Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#161913 15/12/2001 13:43
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Nie zamierzam kontynuowac tej klotni.

Typy na dzis z expekta:

Germany - Norway 1.75 1.85 - 1
Norwegowie zrezygnowali z "biegacza" Andersena i postawili na Daga Bjoerndalena. Strzela on zdecydowanie lepiej, ale chyba im to nie pomoze wygrac z Niemcami.

Belorus - Russia 1.85 1.75 - 1
Rosjanie w dosc dziwnym skaldzie. Natomiat Bialorusini w najskilniejszym zestawieiu nie powinni miec problemow z miejscem na podium.

Finland - Sweden 1.70 1.90 - 1
Zdecydowanie Finowie maja lepszy i rowniejszy skald. Szwedzi maja tylko Forsberga; cgociaz ostatnio z dobrej stony pokazal sie Wiksten.

Czech Rep. - France 1.80 1.80 - 1 (?)
Ja zagralem jedynke. Co bedzie trudno powiedziec. Skald Czechow bardziej wyrownany i liczac "srednia" chyba lepszy. Francuzi maja Poiree i trzech porzadnych zawodnikow. Jednak Czesi w zdecydowanie gorszej formie niz przed rokiem. W tej parze zadecyduje dyspozycja dnia.

erykpp - dziekuje bardzo. chetnie poznalbym twoje typy.

Bonus: Unibet
#161914 15/12/2001 16:07
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
I znów moi faworyci zawiedli tzn Norwegowie i Polacy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Nie rozumiem dlaczego Ole E. Bjoerdalen biega na pierwszej zmianie i dlaczego zamiast Andersena jest Dag Bjoerdalen.
Myślę że po dzisiejszym konkursie Norwedzy pomyślą nad składem i kolejnością drużyny.
A co do drugiego faworyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie mogę za dużo powiedzieć bo realizator ich za często nie pokazywał.
No i jestem pod wrażeniem biegu Gredlera

#161915 18/12/2001 22:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Jutro zaczynaja sie zawody w Osirble (Slowacja)
Typy z Expekt [expekt.com] na jutrzejszy bieg mezczyzn na 20 km.
Rostovtsev P - Sasjurin V 1.75 1.85
Mysle, ze Rostovcev bedzie chcial jak najdluzej zatrzymac żółta koszulkę lidera PŚ. I chociaż kurs na zwycięstwo w całych zawodach jest taki sam na obu (6,00) to jednak Rostovcev nie powinien miec wiekszych problemow z pokonaniem Saszurina
Gjelland E - Luck F 1.85 1.75
Zaklad bedzie anulowany - Gjelland nie wystartuje - nie ma go przynajmniej na oficjalnej liscie startowej (lista startowa) [ibu.at]. Norwegowie wystawili drugi sklad, a najlepsi pojechali trenowac.
Hanevold H - Hietalahti V 1.85 1.75
jak wyżej
Ferry B - Tchepikov S 1.90 1.70
Z moich obliczen wynika, ze Szwed powinien byc lepszy, ale jak będzie nie mam pojecia. Ja tego nie bedę grał
Gross R - Rozhkov S 1.80 1.80
Wyrównana para, jednak chyba Gross. Ja gram 1
Forsberg H - Vitek Z 1.90 1.70
Mimo, iż Czesi w tym sezonie w gorszej formie niż rok temu to jednak Vitek nie powinien miec problemow z pokonaniem Szweda, któremu jeszcze dość daleko do klasy żony.
10:55 Bricis I - Defrasne V 1.80 1.80
Nie wiem dlaczego ale Defrasne'a nie ma na liscie startowej. Także również ten zakład bedzie unieważniony.

