Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Ubezpieczam teraz nowozakupiony samochod i wlasnie sie zastanawiam ktorego ubezpieczyciela wybrac.Zrobilem rozeznanie i wyglada ono nastepujaco:Koszt ubezpieczenia w PZU to okolo 1000 zł...w compensie korzystajac z roznych tam przywilejow(m.in.skorzystanie z znizki mojego taty z pzu,z tym,ze w wypadku szkody jej nie traci)ubezpieczenie kosztuje 500 zl... i tu pojawia sie problem.Wiadomo PZU duza firma ,daje wieksze gwarancje wyplaty itd..co polecacie?a moze jeszcze sa jakies inne mozliwosci?

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
J mam ubezpieczenie w Compensie bo jako jedyna uznała zniżki mojego sąsiada za komara grin

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Moze spoboj w dopiero co wprowadzonej na polski rynek firmy LIBERTY DIRECT reklamowanej przez Maxa Kolonko , podobno jest to jedna z najlepszych firm ubezpieczeniowych w USA , ubezpieczenia przez telefon i internet. Niestety nie wiem jak z oplatami , ale mysle ,ze warto sprawdzic.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 162
Jeśli chcesz tylko OC, to polecam link4. W sumie róznie się mówi o tej firmie na rynku, ale jak spowodujesz wypadek, to przecież nie Ty się będziesz woził z tą firmą. Pozatym zniżki są przyznawane w większości przypadków na oświadczenie - bardzo rzadko sprawdzają. Jesli chcesz również AC, to radzę Ci pójść do brokera. Tam broker wybierze Ci najlepszą ofertę.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
remik samo OC czy razem z AC?

Jaki samochód, jakie zniżki, jest jakiś młody współwłaściciel?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jak samo OC to tylko i wyłącznie kłania się poczta czyli MTU najtaniej sprawdzone !

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Robak1984 chce samo OC!samochod do opel corsa 1.5 td.Samochod jest na mojego brata,25 lat 7 lat prawo jazdy,ale zadnych znizek niestety.Nie ma wspolwlasciciela...co polecasz?

Jakubosiu,orientujesz sie moze jaka jest cena OC tak mniej wiecdej na poczcie?albo inaczej:)!Ile Ty i za co placisz?Dzieki Panowie za pomoc:)!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Jeżeli chodzi o samo OC to nie patrz na firmę tylko na cenę. Bierz tam, gdzie jest najtaniej tongue

Podaj mi jeszcze kod pocztowy miejsca rejestracji to Ci zaraz napiszę jak to w różnych firmach wygląda.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
dzięki za pomoc, kod to 58-100 Świdnica

patrzylem na oferte MTU i wyniosloby mnie to okolo 600 zl...ale czekam co napiszesz Robak1984

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
wiec w Allianz i HDI Asekuracja koszt ubezpieczenia OC w granicach 870 zł.

Tak więc pozostanie Ci Compensa albo MTU smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Compensa w normalnym wydaniu(bez kombinacji z darowizna i pzu)to okolo 900 zl;)!MTU sprawdzilem na stronie i 600 zl,ale czy to wiarygodne?Jakos dzienie tanio:)!

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Chyba PTU wink

Jeśli samo OC to brać tam gdzie jest najtaniej. Obojętnie co, byle jak najtaniej smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
heh:)!Jest zarowno PTU i MTU:)!Ktore jest z poczty?

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
smile Być może, że tak

OC wykupiłem w PTU - 870 zł
AC w Cignie 807 zł

Zero zniżek, prawo jazdy od 2 miesięcy smile
Auto Mazda 98r. poj 1,5


Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
MTU należy do Grupy Hestia i na nie mówi się z POCZTY

PTU to Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe dawniej należące do Daewoo.

remik... najlepiej by było wziąść ojca za współwłaściciela i korzystać z jego zniżek.

Najlepiej wtedy wziąść OC w Allianz bo tam jest coś takiego, że zniżki traci ten co faktycznie zrobił szkodę, a nie każdy z właścicieli. Czyli Twój brat robi szkodę, a ojciec zniżek nie traci.

Przy 60% zniżek w Allianz za OC zapłaciłbyś ok 380-390 zł

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Tak Robak z tym,ze jak chce korzystac ze znizki ojca to brat musi przepisac na niego pol samochodu...a to zas kombinacje i czekanie w skarbowym(na vat24 czy 25 czekalem tydzien).

Wroce do tego MTU ,normalnie moge isc na poczte i tam zaplacic ubezpieczenie?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
1. W jaki sposób można zawrzeć umowę ubezpieczenia?



Przede wszystkim możesz bez zobowiązań wyliczyć orientacyjną wysokość składki ubezpieczeniowej Twojego samochodu lub mieszkania/domu oraz bez przeszkód poznać ofertę ubezpieczeniową MTU Mojego Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą masz możliwość:

a. zawarcia umowy na stronie internetowej on-line

b. zamówienia rozmowy z konsultantem infolinii i ubezpieczenia się przez telefon

c. zamówienia spotkania z agentem i ubezpieczenia na spotkaniu z naszym przedstawicielem


Więcej na www.mtu.pl [mtu.pl]

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
remik, jeśli nie chcesz robić kantów na ubezpieczeniu to po prostu wybierz najtańszą ofertę. Wybierz się do agenta. Ja mogę Ci polecić ubezpieczenie z mBanku. Tutaj [form.mbank.com.pl]możesz sobie obliczyć składkę (trzeba być klientem mbanku, jeśli nie jesteś porpoś kogoś, kto już ma tam konto).
Mi się opłacało o jakieś 300 zł rocznie.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
smile!kurde nie wiedzialem,ze to taki wybor;/Niestety nie mam konta w mbanku,ale jak ktos ma kont w mb i moglby mi pomoc bylbym wdzieczny:)!

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Potrzebne są szczegółowe dane, także lepiej znajomego niż oficjalnie na forum wink

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, JelineK, bukma, rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty), 1,266 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,744
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1