|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Krajan,Barca powinna wejsc,ale nie rozumiem obaw o Siene,graja z najsłabsza druzyna grupyi na 90% wygraja,natomiast stawianie handi jest faktycznie ryzykowne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak by była taka słaba to buki wystawiłyby hp zdecydowanie powyżej 10pkt. Może i moje obawy są bezpodstawne, ale śledzę drużynę Sieny od początku rozgrywek Włoskiej Ekstraklasy i nie wiem dlaczego - ale dziś po prostu odpuszczę ten mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Mam standardowa prosbe,tzn zalezy mi o kursach na barce z handi i Montepaschi ale u Buka u ktorego na barce jest najmnieszy "-" i u ktorego na Siene jest najwyzszy kurs ,spośród Exp,Unib i Betandwinu,za co z gory dzieki.Kazde spotkanie moze byc oczywiscie u innego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
Od 2 kolejek euroleague wszystko co postawię to wchodzi. Ciekawe czy dziś Asvel wygra ??? Wczoraj taki piękny rozpis z Oplem, Bennetonem, Malagą,Chalon, Cavsami i jakimiś underami w hokeja w Rosji, zaje.... mi na PEWNIAKU baby ((((((((( z Gambrinus Brno. Normalnie siedzę i płaczę ( nie śledziłem wczoraj wyników ) NIGDY WIĘCEJ BABSKIEJ KOSZYKÓWKI !!!! Tak myślę, że handi na Scavolini jest za wysokie. +16,5 w B&W. Handi na Asvel w B&W to +5,5. Chyba zaryzykuję gołą 2 za 2,55. Chociaż mam ich już w kombo tygodnia za 2.4.Co sądzicie o pozostałych wysokich handi na Żalgiris +13,5 i Olympiakos +11,5. Hiszpańskie drużyny powinny wygrac spokojnie swoje mecze, ale czy będzie im się chciało wygrywać 15-20 pkt ??? Grecy w lidze przegrali 10 pkt na boisku outsaidera Larisy 81-71. hmm raczej tego nie zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Nie warto ryzykowac Olimpiakosu.Przypominaja mi sie wczorajsze dywagacje na temat Detroit-Clevland,gdzie wiekszosc grala na Detroit.Siena,barca z handi i chyba Cibona.w meczu Asvelu wszystko moze sie wydarzyc-nagly wzrost formy Atenczyków lub Asvelu ,szansa na handi ujemny i dodatni 50-50%,z Maccabi jak napisalem wczesniej chyba przesadzili,chyba bo scavolini polegl u siebie z Barca 20 pkt u siebie,a Maccabi to krolowie europejskiej(:)) koszykowki.Cibona gra calkiem solidnie i chyba ja warto zagrac jako 3 mecz.Prosze o opinie super typera,pod wzgledem typow,uzasadniania i kultury osobistej czyli AMKWISHA.Oby wiecej ludzi na tym forum!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
Karolsky Jesli to cie pocieszy mam to samo. Wczoraj piekne kupony z rozpiskami, kaska w setkach do wyjecia, "zaje.... mi na PEWNIAKU baby ((((((((( z Gambrinus Brno. Normalnie siedzę i płaczę ( nie śledziłem wczoraj wyników ) NIGDY WIĘCEJ BABSKIEJ KOSZYKÓWKI !!!!"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko?? BANDA IDIOTÓW!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
no i AEK zbił Asvel jak chciał.89-66 takiego wyniku się nie spodziewałem (((( Nauczka - w meczach słabiaków wszystko się może zdarzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko?? BANDA IDIOTÓW!!!!!!!! zapowiada się to samo w Maccabi Tel Aviv - Scavolini Pesaro... co za lipa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko?? BANDA IDIOTÓW!!!!!!!! zapowiada się to samo w Maccabi Tel Aviv - Scavolini Pesaro... co za lipa. Wrzuciłem teraz troche grosza na Olympiacos +hc,bo mysle,ze 3 raz dZisiaj goście wysoko nie przegrają :-))) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653 |
50 punktów różnicy... Dziś mam czarny dzień. 123-73 Maccabi hmmmmm.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
50 punktów różnicy... Dziś mam czarny dzień. 123-73 Maccabi hmmmmm. To ja mam "lepiej" - Grekasy LOL ! Co za Oly-leszcze,jak można dac sobie zrobic taki odjazd w 3 ostatnich minutach. Dobrze,ze dziś był Puchar UEFA :-) Pozdrawiam amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034 |
Jak by była taka słaba to buki wystawiłyby hp zdecydowanie powyżej 10pkt. Może i moje obawy są bezpodstawne, ale śledzę drużynę Sieny od początku rozgrywek Włoskiej Ekstraklasy i nie wiem dlaczego - ale dziś po prostu odpuszczę ten mecz. Krajan szacunek dla ciebie. Miales nosa. Szkoda ze nie posluchalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
ale pejsiaki powieźli Scavoline,szok,co jak co , ale trzeba żydkom pogratulowac takiej drużyny,jak chcą to niemamocni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Słowo komentarza do 4 kolejki - tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Ale trzeba wierzyć - następny tydzień będzie nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
efes-prokom 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pau-malaga 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aek-asvel(+7) 2 :/ cibona-estudiantes 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> real-olympiakos (+10) 2 :/ wrrr co oni zrobili w końcówce, nie zasłuzyli napewno na tak wysoka porażkę
No i 4z5 poszło się j****
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301 |
A co zrobiła Barca hmm Bilans od początku tygodnia: poniedziałek : odpuściłem sobie wtorek : 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poracha przez Maroussi -100 środa : 6 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poracha przez Brno -200 czwartek : 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak wyżej przez Barcę-350 No ładnie... a zapowiadało sie tak pięknie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
a najlepsze, ze Jasikievicius gral, az 6 minut
Pesaro sie spalili pewnie - tak jak w finale w zeszlym sezonie Bologna. Niestety te 14.000 robi swoje. Oby w tym sezonie CSKA im pokazala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
Efes Pilsen - Real Madrid Euroliga 1.80 1.95
Ja daje ostro na 1. Jesli jestem w bledzie prosze mnie prostowac. Real slabo, ledwo co wygral po farcie z Prokomem, z Partizanem tym bardziej a Efes u siebien silny jak nigdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Efes Pilsen - Real Madrid Euroliga 1.80 1.95
Ja daje ostro na 1. Jesli jestem w bledzie prosze mnie prostowac. Real slabo, ledwo co wygral po farcie z Prokomem, z Partizanem tym bardziej a Efes u siebien silny jak nigdy. Efes u siebie silny jak nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> - a skąd taki wniosek - można jakiś przykład. No bo mi się wydaje osobiście że Efes słaby jak nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|