Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
yaaho #1710464 24/10/2007 05:56
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
chodzi mi oczywiscie o tego nowego smile 2008

Bonus: Unibet
yaaho #1710485 24/10/2007 06:09
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a co już wyszlo bo slyszalem ze oficjalna premiera 26.10 chyba ze masz na mysli wersje na konsole a nie na PC ?

davccio #1710491 24/10/2007 06:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by dave_k.o.
a co już wyszlo bo slyszalem ze oficjalna premiera 26.10 chyba ze masz na mysli wersje na konsole a nie na PC ?

Na torrencie widze PES 2008 i PC :), ale bez polskiej wersji, oczywiscie.

davccio #1710510 24/10/2007 06:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
No ja jutro przetestuje, ale juz teraz wiem, ze sie nie zawiode wink

PS. Gra ktos w jakiegos PES'a online na ps2? Chetnie bym pogral w wolnym czasie...

Túlio #1710525 24/10/2007 06:28
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
wszystko spoko ale sie wyczerpal termin waznosci na rs ;]]]]]] w pizde jeza

lelu #1710536 24/10/2007 06:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
nie za starzy jesteście na tłuczenie całymi dniami w jakąs sztuczna piłke ? wink

Platini #1710546 24/10/2007 06:43
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
heh wiek nie ma nic do rzeczy, trzeba czasami sie zrelaksowac, a uwierz, ze raz na jakis czas spotkac sie ze znajomymi i pyknac jakis turniej w PES'a to super sprawa wink


Platini #1710956 24/10/2007 20:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by platynowy007
nie za starzy jesteście na tłuczenie całymi dniami w jakąs sztuczna piłke ? wink

kupuje pol litra finlandi, jakis sok, biore gre, ide do szwagra i gramy laugh sam z kompem nie gralem juz chyba z 4 lata...

yaaho #1711088 24/10/2007 21:22
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
http://www.dell4u.pl/?p=productsMore&iProduct=14 czy na tym lapku pójdzie mi ten PES ? NHL 08 nie poszło więc to pewnie też nie, ale pytam bo wymagania chyba niższe niż w NHL 08

yaaho #1712622 25/10/2007 03:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Originally Posted by yaaho
i jak wrazenia po pierwszych meczach w PES'a? laugh
... chodzi mi oczywiscie o tego nowego 2008

No jestem juz po pierwszych meczykach i jedno co mi sie najbardziej rzucilo w oczy to zachowanie bramkarzy. Mianowicie przy roznych wykonywanych w okolice 5 metra bramkarz malo kiedy lapie pilke co we wczesniejszych wersjach bylo nie do pomyslenia... rozegralem z 4 mecze i troche kiksow w wykonaniu bramkarzy rowniez zauwazylem, przeciwnik szedl w piatym metrze napastnikiem a bramkarz nie wiadomo czemu nie zagarnal mu pilki tylko caly czas latal kolo niego...

Poza postawa bramkarzy to jak zwykle lekko poprawiona dynamika zawodnikow, grafika lekko na plus (za wiele nie moge powiedziec poniewaz gram na ps2, a wczesniejsze wersje i tak juz wyciagnely z niej wszystko).

Narazie tyle po 4 spotkaniach.

piwo

Túlio #1712812 25/10/2007 04:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja wiem, ze fajnie uczucie jak sie pruje z 20 metrow w poprzeczki/slupki, tego wczesniej nie bylo laugh no i na PCecie demo troche chrupalo, wiec widac, ze wymagania wieksze wzgledem poprzedniej czesci ;))
chetnie bym polupal w nowa czesc ale jeszcze troche tongue

ArtekPotito #1713235 25/10/2007 05:48
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by ArtekPotito2
http://www.dell4u.pl/?p=productsMore&iProduct=14 czy na tym lapku pójdzie mi ten PES ? NHL 08 nie poszło więc to pewnie też nie, ale pytam bo wymagania chyba niższe niż w NHL 08
ktoś pomoże, bo niewiem czy ściągać ?

yaaho #1713640 25/10/2007 19:13
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by yaaho
kupuje pol litra finlandi, jakis sok, biore gre, ide do szwagra i gramy laugh sam z kompem nie gralem juz chyba z 4 lata...
grin Chciałbym mieć takiego szwagra. Choć w jakies gierki na kompie nie pamiętam kiedy u siebie grałem.
A u szwagra moge tylko łyknąc wódzie, o rozgrywkach już nie ma mowy grin

ArtekPotito #1713912 25/10/2007 21:09
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
Originally Posted by ArtekPotito2
Originally Posted by ArtekPotito2
http://www.dell4u.pl/?p=productsMore&iProduct=14 czy na tym lapku pójdzie mi ten PES ? NHL 08 nie poszło więc to pewnie też nie, ale pytam bo wymagania chyba niższe niż w NHL 08
ktoś pomoże, bo niewiem czy ściągać ?

raczej odpali ale nie wie jak z detalami, prawda jest taka ze karte graficzną masz srednią ale nie słabą. Jednak zeby grac w takie gry tro cena lapka musi bycminimum 4000. Bo w cenach 2500 nie kupisz laptopa z dobra karta graficzna- ta polka lapkow sluzy do edytorow laugh i neta

yaaho #1714434 25/10/2007 23:34
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Originally Posted by yaaho
chodzi mi oczywiscie o tego nowego smile 2008


Ja gram na PS2. Co mi sie rzucilo w oczy to napewno lepsze zachowanie komputera. Niezle atakuje pressingiem juz na polowie przeciwnika i niezle sie broni - i tak wszystko zalatwia L1+X, jesli wychodzi sie z szybka kontra i paru pilkarzy wybiega na pozycje to komputer zdecydowanie sie gubi. Duzo lepiej w tej wersji funkcjonuje podawanie z pierwszej pilki - mozna ciekawa akcje zrobic z klepki, a z tym w poprzednich wersjach bywalo roznie.

W ogole to ten PES 2008 na PS2 wyglada mi jak jakis spatchowany PES 2007, oprocz skladow, paru trickow i menu niewiele sie zmienilo. Chyba silnik PS2 juz powoli sie wyczerpal. Kumpel kupil niedawno PS3 wiec czekam na wersja na ta konsole... moze bedzie bardziej zblizona do wersji demo z PCta niz do tej wersji 2008 na PS2.

AdrBet #1721108 28/10/2007 04:08
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Grafika świetna, bieganie troche spieprzyli.

Też macie, że przy długich podaniach murawa lekko "faluje"?


Kameleon #1721323 28/10/2007 05:03
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969

Kameleon #1725468 29/10/2007 21:48
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ta gra jest momentami dobitnie niedopracowana ;]
ot np. bramkarze, wyskakuje za daleko, chce ja zlapac wypada mu pilka i wpada do bramki, albo strzal prosto w bramkarza a ten jakas tak ja wybija, ze ona i ak wpada do bramki ;]

pozdr

lelu #1725882 30/10/2007 00:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by lelu
ta gra jest momentami dobitnie niedopracowana ;]
ot np. bramkarze, wyskakuje za daleko, chce ja zlapac wypada mu pilka i wpada do bramki, albo strzal prosto w bramkarza a ten jakas tak ja wybija, ze ona i ak wpada do bramki ;]

pozdr

pewnie gra byla robiona na podstawie meczu Gornik - Cracovia smile

yaaho #1726923 30/10/2007 07:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Hmmmmm da sie pograć w PESa przez neta... oczywiście posiadam nielegalną wersję smirk

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, 11kera11, burbon, rafal08, alfa, Lukasz111, Sensei, forty, betowiec, bukma, rymoholik, $-man), 3,236 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,615
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1