|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
ammann- miyahira 1 na bank schmitt- hocke 1 na bank
powinny też wejść: hannawald 1-3 yamada-miyahira 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
A propos Twojego "na bank"....
Wczoraj grałem tenis (AKO - 500 )
Kafielnikov - Shutler 1 "na bank" (1.30)
Obskoczył wpierdziel w 2 setach....
I kupon diabli wzięli.. :rolleyes: :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Krompa: [qb]Toto-mix ma na dzisiaj kilka niezlych propozycji. 79. Malysz 2(nie wygra konkursu) 1.55 83. Schmitt 1(1-5) 1.75 89. Fatkulli 1(1-20) 1.85 90. Kobieliew 1(1-20) 1.85 93. Małysz-Widhoelzl-Hoellwarth X 2.50 94. Pochwała-Mateja-Santiago 1 1.70 95. Ammann-Koch-Horngacher 1 1.60 Jesli warunki beda dla wszystkich rowne, wlasnie tak to powinno wygladac, opierajac sie o wyniki treningow i kwalifikacji.
Osobiscie gram 79 i 83 za wieksza kaske, a pozostale na drugim kuponie, za nieco mniejsza. Powodzenia dla wszystkich.[/qb] Zgarzam się z tobą w 100% i mam obstawione idealnie jak ty, oby wszystko weszło!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeju, ale skok! Nie ma wątpliwości co do tego kto jest obecnie najlepszym skoczkiem na świecie. Sven skacze po prostu rewelacyjnie i pewnie stanie się pierwszym skoczkiem, który wygra wszystkie cztery konkursy pod rząd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265 |
Ten gość ma albo dopalacze albo jedzie na koksie....
To niemożliwe..! :eek: :eek: :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326 |
niestety, ale musze sie z Toba zgodzic Conrad. Mam tylko nadzieje ze ktos (Adas) utrze mu nosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał Fachowiec: [qb]Nie bawie sie raczej w skoki bo są zbyt loteryjne, ale dzis pusciłem nast kuponik za sporą kaskę:
Malysz A. - Hannawald S. 2 (1,65) (Małysz podobno przeziebiony czy cos w tym stylu i ma jakby lekki dołek, natomiast Hannawald to skoczek któremu jak idzie to wykorzystuje dobra passę).
Amman S. - Hoellwarth M. 2 (1,9) Aman skacze niexle, ale ma nierówna forme (ciezko mu o 2 długie skoki), natomiast Hoelwarth w bardzo dobrej dyspozycji no i skacze przed własna publiką.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jak "Hanni" i Hoellwarth nie spadną z progu i się nie wywala to chyba polubię ten sport... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał szczygiel: [qb]niestety, ale musze sie z Toba zgodzic Conrad. Mam tylko nadzieje ze ktos (Adas) utrze mu nosa[/qb] Ale taka forma Svena jest korzystna dla nas (Polaków), bo rodzime buki biorą aspekt patriotyczny przy ustalaniu stawek (np. we wtorek Adaś - "Hanni" - sts 2,4)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
A ja mysle ze w Niedziele wygra Malysz a Hannawaldowi pozostanie tylko zwyciestwo w turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał JAMES: [qb]A ja mysle ze w Niedziele wygra Malysz a Hannawaldowi pozostanie tylko zwyciestwo w turnieju.[/qb] Wątpliwe by Sven zaprzepaścił taka okazje na wygranie wszystkich 4 turniejów jako 1 w historii. Małysz nie wygra w niedzielę, nie z taka formą... "Hanniego". P.S. Ciekawe z kim ustawi Hannawalda STS w niedziele... Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282 |
Wg mnie Hannawald może będzie skakać asekuracyjnie (może sobie na to pozwolić), typuję go poza pierwszą "trójką"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Oryginalnie wysłał Piter: [qb]Wg mnie Hannawald może będzie skakać asekuracyjnie (może sobie na to pozwolić), typuję go poza pierwszą "trójką"[/qb] Polemizował bym... ale nawet jak bedzie skakac asekuracyjnie (niemalże niemozliwe) to i tak powinien walczyc o triumf w niedzielnym konkursie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jeśli się nie mylę to właśnie Sven ma rekord na tej skoczni gdzie w niedzielę odbędzie się ostatni konkurs TCS. Chciałbym zobaczyć Małysza na pierwszy miejscu, ale Sven pewnie będzie nie do pokonania i za wszelką cenę będzie chciał wejść do historii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103 |
Nie mylisz sie...
Skocznia w Bischofshofen jest jedną ze skoczni, na których rozgrywane są coroczne, nieoficjalne Mistrzostwa Świata zwane Turniejem Czterech Skoczni. Bischofshofen położone jest w północno-zachodniej części Austrii. Znajdują się tam dwie skocznie K90 i K120. Rekord skoczni ustanowił Sven Hannawald (Niemcy) - 137.0 metrów, 23 lutego 1999 roku.
Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
P.S. Ja pewno jak bedzie w miare korzystny kursik zagram na Hanniego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548 |
W skokach narciarskich tak juz jest, że jak sie czegoś bardzo chce to sie tego nie osiąga ( tak słyszałem dzisiaj w TY) i myslę ze tak bedzie z Hannawaldem. Juz kiedy Funaki wygrał 3 konkursy a 4 spieprzyl.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184 |
No i Miyahira o 0,5 ptk byl lepszy od Ammana! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wszystko poszlo sie ... pasc! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Ale w niedziele kolejny turniej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzenia! i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Oryginalnie wysłał Maciek: [qb]Hoelwarth w trójce Hoelwarth lepszy od Ammana (typ z STS) Niemcy lepsi od Austraików chodzi mi o wprowadzenie zawwodniów do 30-tki. Hautameki lepszy od Widhelza
To jutro stawiam.[/qb] No i jestem happy. Naprawdę happy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Nie chce sie chwalic chlopaki ale wreszcie zmniejszylem swoj debet ktory do nie dawna wynosil 900 stowek na rzecz (co bardzo mi trudo mowic) szwaba Hannawalda, ale coz lepszy wygrywa, a ja postawilem 1000 na Hanniego i coz przy kursie (2.50) wyszedlem calkiem na czysto a nawet zyskalem. Moja wygrana to 2250 zl. ****a zajebiscie poprostu i mam nadzieje ze w niedziele tez tak skoczy chociaz napewno troche mi bedzie zal Adasia. SLAV
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Iś bin hepi
Jak by to powidzieli Niemcy. SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640 |
Jak narazie jeszcze nie widzialem skokow treningowych na skoczni w Bischofshofen, ale sadze ze kazdy w spokoju moze zastawiac mieszkania, samochody, wszystko i stawiac na maksa na Hannawalda.
Poprostu ten koles jest zbyt zarozumialy zeby tego nie wygrac.(Szkoda mi tylko troche Adasia ale moze na Salt Lake City cos odbije, miejmy nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
SLAV
|
|
|
Link skopiowany do schowka