|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Podajcie strone z tabelami do kosza Meżczyzn i Kobitek
dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53 |
jak dla mnie wegrzy powinni sobie poradzic z niemcami ktorzy udzial w mistrzostwach zapewnili sobie pokonujac przed wlasna publicznoscia ukraincow!!!porazka z belgami stawia wegrow w trudnej sytuacji gdyz zakladajac wygrana jutrzejsza ukrainy z belgia na wlasnym parkiecie wegrzy musza pokonac niemcow gdyz ostatni mecz graja wegrzy na ukrainie a tam o punkty wbrew pozorom bedzie ciezko gdzyz bedzie to mecz o byc albo nie byc!!!niemcy po zapenieniu sobie awansu na pewno nie zagraja na 100 procent swoich mozliwosci/chocizby zeby uninac kontuzji/bo po co skoro awans jest juz w kieszeni!!!a wegrzy jak najbardziej beda chcieli zrewanzowac sie za porazke w reichu i przedluzyc szanse na awans!!!tym bardziej ze u siebie sa niezwykle mocni!!! mecz na zywo w dsf wiec emocje gwarantowane!!!
wegrzy-value bet jak najbardziej wegrzy-niemcy 1 2,9 betandwin 8/10 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
A czy przypadkiem Nowitzki nie pojechal juz przygotowywac sie do nowego sezonu ? (tak jak Nesterovice i inne bobki?) to bylby to dopiero hit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53 |
Kisiel tabele znajdziesz chociazby na www.e-basket.pl [ e-basket.pl] pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 53 |
na portalu ard niemieckiej stacji telewizyjnej widnieje wiadomosc ze Big D pojechal na wegry razem z reprezentacja!!!ale i tak mysle ze ten mecz wygraja wegrzy ktorzy prezentuja calkiem ladny i skuteczny basket glownie na wlasny parkiecie i ktorzy graja z przyslowiowym nozem na gardle!!!!!!!!!!tak wiec jutro pojdzie singilek!!!!!!!!!!!!no moze plus lotysze ktorzy spotkanie z portugalczykami po prostu musza wygrac i nie jestem w stanie sobie wyobrazic ich porazki!!!!!!!!!!tak wiec moze dubelek!!!raczej bubelek wegry+lotwa=3,24
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
SŁOWENIA-POLSKA mecz zostanie rozegrany 22.09.2004 kursy według betandwin Słowenia 1.12 Polska 4.55 slowency do tej pory maja bilans spotkan trzy zwyciestwa i jedna porazke .........polacy natomiast trzy porazki i jedna zwyciestwo mecze słoweni FRA 77-61 (H ) POL 80-71 (A) CZE 71-70 (A) FRA 69-85 (A) a wiec czekaja slowenie dwa mecze u siebie.......... mecze polski CZE 57-82 (A) SLO 71-80 (H) FRA 65-85 (A) CZE 86-78 (H) druzyna sloweni w meczu z polska bedzie oslabiona dosc znaczaco na 100% nie wystapia w tym meczu Radoslaw Nesterovic i Beno Udrih i najprawdopodobniej nie zagraja tez Bostjan Nachbar i Primoz Brezec .......co do dwoch ostatnich nie jest powiedziane ze nie zagraja na 100% .......... ale po co trener Ales Pipan na mecze z polska i czechami powolał czterech nowych zawodników sa nimi Erazem Lorbek, Jure Mocnik, Miha Zupan i Sasa Doncic jak z kadry oficjalnie wyjechalo 2 graczy wiec mysle ze brezec i udrih tez odpuszcza sobie mecz z polska..........ogladalem w mecz polska-slowenia i polska-czechy na wlasne oczy i powiem tylko tyle ze jesli nasi zagraja tak dobrze pierwsza kwarte jak w poprzednich meczach i potem beda kontrolowac przebieg spotkania to zwyciestwo nad wyzej notowaną slowenia stanie sie faktem........szczegolnie ze rozegral sie troche lampe ktory zaczal cos bronic i walczyc pod koszami ..........korytek i pluta mam andzieje ze zagraja tak samo dobrze jak z czechami i czekam az obudzi sie michal ignerski gracz z olbrzymim potencjalem no i naturyzowany amerykanin eric eliott ktory otrzymal polski paszport by pomoc naszej reprezentacji w awansie do mistrzostw............tym razem zagram na nasza reprezentacje kurs warty ryzyka..... daje na dodatek wegrów z niemcami niemcy maja juz awans a wegrzy u siebie sa cholernie grozi na ddoatek mecz bedzie lecial na DSF.....wiec bedzie mozna kibicowac na zywo jakby co no i pewniaki na dobicie kursu to łotwa i rosja.......... http://b e t s a .net/phpBB2/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał ujfalusi: [qb]na portalu ard niemieckiej stacji telewizyjnej widnieje wiadomosc ze Big D pojechal na wegry razem z reprezentacja!!!ale i tak mysle ze ten mecz wygraja wegrzy ktorzy prezentuja calkiem ladny i skuteczny basket glownie na wlasny parkiecie i ktorzy graja z przyslowiowym nozem na gardle!!!!!!!!!!tak wiec jutro pojdzie singilek!!!!!!!!!!!!no moze plus lotysze ktorzy spotkanie z portugalczykami po prostu musza wygrac i nie jestem w stanie sobie wyobrazic ich porazki!!!!!!!!!!tak wiec moze dubelek!!!raczej bubelek wegry+lotwa=3,24[/qb] Dirk pojechał,ale to nie zmienia mojego nastawienia - Magyarorszag to wygra. Novitzky pewnie już po kapieli w fantastycznych termalach hotelu "Gellert",popije Tokaju,obróci pare panienek i jutro zaśnie na ławce rezerwowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powtarzam raz jeszcze - Wegrzy muszą nam oddać szmal za sobotę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> BTW ....Ujfalusi przetłumacz co piszą o meczu madziarskie media <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Napiszcie,jeżeli Ktoś bardziej zorientowany,o meczu Bułgaria - Izrael,bardzo ladne kursy i jakby wcelował sie dubelek z Wegrami to może byc miło. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Ja osobiście na Węgrów nie zamierzam grać aczkolwiek zgadzam sie że mogą wygrać wszystko zależy od podejscia do tego spotkania Ekipy Niemiec!!!! Co do drugiego spotkania Bułgaria -Izrael to faktycznie moze być hit środy Przy zalożeniu iz Łotwa wygrywa z Portugalia sytuacja Izraela przy przegranej w Bułgari staje sie dramatyczna Izrael potrafi walczyć udowodnił to w spotkaniu z Łotyszami Sportowo jest drużyną lepsza od Bułgarów i myśle ze wygra Teraz ide szukac na dodatkowych informacji o tym spotkaniu POZDRO!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 995 |
Oryginalnie wysłał amkwish:
Napiszcie,jeżeli Ktoś bardziej zorientowany,o meczu Bułgaria - Izrael,bardzo ladne kursy i jakby wcelował sie dubelek z Wegrami to może byc miło.
