Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16
#160765 25/11/2004 10:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Krajan,Barca powinna wejsc,ale nie rozumiem obaw o Siene,graja z najsłabsza druzyna grupyi na 90% wygraja,natomiast stawianie handi jest faktycznie ryzykowne

Bonus: Unibet
#160766 25/11/2004 10:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak by była taka słaba to buki wystawiłyby hp zdecydowanie powyżej 10pkt. Może i moje obawy są bezpodstawne, ale śledzę drużynę Sieny od początku rozgrywek Włoskiej Ekstraklasy i nie wiem dlaczego - ale dziś po prostu odpuszczę ten mecz.

#160767 25/11/2004 12:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Mam standardowa prosbe,tzn zalezy mi o kursach na barce z handi i Montepaschi ale u Buka u ktorego na barce jest najmnieszy "-" i u ktorego na Siene jest najwyzszy kurs ,spośród Exp,Unib i Betandwinu,za co z gory dzieki.Kazde spotkanie moze byc oczywiscie u innego buka

#160768 25/11/2004 12:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
Od 2 kolejek euroleague wszystko co postawię to wchodzi. Ciekawe czy dziś Asvel wygra ???
Wczoraj taki piękny rozpis z Oplem, Bennetonem, Malagą,Chalon, Cavsami i jakimiś underami w hokeja w Rosji, zaje.... mi na PEWNIAKU baby ((((((((( z Gambrinus Brno. Normalnie siedzę i płaczę ( nie śledziłem wczoraj wyników ) NIGDY WIĘCEJ BABSKIEJ KOSZYKÓWKI !!!!
Tak myślę, że handi na Scavolini jest za wysokie. +16,5 w B&W. Handi na Asvel w B&W to +5,5. Chyba zaryzykuję gołą 2 za 2,55. Chociaż mam ich już w kombo tygodnia za 2.4.Co sądzicie o pozostałych wysokich handi na Żalgiris +13,5 i Olympiakos +11,5. Hiszpańskie drużyny powinny wygrac spokojnie swoje mecze, ale czy będzie im się chciało wygrywać 15-20 pkt ??? Grecy w lidze przegrali 10 pkt na boisku outsaidera Larisy 81-71. hmm raczej tego nie zagram

#160769 25/11/2004 12:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Nie warto ryzykowac Olimpiakosu.Przypominaja mi sie wczorajsze dywagacje na temat Detroit-Clevland,gdzie wiekszosc grala na Detroit.Siena,barca z handi i chyba Cibona.w meczu Asvelu wszystko moze sie wydarzyc-nagly wzrost formy Atenczyków lub Asvelu ,szansa na handi ujemny i dodatni 50-50%,z Maccabi jak napisalem wczesniej chyba przesadzili,chyba bo scavolini polegl u siebie z Barca 20 pkt u siebie,a Maccabi to krolowie europejskiej(:)) koszykowki.Cibona gra calkiem solidnie i chyba ja warto zagrac jako 3 mecz.Prosze o opinie super typera,pod wzgledem typow,uzasadniania i kultury osobistej czyli AMKWISHA.Oby wiecej ludzi na tym forum!!

#160770 25/11/2004 15:47
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Karolsky
Jesli to cie pocieszy mam to samo. Wczoraj piekne kupony z rozpiskami, kaska w setkach do wyjecia,
"zaje.... mi na PEWNIAKU baby ((((((((( z Gambrinus Brno. Normalnie siedzę i płaczę ( nie śledziłem wczoraj wyników ) NIGDY WIĘCEJ BABSKIEJ KOSZYKÓWKI !!!!"

#160771 25/11/2004 18:47
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko??
BANDA IDIOTÓW!!!!!!!!

#160772 25/11/2004 18:56
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
no i AEK zbił Asvel jak chciał.89-66 takiego wyniku się nie spodziewałem (((( Nauczka - w meczach słabiaków wszystko się może zdarzyć

#160773 25/11/2004 19:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko??
BANDA IDIOTÓW!!!!!!!!

zapowiada się to samo w Maccabi Tel Aviv - Scavolini Pesaro... co za lipa.

