Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dobra dzięki.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Sorki gdzie można dojechać wyniki dzisiejszej serii kwalifikacyjnej?[/qb]

Czlowieku spisz przed tym monitorem!?!? Spojrz kilka postow w gore..takie samo pytanie tam padlo!

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Moje propozycje na Innsbruck:

546 Lindstroem V. - Dessum N. 1 1.55
541 Schmitt M. - Goldberger A. 1 1.30
548 Funaki K. - Kranjec R. 1 1.45

oraz troche mniej pewne:
540 Amman S. - Hoellwarth M. 1 1.65
547 Yamada H. - Uhrmann M. 2 2.00
wszystko z STS

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam. O ktorej owieraja jutro Profa , bo mam nacpany dzien i tylko z ranca moge isc obstawic , a zapomnialem czy owieraja o 9 czy o 10 , a nie chce marznac pod drzwiami.

Dzieki za help i pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Witam.

Dzieki Wojtek za odpowiedz.

Na jutro pojedynek dobry do rozpisu (z sts)

Widhoelz - M.Hautameki 2 2,30 (expekt 1,85)

i jeszcze jeden z wiekszym wspolczynnikiem:

Funaki - Kranjec 2 2,30

Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Nie bawie sie raczej w skoki bo są zbyt loteryjne, ale dzis pusciłem nast kuponik za sporą kaskę:

Malysz A. - Hannawald S. 2 (1,65)
(Małysz podobno przeziebiony czy cos w tym stylu i ma jakby lekki dołek, natomiast Hannawald to skoczek któremu jak idzie to wykorzystuje dobra passę).

Amman S. - Hoellwarth M. 2 (1,9)
Aman skacze niexle, ale ma nierówna forme (ciezko mu o 2 długie skoki), natomiast Hoelwarth w bardzo dobrej dyspozycji no i skacze przed własna publiką.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kursy u Hilla na zwycięzcę w Innsbrucku:
Malysz 2.62

Hannawald 2.77

Widholz 5.00

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Bardzo trudno to pisac ale sadze ze Adas jutro nawet do pierwszej 3 nie wejdzie.
A jezeli o mnie chodzi to ja jutro stawiam:

Hannawald 1
bez komentarza poprostu trzeba popatrzec jak ten koles skacze ostatnio jak ktos sie przyjrzy to on nawet w powietrzu nie drgnie, a Malysza rzuca to na prawo to na lewo.

Schmitt x
Dzisiaj odpuscil sobie nawet kwalifikacje no bo coz jak ktos skacze ponad 130m na treningu to co sie dziwic, szadze ze Schmitt chyba na nasze nieszczescie znalazl forme i bardzo prawdopodobne jest aby znalazl sie w pierwszej 3.

Pozniej podam jeszcze paru zawodnikow ktorymi mozna sie zainteresowac ale wypadly mi ich nazwiska bo ostatnio chory jestem i nie chodze za czesto do STS a na strony gdzie sa wyniki kwalifikacji nie wchodze bo nie posiadam linkow, ja tylko na zywo ogladam na RTL.
SLAV

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Hoelwarth w trójce
Hoelwarth lepszy od Ammana (typ z STS)
Niemcy lepsi od Austraików chodzi mi o wprowadzenie zawwodniów do 30-tki.
Hautameki lepszy od Widhelza

To jutro stawiam.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Wedlug mnie jutro najciekawsze do zagrania pozycje na skoki w STS, to:
552. Niemcy-Finlandia 1 1.70
555. Rosja-Polska 1 1.75
w dalszej kolejnosci:
538. Malysz-Hannawald 2 1.65
541. Schmitt-Goldberger 1 1.30

Biorac pod uwage sesje treningowe te dwa indywidualne single powinny wejsc bez problemow.
Co do "druzynowek", to Niemcy maja w 50-ce 8 zawodnikow, Finowie 7, Rosjanie 2, Polacy 3.
Niemcy maja dwa pojedynki wewnatrz reprezentacji, a wiec dwoch wchodzi. Schmitt i Hannawald skakali na trningach fenomenalnie, wiec 2 kolejnych. Uhrmann powinien wygrac z Kiuru, a wiec 5, Spaeth raczej przegra z Funakim. Zatem 5 w 30-ce.
Finlandia. 1 pewny z pojedynku dwoch Finow, M. Hautamaeki spokojnie wygra z Fettnerem. Zatem dwoch pewnych. Ylijaervi raczej przegra z Zonta, Kiuru z Uhrmannem, J. Hautamaeki-Dessum, tu wszystko mozliwe. Nieminen raczej "w plecy" z Albornem.
Generalnie duzo zalezy od pojedynku Kiuru-Uhrmann.
Na treningu Kiuru: 121.5 z 19 belki i 116.5 z 18, Uhrmann 130 z 21, 123.5 z 18. W kwalifikacjach Kiuru 119, Uhrmann 122. Obaj z 17.
Faworytem zatem dla mnie Niemcy.

