|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
No Prokom bez szans z Efesem byl - chocby to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
No Prokom bez szans z Efesem byl - chocby to. A oglądałeś mecz że tak twierdzisz - no jak mozna mówić że był bez szans oglądając mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Efes nie był tak słaby jak teraz już dawno - a Real ma na tyle lepszych środkowych że Panowie Kugo Peker Prkacin i Nikolić już tylu pkt na pewno nie zrobią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> nie tylko z Realem ale juz w żadnym innym meczu Euroligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
To sebkos dajesz handi + real?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Tak zamierzam - Efes wygrał u siebie z Ciboną tylko +2 - jeśli bedzie handi +3 na Real to go daję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2004
Posty: 88 |
sebkos a estudiantes to pewniejsze 1 czy handi +7,5 na prokom? i jeszcze sorki za offtopic jak widzisz dzis slask?
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Nie Estu po tak małym kursie nie - sądze że +7 do Prokomu to dobry wybór. A Śląsk - ważne żeby kibice z Wrocka (a tu co drugi taki) podali w jakim skłądzie Napoli przyjechałobo to klucz do typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
Według mnie można by było zagrac partizan-olynpiakos(+5) 2
Partizan przegrał wszystkie mecze a olympiakos wbrew pozorom nie jest taki słaby jak mogłyby wskazywac wyniki, Z realem co prawda przegrla wysoko, ale jeszcze na 4 minuty przed koncem byl remis. tym razem powinien wygrac, dla pewności (+4)
Oprócz tego Efes i prokom(+8)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no właśwnie,Olympiakos gra tragiczne końcówki,ta w Madrycie,z Prokomem też cały mecz kontrolowali sprawe,a w końcówce popaprali sprawe,za co oczywiście chwała im,ja tam daje Ceramike z handi,Panata to tylko nazwa została,zespół średni,ale myślę,ze dostaną od hiszpanów(ilukolwiek ich tam jest:} )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2004
Posty: 119 |
no właśwnie,Olympiakos gra tragiczne końcówki,ta w Madrycie,z Prokomem też cały mecz kontrolowali sprawe,a w końcówce popaprali sprawe,za co oczywiście chwała im,ja tam daje Ceramike z handi,Panata to tylko nazwa została,zespół średni,ale myślę,ze dostaną od hiszpanów(ilukolwiek ich tam jest:} ) Jest ich o jednego wiecej, bo w koncu w gre wkomponowal sie Robert Conley, ostatnio w lidze wygrali nawet z Unicają za wyjezdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Rozkład jazdy na dziś: 20:40 Estudiantes - Prokom Sopot 1(-7,5) 20:40 Climamio Bologna - Cibona 1(-11,5) 18:10 CSKA Moscow - Pau-Orthez no bet (może 1(-14,5) 18:10 Panathinaikos - Tau Ceramica - no bet 19:40 Opel Skyliners - Unicaja 1(+6,5) - również 1 bez hp 20:40 Benetton Treviso - Ulker - 1(-9,5) I na jutro: 17:55 Partizan Belgrade - Olympiacos - no bet 18:05 AEK Athens - Maccabi Tel Aviv - no bet 18:35 Efes Pilsen - Real Madrid - no bet 20:25 Asvel Villeurbanne - Olimpija - no bet 20:35 Scavolini Pesaro - Zalgiris Kaunas - 1(-4.0) 20:35 Montepaschi Siena - Barcelona - 1(-4.5) Tak więc na dziś - (Estudiantes, Climamio, Bemetton - z hp) + Opel (najlepiej wygrana) I na jutro - Scavolini i Montepaschi 6 typów liczę na ponad 83% skuteczność 5/6 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
Nurtuje mnie mecz AEK-Maccabi.Sadze ze Zydzi jednak wygraja,ale czy przeskocza handi 8 pkt? Regula jest ze lepsza druzyna gdy gra na wyjezdzie ,wygrywa minimalnie-2-5 pkt.jak bedzie teraz,ja skłaniałbym sie do grania na AEK,zwłaszcza po ostatnim meczu z ASvelem.czy ktos ogladal ten mecz? Jesli tak to czy AEK gral tak dobrze czy ASvel tak słabo? Co do Bologny -11,to juz sie obawiam,po tej ostatniej kolejce,gdzie handi nie wchodzily,takze i Bologni,skłaniałbym sie ku Cibonie,która gra całkiem poprawnie.Najpewniejsze handi dzis chyba jednak na CSKA.Prosze o opinie w tej sprawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ponieważ w ostatniej kolejce przejechalismy sie na spreadach,to na dziś i jutro należy,moim zdaniem,szukac przede wszystkim dobrych kursów na czyste 1/2.
