Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Jutro zaczynają się skoki
W związku z tym mam pytanie:
Gdzie można znależć jakieś inforacje na temat skoków. chopdzi mi przedewszystkim o punkt "k"
oraz o punkty za oddane skoki na każdej skoczni

Z góry dziekuję

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,436
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,436
Likes: 2
Szukaj linków na www.fis-ski.com [fis-ski.com]

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
cze dj bronek uprzediles mnie bo tez chcialem ten temat zalozyc bo juz czas najwyzszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )Poszukaj na www.skispringen.com [skispringen.com] co prawda niemiecka stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale bardzo intyeresujace wiadomosci maja
pozdrawiam narka

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Na Polski portal tez mozna zajrzec: www.skoki.kadra.pl [skoki.kadra.pl] no i odwiedzic by wypadalo oficjalna stronke Adasia. [malysz.interia.pl]

Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
W tej chwili na OnetSport sesja treningowa LIVE!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
polecam www.skispringen.com.pl [skispringen.com.pl] swietna strona niemcow przetlumaczona nawet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> na j.polski
od jutra trzeba sie ostro zabrac za gre,juz dzis widac ze funaki rzeczywiscei wraca do formy...

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Według mnie STS wystawił super kurs na pojedynek :

393 Ingebrigtsen - Cecon 1.60-2.00

Cecon powinien to bezdyskusyjnie wygrać bowiem jest w dość dobrej formie a Ingebrigsten skacze (treningi , el

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Według mnie STS wystawił super kurs na pojedynek :

393 Ingebrigtsen - Cecon 1.60-2.00

Cecon powinien to bezdyskusyjnie wygrać bowiem jest w dość dobrej formie a Ingebrigsten skacze (treningi , eliminację) wręcz tragicznie.
Kurs 2,00 na Cecona to według mnie spora okazja.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
saba jak dla mnie to troche mało uargumentowane pwoody stawiania na ta pare.Skad wnioskujesz ze Cecon skacze dobrze a "LottoTomy" słabo????
Ja bym próbowal szczescia ze stawianiem na Funakiego .

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]saba jak dla mnie to troche mało uargumentowane pwoody stawiania na ta pare.Skad wnioskujesz ze Cecon skacze dobrze a "LottoTomy" słabo????
Ja bym próbowal szczescia ze stawianiem na Funakiego .[/qb]

Wnioskuję z analizy skoków treningowych.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Moje dzisiejsze typy
#4 sts
393 Ingebrigtsen - Cecon "2" 2.0
394 Hannavald - Kantee "1" 1.65
395 Janda - Jones "2" 2.1
396 Allborn - Fras "1" 1.65
397 Lindstroem - Loitzl "1" 1.4
400 Dolezal - Pochwala "1" 1.35
System 4z6 (15*25) TT375
#5
393 Ingebrigtsen - Cecon "2" 2.0
394 Hannavald - Kantee "1" 1.65
395 Janda - Jones "2" 2.1
396 Allborn - Fras "1" 1.65
397 Lindstroem - Loitzl "1" 1.4
400 Dolezal - Pochwala "1" 1.35
AKO 21.5 TT-100

#6
380 Jussilainen R "X" 3.75 (w 3)
378 Malysz A. "1" 2.4 (1)
393 Ingebrigtsen - Cecon "2" 2.0
397 Lindstroem - Loitzl "1" 1.4
395 Janda - Jones "2" 2.1
394 Hannavald - Kantee "1" 1.65

System 3z6 (25*20) TT500

#7
393 Ingebrigtsen - Cecon "2" 2.0
394 Hannavald - Kantee "1" 1.65
397 Lindstroem - Loitzl "1" 1.4
400 Dolezal - Pochwala "1" 1.35
378 Malysz A. "X" 1.4 (w 3)
380 Jussilainen R "1X" 1.46 (w 10)
387 Widhoelzl A "1X" 1.29 (w 10)

AKO 16.45 TT-150

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Nrazie idzie pieknie i wszystko z sts wchodzi !!!!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Quote
Oryginalnie wysłał savio:
[qb]Nrazie idzie pieknie i wszystko z sts wchodzi !!!![/qb]

I tak sie skonczylo poza pochwalka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> wszystkie glowne typy pieknie weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Super sporo kachy wygrałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Guten Morgen guys!
Jak dzisiaj widzicie skoki? Gratulować Adasiowi (wczoraj o mały włos...)

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
na dzis gralem miedzy innymi
Profi
K24 Jussil.-J.Hautam "1" 1.3
K23 Funaki-Hoellwarth "1" 1.6
sts
735. Widhoelz-hannawald "1" 1.4
739. Lindstroem- Loitznl "1" 1.4
737 Ahonen J. - Kasai N "2" 1.85
740 Hocke S. - Jones C. "1" 1.5
738 Hoellwarth M. - Hautamaeki M "1" 1.45
721 Jussilainen R. "X2" 1.15
727 Funaki K. "X2" 1.1

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Gdzie mozna znalezc wyniki kwalifikacji?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Popatrz wcześniej w tym temacie tam są adesy a poza tym na onet.pl.
Powodzenia

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Ja z koleii polecalbym zagranie progresją doboru na zwyciestwo Adasia w konkursie. Zakladam jak to podczas kazdej gry walke na 7 poziomów. Kursy są wysokie i nie schodza poniezej 2.00 a co wiecej czsami sa wysokie co niweluje granie sztywna stawka.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
2. Małysz Adam POL 130 m, 133 pkt.
40. Tajner Tomisław POL 114 m, 100,7 pkt.
43. Mateja Robert POL 112,5 m, 99,5 pkt.
44. Skupień Wojciech POL 113 m, 98,9 pkt.
49. Pochwała Tomasz POL 111,5m, 95,2 pkt..

Wyniki serii kwalifikacyjnej (miejsce, numer, zawodnik, kraj, odległość, punkty, różnica):

Czołowa "10":

1 67 Hannawald, Sven GER 134,5 141,1
2 74 Malysz, Adam POL 130 133 -8.1
3 / 1 25 Kuettel, Andreas SUI 128 131,4
4 69 Hoellwarth, Martin AUT 128,5 130,8 -10.3
5 / 2 54 Kasai, Noriaki JPN 127 129,6 -1.8
6 / 3 52 Koch, Martin AUT 128,5 129,3 -2.1
7 / 4 66 Goldberger, Andreas AUT 126 126,3 -5.1
8 / 4 48 Uhrmann, Michael GER 126 125,8 -5.6
9 / 5 49 Hautamaeki, Matti FIN 125,5 124,9 -6.5
10 / 6 60 Hautamaeki, Jussi FIN 125,5 123,9 -7.5

Martin Schmitt i Kazuyoshi Funaki nie brali udziału w kwalifikacjach, ponieważ mają zapewniony start w konkursie głównym (czołowa piętnastka PŚ)

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, Sensei, alfa, 11kera11, rafal08, aker, kamel), 1,715 gości, oraz 5 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1