|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 277 |
Chciałem sie zapytac czy jak obstawie ze np. jakis zespół wprowadzi do 30 stki wiecej zawodników i wydam pieniądze na ten zespół - to czy jak wprowadzi tyle samo co przeciwny zespół to mój kupon przegrywa czy jest zwrot??? Prosze o szybka odpowiedz! Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Oto moje typy juz podane:
Hannawald-Schmitt 1 Amman-Goldberger 1 Cecon-Spaeth 1 Horngacher-Herr 1 ......... 2,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
dla mnie dość dużą okazją jest w ExpekcieKto lepszy Oberstdorf 13:40 =============================== Harada - Yamada 1.75 1.85 =============================== wczoraj w drugiej serri treningowej przed konkursem 1.Hannawald..128,0 m 2.Małysz.....120,5 3. Masahiko Harada...119,5 Poza tym Harada jest dużo bardziej doświadczony od swojego kolegi Yamady. Ja zagrałem w Expekcie. [ Linked Image] DJ SOSNAwww.djsosna.prv.pl [ djsosna.prv.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
A ja dziś postawiłem na: Ammann - Duffner TYP: 1 1.3 M.Hautamaeki - Miyahira TYP: 1 1.25 Horngacher - Harada TYP: 1 1.24 Hoellwarth - Cecon TYP: 1 1.32 Ako: 2.67 Wygrana: 240.3 zł
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Obstawiane w Toto-mix. Hanawald w pierwszej trójce Horngaher - 6-12 Kobielew - 1-20 Duffner - 1-20 Miyahira - 1-20 Koch 6-12 Hoellwarth 6-12 Jussilainen 6-12 Cecon 1-20 Skupień - Pochwała -1
Rozłożyłem to na dwa kupony na podstawie wyników z treningów i kwalifikacji oraz własnego przeczucia oby było dobrze!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358 |
DRAKU hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> THX,
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Kafus..hhehee...tak dzisiaj byl dobry dzien....ten kupon co tutaj pisalem nie wszedl,ale sam wiesz ze mialem jeszcze inna rodzynke u tych pedalow w STSie i ta weszla. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Sexmis - mowilem ze Hocke nie bedzie w pierwszej 15. Nie wiem czy to postawiles ale mam nadzieje ze nie. Gratuluje kuponu ktory widnieje kilka postow wyzej.
Narka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Slayer ten wczorajszy kupon niestety wczoraj puściłem, zawalił w nim I Hocke i MAłysz także i tak dupos-blados-internetos. Dzięki natomiast dzisiejszemu wygranemu jestem 40 zł do przodu, wczoraj stawiałem 100 zł i kupon przegrany, dzisiaj też 100 zł stawiane ale wygrana 240 zł. Ciekawe czy jutro będzie można obstawiać skoki na 01.01.02 w Ga-Pa. PS. Małysz do roboty, co to za wakacje sobie robisz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Sexmis powiem ci ze cos mi tak smierdzialo ze Malysz moze nie byc w pierwszej trojce, no ale serce by chcialo i przycmilo rozum. Przeciez Adas nie moze caly czas wygrywac, bo bysmy na nim nic nie zarobili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ga-Pa napewno nie obstawie bo mieszkam na wiosce a w miasteczku w ktorym pracuje jest tylko Toto-Mix, ktory czynny nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Czas pomyslec nad bukiem internetowym, ale jeszcze nie teraz.
Pozdrawiam i zycze samych wygranych w nadchodzacym 2002 roku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Na RTL zaczęły się kwalifikacje do jutrzejszego konkursu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
witam Expekt przyjmuje ciekawe pary na jutrzejszy konkurs, oraz zakłady na klasyfikacje końcową TCS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Postawiłem na Ammanna 1-3 i cos czuje ze popłyne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740 |
Ekspekt dał pojedynki polecam Amman-Ahonen (1) 1,80 Ingebrigsen-Koch (2) 1,65 Kobielev-Urhmann 1,75 Mateja-Santiago 1,70 i wiele innych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Witam. Na jutro polecam: Z Expecta: Ingebrigtsen - Koch 2 1,65 Dessum - Yoshioka 1 1,80 Kobelev - Uhrmann 1 1,75
i kilka o wiekszych wspolczynnikach dobrych do rozpisu (Z Profa i STS): Hocke - Dessum 2 2,50 Goldberger - Fatkulin 2 2,85 Funaki - Duffner 2 2,10
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Duffner to pewniak mozna grac spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
Mam nadzieje bo postawilem to w Playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784 |
No i z 6 typow, ktore podalem wczoraj weszlo 5. Szkoda ze nie moglem tego zagrac w realu. Niezla kasa byla do zgarniecia.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Jak ktoś nie oglądał konkursów... http://www.lottonet.pl/swf/ski/skiflash.asp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka