Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
lekko, ze 1 zmianę wygra norwegia

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Ale fajny live na BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
1 end na po 0 już poszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. Wierzę że Norweżki wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
lale live faktycznie wyczesali, zobaczcie demo jak fajnie wyglada boisko do piły, może jakies animacje beda ciekawsze niz tylko GOOOOOl jak do tej pory ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
W seri popołudniowej moim zdaniem warte zagrania sa Szkocja Chiny i Dania. pewnie kilka osob niezgodzi ze mna przynajmniej co do typu na Danie, ale analizujac wszykie za i przeciw wychodzi mi na to ze jednak to one powinny wygrac spotkanie a nie Rosja. te 3 spotkania zagram jako 2/3 + pewniaczek/ki z innych dyscyplin i bedzie dobrze.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
Dunki nie wygrają bo grały w seri porannej :] niestety juz koniec i nie weszedl mi over ;( na nie a było tak blisko, na wszystkie inne powchodzily i tak plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, Szkotcja i Chiny spokojnie wygrają raczej under 12,5

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
nie bede pisal na czacie bo pewnie tam nikt teraz nie zaglada.

Czy Rosjanki potrzebują jednego zwycięstwa ?? czy może dwóch ?? Jak to jest z liczeniem końcowej klasyfikacji??

liczy się stosunek bezpośrednich meczów czy moze małych punktów przy równej ilości zwycięstw ??

prosze o szybka odpowiedź bo mecze tuż tuż

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Na sesję przedpołudniową 2 meczyki
wygrane USA i Danii, AKO=1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i do rozpisu Canada /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ew. do kontry na livie!
Pozdrawiam
KRAJAN
Sesja poranna 3/3 - Kanadyjki miały trochę szczęścia ale te podobnoi sprzyja lepszym!
Co do sesji popołudniowej:
1) dubelek Rosja + Szkocja
2) tripelek jw + Chiny
i tu przewiduję super niespodziankę:
3) singielek na Szwajcarki /4.50/
dlaczego tak - z dwóch powodów:
1. jeszcze nie przegrały, a zreguły zawsze jeden dzień w turnieju jest słabszy.
2. Szwajcarki mają o co grać - mianowicie o awans do IO (awansuje 6 pierwszych zespołów)
napewno nie zagram tego typu grubiej bo Szwedki są naprawdę w dobrej dyspozycji, ale nawet najlepszym zdarzają się drobne wpadki
Pozdrawiam
Krajan

Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
na popołudnie chiny, dania , szwecja - 2/3

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1 wygrana daje Rosjankom awans do dalszej fazy rozgrywek - liczy się bezposrednie spotkanie między zainteresowanymi drużynami!

Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
dzięki Krajan

u mnie wygląda to tak :

Rosja + Szkocja i Rosja + Chiny

zagrałbym taeż szwajcarki ale b&w już zablokował dwójkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a po kursie 3 sie nie opłaca

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Czyli ruskie musza wygrac albo z dunkami albo ze szkotkami, tak?

no to chyba latwiej bedzie z dunkami!!!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Pragnę was wszystkich poinformować, ze w przypadku identycznego bilansu zwycięstw i porażek 2 lub więcej drużyn znajdujących się na miejscach 4-5 po fazie grupowej o awansie do półfinału zadecydują dodatkowe spotkania barażowe między zainteresowanymi zespołami. Rezultat bezpośredniego pojedynku w grupie między zainteresowanymi drużynami nie jest brany pod uwagę.

I proszę nie wprowadzać więcej ludzi w błąd...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Wiem, że teraz jak mecz się już kończy to sobie moge pisac co chcę, ale moim skromnym zdaniem stawianie na Szwajcarki w meczu ze Szwecją to głupota.

Przykro mi, ale prze dpołudniem nie miałem czasu na analizy, a teraz to tylko tyle mogę napisać...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Czyli dobrze rozumiem, ze w wieczornej serii Rosjanki jesli wygraja ze Szkotkami to awansuję do połfinałów?

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Quote
Na sesję przedpołudniową 2 meczyki
wygrane USA i Danii, AKO=1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i do rozpisu Canada /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ew. do kontry na livie!
Pozdrawiam
KRAJAN
Sesja poranna 3/3 - Kanadyjki miały trochę szczęścia ale te podobnoi sprzyja lepszym!
Co do sesji popołudniowej:
1) dubelek Rosja + Szkocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) tripelek jw + Chiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i tu przewiduję super niespodziankę:
3) singielek na Szwajcarki /4.50/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - dobrze że w porę spadły kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Krajan
Gorące sory za wprowadzenie w błąd, ale tylko powieliłem czyjąś wypowiedź z poprzednich postów. Zresztą wydawało mi się, że właśnie taka jest kolejność przy ustalaniu miejsc.
Trzeba cosik wymysleć na kolejkę zamykającą fazę grupową?
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Muppet nie wieczornej a jutrzejszej porannej sesji bo mecze sa jutro czyli w piątek, te mecze są przełożone z niedzieli bo organizatorzy mieli problemy z lodem w niedzielę.

Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ale warto zagrac te rosjanki? jak myslicie?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Quote
Ale warto zagrac te rosjanki? jak myslicie?
Moim zdaniem warto! Dlaczego? Po pierwsze Rosjanki grają o miejsce w play-offach podczas gdy Szkotki zapewniły już sobie miejsce numer 6 w tych mistrzostwach premiowane udziałem w IO - jesli przegrają swój mecz, a Szwajcarki ograja Chinki to oba zespoły będa miały taki sam bilans, a wtedy (chyba) decyduje spotkanie bezpośrednie(wygrane przez Szkotki). Po drugie Rosjanki rozkręcaja sie w tym turnieju podczas gdy Szkotki wydają sie grac coraz słabiej. Po trzecie Szkotki jakoś mnie nie przekonują swoją grą - przegrały z Chinkami, Finkami, meczyły się w ostatniej kolejce z Japonią.

Scotland - Russia 2 1.6 Expekt
Scotland - Russia 2 1.85 BAW

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Ludzie!

Nie wiecie a piszecie!

Po pierwsze jak dwa zespoly beda mialy tyle samo punktow to graja ze soba dodatkowy mecz!

Po drugie Szkotki wcale nie musza byc w 6-stce bo dawno juz sobie awans na Olimpiade zapewnily...

A Rosjanki owszem walczą o 4 miejsce, jeśli wygrają będą w półfinale.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Roman zadziwiasz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Czyli wiadomo co trzeba robić - Moskiweskaja na Święta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 11 z 14 1 2 9 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1