|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Słuchajcie nie wiem czy chcieliście zagrać ofertę Expekta na wyobry parlametarne, ale ja chciałem i okazało się, że są limity.
Coś około 30 złoty i do akceptacji. Dziwne, bo chciałem zagrać na bardzo fajny zakład i trochę jestem zły jeżeli jest limit na politykę.
.::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
Zobaczymy zagrałem zakładzik na politykę i oczywiście dzisiaj przyjeło mi tylko 30 złoty. Mam nadzieję, że jednak suma jaką puściłem zostanie zaakceptowana  .::Think Twice::. Ignorator.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526 |
ja zagralem na toktora partia wygra za 100 zl i mi przyjelo  moze za duzo od expekta ciagniesz kasy i ci taki limit dali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Expekt wystawił kursy na siatkarską LM  "+", bo wcześniej, z tego co pamiętam, nie było akurat w Expie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Była... W zeszłym sezonie mieli ją od bodajże rundę przed FF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75 |
jak jest rozliczany krecz w expekcie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
jak jest rozliczany krecz w expekcie ? przegrana kreczujacego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 307
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 307 |
Słuchajcie nie wiem czy chcieliście zagrać ofertę Expekta na wyobry parlametarne, ale ja chciałem i okazało się, że są limity.
Coś około 30 złoty i do akceptacji. Dziwne, bo chciałem zagrać na bardzo fajny zakład i trochę jestem zły jeżeli jest limit na politykę.
.::Think Twice::. Ignorator. Gdzie w ofercie masz te zakłady ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
na dole, wchodzisz w specjalne, za 200 idzie zagrac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Ja też przed chwilą zagrałem trzy zakłady na nadchodzące wybory. W sumie poszło na to 195 zetów.Szkoda tylko, że nie można łączyć, że LPR i LiD zdobędą powyżej jakiegoś tam progu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
dostał już ktoś zwroty z środowej promocji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397 |
Promocja w ExpektZarób na politykach[ Linked Image] Szanowny Kliencie, To prawda, że nikt z nas nie lubi wiecznych kłótni polityków, ale dlaczego by nie zarobić na trafnych politycznych typach? Znasz się na polityce? Potrafisz trafnie przewidzieć kto wygra niedzielne wybory? Jeżeli tak to obstaw politykę w expekt.com Która partia wygra wybory PO, czy PIS? Czy Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński, a może jednak Rokita będzie nowym premierem? Jaka będzie frekwencja? Ile partii zasiądzie w nowym parlamencie? Czy Samoobrona dostanie się do nowego Sejmu? Szansa, aby zarobić na politykach zdarza się naprawdę rzadko. Nie przegap jej. Zarób na politykach! >>>>> Klikni...nto gracza <<<<< [ ads.expekt.com] Pełna oferta kursowa: http://www.expekt.com/odds/eventsodds.jsp?betcategoryId=SPCMIXINTINTPOL&sortby=2&range=1000000&gatype=%25
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
hmm tylko kursow dzis nie ma juz :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Mam pytanie. Kiedy pojawi się oferta na dzisiejsze półfinały snooker grand prix ?  Aha i jeszcze jedno . Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce  ? juz jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 722
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 722 |
Panowie - czy tylko mi tak strasznie muli Expa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
nie.. nie tylko tobie,wlasnie mialem o tym pisac... wszystko mi sie otwiera elegancko a exp wogole niechce,zawieche dostaje i na tym koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450 |
nie.. nie tylko tobie,wlasnie mialem o tym pisac... wszystko mi sie otwiera elegancko a exp wogole niechce,zawieche dostaje i na tym koniec  No mi to samooo !! boshe , nawet nie moge kuponu normalnie postawic, ech ;[
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce  ? juz jest Nie dość , że wystawili to jeszcze z przystępnymi kursami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2007
Posty: 2 |
właśnie z konta expekt ubyła mi kwota, ktora niby postawiłem na over 5,5 w meczu man utd (zakład widnieje w zakładce 'w trakcie'). Ma ktos podobny problem ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|