|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
lekko, ze 1 zmianę wygra norwegia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Ale fajny live na BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> 1 end na po 0 już poszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
PS. Wierzę że Norweżki wygrają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
lale live faktycznie wyczesali, zobaczcie demo jak fajnie wyglada boisko do piły, może jakies animacje beda ciekawsze niz tylko GOOOOOl jak do tej pory ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
W seri popołudniowej moim zdaniem warte zagrania sa Szkocja Chiny i Dania. pewnie kilka osob niezgodzi ze mna przynajmniej co do typu na Danie, ale analizujac wszykie za i przeciw wychodzi mi na to ze jednak to one powinny wygrac spotkanie a nie Rosja. te 3 spotkania zagram jako 2/3 + pewniaczek/ki z innych dyscyplin i bedzie dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,838 |
Dunki nie wygrają bo grały w seri porannej :] niestety juz koniec i nie weszedl mi over ;( na nie a było tak blisko, na wszystkie inne powchodzily i tak plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, Szkotcja i Chiny spokojnie wygrają raczej under 12,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
nie bede pisal na czacie bo pewnie tam nikt teraz nie zaglada.
Czy Rosjanki potrzebują jednego zwycięstwa ?? czy może dwóch ?? Jak to jest z liczeniem końcowej klasyfikacji??
liczy się stosunek bezpośrednich meczów czy moze małych punktów przy równej ilości zwycięstw ??
prosze o szybka odpowiedź bo mecze tuż tuż
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na sesję przedpołudniową 2 meczyki wygrane USA i Danii, AKO=1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i do rozpisu Canada /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ew. do kontry na livie! Pozdrawiam KRAJAN Sesja poranna 3/3 - Kanadyjki miały trochę szczęścia ale te podobnoi sprzyja lepszym! Co do sesji popołudniowej: 1) dubelek Rosja + Szkocja 2) tripelek jw + Chiny i tu przewiduję super niespodziankę: 3) singielek na Szwajcarki /4.50/ dlaczego tak - z dwóch powodów: 1. jeszcze nie przegrały, a zreguły zawsze jeden dzień w turnieju jest słabszy. 2. Szwajcarki mają o co grać - mianowicie o awans do IO (awansuje 6 pierwszych zespołów) napewno nie zagram tego typu grubiej bo Szwedki są naprawdę w dobrej dyspozycji, ale nawet najlepszym zdarzają się drobne wpadki Pozdrawiam Krajan
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
na popołudnie chiny, dania , szwecja - 2/3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1 wygrana daje Rosjankom awans do dalszej fazy rozgrywek - liczy się bezposrednie spotkanie między zainteresowanymi drużynami!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 632 |
dzięki Krajan
u mnie wygląda to tak :
Rosja + Szkocja i Rosja + Chiny
zagrałbym taeż szwajcarki ale b&w już zablokował dwójkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a po kursie 3 sie nie opłaca
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Czyli ruskie musza wygrac albo z dunkami albo ze szkotkami, tak?
no to chyba latwiej bedzie z dunkami!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Pragnę was wszystkich poinformować, ze w przypadku identycznego bilansu zwycięstw i porażek 2 lub więcej drużyn znajdujących się na miejscach 4-5 po fazie grupowej o awansie do półfinału zadecydują dodatkowe spotkania barażowe między zainteresowanymi zespołami. Rezultat bezpośredniego pojedynku w grupie między zainteresowanymi drużynami nie jest brany pod uwagę.
I proszę nie wprowadzać więcej ludzi w błąd...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Wiem, że teraz jak mecz się już kończy to sobie moge pisac co chcę, ale moim skromnym zdaniem stawianie na Szwajcarki w meczu ze Szwecją to głupota.
Przykro mi, ale prze dpołudniem nie miałem czasu na analizy, a teraz to tylko tyle mogę napisać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Czyli dobrze rozumiem, ze w wieczornej serii Rosjanki jesli wygraja ze Szkotkami to awansuję do połfinałów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Na sesję przedpołudniową 2 meczyki wygrane USA i Danii, AKO=1.70 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i do rozpisu Canada /1.80/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ew. do kontry na livie! Pozdrawiam KRAJAN Sesja poranna 3/3 - Kanadyjki miały trochę szczęścia ale te podobnoi sprzyja lepszym! Co do sesji popołudniowej: 1) dubelek Rosja + Szkocja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 2) tripelek jw + Chiny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i tu przewiduję super niespodziankę: 3) singielek na Szwajcarki /4.50/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - dobrze że w porę spadły kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam Krajan Gorące sory za wprowadzenie w błąd, ale tylko powieliłem czyjąś wypowiedź z poprzednich postów. Zresztą wydawało mi się, że właśnie taka jest kolejność przy ustalaniu miejsc. Trzeba cosik wymysleć na kolejkę zamykającą fazę grupową? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Muppet nie wieczornej a jutrzejszej porannej sesji bo mecze sa jutro czyli w piątek, te mecze są przełożone z niedzieli bo organizatorzy mieli problemy z lodem w niedzielę.
Pozdrawiam Pawka z Kielc. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Ale warto zagrac te rosjanki? jak myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Ale warto zagrac te rosjanki? jak myslicie? Moim zdaniem warto! Dlaczego? Po pierwsze Rosjanki grają o miejsce w play-offach podczas gdy Szkotki zapewniły już sobie miejsce numer 6 w tych mistrzostwach premiowane udziałem w IO - jesli przegrają swój mecz, a Szwajcarki ograja Chinki to oba zespoły będa miały taki sam bilans, a wtedy (chyba) decyduje spotkanie bezpośrednie(wygrane przez Szkotki). Po drugie Rosjanki rozkręcaja sie w tym turnieju podczas gdy Szkotki wydają sie grac coraz słabiej. Po trzecie Szkotki jakoś mnie nie przekonują swoją grą - przegrały z Chinkami, Finkami, meczyły się w ostatniej kolejce z Japonią. Scotland - Russia 2 1.6 Expekt Scotland - Russia 2 1.85 BAW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ludzie!
Nie wiecie a piszecie!
Po pierwsze jak dwa zespoly beda mialy tyle samo punktow to graja ze soba dodatkowy mecz!
Po drugie Szkotki wcale nie musza byc w 6-stce bo dawno juz sobie awans na Olimpiade zapewnily...
A Rosjanki owszem walczą o 4 miejsce, jeśli wygrają będą w półfinale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Roman zadziwiasz mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Czyli wiadomo co trzeba robić - Moskiweskaja na Święta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|