Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Sesja treningowa jest dobrym wskaźnikiem do właściwego konkursu odbywającego się w tym samym dniu. Np. dzisiaj - na treningu dobrze skakali Schmitt i Ammann. Pobiegłem do Profa i postawiłem taki oto kuponik na zdarzenia wielce (wg mnie) prawdopodobne:

Ammann - Miyahira 1 (1,35)
Schmitt - Ahonen 1 (1,4)

za trochę większe pieniądze, niż zwykle

Ciekawe, co z tego wyniknie :rolleyes:

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał $iwy:
[qb]Sesja treningowa jest dobrym wskaźnikiem do właściwego konkursu odbywającego się w tym samym dniu. Np. dzisiaj - na treningu dobrze skakali Schmitt i Ammann. Pobiegłem do Profa i postawiłem taki oto kuponik na zdarzenia wielce (wg mnie) prawdopodobne:

Ammann - Miyahira 1 (1,35)
Schmitt - Ahonen 1 (1,4)

za trochę większe pieniądze, niż zwykle

Ciekawe, co z tego wyniknie :rolleyes: [/qb]
konkurs jest jutro

Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
No tak, ale obstawiałem dzisiejsze kwalifikacje (no chyba, że mi się tylko tak zdaje) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie Schmittt, który odpuścił sobie skakanie w kwalifikacjach.
A na pewno wygrałby z Ahonenem, bo Fin miał 107 m !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Mam nadzieję, że dostanę zwrot za tą pozycję w kuponie.

Niech to szlag ...

Swoją drogą uważam, że opuszczanie kwalifikacji ma niewiele wspólnego ze sportem i powinno być zabronione. Zresztą ten cały system rozgrywania parami można moim zdaniem o kant d.... rozbić.

$iwy

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
siwy nie przegrałeś tego kuponu profesjonal to wali w h.. z tymi datami postawiłeś na jutrzejszy konkurs ja tez sie tak pomyliłem tamtym razem a jutro będą po prostu mniejsze stawki na pewno na ammanna i innych

Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Chciałbym baca, żeby tak było, ale ściągnęli już z oferty i w internecie i w siedzibie ....

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
siwy nic sie nie martw postawiles na jutrzejszy konkurs sam dzis zrobilem podobnie do ciebie po treningach pobieglem obstawic za wieksza gotowke najbardziej prawdopodobne zdarzenia na ktore kursy byly po prostu sliczne .
Pozdrawiam
Ahonen

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał baca:
[qb]siwy nie przegrałeś tego kuponu profesjonal to wali w h.. z tymi datami postawiłeś na jutrzejszy konkurs ja tez sie tak pomyliłem tamtym razem a jutro będą po prostu mniejsze stawki na pewno na ammanna i innych[/qb]

Co ty chcesz od Profa ?????????
Wystawił Ci stawki dzień przed zawodami a ty masz do niego pretensje ? Wiadomo, że teraz je zmieni , bo już są znane wyniki kwal. Było napisane w ofercie 03.01 g.13.00 i wtedy grasz w ciemno i Ty i Prof. A jak nie chcesz to poczekaj na jutrzejsze stawki gdzie są znane już wyniki kwali. i dopiero graj. Ale się nie dziw , że stawki już będziesz miał mniejsze na tych zawodników którzy dobrze skakali na treningach i w kwali., bo to chyba normalne.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
$
enthusiast
enthusiast
$ Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 387
Dzięki chłopaki. Trzymajmy kciuki za jutrzejszy konkurs. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
saba -myśl troche sam napisałes ze była podana data 03.01.02 r. a przepraszam bardzo ale kiedy jest konkuras chyba 4 nie?????? Jak więc widać wielu ludzi(np.siwy) zostało wprowadzonych w błąd i to nie 1 juz raz w profejonalu.Mysląc że jak siwy obstawiaja kwalifikacje w rzeczywistości graja konkurs główny.Ale jak to w prrofesjonalu - nic nowego....

