|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Buki przecież widzą na bieżąco ile pieniędzy wpływa na dany zakład. Nie potrzebują opinii gdzieś napisanych, wystarczy spojrzeć na kasę.
A nawet jeśli się wzorują na opiniach tutaj to niczego się nie zmieni. Przekształcenie się w grupę dyskusyjną przez email czy cos w tym stylu też nie pomoże, bo i tak jeśli będą chcieli to zobaczą wszystko, tyle że w inny sposób.
Ale ogólnie to oni przecież widzą ile kasy przychodzi na co i wiedzą jak się kształtują rynki na zachodzie. A to, że na Małysza stawia tysiące osób w całej Polsce zawsze będzie dołowało na niego kurs.
Zresztą, Gritz postawił na Goldiego po kursie 1.50. Według tej teorii kurs powinien spaść po przeczytaniu tego przez buków. A tu stało się odwrotnie, kurs wzrósł do 1.70! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
no tez racja,dobry przyklad. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Jasne że tak. Trzeba sobie uświadomić jedną sprawę. Zę buki na nas zarabiają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, zarabiają, tak jak dzisiaj na Manchesterze! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Oryginalnie wysłał smoq34: [qb]tym razem pawka wykorzystalem twoje typy i moge powiedziec ze lepiej sie znasz na skokach niz na pilce recznej,dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Proszę bardzo. Smoqu staram się : znać na skokach, piłce ręcznej i narciarstwie alpejskim, ale kocham piłkę ręczną najbardziej z tych dyscyplin. A co zagram to napiszę dlaczego by nie, niech inni też skorzystają, bo mam duszę altruisty i filantropa. Już taki jestem. A dzień konia czasem się zdarza każdemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Czołem! Chciałbym dziś zaproponować dwie pary do obstawienia. Chodzi o pary z sts. Norwegia - Słowenia Wydaje sie że Słoweńcy powinni to wygrać bo wracają do składu z Peterka i Medwedem a poza tym mają czterech co równo skakali na treningach a Norwegowie tylko trzech bo Andresna nie liczę. Dlatego 2 ale ja to zagram na jednym kuponie na Norwegie a na drugim na Słowenię.
Rosja - Czechy kurs 2 Dla mnie pewna 2 a dlatego że do druzyny potreba 4 a Rosjanie maja trzech zawodników niezłych a Czesi 4. U Rosjan Bielov odstaje od stawki i on powinien przeważyc o gorszym miejscu Rosjan.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Ja dziś gram ostro na Finów i mam nadzieje ze nie bedzie powtroki ala Hertha - Servette. Finowie w Expekcie za 1.8!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Pawka: [qb]Czołem! Chciałbym dziś zaproponować dwie pary do obstawienia. Chodzi o pary z sts. Norwegia - Słowenia Wydaje sie że Słoweńcy powinni to wygrać bo wracają do składu z Peterka i Medwedem a poza tym mają czterech co równo skakali na treningach a Norwegowie tylko trzech bo Andresna nie liczę. Dlatego 2 ale ja to zagram na jednym kuponie na Norwegie a na drugim na Słowenię.
Rosja - Czechy kurs 2 Dla mnie pewna 2 a dlatego że do druzyny potreba 4 a Rosjanie maja trzech zawodników niezłych a Czesi 4. U Rosjan Bielov odstaje od stawki i on powinien przeważyc o gorszym miejscu Rosjan.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.[/qb] To zagranie rozłożone na 2 kupony naprawdę niezłe :eek: (a myślałem, iż tylko gracze polują na sure bety...). PS. Ja postawiłem na Rosjan po analizie ich skoków we wczorajszym konkursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Czołem wszystkim grającym!
Jako że na dziś przygotowano konkurs skoków w szwajcarskim Engelbergu pora przedstawić typy. W ofercie profa jest sporo par w których można zagrać dwójeczki po niezłych kursach.Po analizie dzisiejszych par jestem skłonny do zagrania następujących.
