Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
bedzie 1-0 dla szwecji w tym endzie

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Dobrze prawi, chodźmy na Quasi Chat i nie zaśmiecajmy tematu.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
są kursy juz w expekcie na popoludnie :>

USA + Norwegia wyglada b. ladnie
i Chinki na singlu za maly stake ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
USA powinno wygrać gładko, Norweżki też powinny sobie poradzić, mimo tego iż Rosjanki prezentują się bardzo dobrze, a na singla na Chinki z każda chwilą nabieram coraz większej ochoty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
Wszystkie spotkania wieczornej sesji dobiegły końca, w związku z czym pora się zastanowić nad jutrzejszymi porannymi spotkaniami.
Co prawda B&W nie wystawił jeszcze kursów, ale zapewnme niebawem to uczyni i dobrze mić już wówczas w głowie jakiś plan.

Z punktu widzenia kibica najciekawiej zapowiada się spotkanie USA - Szwecja, w którym dojdzie to pojedynku drużyn, które nie zaznały dotychczas na mistrzostwach smaku porażki. Mówiąc najkrócej będzie to pojedynek doświadczenia z młodością, w którym każdy wynik jest możliwy. Ostatni kamień w pierwszej partii spotkania należał będzie do Amerykanek, co daje tej drużynie minimalną przewagę taktyczną, jednak ja uważam, że górę weźmie tutaj doświadczenie Anette Norberg i to Skandynawki wyjda z tego pojedynku zwycięsko, choć na pewno tego meczu nie obstawię. Obie drużyny preferują raczej ofensywny styl gry, co powinno zaowocować sporą ilością punktów i przekroczeniem linii 12.5 ale i w tej kwestii sprawy bym nie przesądzał.

Z punktu widzenia gracza najbardziej interesująco wygląda jednak spotkanie Norwegia - Szwajcaria. Kurs 1.60 na Norweżki, jaki można złapac w tej chwili w Unibecie wydaje mi się bardzo interesujący, jako że Norweżki z meczu na mecz grają coraz lepiej, a charyzmatyczna Dordi Nordby po początkowy niepowodzeniach nabrała chyba wiatru w żagle. W zasadzie to żadna z tych drużyn nie zaprezentowała do tej pory na mistrzostwach wielkiego curlingu, mnie jednak zdecydowanie bardziej podoba się solidna gra Norweżek. Minimalna porażka 5:6 ze Szwecją, która w moim mniemaniu jest faworytem mistrzostw oraz dzisiejsze zwycięstwo ze Szkocją pozwalają upatrywać w tej drużynie faworyta przed jutrzejszym spotkaniem ze Szwajcarią, która miała dotychczas 1 poważny sprawdzian na tych mistrzostwach, w którym uległa 7:10 USA. Mecze z takimi drużynami jak Chiny, Japonia, Włochy, Dania czy nawet Finlandia są raczej niezbyt miarodajne i radze się nimi nie sugerować. Moim zdecydowanym faworytem na to spotkanie sa Norweżki i o ile B&w nie uraczy mnie kursem rzędu 1.20 (w Unibecie jest 1.60) to zagram jutro takiego singla za niemałe pieniądze.

W pojedynku Szkocja - Włochy może paść tylko jeden wynik, a dzisiejszy popołudniowy blamaż Szkotek oraz porażka po twardej walce z Norwegią jeszcze bardziej mnie utwierdzają w tym przekonaniu. Z jednej strony za wszelką cenę będą chciały zmazać plamę na honorze po porażce z Finlandią, a z drugiej najzwyczajniej w świecie musza teraz wygrywać, jeśli chcą wyjść z grupy, a to w pojedynku ze słabiutkimi Włoszkami powinno przyjść im bardzo łatwo. Kurs 1.28 wystawiony przez Unibet na ten mecz wygląda całkiem przyzwoicie i do jakiegoś dubelka czy tercetu można ten mecz śmiało dołączyć. Ciekawe co nam zaoferuje B&W, choć pomny dzisiejszych popołudniowych spotkań na wiele bym nie liczył...

Jeśli chodzi o ostatni mecz, czyli Japonia - Kanada to nie ma co się rozpisywać. Kursy w okolicach 1.10 mówią same za siebie i choć Kanadyjki formą na tych mistrzostwach nie imponują to ich zwycięstwo jutrzejsze powinno być lekkie, łatwe i przyjemne. Osobiście nie polecam grać tego spotkania, gdyż kursy rzędu 1.10 nie sa raczej warte naszych pieniędzy.

Pozdrawiam i życze samych trafionych typów.
Poranne mecze przebiegały zgodnie z przewidywaniami, co prawda spodziewałem się wielu punktów w meczu Szwecja - USA, ale jeśli chodzi o wyniki końcowe to wszystko zgodnie z tym co opisywałem.