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał baca:
[qb]saba -myśl troche sam napisałes ze była podana data 03.01.02 r. a przepraszam bardzo ale kiedy jest konkuras chyba 4 nie?????? Jak więc widać wielu ludzi(np.siwy) zostało wprowadzonych w błąd i to nie 1 juz raz w profejonalu.Mysląc że jak siwy obstawiaja kwalifikacje w rzeczywistości graja konkurs główny.Ale jak to w prrofesjonalu - nic nowego....[/qb]

W jaki błąd , gdzie miałeś napisane, że te stawki są na kwalifikacje ??????????????????
Te stawki były przyjmowane do 03.01 g.13.00 , bo o 13.45 były kwali. i jak byś trochę pomyślał to byś wiedział dlaczego tam było napisane 03.01 a nie 04.01.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Nie wiem czy dobrze kumam wasz problem ale chyba ci co długo graja to wiedza ze jak sa kwalifikacje to pierwsze kursy na "kto lepszy" w konkursie ustalane sa przed kwalifikacjami a drugie juz przed samym konkursem i to nie jest zadne wprowadzanie w błąd.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
saba-nie wiem czy wiesz ale kiedy przy jakimś mezcu jest podana data no to chyba jest równoznaczne z tym kiedy sie on onbędzie tak??? No więc gdy była podana data 03.01.02 to wielu ludzi mogło pomyśleć że chodzi o kwalifikacje tak?????I oto mi właśnie chodzi ja tego nie grałem ale myśle że wielu ludzi mogło sie pomylic takie jest moje zdanie

savio -nie każdy jest tak obeznany jak ty....
pozdrówka

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
saba-nie wiem czy wiesz ale kiedy przy jakimś meczu jest podana data no to chyba jest to równoznaczne z tym kiedy sie on odbędzie tak??? No więc gdy była podana data 03.01.02 to wielu ludzi mogło pomyśleć że chodzi o kwalifikacje tak?????I oto mi właśnie chodzi,ja tego nie grałem ale myśle że wielu ludzi mogło sie pomylić takie jest moje zdanie

savio -nie każdy jest tak obeznany jak ty....
pozdrówka

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
o sory 2 razy niechcąco się wcisnęło

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał baca:
[qb]saba-nie wiem czy wiesz ale kiedy przy jakimś meczu jest podana data no to chyba jest to równoznaczne z tym kiedy sie on odbędzie tak??? No więc gdy była podana data 03.01.02 to wielu ludzi mogło pomyśleć że chodzi o kwalifikacje tak?????I oto mi właśnie chodzi,ja tego nie grałem ale myśle że wielu ludzi mogło sie pomylić takie jest moje zdanie

[/qb]

Ok, może i jak ktoś gra pierwszy raz może być wprowadzony w błąd. Tylko, że pisząc tam datę 04.01 byś był wprowadzony w jeszcze większy błąd , bo poszedłbyś to sobie zagrać do profa np. po 16.00. I co wtedy ???? Też byś pewnie powiedział , że sobie walą w ....
Dla mnie data i godzina przy meczu nie oznacza godziny rozpoczęcia spotkania tylko czas, do której to zdarzenie można zagrać. A, że przeważnie się one pokrywają to już chyba normalna rzecz.

Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
S
S Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 784
Mam pytanko.
Gdzie moge znalezc wyniki dzisiejszych treningow i kwalifikacji i rozstawienie par na jutrzejszy konkurs (oprocz onet.pl)

Narka

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Slayer wyniki kwalifikacji sa napewno na www.skispringen.com.pl [skispringen.com.pl] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Jeszcze oficjalna stronka turnieju czterech skoczni www.vierschanzen.org [vierschanzen.org] Tam tez cos powinno byc na temat treningow i jeszcza jedna dosc ciekawa www.skispringen.rtl.de [skispringen.de]

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Sorki gdzie można dojechać wyniki dzisiejszej serii kwalifikacyjnej?

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1