Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Uff w koncu sie zaczal sezon biathlonowy, dla mnei obok skokow najatrakcyjniejsza dyscyplina.
Po dzisiejszych zawodach nasuwa sie jedno przemyslenie, Norwegowie nie beda mieli sobie rownych.... to co w biegu wyprawia Berger i Andresen.. i mimo 3 rund takie miejsca, a co jesli im sie uda raz nie trafic... nie widze zawodnika w tej chwili, ktory na dluzsza mete moze im zagrozic, Poiree po tych zmianach bez formy biegowej, no ale zeby wrocil. No a Tomek Sikora.. oby sie zaczal rozkrecac, w biegu torche mu jednak brakuje, szkoda tylko, ze znow wyglada na to ze jest sam..
Mila niespodzianka napewno ze strony Gwizdon, oby to nie byl tylko promyczek w calym sezonie... ogolnie znow fajnie sie ogladalo zawody, dzis jeszcze bez grania.
pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
składy sztafet;Rosja-Achatova.Zajcewa,Ismuratowa,Pylewa;Niemcy-Denkinger,Disl,Apel,Wilhelm;Białoruś-Iwanowa,Ananko,Nazarowa,Zubriłowa-Norwegia-Eikeland,Tjorhom,Andreassen,Poiree;Francja-N iogret,Gros,Carraz,Bailly

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
W sts 3 pary Niemcy-Rosja,Rosja-Norwegia,Francja-Białoruś.Wg mnie godne zagrania jest tylko para Francja-Białoruś -typ [email][email protected][/email] Ale należy pamietać ,że to biegną kobiety,a jakie one są, to część z was wie,a ci co jeszcze nie wiedzą, to się niestety dowiedzą.Prawdziwe granie biathlonu to jednak dopiero za tydzien.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Do grania w sts wg mnie jest tylko 1 para francja-Białoruś.Mój typ 2kurs 2.10.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Ja zagralem na dzis:
Rosja miejsce 1-3 @1,45 GB 7/10
Czechy - Slovenia 1 @1,65 3/10 Expekt

Tak wygladala by kolejnosc - biorac pod uwage wczorajszy bieg:
Code
1. GERMANY        2+5   7   0:00.0
2. RUSSIA         3+3   6  +2:23.7
3. NORWAY         3+7  10  +3:46,8
4. FRANCE         4+5   9  +4:26.0
5. BELARUS        3+7  10  +5:24.1
6. CHINA          6+4  10  +8:14.1
7. CZECHY         6+5  11  +8:49.8
8. FINLAND        3+4   7  +9:27.5
9. UKRAINA        5+4   9  +9:29.7
10. ITALY         5+7  12  +9:31.5
11. POLAND        2+6   8  +9:54.5 
12. SLOVENIA      5+11 16  +10:47.8
13. BULGARIA      4+5   9  +11:12.5
14. SLOVAKIA      4+5   9  +11:49.2
15. JAPAN         7+12 19  +12:58.5 
Na jutro zagralem (jeszcze wczoraj):
Zwyciestwo norwegow @2,0 - 5/10 GB

Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni
W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.

GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5

pozdr

Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał WiWo:
[qb]Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni
W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.

GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5

pozdr[/qb]
dalej jest w ofercie ale juz za 1,4

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza!

Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza![/qb]
moze jakis link do wynikow?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Witam wszystkich !

Nawał zajęć w tygodniu dopiero dzisiaj pozwolił mi ( na razie przed telewizorem) na otwarcie sezonu biatlonowego. Dzisiaj, tak jak z pewnością większość graczy po piątkowym sprincie obstawiam zwycięstwo Norwegów.

Bialorus - Austria 1.65 1.95
jeśli Ryzenkov (3 pudła) i Valiullin (4) nie dadzą ciała jak w ostatnim biegu, to spokojnie biegowo przewyższają ekipę Austrii

Francja - Niemcy 1.60 1.90

Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Sikora pierwsze strzelanie 5 strzałów 5 pudeł widać ze jest w formie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gratulacje dla Magdaleny Gwizdoń za 4 miejsce. Mogło być lepiej ale i tak jest bardzo dobrze

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?[/qb]
tutaj [fis-ski.com]

Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
pusto tam, albo sie nie zaczely zawody jeszcze (zaklady byly przyjmowane do 10:45) albo jakas lipa z tym live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
W Trondheim wieje, dlatego skoki do kombinacji sie jeszcze nie odbyly.

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Rzeczywiście pani Magdalena (Gzwidon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wymawiają jej nazwisko w anglojęzycznej wersji eurosportu) dała ciała na ostatnim strzelaniu (3 pudła), a jeszcze przed 4-tym była druga z prawie minutową przewagą pozostałą grupką,bezbłedne 3 krotne strzelania,w końcówce puściły jej nerwy, no cóż taki jest biatlon no i biegowo nasi nie wytrzymują do końca tempa.
Lecz to dobrze wróży przed kolejnymi zawodami pucharu świata (forma jest 4 miejsce w rankingu PŚ to nie przypadek) Tylko czekać aż STS wstawi ją do oferty w parze z jakąś przeciętną zawodniczką.
A Sikora no cóż..., może chciał dzisiaj sobie pobiegać i dotrzeć się biegowo na początku sezonu (chyba najwięcej (12)pudeł ze wszystkich zawodników dzisiaj).
Niedziela przed 10 rano to dla mnie za wcześnie żeby ruszyć się do STSu, więc poczekam na następne zawody, już od środy w Hochfilzen, gdzi większość biegów rozpoczyna się około 14.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
witam,
Dziś sprint mężczyzn. Ciekawie wyglądają dla mnie zdarzenia:

K75 F.Andre.-Sikora 1.45 1 /prof/

K73 R.Poiree-Rostovcev 1.45 1 /prof/

kobitki już wystartowaly...bardzo fajny live na stronie:

http://www.biathlonworld.com/eng/news/page_000388.htm

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Kobietki pieknie wlazly, mezczyzn mam niezla analize:
GJELAND-bricis 10/10
BJORNDALEN-gross 9/10
ANDRESEN-sikora 9/10
ROZKOV-palhuber 9/10
ECKHOF-luck 8/10

Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448
Likes: 2
No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1