Tak wiec z 7 zakładów zostaje 4.
Ja gram 2 z 3 (Rostovcev, Gross i Vitek)

#161916 21/12/2001 16:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Cześć!
Czy ktoś pokona Forsberg? To pytanie wydaje się bez odpowiedzi dziś, bo dystans 7,5 km leży tej zawodniczce bardzo. Kurs 2 w STS jest dla mnie atrakcyjny i niewierzę, że Zubrilowa pokona Szwedkę tym bardziej, że strela źle. Magdalena jest biegowo silna może nie tak jak Ukrainka ale wydaje się pewne zwycięstwo Skandynawki. Zwycięstwo bodajże nr 6.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#161917 21/12/2001 20:42
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Niewiecie co się stało z Forsberg bo wg www.ibu.at [ibu.at] była 95. Wygrała tylko z Greczynką. Niestety nie oglądałem transmisji i niewiem co jest. W drugim strzelaniu miała 5 pudeł. Coś mi się to niepodoba.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.

#161918 21/12/2001 22:22
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
E
member
member
E Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 155
To jest prawda,w drugim strzelaniu nic nie trafila

#161919 22/12/2001 06:50
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
nie wiem jak to możliwe co się stało dzisiaj z Forsberg, :eek: czy to naprawdę jest tylko sport??? przecież nawet najsłabsze zawodniczki trafiały co najmniej 1 raz dzisiejszych zawodach, a to jest przecież liderka pucharu świata!!!
To tak jakby Małysz nie zakwalifikował się ( bez upadku) do finałowej trzydziestki. Skandal.

#161920 22/12/2001 06:54
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 103
Skandal skandalem a życie toczy sie dalej.. pozdrawiam.
P.S. Może kiedys wygra ten kto byś chciał by zwyciężył <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#161921 22/12/2001 18:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
to że Forsberg była przedostatnia to ta jakby małysz nie zakfalifikował się do 50.
ALe to był tylko przypadek bo tak naprawde trafiła wszystkie pięć strzałów ale... do innej tarczy. Wszystko jednak wraca do normy bo teraz po 3 strzelaniu Magdalena zbowu prowadzi.
Warto jeszcze odnotować świetny bieg Bjoerndalena
w Ramsau, był drugi. Martwię się tylko tym żeby nie zrezygnował z biathlonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> .

#161922 22/12/2001 18:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
No i wygrała Forsberg przed Pylewa i Disl

#161923 23/12/2001 14:23
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Czołem!
Wyjaśniam. Dlatego Magdalena była przedostatnia bo zamiast strzelać do swojej tarczy strzelała do innej i stąd 5 pudeł i 10 minut karnych straty. A poza tym i tak straciła do Finki 10 sekund gdyby odebrać jej te 10 minut. Ale to prawda, że skandal żeby tak doświadczona zawodniczka strzelała do nieswjej tarczy.
Pozdrawiam Pawka z Kielc.
PS Szkoda, że w STS nie było obstawiania biegu masowego.

#161924 11/01/2002 14:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Czołem!
Na dziś proponuję zagrać parę w biegu pościgowym z oferty STS :
478 Skjelbraid-Pylewa 2 (kurs 2)
Norweżka wygrała z Rosjanką o 1 sekundę w biegu na 7,5 km. Patrząc po startach obu zawodniczek widać że Norweżka wygrała to dosyć szczęśliwie i dlatego mój typ to Rosjanka.
Powodzenia Pawka z Kielc.

#161925 12/01/2002 22:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Dołączył: Oct 2001
Posty: 480
Witam
mam pytanie - ile km ma bieg masowy kobiet ?
i ile razy sie w nim strzela ?