#160774 25/11/2004 20:05
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Co zrobił ten pieprzony asvel to nie rozumiem. Jak mozna przegrac z AEK tak wysoko??
BANDA IDIOTÓW!!!!!!!!

zapowiada się to samo w Maccabi Tel Aviv - Scavolini Pesaro... co za lipa.

Wrzuciłem teraz troche grosza na Olympiacos +hc,bo mysle,ze 3 raz dZisiaj goście wysoko nie przegrają :-)))


Pozdrawiam

amkwish

#160775 25/11/2004 20:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,653
50 punktów różnicy... Dziś mam czarny dzień. 123-73 Maccabi hmmmmm.

#160776 25/11/2004 22:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
50 punktów różnicy... Dziś mam czarny dzień. 123-73 Maccabi hmmmmm.

To ja mam "lepiej" - Grekasy LOL !

Co za Oly-leszcze,jak można dac sobie zrobic taki odjazd w 3 ostatnich minutach.
Dobrze,ze dziś był Puchar UEFA :-)


Pozdrawiam

amkwish

#160777 25/11/2004 22:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,034
Quote
Jak by była taka słaba to buki wystawiłyby hp zdecydowanie powyżej 10pkt. Może i moje obawy są bezpodstawne, ale śledzę drużynę Sieny od początku rozgrywek Włoskiej Ekstraklasy i nie wiem dlaczego - ale dziś po prostu odpuszczę ten mecz.

Krajan szacunek dla ciebie.
Miales nosa. Szkoda ze nie posluchalem.

#160778 26/11/2004 03:26
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ale pejsiaki powieźli Scavoline,szok,co jak co , ale trzeba żydkom pogratulowac takiej drużyny,jak chcą to niemamocni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160779 26/11/2004 06:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Słowo komentarza do 4 kolejki - tragedia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Ale trzeba wierzyć - następny tydzień będzie nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#160780 26/11/2004 07:46
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
efes-prokom 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pau-malaga 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
aek-asvel(+7) 2 :/
cibona-estudiantes 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
real-olympiakos (+10) 2 :/ wrrr co oni zrobili w końcówce, nie zasłuzyli napewno na tak wysoka porażkę

No i 4z5 poszło się j****

#160781 26/11/2004 12:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 301
A co zrobiła Barca hmm Bilans od początku tygodnia:
poniedziałek : odpuściłem sobie
wtorek : 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> poracha przez Maroussi -100
środa : 6 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> poracha przez Brno -200
czwartek : 5 meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jak wyżej przez Barcę-350
No ładnie... a zapowiadało sie tak pięknie

#160782 26/11/2004 15:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
a najlepsze, ze Jasikievicius gral, az 6 minut

Pesaro sie spalili pewnie - tak jak w finale w zeszlym sezonie Bologna. Niestety te 14.000 robi swoje. Oby w tym sezonie CSKA im pokazala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#160783 30/11/2004 08:07
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
Efes Pilsen - Real Madrid Euroliga 1.80 1.95

Ja daje ostro na 1. Jesli jestem w bledzie prosze mnie prostowac. Real slabo, ledwo co wygral po farcie z Prokomem, z Partizanem tym bardziej a Efes u siebien silny jak nigdy.

#160784 30/11/2004 08:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Quote
Efes Pilsen - Real Madrid Euroliga 1.80 1.95

Ja daje ostro na 1. Jesli jestem w bledzie prosze mnie prostowac. Real slabo, ledwo co wygral po farcie z Prokomem, z Partizanem tym bardziej a Efes u siebien silny jak nigdy.

Efes u siebie silny jak nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> - a skąd taki wniosek - można jakiś przykład. No bo mi się wydaje osobiście że Efes słaby jak nigdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Strona 8 z 16 1 2 6 7 8 9 10 15 16

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,503 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,179
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1