|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
1 kolejka :
02.10 Air Avellino - Montepaschi Siena
03.10 Sicc Cucine Jesi(ben) - Armani Jeans(Breil) Milano Bipop-Carire Reggio Emilia(ben) - Roseto Basket Basket(Mabo)Livorno - Scavolini Pesaro Teramo Basket - Pallacanestro (Metis) Varese Viola(Tris)Reggio Calabria - Lauretana Biella Lottomatica Roma - Snaidero Cicine Udine Benetton Treviso - Pompea Napoli Vertical Vision(Oregon Scientific) Cantu - Climamio(Skipper) Bologna
W nawiasach podałem beniaminków oraz nazwy drużyn,obowiązujące w poprzednim sezonie(kilka zmieniło sponsorów strategicznych,stąd zmiany).
Dla mnie hitem kolejki jest mecz Cantu - Bologna. Siena,Pesaro i Treviso powinny zacząć sezon od zwycięstwa,natomiast niewiadoma jest postawa beniaminków(wieksze szanse na wygraną daję Emilii) Pierwszej kolejki(jak i 2-3 nastepnych) nie polecam grac grubo,zreszta o tym przyjdzie pora podyskutować,jak buki wystawią kursy (B&W juz to zrobił) i opcje z hc.
Mam nadzieję,że nie pomyliłem nazw po zmianach,ale jezeli zauważycie bład - prosze o korekte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
amkwish - Sulphur City
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Dla zainteresowanych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> w sobotę odbył się mecz o superpuchar w którym Montepaschi rozjechało Benetton 85:77 (wynik nie ukazuje przewagi bo 5 kw. użrezerwami). Hmm, ja czuję poważne problemy drużyny z Treviso na początku rozgrywek (i dobrze im tak za wałki w zeszłym - nie zapomnę wam tego z Efesem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> ) - przemeblowali skład w 80%, natomiast Siena to potęga będzie - skład utrzymany i będzie coś czuję miodzio sezon dla nich. Tu można zobaczyć staty z meczu: http://www.legabasket.it/other/supercup2004.phtml [ http]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Właśnie mecz Benetton-Pompea moze zwracać na siebie uwagę jako na potencjalną niespodziankę. Skoro Treviso tak łatwo poległo ze Sieną wydaje się,że mogą mieć na początku kłopoty ze zgraniem. Bossowie Benettonu zawsze mieli oko do talentów,więc skład ktory teraz zmontowali moze byc bardzo dobry,ale nie koniecznie na początku sezonu.Napoli utrzymało skład a 5 miejsce po sezonie zasadniczym wskazuje że druzyna gosci grała bardzo dobry basket.W Play-off dopiero po 5 meczach ulegli Scavolini. Na razie pozostaje czekac na handicapy i wtedy okaze sie co warto zagrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 853 |
Pierwszą kolejkę bardzo ciężko jakos sensownie wytypować.Moim zdaniem jak ktoś chce to grać grubo to tylko na własną odpowiedzialność. Na początku proponuje się przyjżeć ekipom i wtedy będzie mozna wyciągnąć jakieś większe wnioski. Spróbuje jakoś zgrabnie pogrupować pierwszą kolejkę chociaż nie zdziwie się jak na 8 typó wejdą 3 albo mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Według mnie najbardziej pewne mecze to:
Avellino-Siena 2 Livorno-Pesaro 2 Viola Reggio-Biella 1
Tutaj niespodziewam się jakiś zonków chociaz w ostatnim meczu może byc blisko. W pamięci mam jeszcze dobrą grę na początku seoznu Scavolini i sądzę że mimo ubytków powinni zagrać na początku dobrze i wygrać,a Livorno nie jest jakąś wielką drużyną ktora mogła by im pokrzyzowac plany.Siena wiadomo klasa sama w sobie ekipa solidna i zgrana.
Cantu-Climamio 1 Roma-Udine 1
Tutaj jeden typ dosyc pewny Roma,która straciła tylko Myersa,powinna dobrze zacząć sezon i pokonać dobre-ale nie na tyle by pokonać Romę-Udine. Cantu w poprzednim sezonie wygrało u siebie ze Skpperem vel Climamio,a że teraz może ten mecz wyglądać podobnie do Romy mozna dolozyc typ na gospodarzy i w ten sposób mamy ryzykowny ale wart uwagi dubel.