W pojedynku Rosja-Polska stawiam na Rosje. Fatkullin i Kobieliew co prawda trafili na Schmitta i Widhoelzla, ale nawet w przypadku porazek w bezposrednim pojedynku powinni wejsc jako lucky losers. Natomiast nie wydaje mi sie, aby Mateja mogl wygrac z Kochem, a Pochwala z Ceconem.
Odwazni moga zagra na to, iz obie ekipy wprowadz tyle samo zawodnikow do finalowej 30-ki. Ja nie zagram na Rosje moze za wielka kase, ale za srednia juz sie odwaze.
Powodzenia i licze na komentarze.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Cześć!
Panowie nie zapominajcie że najlepsza strona gdzie znajdziecie wszystko nawet bramke z której skakali skoczkowie to www.fis-ski.com [fis-ski.com] Oficjalna strona federacji tam macie wszystkie dyscypliny zimowe organizowane przez FIS. Na górze są skijumping i tam wejdzcie. Najlepsza strona polecam. Możecie Mi wierzyć lepszej niema nawet skispringen się nie umywa. Choc Niemcy oczywiście maja live.
Powodzenia Pawka z Kielc.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
PAWKA- Naprawdę spoko stronka!! Sprawdziłem i również gorąco polecam!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Witam ponownie.
Jeszcze nie było takiej oferty profa, żeby takie pary dobrali. Są bardzo trudne do wytypowania. Widać, że maja gościa co albo się zna na skokach, albo jest dobrym szpiegiem. Wybrali pary gdzie nawet faworycie są dobrani ze skoczkami którzy mieli podobne wynik w treningu i kwalifikacjach. Ciężki orzech do zgryzienia dali. Jedyne co można grać to kto będzie lepszy w parze w pierwszej kolejce.
Typy później bo dziś ta oferta wymaga dogłębnej analizy. No ładnie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
Wedlug mnie w Profie mozna dzis zagrac:
1k. kto lep.
B08 Goldberger - Medved @ 2,15
wyniki na treningach i w kwalifikacjach
Goldberger 43 24 33
Medved 5 18 17
oraz
B17 Jussilainen - Lindstroem @ 1,8
Jussi 23 13 43
Lindstroem 33 6 8
do dobitki moze byc
B07 Uhrman - Kiuru @ 1,5
Uhrman 4 10 18
Kiuru 37 39 33
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
i jeszcze:
A07 Schmitt 1-6 @ 1.6
po tym jak skakal na treningach, powinno by pewne
Chociaz nie lubie go jak psa, a Hannawalda jeszcze gorzej.

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Toto-mix ma na dzisiaj kilka niezlych propozycji.
79. Malysz 2(nie wygra konkursu) 1.55
83. Schmitt 1(1-5) 1.75
89. Fatkulli 1(1-20) 1.85
90. Kobieliew 1(1-20) 1.85
93. Małysz-Widhoelzl-Hoellwarth X 2.50
94. Pochwała-Mateja-Santiago 1 1.70
95. Ammann-Koch-Horngacher 1 1.60
Jesli warunki beda dla wszystkich rowne, wlasnie tak to powinno wygladac, opierajac sie o wyniki treningow i kwalifikacji.

Osobiscie gram 79 i 83 za wieksza kaske, a pozostale na drugim kuponie, za nieco mniejsza.
Powodzenia dla wszystkich.

Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,953
Moim zadaniem spokojnie wejdzie w STS:

Japonia-Slowenia 2 o kursie 2,45

Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 358
amro jaki ty masz nick na chacie??
bo albo myslimy podobnie albo ...
;-)
wczoraj caly dzien gadalem o smaschnowej
dzis rano o slowenii
hehehe
neich ci bedzie
ale zgadzm sie z toba w zupelnosci, ze najlepszym zakladem na dzis jest slowenia z japonia (ale ejszcze sie wstrzymam i poczekam na pare zonta - pochwala) - tylko nie rozumiem dlaczego te barany z sts podniosly na slowenie kursy, tak samo idioci wpisali dokladny wynik schiavone na dzis 2-0 a byl krecz (debile)
powodzonka

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kafel Jr
Schiavone - Razzano 1-1 i wtedy krecz
tak więc STS prawidłowo uznał wygraną Schiavone
i dobrze bo sam zagrałem...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
#1 sts
554 13:45 Norwegia - Francja "1" 1.5
552 13:45 Niemcy - Finlandia "1" 1.6
TT 1500 AKO 2.4
#2 sts
540 13:45 Amman S. - Hoellwarth M "2" 1.85
541 13:45 Schmitt M. - Goldberger A. "1" 1.25
544 13:45 Fatkulin I. - Alborn A. "1" 1.4
546 13:45 Lindstroem V. - Dessum N "1" 1.4
549 13:45 Cecon R. - Medved I. "2" 2.1
TT 200 AKO 9.52
#3 sts system 4z5 + 3pewniaki
554 13:45 Norwegia - Francja "1" 1.5
552 13:45 Niemcy - Finlandia "1" 1.6
544 13:45 Fatkulin I. - Alborn A. "1" 1.4
546 13:45 Lindstroem V. - Dessum N "1" 1.4
540 13:45 Amman S. - Hoellwarth M "2" 1.85
pewniaki
541 13:45 Schmitt M. - Goldberger A. "1" 1.25
514 23:55 Washington - Chicago "1" 1.15
513 23:55 Toronto - Cleveland "1" 1.25
TT 1000(5*200)
#4 sts
554 13:45 Norwegia - Francja "1" 1.5
541 13:45 Schmitt M. - Goldberger A. "1" 1.25
514 23:55 Washington - Chicago "1" 1.15
TT 800 AKO 2.16
#5 sts
552 13:45 Niemcy - Finlandia "1" 1.6
513 23:55 Toronto - Cleveland "1" 1.25
546 13:45 Lindstroem V. - Dessum N "1" 1.4
TT 800 AKO 2.8
na dzis takie kombo poszlo do TT w realu podobne uklady
Pozdrawiam
Ahonen

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, burbon, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,236 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1