Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#160953 02/09/2004 21:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
No mi sie tam tez co nieco obija o uszy,ale z pewnoscia chodzi o mecze Prokomu,a raczej nie zostanie to tak obszernie ukazane jak w polsacie,gdzie moglismy ogladac po 4 mecze dziennie.Zobaczymy co z tego zamieszania wyniknie,ale mam nadzieje ze chociaz jeszcze przez ten rok zostanie wszytsko po staremu i polsat nie zrezygnuje z praw do euroligi.

Bonus: Unibet
#160954 27/09/2004 17:03
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie,w najbliższą sobote meczem Air Avellino - Montepaschii Siena liga włoska rozpoczyna rozgrywki 2004/5.

Top Dog deklarował,ze poprowadzi te lige ,tu na "parkiecie".

Problem w tym,że chyba wyjechał,bo nie odzywa sie na forum.

Moje pytanie : czy Ktoś podjałby się prowadzenia tego tematu ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#160955 27/09/2004 18:53
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
spytaj sie piotrekmilan albo piomila o Top Doga, informacje otrzymasz z najlepszego zrodla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160956 27/09/2004 19:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał [g]um[p]:
[qb]spytaj sie piotrekmilan albo piomila o Top Doga, informacje otrzymasz z najlepszego zrodla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Hehehe,[g]um[p] czuje się tak,jakbym opowiadał dowcip,a Ty przed samym końcem sprzedałbys pointe.
BTW moze jst 3 braci ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Wracając zaś do tematu,to postawie pytanie troche inaczej.

Czy Ktoś chciałby podjąć sie prowadzenia tematu "Liga włoska 2004/5" ?

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#160957 27/09/2004 19:29
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Odpowiem tak, Betandwin ma klony w postaci Play It, Betoto, Beteurope ...

#160958 27/09/2004 20:41
Dołączył: May 2004
Posty: 619
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 619
Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#160959 27/09/2004 20:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS:
Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka
ok, tylko w pierwszym poscie zamiesc najwazniejsze informacje dotyczace ligi + potrzebne linki (nazwa tematu - Liga Niemiecka 2004/05 )

#160960 27/09/2004 21:02
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Quote
Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS:
[qb]Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
To juz mnie zwolniliscie z tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#160961 27/09/2004 21:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
tak latwo sie nie wywiniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> do tanga podobno trzeba dwojga

#160962 27/09/2004 21:58
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał brokstar:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał RaFaŁ TS:
[qb]Jesli niekomu to nierpzeszkadza moge sie zaopiekowac Niemiecka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
To juz mnie zwolniliscie z tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak mawiał pewien trep (były takie czasy,ze jako student musiałem zaliczyc poligon) - "nic bardziej błędszego"
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Basketowa liga niemiecka była ,jest i będzie domena Brokstara.
Myslę jednak,że Nasz Ekspert ucieszy sie z pomocy Rafała.
Oby tak w innych ligach chciało być <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

PS.Ja wziąłbym juz te włoska,ale mój szwagier nie interesuje sie basketem,no i Lazio nie ma drużyny koszykówki(no chyba,że w niższej lidze,ale nie sprawdzałem).

#160963 27/09/2004 22:32
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Amkwish jak jesteś cały czas on-line to daj znać na Gadaczce. Mój numer to 782592.

Post po przeczytaniu do zniszczenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

pozdrawiam brokstar

#160964 30/10/2004 04:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Witam wszystkich po przerwie.
Przed chwila załapałem,że forum znow działa :-)

Brokstar,bez Ciebie nie śmiałem niczego z BBl'u typować,hehe i dzis trafiłem sobie combosa w mojej ulubionej Sverige Basketligan (btw musze założyć nowy temat dla tej ligi).


Mój nr gg to 3309121.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#160965 30/10/2004 05:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Czy Ktoś byłby chetny do zaopiekowania się
Ligue Nationale de Basket ?

Według mnie bardzo wdzięczny obiekt di typowania - komplet zakladów (w tym spread'y)daje regularnie B&W.

amkwish

Last edited by amkwish; 30/10/2004 05:11.
#160966 31/10/2004 17:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Przerwa w działaniu forum wprowadziłą,siłą rzeczy,troche zamieszania,ale wychodzimy na prostą.

Ja jeszcze raz chciałbym poprosić o zgłoszenia chetnych do prowadzenia poszczególnych tematów.

Ustalone jest na razie ,że liga niemiecką opiekuje się Brokstar,natomiast Euroliga i ULEB to domena Sebkosa i ,mam nadzieję,że równiez Bena (btw Ben wieczorem będę na gg).

Ja chciałbym zająć sie od podstaw ligą,do której mam ogromny sentyment (79% skuteczności w ubiegłym roku,nie chwaląc sie :P) - Svierigen Basketliga.
Nowy temat założę w poniedziałek i postaram się zachęcić Was do grania tej naprawdę przewidywalnej ligi.

Pozostaja ligi : francuska,hiszpańska,włoska,grecka i ew.turecka :-)

Prosiłbym o pomoc w prowadzeniu tych tematów.
Ja nie jestem w stanie ogarnąć kilku watkow,tym bardziej,że od wtorku zaczyna się NBA.

Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że najbliższe dni to czas szczególny (sam też zaraz wyjeżdżam),ale mam nadzieję,że do nastepnego weekendu zdołamy coś konkretnego ustalić.

Pozdrawiam

amkwish

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, rafal08, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, $-man, betowiec, bukma, aker, Sensei, 11kera11, burbon), 2,523 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,940
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1