Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
dexter... obejrzałem 14 odc, rozumiem, że składają się na to 12odcinków I sezonu i 2 II? teraz pojawił się jakiś pierwszy II sezonu...o co chodzi?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
I sezon ma 12 odcinków, II sezon oficjalnie (leciał w TV) zaczął się dopiero teraz. Przed sezonem jednak wyciekły dwa odcinki drugiego sezonu, wiadomo trzeba było coś zrobić żeby ludzie nie zapomnieli o Dexterze ;]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Thrall
Trzymać się z daleka od nowej części Fasoli.. oglądałem.. żałowałem..

mi tam sie podobal...film jak wszystkie "Fasole" smile

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by micha$
Originally Posted by ajdam
wczoraj obejrzalem najlepszy horror od kilku lat o tytule "1408"

Powiedz, że żartowałeś.
To jest film, na którym miałem największą polewkę od kilku lat.
Początke nawet niezły, ale później to jest taka komedia, że hoho...

Grindhouse, który jest również zaliczany do horrorów, jest o wiele wiele lepszy...

Grindhouse napewno nie jest wiele lepszy nie przesadzaj laugh

nie wiem czy tylko ja tak ostatnio zaobserwowałem że filmy kręcone od 2006 r w większosci nie nadaja sie do ogladania . Same horrory ktore są żałosne , jeszcze w 2003 były jakiś filmy na miare oczekiwań a teraz jakies tandety a moze ja to tak wyszukuje . Doradzcie coś jakiś Thriller nic z Horrorow .

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Chaos, Prestiż, Ultimatum Bourne'a, Fracture. Tak na szybko

Nie polecam Disturbi, przereklamowany, 15 minut akcji.

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by Kameleon
Chaos, Prestiż, Ultimatum Bourne'a, Fracture. Tak na szybko

Nie polecam Disturbi, przereklamowany, 15 minut akcji.


Wszystkie widziałęm z wyjątkiem Słabego Punktu już go sciagam , tak super filmy :))
Niegdyś " Rzeka tajemnic " mi sie bardzo podobał , rewelacja ...
21 gram ...

A teraz jakos albo zmienił mi się światopogląd , albo te amerykanskie bajkii już mi sie znudziły , horror na horrorze a jeden na sto da sie oglądnąć .

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak

6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..

Zna ktoś tego gatunku ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Akurat z tych, które wymieniłem to Słaby Punkt jest najsłabszy, ale na tle obecnego poziomu i tak się wybija ;]

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
23, podziemny krąg, sekretne okno, piękny umysł. pierwsze co mi przychodzi do głowy

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Llama po 2006 grin

Numer 23 dobry? Bo słyszałem różne opinie, a zalega nd ysku.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ja lubię takie klimaty, dla mnie 7/10. jedni na nim zasną, innym będzie się podobać.
Mr Brooks, 9/10 nówka sztuka wink też o schizo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Originally Posted by Ozeszlol
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak

6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..

Zna ktoś tego gatunku ?

Klopoty emocjonalne moga byc? Widziales Donnie Darko?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Mr. Brooks dobry. Lubię takie filmy gdzie wszystko się układa. Kto widział wie o co chodzi. Na imdb.com 7,7/10

Inne:
Fracture - 7,1/10, wg mnie lepszy od Disturbii
Disturbia - 7,1/10
1408 - 7,4/10, zupełne nieporozumienie, albo ja czegoś w tym filmie nie rozumiem
Prestige - 8,4/10 i to rozumiem, bo był zajebisty

Dla porównania:
Saw - 7,6/10, nic dodać nic ująć, wg zasłużył na lepszą ocenę
Hostel- 5,8/10 laugh
Silent Hill 6,5/10, dla fanów gatunku

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Originally Posted by Ozeszlol
Fimy o schizofrenii , rozdowjeniu jazni , takie jak

6 zmysł , Siła strachu ( chociaz wielu sie nie podoba ) , Pająk ..

Zna ktoś tego gatunku ?

"Lęk pierwotny"

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Kameleon, pisales o Chaosie sensacyjnym czy Teorii Chaosu? Nie wiem czy chodzilo o nazwe polska czy angielska, stad tez pytam. Fracture hmm, tego nie znam.

Ogladnalem Black Snake Moan hehe smile Dobry filmik dosyc, Samuel trzyma forme.

"Enough is enough! I've had it with these muthafuckin snakes on this muthafucking plane"

To jest kultowy tekst smile Ricci tez dobrze zagrala, ogolnie warto zobaczyc.

PS: Ma ktos jakis link do "Za wszelka cene" Eastwoode`a?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Chodziło mi o Chaos, w którym gra Statham. Ciekawa końcówka jest ;]

Running Scared też można zaliczyć do lepszych thrillerów. Wykolejony też dobry film, ostatnio na HBO leci.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
efekt motyla

Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Czas Surferów TVP2 teraz

Klasyka jesli chodzi o prymitywne komedie. smile


Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
o co w tym tak w ogóle chodzi ? laugh film gorzej niż kretyński laugh ale 'sezon na leszcza' mi się przypomniał wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Który z tych filmów jest lepszy: The Prestige czy The Illusionist?

Jeśli chodzi o seriale to Las Vegas jest całkiem fajny po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rafal08, ElNinho[mmdea], Sensei, kamel), 2,789 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,242
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1