iwo:"> iwo:">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
Podajcie strone z tabelami do kosza Meżczyzn i Kobitek

dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
jak dla mnie wegrzy powinni sobie poradzic z niemcami ktorzy udzial w mistrzostwach zapewnili sobie pokonujac przed wlasna publicznoscia ukraincow!!!porazka z belgami stawia wegrow w trudnej sytuacji gdyz zakladajac wygrana jutrzejsza ukrainy z belgia na wlasnym parkiecie wegrzy musza pokonac niemcow gdyz ostatni mecz graja wegrzy na ukrainie a tam o punkty wbrew pozorom bedzie ciezko gdzyz bedzie to mecz o byc albo nie byc!!!niemcy po zapenieniu sobie awansu na pewno nie zagraja na 100 procent swoich mozliwosci/chocizby zeby uninac kontuzji/bo po co skoro awans jest juz w kieszeni!!!a wegrzy jak najbardziej beda chcieli zrewanzowac sie za porazke w reichu i przedluzyc szanse na awans!!!tym bardziej ze u siebie sa niezwykle mocni!!!
mecz na zywo w dsf wiec emocje gwarantowane!!!

wegrzy-value bet jak najbardziej
wegrzy-niemcy 1 2,9 betandwin 8/10
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
A czy przypadkiem Nowitzki nie pojechal juz przygotowywac sie do nowego sezonu ? (tak jak Nesterovice i inne bobki?) to bylby to dopiero hit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
Kisiel tabele znajdziesz chociazby na www.e-basket.pl [e-basket.pl]
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
U
journeyman
journeyman
U Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
na portalu ard niemieckiej stacji telewizyjnej widnieje wiadomosc ze Big D pojechal na wegry razem z reprezentacja!!!ale i tak mysle ze ten mecz wygraja wegrzy ktorzy prezentuja calkiem ladny i skuteczny basket glownie na wlasny parkiecie i ktorzy graja z przyslowiowym nozem na gardle!!!!!!!!!!tak wiec jutro pojdzie singilek!!!!!!!!!!!!no moze plus lotysze ktorzy spotkanie z portugalczykami po prostu musza wygrac i nie jestem w stanie sobie wyobrazic ich porazki!!!!!!!!!!tak wiec moze dubelek!!!raczej bubelek wegry+lotwa=3,24

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
SŁOWENIA-POLSKA
mecz zostanie rozegrany 22.09.2004

kursy według betandwin Słowenia 1.12 Polska 4.55

slowency do tej pory maja bilans spotkan trzy zwyciestwa i jedna porazke .........polacy natomiast trzy porazki i jedna zwyciestwo

mecze słoweni
FRA 77-61 (H )
POL 80-71 (A)
CZE 71-70 (A)
FRA 69-85 (A)
a wiec czekaja slowenie dwa mecze u siebie..........
mecze polski
CZE 57-82 (A)
SLO 71-80 (H)
FRA 65-85 (A)
CZE 86-78 (H)

druzyna sloweni w meczu z polska bedzie oslabiona dosc znaczaco na 100% nie wystapia w tym meczu Radoslaw Nesterovic i Beno Udrih i najprawdopodobniej nie zagraja tez Bostjan Nachbar i Primoz Brezec .......co do dwoch ostatnich nie jest powiedziane ze nie zagraja na 100% .......... ale po co trener Ales Pipan na mecze z polska i czechami powolał czterech nowych zawodników sa nimi Erazem Lorbek, Jure Mocnik, Miha Zupan i Sasa Doncic jak z kadry oficjalnie wyjechalo 2 graczy wiec mysle ze brezec i udrih tez odpuszcza sobie mecz z polska..........ogladalem w mecz polska-slowenia i polska-czechy na wlasne oczy i powiem tylko tyle ze jesli nasi zagraja tak dobrze pierwsza kwarte jak w poprzednich meczach i potem beda kontrolowac przebieg spotkania to zwyciestwo nad wyzej notowaną slowenia stanie sie faktem........szczegolnie ze rozegral sie troche lampe ktory zaczal cos bronic i walczyc pod koszami ..........korytek i pluta mam andzieje ze zagraja tak samo dobrze jak z czechami i czekam az obudzi sie michal ignerski gracz z olbrzymim potencjalem no i naturyzowany amerykanin eric eliott ktory otrzymal polski paszport by pomoc naszej reprezentacji w awansie do mistrzostw............tym razem zagram na nasza reprezentacje kurs warty ryzyka.....
daje na dodatek wegrów z niemcami niemcy maja juz awans a wegrzy u siebie sa cholernie grozi na ddoatek mecz bedzie lecial na DSF.....wiec bedzie mozna kibicowac na zywo jakby co no i pewniaki na dobicie kursu to łotwa i rosja..........
http://b e t s a .net/phpBB2/