Teraz moze spotkania singlowe co z nimi zrobicie to juz do was należy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .
Sicc Jesi-Armani Jeans 2 Teramo-Varese 1 Reggio E.-Roseto 1
Wychodzę z złożenia że grać przeciwko beniaminką się nie opłaca,ale mysle ze jeden z nich przegra więc wybieram Reggio i Armani Jeans. W meczu srodkowym ciezko cos napisać tutaj jest loteria,dla mnei ze wskazaniem na gospodarzy,ale szczerze mowiąc to nie mam argumentów,po porstu przeczucie.
No i to co pisalem juz wcześniej czyli niespodzianka kolejki:
Benetton-Pompea 2
Typ czysto intuicyjny z wiarą że co kolejke są jakieś wałki i myślę,ze poczatkowy brak zgrania Treviso może być argumentem za goścmi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 68
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 68 |
# Roma- Udine Odkąd trenerem Romy jest Bucchi zacząłem czasem zerkać na losy tej drużyny, a dzieje się w niej bardzo dobrze. Niektórzy to właśnie ją wymieniają jako jednego z faworytów rozgrywek. Koniem napędowym jest świetny duet Amerykanów: Edney- Carter...szczególnie ten drugi może okazać się prawdziwym strzałem w 10. Próbował dostać się do Nba(gdzie zresztą grał w ubiegłym sezonie 10 meczów, 4 pkt/mecz), ostatecznie za niemałe pieniadze wylądował w Rzymie. Oprócz nich o sile Romy stanowić będą: Sconochini,Garri, van der Spiegel(wszystko nowi gracze) oraz "starzy": Tusek,Bonora, Barton,Righeti. Oto zdobycze punktowe z ostatniego sparingu z Napoli:Giachetti 4, Bonora 12, Tonolli, Righetti 20, Helliwell, Garri 14, Van Den Spiegel 8, Barton 3, Tusek 6, Carter 29...nie grali Edney i Sconchini. Roma uległa 96-97. Udine cierpi na brak dobrych graczy na 1 (Shannon który niegdyś był najlepszym obrońcą ligi rosyjskiej nie wypadł zbyt dobrze w 1 swzonie we Włoszech, ma wyniki w okolicach 13pkt i 2,8 asysty na mecz) i na centrze(słaby Markovic, za słaby fizycznie Langhi...może Estill coś pokaże?) W sumie niby pewna jedyneczka i ja tak stawiam, ale żeby podkręcić atmosfere podam wynik sparingu z ubiegłego tygodnia:SNAIDERO - CSKA 75-73 SNAIDERO UDINE Langhi 2, Gorenc 19, Zacchetti 3, Markovic 4, Vetoulas 6, Shannon 4, Estill 10, Mian 10, Sekunda 17.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> CSKA Brown 12, Shabalkin, Andersen 18, Zavorujev 2, Dikoudis 11, Holden 10, Kourbanov, Granger 20....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
witam wszystkich ............za 6 dni rusza EUROLIGA ale wpierw czas sie skupic na lidze wloskiej . zestaw par na jutro
20:30 Sicc Jesi 1.60 Metis Varese 2.05 20:30 Air Avellino 1.70 Lauretana Biella 1.90 20:30 Teramo Basket 2.95 Armani Jeans Milano 1.30 20:30 Snaidero Cucine Udine 1.60 Scavolini Pesaro 2.05 20:30 Tris Reggio Calabria 1.45 Roseto Basket 2.40 20:30 Vertical Vision Cantù 1.70 Pompea Napoli 1.90 20:30 Bipop Carire R. Emilia 3.60 Climamio Bologna 1.20 kursy wedlug BETANDWIN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Bipop Carire R. Emilia +6.5 - Climamio Bologna - 6.5 stawka 6/10 kurs 1.85 typ 1 bukmacher expekt
ostatnie mecze na wlasnym boisku druzyny Bipop Carire R. Emilia
Bipop - Teramo 78 - 49 Bipop - Montepaschi 82 - 84 Bipop - Roseto 84-50
ostatnie mecze na wyjezdzie druzyny Climamio Bologna
BC Roseto - BC Bologna 62 - 84 BC Roma - BC Bologna 84-86 OT Cantu - BC Bologna 84-77 OT
