Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał RoYeK:
[qb]Kurcze, Siena w pierwszym meczu wygrała wszystkie kwarty, więc nie wydaje mi się, żeby po takiej demolce przegrali teraz na wyjeździe... Jak jest forma, to trzeba grać!
Pozdrawiam[/qb]
Podtrzymuje to,co napisałem przed kilkoma dniami - bardzo opłaca się grać na Montepaschi ,a wysokość handi na dzisiejszy mecz jest taka,że można traktować zakład -hc jak czysta "dwójkę".
Owszem ,każdy zespół kiedyś tam przegra,ale jaki problem założyć progres na Sienę - będzie góra 2-zdarzeniowy w meczach z Pessaro.

Co sie zaś tyczy drugiego meczu - po przemyśleniach nie gram tego.
Kurs na czyste 1 jest kretyński (1,30 na zespół,którego przeciwnikiem jest Skipper),natomiast handi 5-6 pts to loteria w tym zestawieniu.
Pomimo tego,że jestem zdania,że to baskeciarze z Treviso będa dziś górą,to dla zasady (nie gram poniżej 1,50,tym bardziej w meczu 2 niezłych zespołow)...no bet.
Wolę dac więcej kasy na
Pessaro - Siena 2 (-3,0).

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,222
W poprzednim meczu Skipper-Treviso klasą dla siebie był Guyton- który rzucił 5 z 6 trójek i to on wypracował przewagę którą Skipper dowiózł do końca .Niestety w pierwszej połowie został sprowadzony z boiska z powodu kontuzji . Nie wiem czy dzisiaj zagra czy nie , ale nawet jezeli_ wydolnośc jego oraganizmu nie bedzie 100%-owa.Ten fakt i atut własnego boiska powoduje ,że Treviso jest raczej pewnym kandydatem do zwycięstwa i kurs 1.30 uznaje za wart zagrania ( w sts jest jeszcze 1.50- ale tu ryzyko remisu ). Zastanawiam sie jeszcze , czy handi -5.5 ma szanse powodzenia.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Benetton Treviso v Skipper BO 1 -6 1.80

Myślę że koszykarze Treviso - wezmą rewanż w podobny rezultat jaki był w pierwszym meczu w Bo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
I nadal Siena dba o moja kieszeń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,chociaż dzis było momentami niebezpiecznie.
A Treviso....dobrze czułem ,by tego nie grać,ale mimo wszystko zaskoczony jestem ich postawą.

W kontekście bardzo prawdopodobnego finału
Skipper - Montepaschi
rozsadek mi podpowiada,by zakończyć na półfinałach typowanie La Lega w sezonie 2003/4.
Kazdy wynik w kazdym meczu finałowym będzie możliwy,no może skusiłbym się na zakład "Siena mistrzem",bo chyba będa się starali pomścić porażke w 1/2 FF.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Ogladalem mecz Sieny i musze powiedziec, ze w pewnych momentach nie wytrzymywalem patrzac jak Montepaschi wykonuje osobiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Gdybyb nie trojka Sieny na 20 pare sekund do konca kto wie jak ten mecz zakonczylby sie :rolleyes:

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Jak dla mnie handicap na Siene -14,5 mocno przesadzony, fakt że mogą wygrać 30 pkt ale przy takim handikapie wareto zagrać moim zdaniem Pesaro po kursie 1,87 w expekt (do tego Tau Ceramica z hiszpani i jest duża szansa...)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Wie moze ktos czy w dzisiejszym spotkaniu Montepaschi Siena - Scavolini Pesaro wystąpi Ford? Cos probuje doczytac na stronach legabasket ale ni cholery nie rozumiem po włosku... z gory dzieki

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]Jak dla mnie handicap na Siene -14,5 mocno przesadzony, fakt że mogą wygrać 30 pkt ale przy takim handikapie wareto zagrać moim zdaniem Pesaro po kursie 1,87 w expekt (do tego Tau Ceramica z hiszpani i jest duża szansa...)[/qb]
IMO nie jest przesadzony,tu buki wiedza co robią.
Montepaschi jest w stanie roznieść Pasaro i 30-oma punktami,problem polega jednak na tym,że tak wysoki handicup wali sie w ostatniej kwarcie,bo drużyna lepsza odpuszcza trochę (2-3 "trójki" i po hc).
Skłaniam sie do odpuszczenia sobie tego meczu,jest dziś co grać,niekoniecznie musi to być La Lega Basket.
Jeszcze to przemyślę,ale gdybym stawiał to jednak te 15 pts dla Sieny.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
O to mi chodziło, tylko że nie chciałem sięrozpisywać... delikatnie zagrałem tak jak mówiłem licząc na rozluznienie Sieny w 4 kwarcie...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 389
Znacie moze jakies strony z wynikami na zywo z Wloch?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał v1ver:
[qb]Znacie moze jakies strony z wynikami na zywo z Wloch?[/qb]
jast na 1 strone tego tematu