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał ujfalusi:
[qb]na portalu ard niemieckiej stacji telewizyjnej widnieje wiadomosc ze Big D pojechal na wegry razem z reprezentacja!!!ale i tak mysle ze ten mecz wygraja wegrzy ktorzy prezentuja calkiem ladny i skuteczny basket glownie na wlasny parkiecie i ktorzy graja z przyslowiowym nozem na gardle!!!!!!!!!!tak wiec jutro pojdzie singilek!!!!!!!!!!!!no moze plus lotysze ktorzy spotkanie z portugalczykami po prostu musza wygrac i nie jestem w stanie sobie wyobrazic ich porazki!!!!!!!!!!tak wiec moze dubelek!!!raczej bubelek wegry+lotwa=3,24[/qb]
Dirk pojechał,ale to nie zmienia mojego nastawienia - Magyarorszag to wygra.
Novitzky pewnie już po kapieli w fantastycznych termalach hotelu "Gellert",popije Tokaju,obróci pare panienek i jutro zaśnie na ławce rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Powtarzam raz jeszcze - Wegrzy muszą nam oddać szmal za sobotę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

BTW ....Ujfalusi przetłumacz co piszą o meczu madziarskie media <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Napiszcie,jeżeli Ktoś bardziej zorientowany,o meczu Bułgaria - Izrael,bardzo ladne kursy i jakby wcelował sie dubelek z Wegrami to może byc miło.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Ja osobiście na Węgrów nie zamierzam grać aczkolwiek zgadzam sie że mogą wygrać wszystko zależy od podejscia do tego spotkania Ekipy Niemiec!!!!
Co do drugiego spotkania Bułgaria -Izrael to faktycznie moze być hit środy Przy zalożeniu iz Łotwa wygrywa z Portugalia sytuacja Izraela przy przegranej w Bułgari staje sie dramatyczna
Izrael potrafi walczyć udowodnił to w spotkaniu z Łotyszami Sportowo jest drużyną lepsza od Bułgarów i myśle ze wygra Teraz ide szukac na dodatkowych informacji o tym spotkaniu
POZDRO!!!!

Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
Quote
Oryginalnie wysłał amkwish:


Napiszcie,jeżeli Ktoś bardziej zorientowany,o meczu Bułgaria - Izrael,bardzo ladne kursy i jakby wcelował sie dubelek z Wegrami to może byc miło.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City
Ja dwa ostatnie mecze gralem na Bulgarow pod prad i sie nie zawiodlem, maja bardzo wysoki sklad i dobrego lidera Stoykova, a Zydki pokpili sprawe z Portugalia, beda mieli trudne zadanie do wykonania jak pokazuja statsy ciezko im sie gra w tych eliminacjach.
Dla Bulgarow jest to b.wazny mecz bo pozniej czeka ich mecz w Rydze, beda chieli postawic kropke nad i juz dzisiaj..1X wskazane
pozdrawiam i zycze duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ja też myślę że raczej Bułgaria win - gra dobry basket no i żydki coś nie bardzo - raczej poszukają szans na awans w turnieju dodatkowym w pszyszłym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
Witam, panowie jeszcze chcialbym sie dowiedziec ile druzyn wychodzi z kazdej grupy(chyba po dwie?) i co jest brane pod uwage przy rownej ilosci punktow...

