Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ammann- miyahira 1 na bank
schmitt- hocke 1 na bank

powinny też wejść:
hannawald 1-3
yamada-miyahira 1

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
A propos Twojego "na bank"....

Wczoraj grałem tenis (AKO - 500 )

Kafielnikov - Shutler 1 "na bank" (1.30)


Obskoczył wpierdziel w 2 setach....

I kupon diabli wzięli.. :rolleyes: :rolleyes:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Krompa:
[qb]Toto-mix ma na dzisiaj kilka niezlych propozycji.
79. Malysz 2(nie wygra konkursu) 1.55
83. Schmitt 1(1-5) 1.75
89. Fatkulli 1(1-20) 1.85
90. Kobieliew 1(1-20) 1.85
93. Małysz-Widhoelzl-Hoellwarth X 2.50
94. Pochwała-Mateja-Santiago 1 1.70
95. Ammann-Koch-Horngacher 1 1.60
Jesli warunki beda dla wszystkich rowne, wlasnie tak to powinno wygladac, opierajac sie o wyniki treningow i kwalifikacji.

Osobiscie gram 79 i 83 za wieksza kaske, a pozostale na drugim kuponie, za nieco mniejsza.
Powodzenia dla wszystkich.[/qb]

Zgarzam się z tobą w 100% i mam obstawione idealnie jak ty, oby wszystko weszło!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeju, ale skok! Nie ma wątpliwości co do tego kto jest obecnie najlepszym skoczkiem na świecie. Sven skacze po prostu rewelacyjnie i pewnie stanie się pierwszym skoczkiem, który wygra wszystkie cztery konkursy pod rząd.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 265
Ten gość ma albo dopalacze albo jedzie na koksie....

To niemożliwe..! :eek: :eek: :eek:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 326
niestety, ale musze sie z Toba zgodzic Conrad.
Mam tylko nadzieje ze ktos (Adas) utrze mu nosa

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał Fachowiec:
[qb]Nie bawie sie raczej w skoki bo są zbyt loteryjne, ale dzis pusciłem nast kuponik za sporą kaskę:

Malysz A. - Hannawald S. 2 (1,65)
(Małysz podobno przeziebiony czy cos w tym stylu i ma jakby lekki dołek, natomiast Hannawald to skoczek któremu jak idzie to wykorzystuje dobra passę).

Amman S. - Hoellwarth M. 2 (1,9)
Aman skacze niexle, ale ma nierówna forme (ciezko mu o 2 długie skoki), natomiast Hoelwarth w bardzo dobrej dyspozycji no i skacze przed własna publiką.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Jak "Hanni" i Hoellwarth nie spadną z progu i się nie wywala to chyba polubię ten sport...

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał szczygiel:
[qb]niestety, ale musze sie z Toba zgodzic Conrad.
Mam tylko nadzieje ze ktos (Adas) utrze mu nosa[/qb]

Ale taka forma Svena jest korzystna dla nas (Polaków), bo rodzime buki biorą aspekt patriotyczny przy ustalaniu stawek (np. we wtorek Adaś - "Hanni" - sts 2,4)

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
A ja mysle ze w Niedziele wygra Malysz a Hannawaldowi pozostanie tylko zwyciestwo w turnieju.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał JAMES:
[qb]A ja mysle ze w Niedziele wygra Malysz a Hannawaldowi pozostanie tylko zwyciestwo w turnieju.[/qb]

Wątpliwe by Sven zaprzepaścił taka okazje na wygranie wszystkich 4 turniejów jako 1 w historii. Małysz nie wygra w niedzielę, nie z taka formą... "Hanniego".

P.S. Ciekawe z kim ustawi Hannawalda STS w niedziele...

Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 282
Wg mnie Hannawald może będzie skakać asekuracyjnie (może sobie na to pozwolić), typuję go poza pierwszą "trójką"

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Quote
Oryginalnie wysłał Piter:
[qb]Wg mnie Hannawald może będzie skakać asekuracyjnie (może sobie na to pozwolić), typuję go poza pierwszą "trójką"[/qb]

Polemizował bym... ale nawet jak bedzie skakac asekuracyjnie (niemalże niemozliwe) to i tak powinien walczyc o triumf w niedzielnym konkursie...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli się nie mylę to właśnie Sven ma rekord na tej skoczni gdzie w niedzielę odbędzie się ostatni konkurs TCS. Chciałbym zobaczyć Małysza na pierwszy miejscu, ale Sven pewnie będzie nie do pokonania i za wszelką cenę będzie chciał wejść do historii.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Nie mylisz sie...

Skocznia w Bischofshofen jest jedną ze skoczni, na których rozgrywane są coroczne, nieoficjalne Mistrzostwa Świata zwane Turniejem Czterech Skoczni. Bischofshofen położone jest w północno-zachodniej części Austrii. Znajdują się tam dwie skocznie K90 i K120. Rekord skoczni ustanowił Sven Hannawald (Niemcy) - 137.0 metrów, 23 lutego 1999 roku.

Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

P.S. Ja pewno jak bedzie w miare korzystny kursik zagram na Hanniego...

Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
W skokach narciarskich tak juz jest, że jak sie czegoś bardzo chce to sie tego nie osiąga ( tak słyszałem dzisiaj w TY) i myslę ze tak bedzie z Hannawaldem. Juz kiedy Funaki wygrał 3 konkursy a 4 spieprzyl.

Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 184
No i Miyahira o 0,5 ptk byl lepszy od Ammana! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wszystko poszlo sie ... pasc! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Ale w niedziele kolejny turniej! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzenia! i pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Hoelwarth w trójce
Hoelwarth lepszy od Ammana (typ z STS)
Niemcy lepsi od Austraików chodzi mi o wprowadzenie zawwodniów do 30-tki.
Hautameki lepszy od Widhelza

To jutro stawiam.[/qb]

No i jestem happy. Naprawdę happy.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Nie chce sie chwalic chlopaki ale wreszcie zmniejszylem swoj debet ktory do nie dawna wynosil 900 stowek na rzecz (co bardzo mi trudo mowic) szwaba Hannawalda, ale coz lepszy wygrywa, a ja postawilem 1000 na Hanniego i coz przy kursie (2.50) wyszedlem calkiem na czysto a nawet zyskalem.
Moja wygrana to 2250 zl.
****a zajebiscie poprostu i mam nadzieje ze w niedziele tez tak skoczy chociaz napewno troche mi bedzie zal Adasia.
SLAV

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Iś bin hepi


Jak by to powidzieli Niemcy.
SLAV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2001
Posty: 3,640
Jak narazie jeszcze nie widzialem skokow treningowych na skoczni w Bischofshofen, ale sadze ze kazdy w spokoju moze zastawiac mieszkania, samochody, wszystko i stawiac na maksa na Hannawalda.

Poprostu ten koles jest zbyt zarozumialy zeby tego nie wygrac.(Szkoda mi tylko troche Adasia ale moze na Salt Lake City cos odbije, miejmy nadzieje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

SLAV

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,526 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1