Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 696
Quote
Właśnie sobie upatrzyłem jeden genialny typek (kursik palce lizać) na jutrzejszą sesję popołudniową, ale tym podzielę się z wami już jutro.

Dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mnie bardzo podoba się w toto-mixie Norwegia-Rosja 1 za 1.4 ale z ostateczną decyzją wstrzymam się do czasu Waszych wypowiedzi.

pozdr

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Czyżbym znowu miał czekać do 10:25 na kursy...

Czy może wcale się na nie nie doczekam...?

Ten B&W to już mnie zaxczyna maksymalnie wkurwiać!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
tomo czekamy na to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe i obysmy sie doczekali z jakimis w miare przyzwoitymi kursami

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Czesc tomo. Wczoraj pisales, ze masz bardzo dobry typ na sesje popoludniowa. Zauwazylem , ze siedzisz w tym curlingu i znasz sie na tym dobrze. Ja niestety nie bardzo, ale moge Tobie zaufac i jak mozesz to podaj teraz ten mecz bo popoludniu mnie niestety nie bedzie - sprawy osobiste
Dzieki i pozdrawiam i jak mozesz napisz ile jednostek zebym wiedzial ile moge euro na to wylozyc dzieki

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mam na myśli pozornie mało ciekawy mecz outsiderów tych mistrzostw, a mianowicie Chiny - Włochy, w którym to meczu bardzo mocno skłaniam się ku Azjatkom, które na tych mistrzostwach prezentują się bardzo przyzwoicie, w przeciwieństwie do Włoszek grających obecnie totalną kaszane. Kurs na Chinki oscylujący w granicach 2.5 (w zależności od buka) myslę że wart jest zagrania z pewnością nie za wielkie pieniądze, ale i nie za grosze.

Każdy jednak gra na własną odpowiedzialność, i żeby potem pretensji nie było jeżeli coś nie wyjdzie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A B&W dalej sobie w kulki leci...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Oki dzieki tomo. Gram juz dlugo w te klocki i nie mam do nikogo zadnych pretensji. Zagram to za 2 jednostki - nie bede szalal. I dorzuce do tego ten dubelek przez Ciebie wczesniej wspomniany. Dzieki

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No co za mózgojeby siedza w tym B&W!!!
Czyżby za dużo ludzi ich już ogoliło na tych mistrzostwach?!?!

Po kiego chuja wyczyściłem konta w Unibecie i Expie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
no to ladnie w chuja wycial B&W no co za pierdolony niefart, taki numer wykrecic

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No to już sobie zagrałem dzisiejsze poranne meczyki...

Ciekwawe co te płąki wymyslą na popołudnie, a mam niezmierną ochotę zagrac popołudniu na Chinki...

A za chwilę loguje sie na konto w mBanku i robie przelew do Expa, póki te mistrzostwa się jeszcze nie skończyły...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
kurwa czemu BAW daje live mecz usa - szwecja a oferty calej nie dal ?? ladnie ich tam popierdolilo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Poszeł przelew do Expa, przynajmniej od czwartku nie będę się denerwował i zastanawiał czy B&W się zlituje czy też nie..

A MŚ mężczyzn już tuż, tuż... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
No yak, dąły pałki na live USA - Szwecja tylko chuj mi z tego, bo tego meczu od samego początku nie zamierzałem obstawiać...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
no do MŚ mezczyzna mamy jeszcze 10 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale fakt faktem ze trzeba sie solidnie zastanowic nad dokonaniem przelewu do expekta gdzie oferta curlingu jest bezproblemowa...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
po poludniu chyba norwezki z ruskimi, hm? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> do tego jakis ulebik...

a znacie sie na takim innym sporcie z lodem i krazkami (w sumie to jednym i z deczka mniejszym)? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> bo dzisiaj eisbaren/jokerit/vienna/zsc lions/herning fajnie wygladaja, a nigdzie nie mozna zasiegnac opinii co do tych spotkan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam, come on Szkoooooootkiiiii!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Kurwa!!!

A taką miałem ochote postawić na live na remis w 2 endzie i bym odbił sobie wszystko z nawiązką. A tak kurs 7.00 poszeł się jebać...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ciekawa rzecz znalazlem w necie, o zasadach curlingu:

"Nadal też przestrzega się tradycji, że po meczu zwycięzcy zapraszają przegranych do baru"

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

to moze lepiej nie grac sesji popoludniowej bo na fazie moga im kamienie krzywo latac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ale tym razem się już udało!!!

Remis w 3 partii pięknie wszedł!!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
a mi sie udalo zagrac po kursie 4,5 na remis bo widzialem co sie swieci

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
Chyba znow zero sie szykuje

Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Chlopaki wyluzujcie idzcie sobie na quasi czat

Strona 7 z 14 1 2 5 6 7 8 9 13 14

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1