|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
No mi sie tam tez co nieco obija o uszy,ale z pewnoscia chodzi o mecze Prokomu,a raczej nie zostanie to tak obszernie ukazane jak w polsacie,gdzie moglismy ogladac po 4 mecze dziennie.Zobaczymy co z tego zamieszania wyniknie,ale mam nadzieje ze chociaz jeszcze przez ten rok zostanie wszytsko po staremu i polsat nie zrezygnuje z praw do euroligi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,w najbliższą sobote meczem Air Avellino - Montepaschii Siena liga włoska rozpoczyna rozgrywki 2004/5.
Top Dog deklarował,ze poprowadzi te lige ,tu na "parkiecie".
Problem w tym,że chyba wyjechał,bo nie odzywa sie na forum.
Moje pytanie : czy Ktoś podjałby się prowadzenia tego tematu ?
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
spytaj sie piotrekmilan albo piomila o Top Doga, informacje otrzymasz z najlepszego zrodla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał [g]um[p]: [qb]spytaj sie piotrekmilan albo piomila o Top Doga, informacje otrzymasz z najlepszego zrodla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Hehehe,[g]um[p] czuje się tak,jakbym opowiadał dowcip,a Ty przed samym końcem sprzedałbys pointe. BTW moze jst 3 braci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Wracając zaś do tematu,to postawie pytanie troche inaczej. Czy Ktoś chciałby podjąć sie prowadzenia tematu "Liga włoska 2004/5" ? Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Odpowiem tak, Betandwin ma klony w postaci Play It, Betoto, Beteurope ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 619
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 619 |
Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS: Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka ok, tylko w pierwszym poscie zamiesc najwazniejsze informacje dotyczace ligi + potrzebne linki (nazwa tematu - Liga Niemiecka 2004/05 )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS: [qb]Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] To juz mnie zwolniliscie z tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
tak latwo sie nie wywiniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do tanga podobno trzeba dwojga
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał brokstar: [qb] Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS: [qb]Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] To juz mnie zwolniliscie z tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jak mawiał pewien trep (były takie czasy,ze jako student musiałem zaliczyc poligon) - "nic bardziej błędszego" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Basketowa liga niemiecka była ,jest i będzie domena Brokstara. Myslę jednak,że Nasz Ekspert ucieszy sie z pomocy Rafała. Oby tak w innych ligach chciało być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam amkwish - Sulphur City PS.Ja wziąłbym juz te włoska,ale mój szwagier nie interesuje sie basketem,no i Lazio nie ma drużyny koszykówki(no chyba,że w niższej lidze,ale nie sprawdzałem).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Amkwish jak jesteś cały czas on-line to daj znać na Gadaczce. Mój numer to 782592.
Post po przeczytaniu do zniszczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
pozdrawiam brokstar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam wszystkich po przerwie. Przed chwila załapałem,że forum znow działa :-)
Brokstar,bez Ciebie nie śmiałem niczego z BBl'u typować,hehe i dzis trafiłem sobie combosa w mojej ulubionej Sverige Basketligan (btw musze założyć nowy temat dla tej ligi).
Mój nr gg to 3309121.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Czy Ktoś byłby chetny do zaopiekowania się Ligue Nationale de Basket ?
Według mnie bardzo wdzięczny obiekt di typowania - komplet zakladów (w tym spread'y)daje regularnie B&W.
amkwish
Last edited by amkwish; 30/10/2004 05:11.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przerwa w działaniu forum wprowadziłą,siłą rzeczy,troche zamieszania,ale wychodzimy na prostą.
Ja jeszcze raz chciałbym poprosić o zgłoszenia chetnych do prowadzenia poszczególnych tematów.
Ustalone jest na razie ,że liga niemiecką opiekuje się Brokstar,natomiast Euroliga i ULEB to domena Sebkosa i ,mam nadzieję,że równiez Bena (btw Ben wieczorem będę na gg).
Ja chciałbym zająć sie od podstaw ligą,do której mam ogromny sentyment (79% skuteczności w ubiegłym roku,nie chwaląc sie :P) - Svierigen Basketliga. Nowy temat założę w poniedziałek i postaram się zachęcić Was do grania tej naprawdę przewidywalnej ligi.
Pozostaja ligi : francuska,hiszpańska,włoska,grecka i ew.turecka :-)
Prosiłbym o pomoc w prowadzeniu tych tematów. Ja nie jestem w stanie ogarnąć kilku watkow,tym bardziej,że od wtorku zaczyna się NBA.
Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że najbliższe dni to czas szczególny (sam też zaraz wyjeżdżam),ale mam nadzieję,że do nastepnego weekendu zdołamy coś konkretnego ustalić.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|