|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
dexter... obejrzałem 14 odc, rozumiem, że składają się na to 12odcinków I sezonu i 2 II? teraz pojawił się jakiś pierwszy II sezonu...o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
I sezon ma 12 odcinków, II sezon oficjalnie (leciał w TV) zaczął się dopiero teraz. Przed sezonem jednak wyciekły dwa odcinki drugiego sezonu, wiadomo trzeba było coś zrobić żeby ludzie nie zapomnieli o Dexterze ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Trzymać się z daleka od nowej części Fasoli.. oglądałem.. żałowałem.. mi tam sie podobal...film jak wszystkie "Fasole" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
wczoraj obejrzalem najlepszy horror od kilku lat o tytule "1408" Powiedz, że żartowałeś. To jest film, na którym miałem największą polewkę od kilku lat. Początke nawet niezły, ale później to jest taka komedia, że hoho... Grindhouse, który jest również zaliczany do horrorów, jest o wiele wiele lepszy... Grindhouse napewno nie jest wiele lepszy nie przesadzaj  nie wiem czy tylko ja tak ostatnio zaobserwowałem że filmy kręcone od 2006 r w większosci nie nadaja sie do ogladania . Same horrory ktore są żałosne , jeszcze w 2003 były jakiś filmy na miare oczekiwań a teraz jakies tandety a moze ja to tak wyszukuje . Doradzcie coś jakiś Thriller nic z Horrorow .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Chaos, Prestiż, Ultimatum Bourne'a, Fracture. Tak na szybko
Nie polecam Disturbi, przereklamowany, 15 minut akcji.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Chaos, Prestiż, Ultimatum Bourne'a, Fracture. Tak na szybko
Nie polecam Disturbi, przereklamowany, 15 minut akcji. Wszystkie widziałęm z wyjątkiem Słabego Punktu już go sciagam , tak super filmy :)) Niegdyś " Rzeka tajemnic " mi sie bardzo podobał , rewelacja ... 21 gram ... A teraz jakos albo zmienił mi się światopogląd , albo te amerykanskie bajkii już mi sie znudziły , horror na horrorze a jeden na sto da sie oglądnąć .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak
6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..
Zna ktoś tego gatunku ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Akurat z tych, które wymieniłem to Słaby Punkt jest najsłabszy, ale na tle obecnego poziomu i tak się wybija ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
23, podziemny krąg, sekretne okno, piękny umysł. pierwsze co mi przychodzi do głowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Llama po 2006 Numer 23 dobry? Bo słyszałem różne opinie, a zalega nd ysku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
ja lubię takie klimaty, dla mnie 7/10. jedni na nim zasną, innym będzie się podobać. Mr Brooks, 9/10 nówka sztuka  też o schizo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak
6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..
Zna ktoś tego gatunku ? Klopoty emocjonalne moga byc? Widziales Donnie Darko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Mr. Brooks dobry. Lubię takie filmy gdzie wszystko się układa. Kto widział wie o co chodzi. Na imdb.com 7,7/10 Inne: Fracture - 7,1/10, wg mnie lepszy od Disturbii Disturbia - 7,1/10 1408 - 7,4/10, zupełne nieporozumienie, albo ja czegoś w tym filmie nie rozumiem Prestige - 8,4/10 i to rozumiem, bo był zajebisty Dla porównania: Saw - 7,6/10, nic dodać nic ująć, wg zasłużył na lepszą ocenę Hostel- 5,8/10  Silent Hill 6,5/10, dla fanów gatunku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak
6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..
Zna ktoś tego gatunku ? "Lęk pierwotny"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Kameleon, pisales o Chaosie sensacyjnym czy Teorii Chaosu? Nie wiem czy chodzilo o nazwe polska czy angielska, stad tez pytam. Fracture hmm, tego nie znam. Ogladnalem Black Snake Moan hehe  Dobry filmik dosyc, Samuel trzyma forme. "Enough is enough! I've had it with these muthafuckin snakes on this muthafucking plane" To jest kultowy tekst  Ricci tez dobrze zagrala, ogolnie warto zobaczyc. PS: Ma ktos jakis link do "Za wszelka cene" Eastwoode`a?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Chodziło mi o Chaos, w którym gra Statham. Ciekawa końcówka jest ;]
Running Scared też można zaliczyć do lepszych thrillerów. Wykolejony też dobry film, ostatnio na HBO leci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Czas Surferów TVP2 teraz Klasyka jesli chodzi o prymitywne komedie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
o co w tym tak w ogóle chodzi ?  film gorzej niż kretyński  ale 'sezon na leszcza' mi się przypomniał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Który z tych filmów jest lepszy: The Prestige czy The Illusionist?
Jeśli chodzi o seriale to Las Vegas jest całkiem fajny po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|