Tau Ceramica 2 po 2,50 i nikt mnie nie odwiedzie od grania tego typu:-)
"Dwójka" na jutro to wg mnie Żalgiris (2,15),bo Pesaro to przy Lituańcach leszcze:P
Komentarze mile widziane.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Ponieważ w ostatniej kolejce przejechalismy sie na spreadach,to na dziś i jutro należy,moim zdaniem,szukac przede wszystkim dobrych kursów na czyste 1/2.
Tau Ceramica 2 po 2,50 i nikt mnie nie odwiedzie od grania tego typu:-)
"Dwójka" na jutro to wg mnie Żalgiris (2,15),bo Pesaro to przy Lituańcach leszcze:P
Komentarze mile widziane.
Pozdrawiam
amkwish Co do pierwszego Twojego typu to również nad tym się zastanawiam, ale w drugim przep. kategorycznie się z Tobą nie zgodzę - to że Scavolini przegrało (nokaut) dwa ostatnie mecze w Eurolidze (zresztą z niebyle kim - Barelona, Maccabi) nieczego nie dowodzi. Owszem i w Lega A Basket zdarzają się im małe wpadki, ale w szczególności u siebie grają bardzo poprawnie i skutecznie. Jak dla mnie fińsko-włoska mieszanka powinna sobie poradzić z Litwinami (wzmocnionymi amerykańskim duetem), a jeżeli jeszcze 9 Teemu RANNIKKO wstrzeli się za 3pkt. (ostatnio różnie bywało) to o wynik jestem spokojny. HP również niezbyt wygórowane dlatego jak dla mnie zdecydowanie 1(-hp)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
mam pytanie.Mam konto w Sportingbet.czy tam handi liczy sie po ewentualnej dogrywce,czy dotyczy czasu normalnego? Wczoraj Hem(serbia) zaliczyli mi jako przegrana choc wygrali 10 pkt a mialem handi -3.0.W regulaminie opisuja tylko zasday oceny handi w nba ,nic nie wspominajac o eurolidze.Prosilbym o odp,bo moze trzeba interweniowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5 |
Zgadzam sie z amkwishem, co do meczu Scavolini-Zalgiris. Litwini po slabym poczatku zlapali wiatr w zagle,to klasowy zespol z charkterem i na pewno we Wloszech nie odpusci. Scavolini to taki europejski beniaminek mozna powiedziec,i gra nie rowno,swiadcza o tym baty z barca i maccabi.Nie nalezy zapominac ze Zalgiris ogral te Barce w Hiszpanii. Kurs jest ciekawy i moim zdaniem warto zaryzykowac.
Takze dwojeczki szukalbym w meczu Partizan-Olympiakos,grecy to taka nie pewna druzyna,ktora potrafi zaskoczyc w najmniej spodziewanym momencie.Partizan do tej pory wszystko przegral i mysle,ze nie popsuja sobie statystyk zwyciestwem w tym meczu.
Wlasciwie od razu te dwa mecze rzucily mi sie w oczy.To moze troche przeczucie,ale kursy po prostu kusza,bo mecze te beda na pewno wyrownane i przy takich szacunkach warto zaryzykowac ten wyzszy kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
...
Takze dwojeczki szukalbym w meczu Partizan-Olympiakos,grecy to taka nie pewna druzyna,ktora potrafi zaskoczyc w najmniej spodziewanym momencie.Partizan do tej pory wszystko przegral i mysle,ze nie popsuja sobie statystyk zwyciestwem w tym meczu.
