|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Jak trafisz z jedna domena to nawet 80 zl wystarczy na start  Wystarczy, ze sprzedaz z konkretnym zyskiem. Ale badz realista. Najlepiej poszukac stalego odbiorcy, co nie jest latwe, ale realne. Wtedy sokojnie mozna nad tym pracowac. Nie jest powiedziane, ze musisz od razu sprzedawac. Domeny za pare lat skocza w gore kilkakrotnie, wiec warto trzymac te najlepsze - latwe do zapamietania i trafiajace w sedno. Nie iwestujcie tylko w domeny typu net.pl, com.pl , bo to nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Wolne ... mecz.org.pl - mecz.net.pl po 9,77 za rok
Hmm ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Nie iwestujcie tylko w domeny typu net.pl, com.pl , bo to nie ma sensu. No właśnie takie wolne znalazłem ... No i dlaczego nei ma sensu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Za dlugie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
optymalna domena to taka która ma koncowke .pl .com .net lub .eu (choc ona jest jeszcze nie tak bardzo popularna) nie zawiera dużo liter a słowo jest dosc dobrze kojarzone i znane mecz.pl to przykłąd takiej domeny  pomyślcie tylko jakby tak z jakies 10-15 lat temu wykupic kilkadziesiat domen z najpopularniejszymi frazami (zakupy, muzyka, sport itp itd)  pomarzyc zawsze warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2006
Posty: 1,441 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Nie tylko na dobrze brzmiacych domenach mozna zarobic. Zarabia sie tez na literowkach. Przyklad dla onet.pl omet.pl obet.pl inet.pl pnet.pl itd... Interia.pl unteria.pl interua.pl interoa.pl itd... To samo z Google, Yahoo... Na tym wszystkim sie zarabia parkujac domene. Ludzie podczas wpisywania adresu czesto robia literowki  Testuje necz.pl , ale niestety klikalnosc slaba (157 wejsc w ciagu 5 dni i zarobek jedynie 39 centow  ) i rezygnuje z niej  . Jak ktos chce to brac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
A jak ktos nie wie jak wyglada zaparkowana domena to zapraszam www.necz.pl [ necz.pl] www.wporst.pl [ wporst.pl] Tyle do pokazu wystarczy. Kombinujcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
pomysł dobry ale jednak zdecydowana większość korzysta z zakładek gdzie zapisuje sobie strony i z tamtą wchodzi na nie. Przez co możliwości pomyłki nie ma. Gdyby do każdej strony było trzeba wpisywać adres to na pewno zdecydowanie większe byłby ilość wejść na domeny z literówkami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Dałem ci zarobić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Wiekszosc tak, ale dla takiej literowki yahoo, gdzie jest miliony unikalnych wejsc dziennie, interes jest to calkiem niezly. Gwarantuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
tu ma ktos sporo wejść http://www.yaaho.com/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jak można dostawać kasę za samo wejście na taką stronę?
Chodzi o reklamy czy linki, które tam się znajdują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Nie tylko na dobrze brzmiacych domenach mozna zarobic. Zarabia sie tez na literowkach. Przyklad dla onet.pl omet.pl obet.pl inet.pl pnet.pl itd... Interia.pl unteria.pl interua.pl interoa.pl itd... To samo z Google, Yahoo... Na tym wszystkim sie zarabia parkujac domene. Ludzie podczas wpisywania adresu czesto robia literowki  Testuje necz.pl , ale niestety klikalnosc slaba (157 wejsc w ciagu 5 dni i zarobek jedynie 39 centow  ) i rezygnuje z niej  . Jak ktos chce to brac  donic, mógłbyś opisać co i jak zrobić by się w takie coś bawić  chyba się tym zajmę :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
yahpp.com miala 6,742 wejsc dziennie.
Bzyku, tak. Chodzi o linki, ktore znajduja sie na parkowanej stronie. Do wyboru jest sporo szablonow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Postaram sie to opisac, ale nie teraz. Wieczorkiem moze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
panowie chyba najlepiej byloby zainwestowac w jakies porno albo erotyka  tak mi sie wydaje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
bledne literowki domen to dla mnie nie biznes jezeli chodzi o domeny mozna faktycznie zarobic bardzo dobre pieniadze, i to wiele wieksze niz bukmacherka - ale jest prosta zasada, trzeba miec szczescie aby złapać cos fajnego. nie da sie ukryc ze swiat domen nagle zrobil sie boom biznesowym. w domenach siedze dobre 4 lata, i to wlasnie na poczaku mozna bylo kupic swietne domeny za grosze i poczekac 1-2 lata i sprzedac z wielkim zyskiem. teraz jak sie zrobilo szalenstwo na zarabianie w domenach, to jest duza konkurencja - wiec i ciezko jest trafic cos dobrego, im wiecej sie kombinuje i stara tym lepsza domene mozna miec i wiecej zarobic. domeny mozna kupic w takich serwisach jak home.pl koszt to ok 80 zl, ale parenascie dni temu trwaly wielkie promocje pare miesiecy i domeny mozna bylo kupic za 20 zl sadze ze wkrotce znowu zaczna sie promocje i beda wiele tansze ja tam pamietam czasy jak domena kosztowala 500 zl  a kiedys to naprawde sporo kasy bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
panowie chyba najlepiej byloby zainwestowac w jakies porno albo erotyka  tak mi sie wydaje znam osobe ktora ma ok 20 serwisow porno, i zarabia bardzo dobre pieniadze, na moje pytanie aby tak przyblizenie podal mi ile mozna zarobic na tym, powiedzial mi bardzo wymijajaco ale znaczaco "co miesiac moglbym sobie nowe volvo kupic" - to chyba mowi samo za siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Tylko że tego porno i erotyki masz miliony adresów, w których kluczowe słowa są odmieniane we wszystkich kombinacjach.
Tamten sektor gospodarki internetowej jest pewnie nasycony jak jasna cholera
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|