Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Jak trafisz z jedna domena to nawet 80 zl wystarczy na start wink
Wystarczy, ze sprzedaz z konkretnym zyskiem. Ale badz realista.
Najlepiej poszukac stalego odbiorcy, co nie jest latwe, ale realne. Wtedy sokojnie mozna nad tym pracowac.
Nie jest powiedziane, ze musisz od razu sprzedawac. Domeny za pare lat skocza w gore kilkakrotnie, wiec warto trzymac te najlepsze - latwe do zapamietania i trafiajace w sedno.

Nie iwestujcie tylko w domeny typu net.pl, com.pl , bo to nie ma sensu.

Bonus: Unibet
Llama #1614002 23/09/2007 20:12
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wolne ... mecz.org.pl - mecz.net.pl po 9,77 za rok

Hmm ...

donic #1614006 23/09/2007 20:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by donic
Nie iwestujcie tylko w domeny typu net.pl, com.pl , bo to nie ma sensu.

No właśnie takie wolne znalazłem ...

No i dlaczego nei ma sensu?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Za dlugie wink

lupus #1614084 23/09/2007 20:28
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
optymalna domena to taka która ma koncowke .pl .com .net lub .eu (choc ona jest jeszcze nie tak bardzo popularna) nie zawiera dużo liter a słowo jest dosc dobrze kojarzone i znane
mecz.pl to przykłąd takiej domeny smile
pomyślcie tylko jakby tak z jakies 10-15 lat temu wykupic kilkadziesiat domen z najpopularniejszymi frazami (zakupy, muzyka, sport itp itd) grin
pomarzyc zawsze warto laugh

JuN #1614134 23/09/2007 20:46
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Nie tylko na dobrze brzmiacych domenach mozna zarobic. Zarabia sie tez na literowkach.

Przyklad dla onet.pl
omet.pl
obet.pl
inet.pl
pnet.pl
itd...

Interia.pl

unteria.pl
interua.pl
interoa.pl
itd...

To samo z Google, Yahoo...

Na tym wszystkim sie zarabia parkujac domene. Ludzie podczas wpisywania adresu czesto robia literowki smile

Testuje necz.pl , ale niestety klikalnosc slaba (157 wejsc w ciagu 5 dni i zarobek jedynie 39 centow laugh ) i rezygnuje z niej laugh . Jak ktos chce to brac wink

donic #1614154 23/09/2007 20:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
A jak ktos nie wie jak wyglada zaparkowana domena to zapraszam

www.necz.pl [necz.pl]
www.wporst.pl [wporst.pl]
Tyle do pokazu wystarczy. Kombinujcie smile

donic #1614163 23/09/2007 20:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
pomysł dobry ale jednak zdecydowana większość korzysta z zakładek gdzie zapisuje sobie strony i z tamtą wchodzi na nie. Przez co możliwości pomyłki nie ma. Gdyby do każdej strony było trzeba wpisywać adres to na pewno zdecydowanie większe byłby ilość wejść na domeny z literówkami.

donic #1614167 23/09/2007 20:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by donic
A jak ktos nie wie jak wyglada zaparkowana domena to zapraszam

www.necz.pl [necz.pl]
www.wporst.pl [wporst.pl]
Tyle do pokazu wystarczy. Kombinujcie smile

Dałem ci zarobić grin

_Way_ #1614189 23/09/2007 21:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Wiekszosc tak, ale dla takiej literowki yahoo, gdzie jest miliony unikalnych wejsc dziennie, interes jest to calkiem niezly. Gwarantuje.

donic #1614197 23/09/2007 21:09
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
tu ma ktos sporo wejść
http://www.yaaho.com/

donic #1614198 23/09/2007 21:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak można dostawać kasę za samo wejście na taką stronę?

Chodzi o reklamy czy linki, które tam się znajdują?

donic #1614209 23/09/2007 21:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by donic
Nie tylko na dobrze brzmiacych domenach mozna zarobic. Zarabia sie tez na literowkach.

Przyklad dla onet.pl
omet.pl
obet.pl
inet.pl
pnet.pl
itd...

Interia.pl

unteria.pl
interua.pl
interoa.pl
itd...

To samo z Google, Yahoo...

Na tym wszystkim sie zarabia parkujac domene. Ludzie podczas wpisywania adresu czesto robia literowki smile

Testuje necz.pl , ale niestety klikalnosc slaba (157 wejsc w ciagu 5 dni i zarobek jedynie 39 centow laugh ) i rezygnuje z niej laugh . Jak ktos chce to brac wink

donic, mógłbyś opisać co i jak zrobić by się w takie coś bawić wink

chyba się tym zajmę :]

Bzyku #1614215 23/09/2007 21:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
yahpp.com miala 6,742 wejsc dziennie.

Bzyku, tak. Chodzi o linki, ktore znajduja sie na parkowanej stronie. Do wyboru jest sporo szablonow.

donic #1614227 23/09/2007 21:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Postaram sie to opisac, ale nie teraz. Wieczorkiem moze.

donic #1614235 23/09/2007 21:19
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
panowie chyba najlepiej byloby zainwestowac w jakies porno albo erotyka laugh tak mi sie wydaje

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
bledne literowki domen to dla mnie nie biznes

jezeli chodzi o domeny mozna faktycznie zarobic bardzo dobre pieniadze, i to wiele wieksze niz bukmacherka - ale jest prosta zasada, trzeba miec szczescie aby złapać cos fajnego.

nie da sie ukryc ze swiat domen nagle zrobil sie boom biznesowym.

w domenach siedze dobre 4 lata, i to wlasnie na poczaku mozna bylo kupic swietne domeny za grosze i poczekac 1-2 lata i sprzedac z wielkim zyskiem.

teraz jak sie zrobilo szalenstwo na zarabianie w domenach, to jest duza konkurencja - wiec i ciezko jest trafic cos dobrego, im wiecej sie kombinuje i stara tym lepsza domene mozna miec i wiecej zarobic.

domeny mozna kupic w takich serwisach jak home.pl koszt to ok 80 zl, ale parenascie dni temu trwaly wielkie promocje pare miesiecy i domeny mozna bylo kupic za 20 zl

sadze ze wkrotce znowu zaczna sie promocje i beda wiele tansze

ja tam pamietam czasy jak domena kosztowala 500 zl smile a kiedys to naprawde sporo kasy bylo


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by czuczu1910
panowie chyba najlepiej byloby zainwestowac w jakies porno albo erotyka laugh tak mi sie wydaje


znam osobe ktora ma ok 20 serwisow porno, i zarabia bardzo dobre pieniadze, na moje pytanie aby tak przyblizenie podal mi ile mozna zarobic na tym, powiedzial mi bardzo wymijajaco ale znaczaco "co miesiac moglbym sobie nowe volvo kupic" - to chyba mowi samo za siebie

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tylko że tego porno i erotyki masz miliony adresów, w których kluczowe słowa są odmieniane we wszystkich kombinacjach.

Tamten sektor gospodarki internetowej jest pewnie nasycony jak jasna cholera

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, Sensei, burbon), 3,219 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1