|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Ten konkurs będzie niezwykle emocjonujący. Jednak głównym rywalem Małysza nie będzie Martin Schmidt, facet już od 10 miesięcy zapewnia że zdetronizuje Adama a skacze jak skacze. Najgrożniejszymi rywalami powinni być Funaki i Hannawald. Hannawald jest u siebie i odzzyskuje forme, a Funaki jako jeden z niewielu skacze ładniej(stylowo) od Adasia a jeśli poprawi lądowanie to nawet skacząc bliżej może go prześcignąć. No i jeszcze Risto Jusilainen jest dla mnie niewiadomomą. Czy jego wygrana w Koupio była skutkiem jego dobrej formy czy tego że skakał u siebie? W każdym bądź razie moje typy są takie: 1-3 Funaki Małysz 1-5 Hannawald Jusilainen PS No i nie można zapomnieć jeszcze o Austrii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Hill zaczął mieć kursy na skoki narciarskie ale jak na razie większego pojęcia o tym nie ma. Za zwycięstwo Hannawalda płaci 17.00 (!). Jak już Iogurt wspomniał Hannawald skacze u siebie w domu, dziś wygrał kwalifikacje i jest jednym z faworytów, inne buki płacą za jego zwycięstwo w okolicach 4.00-5.00. Niestety, Hill ma bardzo niskie limity na tez zakłady, mi pozwolił postawić jedynie $14 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest wspaniała cena biorąc pod uwagę, że Hannawald bardzo lubi ten obiekt i odniósł dzisiaj najdłuższy skok.
Lista buków oferujących zakłady na "ski jumping" stale się powiększa:
- betandwin - admiral - expekt - playit - Intertops - unibet - interwetten - sportwetten-Gera - centrebet
No i jak wspomniał uQ$ także William Hill.
Osobiście chcę postawić na Małysza, że wygra turniej Czterech Skoczni po kursie 1.80 w Bet&Win. Jeśli ktoś zna lepszy kurs to będę wdzięczny za wiadomość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oto pary w STS: Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 734 14:00 Malysz A. - Schmitt M. 1.25 3.00 735 14:00 Hannawald S. - Hoellwarth M. 1.50 2.10 736 14:00 Jussilainen R. - Funaki K. 1.40 2.40 737 14:00 Widhoelzl A. - Kuettel A. 1.30 2.70 738 14:00 Goldberger A. - Kasai N. 1.45 2.30 0 739 14:00 Koch M. - Hautamaeki J. 1.75 1.85 740 14:00 Horngacher S. - Hautamaeki M. 1.40 2.40 741 14:00 Alborn A. - Cecon R. 1.80 1.80 742 14:00 Uhrmann M. - Lindstroem V. 1.45 2.30 743 14:00 Peterka P. - Tajner T. 1.50 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
uQ$, ktoś mi powiedział, że podobno ten zakład z Hannawaldem u Hilla można było obstawiać wiele razy, $14+$14+... czy spróbowałeś to może?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521 |
Ja będę grał na
Alborn Cecon 2 1,8
Cecon narazie zawsze lepszy w kwalifikacjach i na zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]uQ$, ktoś mi powiedział, że podobno ten zakład z Hannawaldem u Hilla można było obstawiać wiele razy, $14+$14+... czy spróbowałeś to może?[/qb] Niestety, nie spróbowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . Nie wpadłem na ten pomysł, postawiłem to co mi pozwolili i poszedłem spać. Ale znam osoby, które w ten sposób postawiły więcej, warto wiedzieć na przyszłość że w ten sposób da się "zabezpieczenie" Hilla obejść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
mam pytanie czy ktoś wie jak sts będzie traktował parkę hannawald hoellwarth?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak sts potraktuje Hannavalda? Sklasyfikowanych zostało 49 zawodników.Czy Hannavald jest 50?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ciekawe zawody, a przewaga Małysza jest imponująca.
