|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
chodzi mi oczywiscie o tego nowego  2008
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
|
|
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228 |
a co już wyszlo bo slyszalem ze oficjalna premiera 26.10 chyba ze masz na mysli wersje na konsole a nie na PC ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
a co już wyszlo bo slyszalem ze oficjalna premiera 26.10 chyba ze masz na mysli wersje na konsole a nie na PC ? Na torrencie widze PES 2008 i PC :), ale bez polskiej wersji, oczywiscie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
No ja jutro przetestuje, ale juz teraz wiem, ze sie nie zawiode  PS. Gra ktos w jakiegos PES'a online na ps2? Chetnie bym pogral w wolnym czasie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
wszystko spoko ale sie wyczerpal termin waznosci na rs ;]]]]]] w pizde jeza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
nie za starzy jesteście na tłuczenie całymi dniami w jakąs sztuczna piłke ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
heh wiek nie ma nic do rzeczy, trzeba czasami sie zrelaksowac, a uwierz, ze raz na jakis czas spotkac sie ze znajomymi i pyknac jakis turniej w PES'a to super sprawa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
nie za starzy jesteście na tłuczenie całymi dniami w jakąs sztuczna piłke ?  kupuje pol litra finlandi, jakis sok, biore gre, ide do szwagra i gramy  sam z kompem nie gralem juz chyba z 4 lata...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
http://www.dell4u.pl/?p=productsMore&iProduct=14 czy na tym lapku pójdzie mi ten PES ? NHL 08 nie poszło więc to pewnie też nie, ale pytam bo wymagania chyba niższe niż w NHL 08
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,373 |
i jak wrazenia po pierwszych meczach w PES'a? ... chodzi mi oczywiscie o tego nowego 2008 No jestem juz po pierwszych meczykach i jedno co mi sie najbardziej rzucilo w oczy to zachowanie bramkarzy. Mianowicie przy roznych wykonywanych w okolice 5 metra bramkarz malo kiedy lapie pilke co we wczesniejszych wersjach bylo nie do pomyslenia... rozegralem z 4 mecze i troche kiksow w wykonaniu bramkarzy rowniez zauwazylem, przeciwnik szedl w piatym metrze napastnikiem a bramkarz nie wiadomo czemu nie zagarnal mu pilki tylko caly czas latal kolo niego... Poza postawa bramkarzy to jak zwykle lekko poprawiona dynamika zawodnikow, grafika lekko na plus (za wiele nie moge powiedziec poniewaz gram na ps2, a wczesniejsze wersje i tak juz wyciagnely z niej wszystko). Narazie tyle po 4 spotkaniach. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja wiem, ze fajnie uczucie jak sie pruje z 20 metrow w poprzeczki/slupki, tego wczesniej nie bylo  no i na PCecie demo troche chrupalo, wiec widac, ze wymagania wieksze wzgledem poprzedniej czesci ;)) chetnie bym polupal w nowa czesc ale jeszcze troche 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ktoś pomoże, bo niewiem czy ściągać ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
kupuje pol litra finlandi, jakis sok, biore gre, ide do szwagra i gramy  sam z kompem nie gralem juz chyba z 4 lata...  Chciałbym mieć takiego szwagra. Choć w jakies gierki na kompie nie pamiętam kiedy u siebie grałem. A u szwagra moge tylko łyknąc wódzie, o rozgrywkach już nie ma mowy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2007
Posty: 551 |
ktoś pomoże, bo niewiem czy ściągać ? raczej odpali ale nie wie jak z detalami, prawda jest taka ze karte graficzną masz srednią ale nie słabą. Jednak zeby grac w takie gry tro cena lapka musi bycminimum 4000. Bo w cenach 2500 nie kupisz laptopa z dobra karta graficzna- ta polka lapkow sluzy do edytorow  i neta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
chodzi mi oczywiscie o tego nowego  2008 Ja gram na PS2. Co mi sie rzucilo w oczy to napewno lepsze zachowanie komputera. Niezle atakuje pressingiem juz na polowie przeciwnika i niezle sie broni - i tak wszystko zalatwia L1+X, jesli wychodzi sie z szybka kontra i paru pilkarzy wybiega na pozycje to komputer zdecydowanie sie gubi. Duzo lepiej w tej wersji funkcjonuje podawanie z pierwszej pilki - mozna ciekawa akcje zrobic z klepki, a z tym w poprzednich wersjach bywalo roznie. W ogole to ten PES 2008 na PS2 wyglada mi jak jakis spatchowany PES 2007, oprocz skladow, paru trickow i menu niewiele sie zmienilo. Chyba silnik PS2 juz powoli sie wyczerpal. Kumpel kupil niedawno PS3 wiec czekam na wersja na ta konsole... moze bedzie bardziej zblizona do wersji demo z PCta niz do tej wersji 2008 na PS2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Grafika świetna, bieganie troche spieprzyli.
Też macie, że przy długich podaniach murawa lekko "faluje"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ta gra jest momentami dobitnie niedopracowana ;] ot np. bramkarze, wyskakuje za daleko, chce ja zlapac wypada mu pilka i wpada do bramki, albo strzal prosto w bramkarza a ten jakas tak ja wybija, ze ona i ak wpada do bramki ;]
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ta gra jest momentami dobitnie niedopracowana ;] ot np. bramkarze, wyskakuje za daleko, chce ja zlapac wypada mu pilka i wpada do bramki, albo strzal prosto w bramkarza a ten jakas tak ja wybija, ze ona i ak wpada do bramki ;]
pozdr pewnie gra byla robiona na podstawie meczu Gornik - Cracovia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,787 |
Hmmmmm da sie pograć w PESa przez neta... oczywiście posiadam nielegalną wersję 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|