Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
BK Ventspils (LAT)- Eiffeltowers Nijmegen (HOL) 53-24 ht

Kardynal,jesteś Stranger,więc nie bede robił afery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,ale....w tym temacie nie robimy tablicy wyników ani quasi czatu.
Oczywiscie komentarze pomeczowe są jak najbardziej pożądane.

Pozdrawiam

amkwish

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ok pozdro

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
a w betandwin oraz expekcie dalej mozna typowac mecz dynamo v reflex mimo, ze jush 7 minut graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Nie zakładajcie kolejnej części tematu,bo pomimo ,ze ten przekroczył 200 postów,to lepiej dokończyc w nim 7 kolejke,a nowy topik założyć od ósmej.

Pozdrawiam

amkwish

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
Witam, moze ktos podac stronke live bo na uleb cup nie ma wszystkich meczy, np pivovarna. dzieki

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
wielkie dzieki

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
Wie Ktos moze gdzies sa dostepne wyniki wszystkich meczow? z gory dziekuje

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Wie Ktos moze gdzies sa dostepne wyniki wszystkich meczow? z gory dziekuje

http://www.ntext.cz/teletext/nTTX.asp?SubPg=p287a.gif
lub
http://www.euroleague.net/ulebcup/index.jsp

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
[Tradycyjny bezpieczny rozpisik 2/4 + pewniaki - Ventspils (1,02), Rhein Energie Cologne (1.10), DKV Joventut - Superfund Kapfenberg (1.02)
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5)
Tu sądzę że Hiszpanie powinni wypracować sobie do przerwy +20pkt. przewagę którą dowiozą do końca lub jeszcze dorzucą parę oczek
B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5)
Nie wiem jak gra Lietuvos, ale po wynikach można stwierdzić że prezentuje solidny basket (bez miana jakiś przypadków), śledzę za to poczynania Napoli i co mogę powiedzieć to jest to cień drużyny z ubiegłego roku - duże kłopoty w Lega A basket + słaba postawa w Eurolidze) Jedyna obawa - oby nie zaczęły wczodzić "Włochom" trójki bo może zapowiadać sie gorąca końcówka.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5)
PAOK ostatnio w wybornej formie, zwycięstwa dość przekonywujące (szczególnie u siebie w lidze). Grupa najbardziej wyrównana ze wszystkich dlatego trzeba ciułać pkt na wszystkie możliwe sposoby - dziś dla Greków super okazja bo Gravelines tak szczerze jeszcze niczego ciekawego w tych rozgrywkach nie pokazał. Dodatkowym plusem jest własny parkiet z żywiołowo reagującą publicznością.
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5)
O tym meczu troszkę już pisano. Turcy pomimo własnego parkietu są drużyną słabszą od Arisu a ten nie może sobie pozwolić na przegrane z takimi zespołami (patrz tabela)
Pozdrawiam
KRAJAN [/quote]
Krotka analiza (podsumowanie)
Po raz pierwszy od paru kolejek bez niespodzianek.
Pewniaki bez niespodzianek - mozna bylo grać z -hp, ale np. Kolonii zabraklo by 0,5pkt. (hp-12,5)
Co do rozpisu - nieczesto się zdarza aby weszlo 4/4 dzis sie udało:
A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5) 88-58
Do przerwy przewidywane prowadzenie 48-26 (+22) i w drugiej polowie dorzucili jeszcze 8pkt.
B) B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5) 95-86 OT
Tu trochę dopomoglo szczęście - ale przecież to jeden z nieodzownych czynników stanowiacych podstawę sukcesow.
Mecz byl wyrownany i pomimo, że PENBERTHY byl pilnowany i tak zdążył zdobyć 31pkt. Jednak to wysokiej klasy zawodnik.
C) PAOK - Gravelines 1(-8,5) 104-82
PAOK potwierdził formę prezentowaną w lidze, w drugiej polowie goście byli tylko tłem do dobrze grjących "Greków"
D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5) 78-87
Tu potwierdziła się przewaga umiejetności (potencjału) wsroód graczy poszczególnych drużyn, choć spotkanie było w miarę wyrównane (pierwsze III kw.)
Ogólnie - nie miałbym nic przeciwko temu aby jutrzejsze zmagania Eurolig-owców zakończyły się podobnie
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
KRAJAN

Last edited by KRAJAN; 21/12/2004 21:27.
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
Quote
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?

Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Quote
Quote
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?

Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.

Tak wlasnie przypuszczalem, dziekuje za streszczenie ostatnich minut.Ta druzyna juz 2 raz w ciagu trzech swoich ostatnich meczy psuje kupon, chyba trafi na moja czarna liste no bet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Quote
Quote
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy.
Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?

Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi .

Last edited by bynio; 21/12/2004 22:05.
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[/quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi . [/quote]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dokładnie.
Typ nie wchodzi i ...wałek.
Jak tyle wałków to może odpuscic sobie bukmacherke albo....grac tylko na ustawki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Seb,mozesz zakładać nowy temat,znaczy nastepna część:-)

Pozdrawiam

amkwish

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
PANOWIE JA ROMAN GIERTYCH PISALEM W TEMACIE O EUROLIDZE NIE GRAC MINUSOWEGO WYSOKIEGO HANDI NA CSKA Z OPLEM TYDZIEN TEMU.

Byl handi (-18) a jak sie skonczylo wiemy.

Teraz tez biegne do Toto skorzystać Z OPCJI jaka robi Toto i zagram te dwa meczyki na gosci w handi za duza stawke.

Toż to parodia dawac takie handi.

Pozdrawiam
śledczy Roman

Parodia - heh, przyznaj sie ile na tej parodi uwaliłeś ROMANIE GIERTYCHU TY:p

Last edited by sebkos; 22/12/2004 08:16.
Strona 17 z 17 1 2 15 16 17

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, Sensei, aker, forty, alfa), 2,741 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,427
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1