|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
niestety są to napisy na wersję Xvid 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Już znalazłem pomógł mi program napiprojekt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Kumpel mi napisał, że 3 seozn PB leci już od dwóch tygoni w uk. Możliwe to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Mój nauczyciel od angola (amerykanin) mówił mi że oglądnął już cały 3 sezon PB jak był tego latta w USA bo jego kumpel pracował na planie i ukradł płyte. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Taaa. To co oni kręcili na planie skoro była już płyta z tym sezonem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Mój nauczyciel od angola (amerykanin) mówił mi że oglądnął już cały 3 sezon PB jak był tego latta w USA bo jego kumpel pracował na planie i ukradł płyte.  To moze na lekcjach bedzie wam opowiadal o dalszych przygodach Scofielda&Lincolna 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Taaa. To co oni kręcili na planie skoro była już płyta z tym sezonem? Kumpel tego nauczyciela pewnie pracował na planie "Prison rape" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158 |
Jutro sie popytam cos wiecej na ten temat to moze pospojleruje troche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
byle nie za mocno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
w 3 dni zobaczyłem 2 sezony Rzymu  świetny serial tylko cycki Kleopatry wyglądały jak pryszcze na plecach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,531 |
Wlasnie ogladalem 1 odcinek 3 serii PB  DOBRYYYYYY ! ps. Wczoraj ogladalem ZODIAC, nie polecam przereklamowany, czekalem az bedzie jakas akcja czy cos a tu nic .... ciagnies sie film. No w sumie szkoda czasu. Czekam z niecierpliwoscia na SAW VI, V, VI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wlasnie ogladalem 1 odcinek 3 serii PB  DOBRYYYYYY ! ps. Wczoraj ogladalem ZODIAC, nie polecam przereklamowany, czekalem az bedzie jakas akcja czy cos a tu nic .... ciagnies sie film. No w sumie szkoda czasu. Czekam z niecierpliwoscia na SAW VI, V, VI  ja Zodiaca ogladalem jakos tydzien temu...jeden z gorszych filmow jakie widzialem w tym roku, a co do SAW to po zalosnej 3 czesci nie czekam na 4...ale obejrze... a ja ze swojej strony polece film Memento..stary (z tego co pamietam to 2001 rok) ale bardzo dobry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jestem po 14 odcinkach dextera. muszę przyznać, że dobre; tak 8,5/10  serial ma swój klimat, jest dość oryginalny; naprawdę niezła gra aktorska. czarny sierżant dla mnie mistrzem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
U Pana Boga w ogródku ... polecam :] Jeden z lepszych polskich filmów w swoim gatunku ostatnich lat. Śmiech to zdrowie, a tam tego sporo ;] I mało przekleństw i to się chwali. spojlerPolicjant do zatrzymanego: -żonaty? -tak, żona pracuje w bibliotece ale co to ma do tego? -nie będzie Was karać, życie Was już pokarałoKoniec ;] Mogłem przekręcić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
panowie ogladal ktos KAtyn jesli tak to jak wrazenia dobry film?? chodzi mi nei o fabule lecz o miodnosc:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
PAnowei bo Zodiaca sie oglada w kinie akurat z panienka nudno jak cholera po 30 minutach wiec jest co robic przez kolejne 2 godziny hehe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Moda na sukces (16:05 TVP1) - polecam jutrzejszy odcinek (3764) ... Ridg najprawdopodobniej wypije kawe, ktora parzyl od 45 odcinkow ... w tym serialu sie dopiero dzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 2,651 |
Moda na sukces (16:05 TVP1) - polecam jutrzejszy odcinek (3764) ... Ridg najprawdopodobniej wypije kawe, ktora parzyl od 45 odcinkow ... w tym serialu sie dopiero dzieje  A tak mnie ciekawi ile lat jeszcze bedzie trwala Moda na sukces. Jeszcze bedzie tak ze wszystko wokol, razem z nami sie zmieni, ale Moda na sukces caly czas bedzie taka sama.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
kolezanka ze szwecji wspominala (jakies 2 lata temu) ze u nich jest 5 tysieczny ktorys odcinek .... ten serial nigdy sie nie skonczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|