|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
BK Ventspils (LAT)- Eiffeltowers Nijmegen (HOL) 53-24 ht Kardynal,jesteś Stranger,więc nie bede robił afery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />,ale....w tym temacie nie robimy tablicy wyników ani quasi czatu. Oczywiscie komentarze pomeczowe są jak najbardziej pożądane. Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
a w betandwin oraz expekcie dalej mozna typowac mecz dynamo v reflex mimo, ze jush 7 minut graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie zakładajcie kolejnej części tematu,bo pomimo ,ze ten przekroczył 200 postów,to lepiej dokończyc w nim 7 kolejke,a nowy topik założyć od ósmej.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
Witam, moze ktos podac stronke live bo na uleb cup nie ma wszystkich meczy, np pivovarna. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,587 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy. Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2004
Posty: 59 |
Wie Ktos moze gdzies sa dostepne wyniki wszystkich meczow? z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[Tradycyjny bezpieczny rozpisik 2/4 + pewniaki - Ventspils (1,02), Rhein Energie Cologne (1.10), DKV Joventut - Superfund Kapfenberg (1.02) A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5) Tu sądzę że Hiszpanie powinni wypracować sobie do przerwy +20pkt. przewagę którą dowiozą do końca lub jeszcze dorzucą parę oczek B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5) Nie wiem jak gra Lietuvos, ale po wynikach można stwierdzić że prezentuje solidny basket (bez miana jakiś przypadków), śledzę za to poczynania Napoli i co mogę powiedzieć to jest to cień drużyny z ubiegłego roku - duże kłopoty w Lega A basket + słaba postawa w Eurolidze) Jedyna obawa - oby nie zaczęły wczodzić "Włochom" trójki bo może zapowiadać sie gorąca końcówka. C) PAOK - Gravelines 1(-8,5) PAOK ostatnio w wybornej formie, zwycięstwa dość przekonywujące (szczególnie u siebie w lidze). Grupa najbardziej wyrównana ze wszystkich dlatego trzeba ciułać pkt na wszystkie możliwe sposoby - dziś dla Greków super okazja bo Gravelines tak szczerze jeszcze niczego ciekawego w tych rozgrywkach nie pokazał. Dodatkowym plusem jest własny parkiet z żywiołowo reagującą publicznością. D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5) O tym meczu troszkę już pisano. Turcy pomimo własnego parkietu są drużyną słabszą od Arisu a ten nie może sobie pozwolić na przegrane z takimi zespołami (patrz tabela) Pozdrawiam KRAJAN [/quote] Krotka analiza (podsumowanie) Po raz pierwszy od paru kolejek bez niespodzianek. Pewniaki bez niespodzianek - mozna bylo grać z -hp, ale np. Kolonii zabraklo by 0,5pkt. (hp-12,5) Co do rozpisu - nieczesto się zdarza aby weszlo 4/4 dzis sie udało: A) Pamesa Valencia - Ovarense 1(-17,5) 88-58 Do przerwy przewidywane prowadzenie 48-26 (+22) i w drugiej polowie dorzucili jeszcze 8pkt. B) B) Lietuvos Rytas - Pompea Napoli 1(-8,5) 95-86 OT Tu trochę dopomoglo szczęście - ale przecież to jeden z nieodzownych czynników stanowiacych podstawę sukcesow. Mecz byl wyrownany i pomimo, że PENBERTHY byl pilnowany i tak zdążył zdobyć 31pkt. Jednak to wysokiej klasy zawodnik. C) PAOK - Gravelines 1(-8,5) 104-82 PAOK potwierdził formę prezentowaną w lidze, w drugiej polowie goście byli tylko tłem do dobrze grjących "Greków" D)Turk Telecom - Aris 2(-3,5) 78-87 Tu potwierdziła się przewaga umiejetności (potencjału) wsroód graczy poszczególnych drużyn, choć spotkanie było w miarę wyrównane (pierwsze III kw.) Ogólnie - nie miałbym nic przeciwko temu aby jutrzejsze zmagania Eurolig-owców zakończyły się podobnie Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> KRAJAN
Last edited by KRAJAN; 21/12/2004 21:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 108 |
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy. Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis? Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy. Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis? Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka. Tak wlasnie przypuszczalem, dziekuje za streszczenie ostatnich minut.Ta druzyna juz 2 raz w ciagu trzech swoich ostatnich meczy psuje kupon, chyba trafi na moja czarna liste no bet. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
czy ktos moze wie jak wygladal mecz wilna, bo dzieki ich remisowi stracilem troche kasy. Odpuscili, czy moze grali typowo pod remis? Nie tylko Ty straciłeś. W 40 minucie meczu było 80-73 dla Litwinów i trener obrał bardzo słuszna strategię grania faul za faul. Nie wiem co im od.... ale ostatnią akcję meczu po prostu odpuścili i rzut za 3 pkt Napoli dał im wyrównanie. Tak na mój rozum to była chyba ustawka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi .
Last edited by bynio; 21/12/2004 22:05.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[/quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> A pamietasz taki mecz Maccabi -Zalgiris z fazy top 16 zpoprzedniej edycji EL? Mecz ktory decydowal o awansie do F4 .Minuta do konca Maccabi - 9pkt.Zalgiris rzuca dwa osobiste . To byl dopiero walek! I przestancie juz z tymi teoriami spiskowymi bo niedobrze sie robi . [/quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dokładnie. Typ nie wchodzi i ...wałek. Jak tyle wałków to może odpuscic sobie bukmacherke albo....grac tylko na ustawki? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Seb,mozesz zakładać nowy temat,znaczy nastepna część:-)
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
PANOWIE JA ROMAN GIERTYCH PISALEM W TEMACIE O EUROLIDZE NIE GRAC MINUSOWEGO WYSOKIEGO HANDI NA CSKA Z OPLEM TYDZIEN TEMU.
Byl handi (-18) a jak sie skonczylo wiemy.
Teraz tez biegne do Toto skorzystać Z OPCJI jaka robi Toto i zagram te dwa meczyki na gosci w handi za duza stawke.
Toż to parodia dawac takie handi.
Pozdrawiam śledczy Roman Parodia - heh, przyznaj sie ile na tej parodi uwaliłeś ROMANIE GIERTYCHU TY:p
Last edited by sebkos; 22/12/2004 08:16.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|