Bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
I nadal Siena dba o moja kieszeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,chociaż dzis było momentami niebezpiecznie. A Treviso....dobrze czułem ,by tego nie grać,ale mimo wszystko zaskoczony jestem ich postawą.
W kontekście bardzo prawdopodobnego finału Skipper - Montepaschi rozsadek mi podpowiada,by zakończyć na półfinałach typowanie La Lega w sezonie 2003/4. Kazdy wynik w kazdym meczu finałowym będzie możliwy,no może skusiłbym się na zakład "Siena mistrzem",bo chyba będa się starali pomścić porażke w 1/2 FF.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Ogladalem mecz Sieny i musze powiedziec, ze w pewnych momentach nie wytrzymywalem patrzac jak Montepaschi wykonuje osobiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Gdybyb nie trojka Sieny na 20 pare sekund do konca kto wie jak ten mecz zakonczylby sie :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Jak dla mnie handicap na Siene -14,5 mocno przesadzony, fakt że mogą wygrać 30 pkt ale przy takim handikapie wareto zagrać moim zdaniem Pesaro po kursie 1,87 w expekt (do tego Tau Ceramica z hiszpani i jest duża szansa...)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41 |
Wie moze ktos czy w dzisiejszym spotkaniu Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro wystąpi Ford? Cos probuje doczytac na stronach legabasket ale ni cholery nie rozumiem po włosku... z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał ryf: [qb]Jak dla mnie handicap na Siene -14,5 mocno przesadzony, fakt że mogą wygrać 30 pkt ale przy takim handikapie wareto zagrać moim zdaniem Pesaro po kursie 1,87 w expekt (do tego Tau Ceramica z hiszpani i jest duża szansa...)[/qb] IMO nie jest przesadzony,tu buki wiedza co robią. Montepaschi jest w stanie roznieść Pasaro i 30-oma punktami,problem polega jednak na tym,że tak wysoki handicup wali sie w ostatniej kwarcie,bo drużyna lepsza odpuszcza trochę (2-3 "trójki" i po hc). Skłaniam sie do odpuszczenia sobie tego meczu,jest dziś co grać,niekoniecznie musi to być La Lega Basket. Jeszcze to przemyślę,ale gdybym stawiał to jednak te 15 pts dla Sieny. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
O to mi chodziło, tylko że nie chciałem sięrozpisywać... delikatnie zagrałem tak jak mówiłem licząc na rozluznienie Sieny w 4 kwarcie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389 |
Znacie moze jakies strony z wynikami na zywo z Wloch?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał v1ver: [qb]Znacie moze jakies strony z wynikami na zywo z Wloch?[/qb] jast na 1 strone tego tematu http://www.legabasket.it/sb.phtml lol 37 minuta 40 pkt przewagi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ciekawe jakbyśmy typowali,gdyby handi na Montepaschii było na przykład -35,0 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzis zarówno Siena ,jak i Bologna udowodniły,że należy im się zasłużenie miejsce w finale.
Trudno będzie te mecze typować ,ja zastanawiam sie nad progresem na wygraną Montepaschi,bo nie sadzę by Skipper wygrał wszystkie mecze.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
No i mamy dziś finał. Ciekawą ofertę zaproponował expekt.
20:25 Montepaschi Siena - Skipper Bologna Finals - Game 1 Wło. A1 Basket 1.30 3.33 +2 20:25 M B Thornton - G Basile Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.90 9.00 1.80 20:25 D Vanterpool - M Vujanic Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.95 9.00 1.75 20:25 M Kakiouzis - M Smodis Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.70 9.00 2.00 20:25 V Stefanov - C Delfino Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.85 9.00 1.85 20:25 D Andersen - H Mottola Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.60 9.00 2.20 20:25 G Galanda - H Mujezinovic Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 2.15 9.00 1.65
handicap Pn 31/05/04 czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2 20:25 Montepaschi Siena - Skipper Bologna Finals - Game 1 Wło. A1 Basket -6.0 1.87 +6.0 1.87 +2
powyżej/poniżej 165.5 1.87-1.87
Oczywiście zanim zrobię analizę zawodników to już będę w domu i nic nie dam rady napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Na pierwszy rzut oka chyba overek, ale kto wie może w finale obiedrużyny trochę pobronią?
Jednak overek 165,5 :2gw:
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Zastanawiam się usilnie nad postawieniem -6 dla Sieny 1,87 kurs dość ładny, próg handi też nie przesadzony. Siena u siebie zwykła gromić rywali, choć Skipper to już wyższa półeczka niż poprzedni przeciwnicy Montes w playoffach. Jakieś sugestie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905 |
Oryginalnie wysłał buubi: [qb]Zastanawiam się usilnie nad postawieniem -6 dla Sieny 1,87 kurs dość ładny, próg handi też nie przesadzony. Siena u siebie zwykła gromić rywali, choć Skipper to już wyższa półeczka niż poprzedni przeciwnicy Montes w playoffach. Jakieś sugestie ?[/qb] 80-70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , co prawda w bólach, początek nerwowy, ale finał godny mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
kurde szkoda ze dopiero po meczu zobaczylem ze expekt wystawil linie 165.5 pkt przeciez w finale ligi wloskiej , zeby padl over w takim meczu to nie wiem co musialoby sie dziac mecz o wysoka stawke wiec gra uwazna dla mnie under byl setka ale myslalem ze dzisiaj w poniedzialek susza a tutaj sie okazalo ze taki kasek mnie minął
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
A ja na szczęście zagrałem sobie lekko dubelka na zawodników- Kakiouzisa i Delfino, który wszedł choć Kakiouzis balansował na krawędzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
Oryginalnie wysłał SR: [qb]kurde szkoda ze dopiero po meczu zobaczylem ze expekt wystawil linie 165.5 pkt przeciez w finale ligi wloskiej , zeby padl over w takim meczu to nie wiem co musialoby sie dziac mecz o wysoka stawke wiec gra uwazna dla mnie under byl setka ale myslalem ze dzisiaj w poniedzialek susza a tutaj sie okazalo ze taki kasek mnie minął[/qb] na jutro jeszcze lepsza granica, 168.5 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
nawet granica 150 punktow okazala sie zbyt wysoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 68-75 dla Sieny, czyzby tylko ja gral taka okazje po kursie 1.87 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
nie nie nie , nie tylko ty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla spoconych obroncow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|