Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21
(J) #1678096 14/10/2007 07:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Słuchajcie nie wiem czy chcieliście zagrać ofertę Expekta na wyobry parlametarne, ale ja chciałem i okazało się, że są limity.

Coś około 30 złoty i do akceptacji. Dziwne, bo chciałem zagrać na bardzo fajny zakład i trochę jestem zły jeżeli jest limit na politykę.

.::Think Twice::. Ignorator.

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Zobaczymy zagrałem zakładzik na politykę i oczywiście dzisiaj przyjeło mi tylko 30 złoty. Mam nadzieję, że jednak suma jaką puściłem zostanie zaakceptowana smile

.::Think Twice::. Ignorator.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 526
ja zagralem na toktora partia wygra za 100 zl i mi przyjelo smile moze za duzo od expekta ciagniesz kasy i ci taki limit dali

karina #1683395 16/10/2007 06:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Expekt wystawił kursy na siatkarską LM smile "+", bo wcześniej, z tego co pamiętam, nie było akurat w Expie smile

Radek_89 #1684437 16/10/2007 23:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Była... W zeszłym sezonie mieli ją od bodajże rundę przed FF.

Misiek #1687660 17/10/2007 23:30
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 75
jak jest rozliczany krecz w expekcie ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by jolalegia
jak jest rozliczany krecz w expekcie ?

przegrana kreczujacego

Dołączył: Dec 2005
Posty: 307
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 307
Originally Posted by Ignorator
Słuchajcie nie wiem czy chcieliście zagrać ofertę Expekta na wyobry parlametarne, ale ja chciałem i okazało się, że są limity.

Coś około 30 złoty i do akceptacji. Dziwne, bo chciałem zagrać na bardzo fajny zakład i trochę jestem zły jeżeli jest limit na politykę.

.::Think Twice::. Ignorator.
Gdzie w ofercie masz te zakłady ?

iftyka #1692589 19/10/2007 04:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
na dole, wchodzisz w specjalne, za 200 idzie zagrac

Logan #1696220 20/10/2007 04:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Ja też przed chwilą zagrałem trzy zakłady na nadchodzące wybory. W sumie poszło na to 195 zetów.Szkoda tylko, że nie można łączyć, że LPR i LiD zdobędą powyżej jakiegoś tam progu.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
dostał już ktoś zwroty z środowej promocji??

Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 397
Promocja w Expekt

Zarób na politykach

[Linked Image]

Szanowny Kliencie,

To prawda, że nikt z nas nie lubi wiecznych kłótni polityków, ale dlaczego by nie zarobić na trafnych politycznych typach?

Znasz się na polityce? Potrafisz trafnie przewidzieć kto wygra niedzielne wybory? Jeżeli tak to obstaw politykę w expekt.com

Która partia wygra wybory PO, czy PIS?
Czy Kwaśniewski, Tusk, Kaczyński, a może jednak Rokita będzie nowym premierem?
Jaka będzie frekwencja?
Ile partii zasiądzie w nowym parlamencie?
Czy Samoobrona dostanie się do nowego Sejmu?

Szansa, aby zarobić na politykach zdarza się naprawdę rzadko. Nie przegap jej. Zarób na politykach!

>>>>> Klikni...nto gracza <<<<< [ads.expekt.com]

Pełna oferta kursowa:
http://www.expekt.com/odds/eventsodds.jsp?betcategoryId=SPCMIXINTINTPOL&sortby=2&range=1000000&gatype=%25

Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hmm tylko kursow dzis nie ma juz :/

Qcz #1697276 20/10/2007 21:10
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Mam pytanie.

Kiedy pojawi się oferta na dzisiejsze półfinały snooker grand prix ? smirk

Aha i jeszcze jedno .
Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce grin ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by kyrszko
Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce grin ?

juz jest

yaaho #1697601 20/10/2007 22:45
Dołączył: May 2007
Posty: 722
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 722
Panowie - czy tylko mi tak strasznie muli Expa ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
nie.. nie tylko tobie,wlasnie mialem o tym pisac... wszystko mi sie otwiera elegancko a exp wogole niechce,zawieche dostaje i na tym koniec frown

jackm #1698625 21/10/2007 01:51
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,450
Originally Posted by jackm
nie.. nie tylko tobie,wlasnie mialem o tym pisac... wszystko mi sie otwiera elegancko a exp wogole niechce,zawieche dostaje i na tym koniec frown


No mi to samooo !!
boshe , nawet nie moge kuponu normalnie postawic, ech ;[

yaaho #1698855 21/10/2007 02:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by kyrszko
Czy pojawi się dzisiaj oferta na polską koszykówkę kobiet czy raczej przeszło wam po pierwszej kolejce grin ?

juz jest

Nie dość , że wystawili to jeszcze z przystępnymi kursami piwo

Dołączył: Oct 2007
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 2
właśnie z konta expekt ubyła mi kwota, ktora niby postawiłem na over 5,5 w meczu man utd (zakład widnieje w zakładce 'w trakcie'). Ma ktos podobny problem ?

Strona 10 z 21 1 2 8 9 10 11 12 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1