Pozdrawiam
Smith

#161926 23/01/2002 10:01
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Kolejne zawody biathlonowego PS. Tym razem we wloskiej Anterselvie.
Przeprowadzilem analize styczniowych zawodow. Odbyly sie 2 Puchary Swiata: Oberhof 8-13 I oraz Ruhpolding 17-20 I. Za kazdym razem zarowno kobiety, jak i mezczyzni wystepowali po trzy razy.
Panie biegaly w Oberhofie sprint na 7.5 km, bieg laczony ze sprintem na 10 km oraz 12.5 km ze startu wspolnego. Panowie sprint 10 km, bieg laczony 12,5 km oraz ze startu wspolnego na 15 km.
W Ruhpolding podobnie, z tym ze bieg ze startu wspolnego zastapily tu sztafety.
Przed nami wyscigi na dlugie dystanse, tzn. 15 km kobiet i 20 km mezczyzn. Uwaga: tutaj za pudlo na strzelnicy otrzymuje sie karna minute. We wszystkich pozostalych konkurencjach biegnie sie 150-metrowa petle, ktorej przebycie zajmuje okolo 23-30 sekund.
Po analizie wszystkich wystepow, zarowno indywidualnych jak i indywidualnego wkladu w wynik sztafety, znalazlem kilka "pewniakow" na najblizsze biegi.
W nawiasach bede podawal bilans bezposrednich pojedynkow, wsrod pan z uwzglednieniem 2 grudniowych biegow na 15 km, choc forma sprzed Swiat nie nalezy sie sugerowac. Obecnie dokonywane sa ostatnie olimpijskie szlify i wszyscy zblizyli juz sie bardzo do swojego maximum.
Po kolei zatem, zaczynajac od kobiet. Za nawiasem podaje moja hierarchie trudnosci, gdzie 1-najpewniejsze.
Tutaj wybralem:
320. Skj.Poiree - Henkel 1.25 (2:1) 3
321. Skj.Poiree - Beverel 1 1.30 (6:1) 1
322. Holanti - Wilhelm 2 1.45 (1:7) 2
324. Holanti - Ishmuratova 2 1.60 (1:6) 4
326. Glagow - Andreassen 1 1.55 (4:3) 5

Mezczyzni:
423. Rostowcew - Bjoerndalen 1 1.60 (2:1) 2
425. Rostowcew - Saszurin 1 1.35 (4:1) 4-5
427. Poiree - Hanevold 1 1.40 (5:1) 6
429. Fischer - Hietalahti 1 1.35 (6:0) 4-5
430. Fischer - Czepikov 1 1.25 (6:0) 3
431. Fischer - Bricis 1 1.30 (3:0) 1
434. Gross - Sikora 1 1.45 (2:1) 7

Jesli ktos chce zobaczyc, jak pospinalem te zdarzenia na kuponach, zapraszam do Tabeli Typerow. Tym, ktorzy chca sami przeprowadzic analize, polecam strone www.ibu.at [ibu.at]
Czekam na komentarze i zycze powodzenia.

#161927 23/01/2002 10:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 796
Pary i kursy oczywiscie z STS. Panie grac mozna do 14.00, 23.01, a panow rowniez do 14.00, dzien pozniej, 24.01.

#161928 23/01/2002 13:38
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
Krompa,.chyba niezbyt dokładnie przejrzałeś listę startową w zasadzie nic nie można zagrać(na dziś chyba jest tylko 1 para)

#161929 20/02/2002 12:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Rosja-Austria 1 1,65 w Expekt.
Nie mam czasu na analizę.

#161930 20/02/2002 15:21
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425
Likes: 2
Dla mnie To Austriacy są faworytami w tej parze.Na olimpiadzie są w extra formie w przeciwieństwie do Rosjan.

#161931 20/02/2002 15:58
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Expekt
Czech Rep. - Russia Olimpiada Hokej 2.00 4.50 2.60 na Czechy
CO myślicie o tym meczu
Detroit-Washington 1.53 14 2.5 na Detroit (ktos na czacie mówił że Jordan nie będzie grał poza tym betpci daje -8 dla Ditroit


FRIESINGER Wygra/Przegra Łyżw.szybkie 01,60 - 02,00
Często faworyci przegrywają zwłaszcza gdy jest możliwość upadku niestety nie mam pojęcia o łyżwiarstwie ale granie przeciwko faworytom jest raczej opłacalne ( np Małysz ) Co myślicie na ten temat

#161932 20/02/2002 17:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Forty.....co do Austrii masz racje sa jedni z faworytow i w Totoshit puscilem ich ze beda najlepsi z Bialorus-Rosja-Austria....kurs 2.8 na Austrie.
dodam jedna rodzynke w STS.....Wlochy-Czechy 2222

Juz te rodzynke odpowiednio potraktowalem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, forty, kamel), 2,102 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1