gdyz to sa pierwsze moje typy na lige wloska wpierw trzeba napisac wstep i obeznanie druzyn od bologni odeszli tacy gracze jak delfino , mottola , van den spiegel przyszli rancik douglas i narazie kontuzjowany bagaric ..w druzynie bipop nie bylo zbyt duzej rewolucji kadrowej przyszlo pary ciekawych graczy ale raczej to jest druzna bez gwiazd ale maja 6 graczy ktorzy zdobywaja srednio 10 pkt na mecz...chyba ich najwieksza gwiazda jest samuel hines który przyszedl z cantu przyzwoicie spisuje sie rowniez nowy nabytek beniaminka alvin sims..........skipper z bilansem 5-1 zajmuje 4 wysokie jak na te oslabienia kadrowe miejsce .....bipop z bilansem 2-4 klasyfikuje sie na 12 pozycji......w druzynie z bologni nie widac zbytnio tych znaczacych osłabien bo jasmin repesa wykrzesał z innych zawodników maksymum mozliwosci........ basille ,pozzecco ,smodis, vujanic robia prawie cała gre w druzynie z climamio ale zwazywszy ze w przyszlym tygodniu bologna zaczyna swoj sezon w rozgrywkach euroligi moze ten mecz poraktowac troche bardziej ulgowo dlatego stawiam na bipop......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662 |
Jesi-Varese
stawka 10/10 kurs 1.65 typ 1 bukmacher expekt
jesi jako beniaminek spisuje sie dosyc dobrze bilans maja 2 zwyciestwa cztery porazki varese natomiast zarówno posiada trzy zwyciestwa jak i trzy porazki......jak dla mnie w tym meczu moze byc tylko jeden rezultat a bedzie nim zwyciestwo goposdarzy powód taki ze w varese nie wystapi jeden z najlepszych graczy tej druzyny sami becirovic ktory w kazdym meczu zdobywa srednio 17 punktów na mecz i notuje ponad 3 asysty i 4 zbiórki mysle ze bedzie ciezko zapełnic luke po takim zawodniku zapewne digbeu i nolan zrobia wszystko by varese wygralo swoj 4 mecz ale to chyba za malo jak na dobra druzyne z jesi.........w jesi natomiast dzieli i rzadzi zeszloroczny vice-lider klasyfikacji strzełcow mario boni ten 41 letni gracz przechodzi drugą młodosc w kazdym meczu rzuca srednio 19 punktów......dzielnie go wpiera nowy nabytek jesi goran jurak i i dwaj amerykanie tutt i violette......
mecze jesi u siebie Armani Mediolan (d) 73 : 94 Basket Livorno (d) 94 : 78 Air Avellino (d) 95 : 78
mecze varese na wyjezdzie Teramo Basket (w) 75 : 74 Snaidero Udine (w) 76 : 82 Lauretana Biella (w) 87 : 93
hhmmmm dla mnie high stake na ten mecz.....
Last edited by Ben_KiLLa$; 28/10/2004 12:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Uff nie wierzę że znowu działamy - już mnie szlak jasny trafiał - sezony ruszyły pełną parą, meczy pełno no i za tydzień Euroligi a za dwa Uleby. Witam wszystkich ponownie i zapraszam do uczty jaką będize niewątpliwie sezon koszykarski 2004/2005 w Europie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657 |
Cantu - Napoli (+1.5) *home win*
wyjatkowo bez analizy..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,039
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,039 |
moim zdaniem calabria-roseto 1 wkoncu kiedys trzeba wygrac avelino -biella x2 udine-pesaro 1 niepokonani u siebie zostana niepokonani i teramo-milan 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Witam wszystkich po dłuższej niz sie spodziewałem przerwie. Ale szkoda czasu na ble ble. Dziś dokończenie 7 kolejki spotkań. Po wczorajszej małe niespodziance w Rzymie i wymordowanym zwycięstwie Benettonu pora na przedstawienie moich typów na dziś. 7 kolejka - 28.10.04 1) Viola Reggio Calabria - Roseto - spotaknie dwóch słabeuszy z dołu tabeli. Rosseto pomimo, że posiada o jedno zwycięstwo więcej od Calabrii jest wg mnie skazane na przegraną i to myślę na dość wysoką (hp-6,5) wydaje się do ugrania - TYP 1 (-6,5)
