Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
Chciałem sie zapytac czy jak obstawie ze np. jakis zespół wprowadzi do 30 stki wiecej zawodników i wydam pieniądze na ten zespół - to czy jak wprowadzi tyle samo co przeciwny zespół to mój kupon przegrywa czy jest zwrot??? Prosze o szybka odpowiedz! Z góry dzięki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Oto moje typy juz podane:

Hannawald-Schmitt 1
Amman-Goldberger 1
Cecon-Spaeth 1
Horngacher-Herr 1
.........
2,95

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
dla mnie dość dużą okazją jest w Expekcie


Kto lepszy Oberstdorf 13:40
===============================
Harada - Yamada 1.75 1.85
===============================

wczoraj w drugiej serri treningowej przed konkursem

1.Hannawald..128,0 m
2.Małysz.....120,5
3.Masahiko Harada...119,5

Poza tym Harada jest dużo bardziej doświadczony od swojego kolegi Yamady.

Ja zagrałem w Expekcie.

[Linked Image]
DJ SOSNA
www.djsosna.prv.pl [djsosna.prv.pl]

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Ralf...przegrywa

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
A ja dziś postawiłem na:
Ammann - Duffner TYP: 1 1.3
M.Hautamaeki - Miyahira TYP: 1 1.25
Horngacher - Harada TYP: 1 1.24
Hoellwarth - Cecon TYP: 1 1.32
Ako: 2.67
Wygrana: 240.3 zł

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Obstawiane w Toto-mix.
Hanawald w pierwszej trójce
Horngaher - 6-12
Kobielew - 1-20
Duffner - 1-20
Miyahira - 1-20
Koch 6-12
Hoellwarth 6-12
Jussilainen 6-12
Cecon 1-20
Skupień - Pochwała -1

Rozłożyłem to na dwa kupony na podstawie wyników z treningów i kwalifikacji oraz własnego przeczucia oby było dobrze!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
DRAKU hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> THX,

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Kafus..hhehee...tak dzisiaj byl dobry dzien....ten kupon co tutaj pisalem nie wszedl,ale sam wiesz ze mialem jeszcze inna rodzynke u tych pedalow w STSie i ta weszla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Sexmis - mowilem ze Hocke nie bedzie w pierwszej 15. Nie wiem czy to postawiles ale mam nadzieje ze nie. Gratuluje kuponu ktory widnieje kilka postow wyzej.

Narka

Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Slayer ten wczorajszy kupon niestety wczoraj puściłem, zawalił w nim I Hocke i MAłysz także i tak dupos-blados-internetos. Dzięki natomiast dzisiejszemu wygranemu jestem 40 zł do przodu, wczoraj stawiałem 100 zł i kupon przegrany, dzisiaj też 100 zł stawiane ale wygrana 240 zł.
Ciekawe czy jutro będzie można obstawiać skoki na 01.01.02 w Ga-Pa.
PS. Małysz do roboty, co to za wakacje sobie robisz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Sexmis powiem ci ze cos mi tak smierdzialo ze Malysz moze nie byc w pierwszej trojce, no ale serce by chcialo i przycmilo rozum. Przeciez Adas nie moze caly czas wygrywac, bo bysmy na nim nic nie zarobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ga-Pa napewno nie obstawie bo mieszkam na wiosce a w miasteczku w ktorym pracuje jest tylko Toto-Mix, ktory czynny nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Czas pomyslec nad bukiem internetowym, ale jeszcze nie teraz.

Pozdrawiam i zycze samych wygranych w nadchodzacym 2002 roku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Na RTL zaczęły się kwalifikacje do jutrzejszego konkursu

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
Expekt przyjmuje ciekawe pary na jutrzejszy konkurs, oraz zakłady na klasyfikacje końcową TCS

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Postawiłem na Ammanna 1-3 i cos czuje ze popłyne
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Ekspekt dał pojedynki
polecam
Amman-Ahonen (1) 1,80
Ingebrigsen-Koch (2) 1,65
Kobielev-Urhmann 1,75
Mateja-Santiago 1,70
i wiele innych

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Witam.
Na jutro polecam:
Z Expecta:
Ingebrigtsen - Koch 2 1,65
Dessum - Yoshioka 1 1,80
Kobelev - Uhrmann 1 1,75

i kilka o wiekszych wspolczynnikach dobrych do rozpisu (Z Profa i STS):
Hocke - Dessum 2 2,50
Goldberger - Fatkulin 2 2,85
Funaki - Duffner 2 2,10

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Duffner to pewniak mozna grac spokojnie

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Mam nadzieje bo postawilem to w Playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
No i z 6 typow, ktore podalem wczoraj weszlo 5. Szkoda ze nie moglem tego zagrac w realu. Niezla kasa byla do zgarniecia.

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Jak ktoś nie oglądał konkursów...
http://www.lottonet.pl/swf/ski/skiflash.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1