B 32 Funaki - Lindstrom 2 (kurs 2,35) Wydaje się, że jest to pewne zagranie ponieważ skoki treningowe pozwalają coś powiedzieć o obecnej formie zawodników. A poza tym na ostatnim konkursie w Villach widać było zwyżkę formy Fina i widać, że mistrzostwo świata juniorów nie było przypadkowe i w przyszłości Finowie będą mieli pożytek z tego chłopaka. Na treningach dużo lepiej prezentuje się Fin, a Funaki dużo gorzej, ale i tak zweryfikuje moje przypuszczenia sesja kwalifikacyjna dziś o 10.30. Wyniki sesji treningowej : 1 trening 2 tre 3 tre Funaki 117 m 111m 114,5m Lindstrom 125,5m 128,5m 127,5m Można też zagrać na drugim kuponie przegraną Funakiego z Albornem poniewaz amerykanin po przerwie i odpoczynku skacze równie dobrze jak na początku sezonu. B 34 Funaki - Alborn 2 (kurs 2,75) 1 tre 2 tre 3 tre Funaki już wiecie Alborn 124,5m 129m 125m
Patrząc dalej w ofertę można zagrać : B 44 Hocke - Koch 2 (kurs 2,15) W tym przypadku nieznamy aktualnej formy Niemca poniewaz nie startował w Villach zapewne trener Hess szykuje go na naszego Małysza bo szukał gościa o podobnych warunkach fizycznych jak Polak i podobnym dynamicie w nogach. Czy go znalazł czas pokaże, a w konkursie w Engelbergu gram przeciwko niemu na Austriaka bo wydaje sie w lepszej dyspozycji. 1 tre 2 tre 3 tre Hocke 100m 110,5m 115,5m Koch 127m 121,5m 126m
B 57 M.Hautameki - Ammann 2 (kurs 2,85) B 58 Janda - Ammann 2 (kurs 2,35) Wybrałem te pary ponieważ w jednym i drugim przypadku Szwajcar konkuruje z zawodnikami w jego zasięgu, najbardziej wydaje się, że może wygrać z Czechem, bo Fin to zawodnik który dobrze skacze na konkursach, nie na treningach. Ale ja widzę tu możliwą niespodziankę. Szwajcar będzie u siebie a znajomość jego skoczni będzie dodatkowym atutem. Najlepiej zagrać na niego w parze z Czechem. 1 tre 2 tre 3 tre M. Hautameki 116,5m 124m 110,5m Janda 118m 119,5m 117m Ammann 126m 124,5m 121,5m
Można też postawic na Horngahera z M. Hautameki B55 Hautamek - Horngaher. Po blamażu w niedzielę widac, że Austriacy ostro pogadali ze sobą bo skaczą juz lepiej. 1 tre 2 tre 3 tre M. Hautameki już wiecie Horngaher 126,5m 121,5m 127m
I to by było na tyle a co do pewniaków to wydaje się, że Małysz wygra ze Schmittem a poza tym nie widzę żadnych pewniaków oprócz tych w których raz zagrałem z takim samym zawodnikiem i nie mogę drugi raz zagrać jego nazwiska na tym samym kuponie. Jest takich par trochę, ale buki nie pozwalają grać dwa razy to samo nazwisko.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam może ktoś napisać pozycje 581-588 w STS i kursy, na internecie nie ma a do STS-u wychodzę dopiero za godzinkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184 |
538 13:45 Malysz A. 1.50 1.13 1.04 1.01 0.00 539 13:45 Funaki K. 10.00 3.25 1.75 1.25 1.08 540 13:45 Schmitt M 4.00 1.65 1.25 1.08 1.03 541 13:45 Jussilainen R. 10.00 3.25 1.75 1.25 1.08 542 13:45 Hannawald S. 6.00 2.25 1.40 1.14 1.05 543 13:45 Hocke S. 15.00 4.50 2.10 1.35 1.13 544 13:45 Hoellwarth M. 6.00 2.25 1.40 1.14 1.05 545 13:45 Goldberger A. 12.00 3.75 1.92 1.31 1.10 546 13:45 Widhoelzl A. 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00 547 13:45 Hautamaeki M. 10.00 3.25 1.75 1.25 1.08 548 13:45 Lindstroem V.M. 10.00 3.25 1.75 1.25 1.08 549 13:45 Hautamaeki J. 12.00 3.75 1.75 1.25 1.08 550 13:45 Alborn A. 15.00 5.25 2.42 1.47 1.16 551 13:45 Horngacher S. 15.00 5.25 2.42 1.47 1.16 552 13:45 Koch M. 15.00 5.25 2.42 1.47 1.16