Zenerwują mnie tylko nasi kibice, którzy piszą po fladze polskiej i robią z niej szmatę. To, że poł flagi mamy białej to nie znaczy, że jest to miejsce do bazgrania różnych sloganów i to najczęściej ręcznie w mało estetyczny sposób.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Szakal postawilem na zwyciestwo ADASIA i sie oplacilo mialem lekiego pietra jak lecial przedskoczek hehehe. JAk myslisz jaki jutro bedzie mial kurs bo mozna zaczac od nowa na niego stawiac Mysle ze w 4 nastepnych konkursach przynajmniej raz wygra co ty na to szakal. Dobrze by bylo jak by jutro byl drugi lub trzeci to w nastepnym konkursie kurs podskoczyl by do 2.00 Zycze duzych wygranych choc widza panstwo ze w tym sporcie czasem jeden zly podmuch wiatru moze nam wszystkie plany pokrzyzowac hehhe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
sts uznał że hoellwarth wygrał z hannawaldem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> nie jestem pewien czy zrobili to zgodnie z regułami bo hannawald nie został sklasyfikowany czy jakiś znawca regulaminu móglby się wypowiedzieć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Hiszpan24: [qb]Szakal postawilem na zwyciestwo ADASIA i sie oplacilo mialem lekiego pietra jak lecial przedskoczek hehehe. JAk myslisz jaki jutro bedzie mial kurs bo mozna zaczac od nowa na niego stawiac Mysle ze w 4 nastepnych konkursach przynajmniej raz wygra co ty na to szakal. Dobrze by bylo jak by jutro byl drugi lub trzeci to w nastepnym konkursie kurs podskoczyl by do 2.00 [/qb] Witaj, Nie wiem jaki bedzie jutro kurs ale mysle ze w granicach 1.8-2 u bukow zagranicznych. Ja mialem na dzis zagranego za 2.8 w Unibecie(choc wczoraj byl do grania juz za 2.6) W Profi byl 1.55 z tego co widzialem i to jescze z podatkiem. Gram tez teraz ostroznie na zwyciestwa Hockego. Wkurzyl mnie tez Hanawald bo Unibet wystwil pare Hanawald - Goldeberger na 1 -1.6 (pozniej ja zmienili na Hanawald - Malysz) co bylo dla mnie jakims nieporozumieniem i skorzystalem z tego daru - bylo wszystko niezle po pierwszych skokach tych zawodnikow. Hanni mial 8.2 pkt przewagi nad nim ale wiadomo jak sie skonczylo. Po dzisiejszym konkursie juz nie lubie Jusilainnena za jego zachowanie. To co zrobil bylo bleeee. Po tym jak malo co sobie łba nierozwalił skakał przedskoczek i kamera pokazala reakcje Jusi na ten skok - byl bardzo zadowolony z takiego skoku przedskoczka myslac ze to skakał Małysz - jednak mina mu szybko zrzedła! Niech Adaś bedzie z Wami - Boże miej go w swojej opiece.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Czołem!
Znalazłem parkę w którą chyba warto zainwestować. Otórz w profie jest para Goldi - Koch ten drugi startuje u siebie ponieważ jest zawodnikiem SV Villach. Po drugie podczas treningów prawie za każdym razem był lepszy od Goldiego. Dla porównania Goldi 1 trening 2 trening kwalifikacje 83 m 88 m 90 m Koch 92,5 m 87,5 m 91,5 m
Więc chyba warto rozważyć tą parę. Kurs 2,6 prof. Powodzenia Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Jeszcze jedna para : Jusilainen - Lindstrom Wyniki Jussilainen 1 tre 2 tre kwal 90m 89m 90m Lindstrom 94,5m 93,5m 91m
Kurs 3 na Lindstroma jest zachęcający. A we wcześniejszym poście chodziło oczywiście o postawienie na Kocha. Powodzenia Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2001
Posty: 622 |
Dziś w Expekt ciekawa para:
Goldi - Harada 1.5 2.6
Postawiłem 1 i powinno wejść gładko... ale pożyjemy, zobaczymy...
pzdr. Gritz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Gritz: [qb]Dziś w Expekt ciekawa para:
Goldi - Harada 1.5 2.6
Postawiłem 1 i powinno wejść gładko... ale pożyjemy, zobaczymy...
pzdr. Gritz[/qb] Proporcje sie zmienily teraz Goldi 1.70 Harada 1.90...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ale skok, nowy rekord skoczni! Jak widzę Małysza w akcji to przypomina mi się... Matrix. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
tym razem pawka wykorzystalem twoje typy i moge powiedziec ze lepiej sie znasz na skokach niz na pilce recznej,dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
prosze sie przyjrzec jaki wplyw maja nasze wypowiedzi na kursy u bukow,toz to czyste korzystanie z naszych opinii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|