Wlasciwie od razu te dwa mecze rzucily mi sie w oczy.To moze troche przeczucie,ale kursy po prostu kusza,bo mecze te beda na pewno wyrownane i przy takich szacunkach warto zaryzykowac ten wyzszy kurs. Partizan dzisiaj raczej nie przegra...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
odnosnie sportingetu to liczy sie regularny <niestety> czas. ja wczoraj przez to padlem na slasku i na hemofarmie. dodatkowo mam pytanie odnosnie prokomu. nie widze by ktos w ogole gral ten mecz a jesli juz to przeciwko. a przeciez estudiates to wcale nie jest potega. prokom juz nie raz w tym sezonie udowodnil ze potrafi grac w kosza, w meczu z realem, ktory jest liderem hiszpanskiej walczyl do konca. prokom gra w tym sezonie w eurolidze lepiej na wyjazdach niz u siebie i w poprzednichj dwoch meczach tez byl skazywany na porazke. teraz jest podobnie. kurs wysoki, moim zdaniem troche za wysoki. licze ze podejma walke i sa w stanie moze nie tyle wygrac ale utrzymywac kontakt punktowy. ja sie decyduje na handi na prokom. co wy na to ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
odnośnie meczu partizan - olympiacos :jeff nordgaard zostal zawodnikiem olympiacosu i prawdopodobnie zadebiutuje w czwartek w belgradzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5 |
...
Takze dwojeczki szukalbym w meczu Partizan-Olympiakos,grecy to taka nie pewna druzyna,ktora potrafi zaskoczyc w najmniej spodziewanym momencie.Partizan do tej pory wszystko przegral i mysle,ze nie popsuja sobie statystyk zwyciestwem w tym meczu.
Wlasciwie od razu te dwa mecze rzucily mi sie w oczy.To moze troche przeczucie,ale kursy po prostu kusza,bo mecze te beda na pewno wyrownane i przy takich szacunkach warto zaryzykowac ten wyzszy kurs. Partizan dzisiaj raczej nie przegra... dzis nie,ale jutro tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
OSF - Unicaja Malaga
Pozycja numer 5: Maras+Kruel+(opcjonalnie Ch. Williams vs.Tabak+Einikis+Berzins. Olbrzymia przewaga doświadczeni, ogrania i czysto koszykarskich umiejętności u gości. Maras jedynie poziom który pozwala na podjęcie walki z Tabakiem czy Einikisem. Kruel jest przeciętny jak na ligę niemiecką a co dopiero mówić o Elidze. Wracając do Marasa to on niestety często szybko łapie faule i dlatego bardzo możliwe, że do środka przesunety zostanie Williams, który ma niesamowity ciąg na kosz i zawsze ma pokaźną ilość zbiórek. Jednakże przesunięty na 5-kę traci część swoich walorów. Nie może dynamicznie wbijać się pod kosz. Hiszpanie z kolei mają jeszcze Berzinsa bardzo zdolnego koszykarza młodego pokolenia. Duża przewaga gości na tej pozycji.
Pozycje 3/4: Williams+Matinen+Slijvancic+Ozkan vs. Hermann+Garbajosa+Pietrus+Risacher Tutaj Willimas ma podobny poziom do graczy Unicaji reszta MAtinen(specjalizuje się w rzutachza 3 oraz dość solidnie broni), Slijvancic potrafi zdobywać seriami punkty jednak nie jest to gracz olśniewający do tego dochodzi typowy gracz do zadań specjalnych Ozkan tylko do obrony. Gracze 3/4 z Malagi wszyscy potrafią celnie rzucić z półdystansu i dystansu. Do tego Garbajosa i Pietrus bardzo dobrze czytają grę, zbierają pokaźną ilość piłek na deskach.Co jest jeszcze ważne każdy z nich jest graczem potrafiącym bardzo dobrze grać. Bardzo możliwe, że trener będzie robił częste rotacje, żeby jeszcze zwiększyć przewagę na tych pozycjach.
Pozycje 1/2: T. Ellis+Roller+Diarra+Pentaliadis vs. Sanchez-Brown+Bremer+Rodriguez+Cabezas Tutaj Malaga musi zastopować Ellisa, jeżeli tego dokona to mecz będzie dla nich dość łatwy.Para niemiecka jets dobra na ligę niemiecką a w Europejskich rozgrywkach jest troszkę powyżej przeciętnej.
Dłuższa ławka i po prostu lepsi koszykarze przemawia za Unicają Malaga
1x2 2 1.40 8/10 hc(-6) 1,90 6/10
pozdrawiam brokstar
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|