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City Ja dwa ostatnie mecze gralem na Bulgarow pod prad i sie nie zawiodlem, maja bardzo wysoki sklad i dobrego lidera Stoykova, a Zydki pokpili sprawe z Portugalia, beda mieli trudne zadanie do wykonania jak pokazuja statsy ciezko im sie gra w tych eliminacjach. Dla Bulgarow jest to b.wazny mecz bo pozniej czeka ich mecz w Rydze, beda chieli postawic kropke nad i juz dzisiaj..1X wskazane pozdrawiam i zycze duzo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ja też myślę że raczej Bułgaria win - gra dobry basket no i żydki coś nie bardzo - raczej poszukają szans na awans w turnieju dodatkowym w pszyszłym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2004
Posty: 259 |
Witam, panowie jeszcze chcialbym sie dowiedziec ile druzyn wychodzi z kazdej grupy(chyba po dwie?) i co jest brane pod uwage przy rownej ilosci punktow...
dzieki i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 83 |
Kurs na Izrael Betandwin juz 2.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
No prosze Expekt wystawil kursy nawet i dal handicapy ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cześć, zastanawiam się nad takim zestawem: Latvia - Portugal 1 1.10 tu nie powinno być niespodzianki więc :5gw: Ukraine - Belgium 1 1.20 :4gw: Bosnia - Holland 1 1.10 :5gw: Slovenia - Poland 1 1.10 :5gw: AKO 1.60 Expekt powyższe mecze powinny wejść na spokojnie , oczywiście zawsze istnieje ryzyko (i dlatego lubię bukmacherkę )Myślę żeby to posłać za grubszą kaskę
Drugi zestaw który chodzi mi po głowie jest bardziej ryzykancki (dla sportu): Czech Republik - France 1 2.65 :3gw: Sweden - Russia 1 5.29 :2gw: Hungary - Germany 1 2.65 :3gw: Estonia - Turkey 1 3.43 :1gw: AKO 127,42 Expekt
Oczywiście za symboliczną stawkę pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Witam czy Ruskich ze Szwedami mozna dac na dobicie kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo jesli awansuja 2 druzyny to Ruscy od*******a walek jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał Inzaghi78: [qb]Witam czy Ruskich ze Szwedami mozna dac na dobicie kursu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Bo jesli awansuja 2 druzyny to Ruscy od*******a walek jak zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Inzaghi,wielokrotnie typ,który stawia się na "dobicie kursu" czy tez zwrot podatku (jak zwał tak zwał)okazuje sie cholernym zonkiem,a wtedy człowieka mało szlag nie trafi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To po primo. A secundo....sam napisałeś - Ruscy + niski kurs = WAŁ Dla mnie tego meczu dziś nie ma,tak samo jak Niemek w Izraelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> BTW wrzuc jakieś info odnośnie Serie A na "Stadionie". Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Oryginalnie wysłał sebkos: [qb]Ja też myślę że raczej Bułgaria win - gra dobry basket no i żydki coś nie bardzo - raczej poszukają szans na awans w turnieju dodatkowym w pszyszłym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Przemyślałem ten mecz raz jeszcze i doszedłem do wniosku,ze jak mam tracić,to ewentualnie na Polkach,a nie na żydach - NO BET - jest tyle innych opcji. W sumie wychodzi,że Bułgaria to basketowa potęga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,ale czuję,że obie ich ekipy dziś nie wygrają. Pozdrawiam amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Odezwę się odezwę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Amkwish. dla mnie mecz Niemców dziś jest do oglądania nie do obstawiania. Naród to Niemiecki jest dziwny i czy będzie im się chciało ustawiać mecz z Węgrami czy też odpuszczą sobie ciężko powiedzieć. Nieporumieniem jest tu post Ujfalusiego i stake 8/10 na Madziarów. rozumiem, że Węgrzy będą bardzo zmobilizowani, ale czy to przekonuje do takiej stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Poza tym ten mecz jest na livie BAwu i myślę, że da się postawić tu surebetka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo obie ekipy lubią pograć zrywami. Ogólnie to kusi mnie dziś dać na Polki, ale cały czas rozmyślam.
pozdrawiam brokstar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
jest moze dzis transmisja w TV meczu slowenia-polska ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
Oryginalnie wysłał Ben_KiLLa$ a.k.a BeNiTooo: [qb]jest moze dzis transmisja w TV meczu slowenia-polska ??[/qb] Jest o 23.00 lub z jakimiś groszami na tvp3 ale to tylko Retransmisja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|