dzieki i pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 83
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 83
Kurs na Izrael Betandwin juz 2.55

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
No prosze Expekt wystawil kursy nawet i dal handicapy ciekawe

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć,
zastanawiam się nad takim zestawem:
Latvia - Portugal 1 1.10 tu nie powinno być niespodzianki więc :5gw:
Ukraine - Belgium 1 1.20 :4gw:
Bosnia - Holland 1 1.10 :5gw:
Slovenia - Poland 1 1.10 :5gw:
AKO 1.60 Expekt
powyższe mecze powinny wejść na spokojnie , oczywiście zawsze istnieje ryzyko (i dlatego lubię bukmacherkę )Myślę żeby to posłać za grubszą kaskę

Drugi zestaw który chodzi mi po głowie jest bardziej ryzykancki (dla sportu):
Czech Republik - France 1 2.65 :3gw:
Sweden - Russia 1 5.29 :2gw:
Hungary - Germany 1 2.65 :3gw:
Estonia - Turkey 1 3.43 :1gw:
AKO 127,42 Expekt

Oczywiście za symboliczną stawkę
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Witam czy Ruskich ze Szwedami mozna dac na dobicie kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo jesli awansuja 2 druzyny to Ruscy od*******a walek jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał Inzaghi78:
[qb]Witam czy Ruskich ze Szwedami mozna dac na dobicie kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo jesli awansuja 2 druzyny to Ruscy od*******a walek jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Inzaghi,wielokrotnie typ,który stawia się na "dobicie kursu" czy tez zwrot podatku (jak zwał tak zwał)okazuje sie cholernym zonkiem,a wtedy człowieka mało szlag nie trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To po primo.

A secundo....sam napisałeś - Ruscy + niski kurs = WAŁ

Dla mnie tego meczu dziś nie ma,tak samo jak Niemek w Izraelu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

BTW wrzuc jakieś info odnośnie Serie A na "Stadionie".

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał sebkos:
[qb]Ja też myślę że raczej Bułgaria win - gra dobry basket no i żydki coś nie bardzo - raczej poszukają szans na awans w turnieju dodatkowym w pszyszłym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Przemyślałem ten mecz raz jeszcze i doszedłem do wniosku,ze jak mam tracić,to ewentualnie na Polkach,a nie na żydach - NO BET - jest tyle innych opcji.

W sumie wychodzi,że Bułgaria to basketowa potęga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale czuję,że obie ich ekipy dziś nie wygrają.

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Odezwę się odezwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Amkwish. dla mnie mecz Niemców dziś jest do oglądania nie do obstawiania. Naród to Niemiecki jest dziwny i czy będzie im się chciało ustawiać mecz z Węgrami czy też odpuszczą sobie ciężko powiedzieć. Nieporumieniem jest tu post Ujfalusiego i stake 8/10 na Madziarów. rozumiem, że Węgrzy będą bardzo zmobilizowani, ale czy to przekonuje do takiej stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Poza tym ten mecz jest na livie BAwu i myślę, że da się postawić tu surebetka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo obie ekipy lubią pograć zrywami. Ogólnie to kusi mnie dziś dać na Polki, ale cały czas rozmyślam.

pozdrawiam brokstar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
jest moze dzis transmisja w TV meczu slowenia-polska ??

Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
Quote
Oryginalnie wysłał Ben_KiLLa$ a.k.a BeNiTooo:
[qb]jest moze dzis transmisja w TV meczu slowenia-polska ??[/qb]
Jest o 23.00 lub z jakimiś groszami na tvp3 ale to tylko Retransmisja.

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, betowiec, Lukasz111, forty, kamel), 966 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,190
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1