2) Sicc Jesi - Varese - podoba mi się postawa beniaminka (np. wyrównany mecz ze Sieną), a drużyna Palcanestro (podobno w sporym osłabieniu) nic rewelcyjnego do tej pory nie pokazała. TYP - 1 (-3,5)
3) Air Avellino - Lauretana Biella - dla mnie najpewniejsze dziś zdarzenie w Lega A Basket, uważam że Avellino, oprócz Teramo i Rosseto to najsłabsze drużyny i kandydaci do spadku. Upatruję małego błędu bukuff TYP - 2
4) Teramo - Armani Milano - tu króciutko o Teramo pisałem, a to wyczyniają chłopaki z Milano w tym sezonie świadczy tylko i wyłącznie o ich świetnym przygotowaniu do sezonu. Myślę że goście wygrają co najmnie 12/15 pkt TYP - 2 (-6,0)
Pozostałych meczy - mocnych Napoli, Pesaro, Bologny nie tykam - po prostu oceniam szansę po ok. 50% Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@ BeNiTooo
Wielka dziękówa za typ Jesi-Varese zagrałem tak jakie były Twoje sugestie i przemyślenia no i weszło
Tak Trzymaj!!! Życzę powodzenia w dalszych typach Tobie i innym użytkownikom tego forum (dla mnie zresztą najlepszego) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2004
Posty: 1 |
Poszukuję strony ze statystykami Ligi Włskiej i greckiej z poprzednich sezonów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Dzisiaj Siena - Benetton
Rok temu Siena była dużo lepsza, w tym roku wydaje sie ze roznica miedzy zespołami jeszcze sie powiększyła...
Siena przegrała 1 punktem z Roma w midweeku, mysle ze czas to odbić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Zdecydowanie sie przychylam do wypowidzi kolegi - Siena dziś sie spręży i udowadni kto jest w tej chwili nr 1 w Itali, a że jest nie mam wątpliwości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
gravedigger mowi ze thornton nie jest w 100% sprawny, z kolei bulleri w koncu jest w pelnej dyspozycji i on gra benetton +6.5
ja gram siene w jakims treblu 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Na niedziele proponuję dwa razy italocombo :-)
Lauretania Biella - Basket Livorno 1 (-5,5)/1,90 w Unibet/ Armani Jeans Milano - Roseto Basket 1 (-9,0)/1,90 w Unibet/ ako = 3,61
Powyższe typy nie wymagają wg mnie szerszego komentarza,natomiast parę słów o drugim zestawie
Lottomatica Roma - Sicc Cucine Jesi 1 (-8,5)/1,80 w B&W/
Rzymianie mają juz za sobą prawie wszystkich najtrudniejszych rywali(pozostało Treviso). W ostatniej kolejce pokonali supermocne Montepaschi,w 3 kolejce przegrali 2-oma punktami z Clinamio(d.Skipper). Jedynym zaskoczeniem in minus ze strony stołecznych moglibyśmy uznać inaguracyjna porażkę z Udine,ale...Snaidero spisuje się na razie rewelacyjnie. Myśle,że gospodarze nie będą mieli problemów z beniaminkiem,który nic ciekawego do tej pory nie zaprezentował(szczególnie na wyjazdach),a pozycje w środku tabeli zawdzięcza tylko korzystnemu,początkowemu układowi spotkań. Z czasem Jesi powinno dryfować ku dołowi tabeli,a o mało zaszczytne ostatnie miejsce bedzie IMO walczyć z Calabrią. Jezeli tylko Lottomatica nie zlekceważy rywala (vide "wyczyn" Sieny z 4 kolejki) to macz winien miec jednostronny przebieg,a handicap 9 punktów do przeskoczenia.
Navigo Teramo Basket - Snaidero Udine 2 (-4,5)/1,80 w B&W/
Gospodarze po dość zaskakującym,niezłym starcie chyba złapali "właściwy" rytm w 3 ostatnich kolejkach (kompromitacja z Emilią,a potem przegrane z Roseto i Milanem). Dla odmiany postawa drużyny z Udine jest na pewna miłym zaskoczeniem. Pokonali już w tym sezonie Lottomaticę,Pallacanestro i Scavolini,tak więc nie powinni oddać punktów w hali Teramo.
Pozdrawiam
amkwish
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|