Niestety mój kochany B&W mi nie pomógł nie wystawiając kursów na poranne mecze, ale widząc co się święcie na lodzie zarobiłem niezłą gotówkę na remisach w meczu Szwecja - USA. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do sesji popołudniowej to szczerze mówiąc nie chce mi się rozpisywać, tak więc mówiąc krótko to najpewniejsze wydaje się być USA.

Dalej postawiłbym Norwegię, która wyraźnie nabrała wiatru w żagle (genialne zagrania Dordi Nordby w ostatnich endach porannego spotkania) i mimo bardzo dobrej postawy Rosjanek na tych mistrzostwach powinno się obejść bez niespodzianek.

Również Kanada nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem młodziutkiej i bardzo niepewnej Madeleine Dupont, mimo iż forma Kanadyjek jest daleka od ideału.

Mnie osobiście najbardziej podoba się pozornie mało interesujące spotkanie Włochy - Chiny, w którym to meczu bardzo mocno przekonany jestem do Azjatek. To co grają obecnie Włoszki woła o pomste do nieba, zaś kompletnie niedoświadczone Chinki grają bardzo przyzwoity curling i nie mają się czego wstydzić, zaś ich gra powinna wyglądac z meczu na mecz jeszcze coraz lepiej.
O ile tylko B&w mnie uraczy kursami na sesje popołudniową to z pewnością zagram singla na Chinki za średnie pieniądze, tym bardziej że kursy wystawione przez innych bukmacherów wyglądają bardzo apetycznie.

Pozdrawiam i życzę samych trafionych typów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 364
a chiny 1.5 w betandwin haha na szczescie mam kaske w exp. bo tam 2.15

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
otiwera Wam sie BAW ???? bo jak nie robia walka ze wogole kursow nie dadza na curling to teraz strona ich sie nie otiwera !!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
otwiera sie a chinki sa za 1.80

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
tak, juz jest wszystko ok

ja osobiscie dalem dubla usa + norge

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
Dzięki Tomo za ciekawe prowadzenie tematu i dobre typki.
Ja też ostrzej zagrałem te Chiny. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ogromna prośba o SMS-y na numer [b[604 846 261[/b] z sytuacją w spotkaniach Norwegii, USA i Chin.

Będę niezmiwrnie wdzięczny. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,311
ok

Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
zik Offline
addict
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 456
No i cóż wtopa na tych Chinkach. Bywa i tak!

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Dzis w sesji wieczornej banker SZWECJA-FINLANDIA!!!
Jak bedzie inaczej to niewiem, mozna bedzie potluc o kant dupy te cale mistrzostwa...hehe

Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Oczywiscie Szewcja-Finlandia 1!! Bo jakby inaczej...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
jesli szkotki chca jeszcze pomyslec o zajecia 4 miejsca to musza dzis wygrac z chinkami bez dwoch zdan !!

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
jak to jest z awansem do polfinalow??????????????

Wydaje mi sie sie bezposrednia wchodza 3 druzyny, czwarta zas czeka na rostrzygniecie miedzy 5 i 6 zespolem. Wlasnie zwyciezca tego meczu gra z 4 druzyna o awans do polfinalow

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
a chinki placa frycowe, dzis mialy apetyt na wygrana z wloszkami ktore tutaj tez graja zenade i rzeczywistosc pokazala im miejsce w szeregu, a uwazam ze szkotki sa jednak mimo wszystko lepsze od wloszek i atut wlasnej hali powinien pozwolic im na wygrana w tym meczu.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Quote
jak to jest z awansem do polfinalow??????????????

Wydaje mi sie sie bezposrednia wchodza 3 druzyny, czwarta zas czeka na rostrzygniecie miedzy 5 i 6 zespolem. Wlasnie zwyciezca tego meczu gra z 4 druzyna o awans do polfinalow

wedlug moich informacji wychodza bezposrednio 4 pierwsze zespoly i jakis dziwny uklad drabinki jest kto z kim potem w polfinalach...ale moge sie mylic

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
w takim razie to dla mnie wstyd bo jestem milosnikiem curlingu i bylem zaskoczony ze tyle osob zabiera glos w tym temacie
Nie da sie ukryc ze jest to latwy pieniadz i w zasadzie w 11 rozegranych rundach(4 runda przelozona) mozna powiedziec o tylko jednej super sensacji jak dla mnie
Finlandia-Szkocja 9-5
Kiwi gdybys sie cos dowiedzial daj znac bo to dla nas typujacych bardzo wazne:)
Wolalbym osobiscie abym to ja mial racje bo wtedy wiecej druzyn mialoby szanse na awans a tym samym byloby mniej meczy o pietruszke

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1