Kursy na dzień 15-12-2001 Skoki narciarskie finalowa 30 EngelbergNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 563 10:30 Finlandia - Niemcy 1.25 4.00 2.70 0.00 0.00 564 10:30 Austria - Japonia 1.60 3.50 2.00 0.00 0.00 565 10:30 Polska - Czechy 2.80 2.10 2.40 0.00 0.00 566 10:30 Slowenia - Norwegia 2.30 2.30 3.00 0.00 0.00
Kursy na dzień 15-12-2001 Skoki narciarskie kto lepszy EngelbergNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 553 13:45 Malysz - Schmitt M. 1.20 0.00 2.70 0.00 0.00 554 13:45 Hannawald S. - Hoellwarth M. 1.65 0.00 1.90 0.00 0.00 555 13:45 Hautamaeki M. - Funaki K. 1.65 0.00 1.90 0.00 0.00 556 13:45 Jussilainen R. - Goldberger A. 1.40 0.00 2.20 0.00 0.00 557 13:45 Lindstroem V. - Alborn A. 1.45 0.00 2.10 0.00 0.00 558 13:45 Hautamaeki J. - Horngacher S. 1.50 0.00 2.00 0.00 0.00
Kursy na dzień 15-12-2001 Skoki narciarskie zwyciezca grupy EngelbergNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 559 10:30 Nieminen - Janda - Cecon 1.70 2.40 3.50 0.00 0.00 560 10:30 Koch - Kuettel - Ammann 2.00 2.50 3.00 0.00 0.00 561 10:30 Kasai - Ahonen - Ingebrigtsen 2.10 2.40 3.00 0.00 0.00 562 10:30 Dolezal - Tajner - Pochwala 2.00 2.70 2.80 0.00 0.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
dzięki pletwal Dałem kasę na profa w skokach. Tam jest jednak większa oferta Zastanawiam się nad zestawem w trójkach (pojedynki) w STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pawka: [QB] B 32 Funaki - Lindstrom 2 (kurs 2,35) B 44 Hocke - Koch 2 (kurs 2,15) B 57 M.Hautameki - Ammann 2 (kurs 2,85) B 58 Janda - Ammann 2 (kurs 2,35) B55 Hautamek - Horngaher. [QB]
co do b32 nie mam zastrzezen b 44 postawilem tak samo tylko ze hocke jest nieobliczalny a koch jeszcze nic nie pokazal ciekawego ale moze akurat dzisiaj... B57 tutaj wolalem postawic na horgachera z hautamekim (b55 2 @ 2,15) ammann tez nic nie pokazal jeszcze b 58 a tutaj na alborna ( b61 @2,15) mysle ze bedzie mu latwiej wygrac z janda niz funakim
wszysztko to razem postawilem na jednym kuponie za 50 zl jak trafie to bedzie git <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
TOTO MIX: LINDSTROM W MIEJSCACH 1- 5 PLACI AZ 2,5 ZAGALEM ZA 500ZL ZOBACZYMY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
W expekcie Bardal - Jaafs za 2 placa 1.8 Dla mnie prawdopodobienstwo wejscia na 80%
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2001
Posty: 217 |
z tego co wiem lindstroem-a boli noga (po ostatnim skoku bylo to widac) dlatego jest aki wysoki kurs. a w kwalifikacjach skoczyl tak sobie...
33 Veli-Matti Lindstroem Finlandia 122.5 112.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]W expekcie Bardal - Jaafs za 2 placa 1.8 Dla mnie prawdopodobienstwo wejscia na 80%[/qb] w kwalifikacjach: 24 Anders Bardal Norwegia 122 117.1 29 Kristoffer Jaafs Szwecja 119.5 113.1 i oby w konkursie było odwrotnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Kura zobacz na wczorajszy konkurs. Ale to i tak nic nie zmienia. Ale jescze mozna dolozyc pochwale (w parze z Tajnerem) za 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Oryginalnie wysłał Szakal: [qb]Kura zobacz na wczorajszy konkurs. Ale to i tak nic nie zmienia. Ale jescze mozna dolozyc pochwale (w parze z Tajnerem) za 1.8[/qb] Racja Szakal - a Pochwała za 1.8 jest naprawdę warty zagrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Jaffs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Pochwala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|