http://www.legabasket.it/sb.phtml

lol 37 minuta 40 pkt przewagi

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ciekawe jakbyśmy typowali,gdyby handi na Montepaschii było na przykład -35,0 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dzis zarówno Siena ,jak i Bologna udowodniły,że należy im się zasłużenie miejsce w finale.

Trudno będzie te mecze typować ,ja zastanawiam sie nad progresem na wygraną Montepaschi,bo nie sadzę by Skipper wygrał wszystkie mecze.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
No i mamy dziś finał. Ciekawą ofertę zaproponował expekt.

20:25 Montepaschi Siena - Skipper Bologna
Finals - Game 1 Wło. A1 Basket 1.30 3.33 +2
20:25 M B Thornton - G Basile
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.90 9.00 1.80
20:25 D Vanterpool - M Vujanic
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.95 9.00 1.75
20:25 M Kakiouzis - M Smodis
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.70 9.00 2.00
20:25 V Stefanov - C Delfino
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.85 9.00 1.85
20:25 D Andersen - H Mottola
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 1.60 9.00 2.20
20:25 G Galanda - H Mujezinovic
Najwiecej punktow in Siena - Skipper (Game 1) Wło. A1 Basket 2.15 9.00 1.65

handicap

Pn 31/05/04
czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2
20:25 Montepaschi Siena - Skipper Bologna
Finals - Game 1 Wło. A1 Basket -6.0
1.87 +6.0
1.87 +2

powyżej/poniżej 165.5 1.87-1.87

Oczywiście zanim zrobię analizę zawodników to już będę w domu i nic nie dam rady napisać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Na pierwszy rzut oka chyba overek, ale kto wie może w finale obiedrużyny trochę pobronią?

Jednak overek 165,5 :2gw:

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Zastanawiam się usilnie nad postawieniem -6 dla Sieny 1,87 kurs dość ładny, próg handi też nie przesadzony. Siena u siebie zwykła gromić rywali, choć Skipper to już wyższa półeczka niż poprzedni przeciwnicy Montes w playoffach. Jakieś sugestie ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,905
Quote
Oryginalnie wysłał buubi:
[qb]Zastanawiam się usilnie nad postawieniem -6 dla Sieny 1,87 kurs dość ładny, próg handi też nie przesadzony. Siena u siebie zwykła gromić rywali, choć Skipper to już wyższa półeczka niż poprzedni przeciwnicy Montes w playoffach. Jakieś sugestie ?[/qb]
80-70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , co prawda w bólach, początek nerwowy, ale finał godny mistrzów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
kurde szkoda ze dopiero po meczu zobaczylem ze expekt wystawil linie 165.5 pkt
przeciez w finale ligi wloskiej , zeby padl over w takim meczu to nie wiem co musialoby sie dziac
mecz o wysoka stawke wiec gra uwazna
dla mnie under byl setka ale myslalem ze dzisiaj w poniedzialek susza a tutaj sie okazalo ze taki kasek mnie minął

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
A ja na szczęście zagrałem sobie lekko dubelka na zawodników- Kakiouzisa i Delfino, który wszedł choć Kakiouzis balansował na krawędzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
Oryginalnie wysłał SR:
[qb]kurde szkoda ze dopiero po meczu zobaczylem ze expekt wystawil linie 165.5 pkt
przeciez w finale ligi wloskiej , zeby padl over w takim meczu to nie wiem co musialoby sie dziac
mecz o wysoka stawke wiec gra uwazna
dla mnie under byl setka ale myslalem ze dzisiaj w poniedzialek susza a tutaj sie okazalo ze taki kasek mnie minął[/qb]
na jutro jeszcze lepsza granica, 168.5 !!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
nawet granica 150 punktow okazala sie zbyt wysoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 68-75 dla Sieny, czyzby tylko ja gral taka okazje po kursie 1.87 ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
nie nie nie , nie tylko ty
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla spoconych obroncow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, burbon, poozon, rafal08), 2,275 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,211
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1