|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Uff w koncu sie zaczal sezon biathlonowy, dla mnei obok skokow najatrakcyjniejsza dyscyplina. Po dzisiejszych zawodach nasuwa sie jedno przemyslenie, Norwegowie nie beda mieli sobie rownych.... to co w biegu wyprawia Berger i Andresen.. i mimo 3 rund takie miejsca, a co jesli im sie uda raz nie trafic... nie widze zawodnika w tej chwili, ktory na dluzsza mete moze im zagrozic, Poiree po tych zmianach bez formy biegowej, no ale zeby wrocil. No a Tomek Sikora.. oby sie zaczal rozkrecac, w biegu torche mu jednak brakuje, szkoda tylko, ze znow wyglada na to ze jest sam.. Mila niespodzianka napewno ze strony Gwizdon, oby to nie byl tylko promyczek w calym sezonie... ogolnie znow fajnie sie ogladalo zawody, dzis jeszcze bez grania. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
składy sztafet;Rosja-Achatova.Zajcewa,Ismuratowa,Pylewa;Niemcy-Denkinger,Disl,Apel,Wilhelm;Białoruś-Iwanowa,Ananko,Nazarowa,Zubriłowa-Norwegia-Eikeland,Tjorhom,Andreassen,Poiree;Francja-N iogret,Gros,Carraz,Bailly
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
W sts 3 pary Niemcy-Rosja,Rosja-Norwegia,Francja-Białoruś.Wg mnie godne zagrania jest tylko para Francja-Białoruś -typ [email] [email protected][/email] Ale należy pamietać ,że to biegną kobiety,a jakie one są, to część z was wie,a ci co jeszcze nie wiedzą, to się niestety dowiedzą.Prawdziwe granie biathlonu to jednak dopiero za tydzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
Do grania w sts wg mnie jest tylko 1 para francja-Białoruś.Mój typ 2kurs 2.10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
Ja zagralem na dzis: Rosja miejsce 1-3 @1,45 GB 7/10 Czechy - Slovenia 1 @1,65 3/10 Expekt Tak wygladala by kolejnosc - biorac pod uwage wczorajszy bieg: 1. GERMANY 2+5 7 0:00.0
2. RUSSIA 3+3 6 +2:23.7
3. NORWAY 3+7 10 +3:46,8
4. FRANCE 4+5 9 +4:26.0
5. BELARUS 3+7 10 +5:24.1
6. CHINA 6+4 10 +8:14.1
7. CZECHY 6+5 11 +8:49.8
8. FINLAND 3+4 7 +9:27.5
9. UKRAINA 5+4 9 +9:29.7
10. ITALY 5+7 12 +9:31.5
11. POLAND 2+6 8 +9:54.5
12. SLOVENIA 5+11 16 +10:47.8
13. BULGARIA 4+5 9 +11:12.5
14. SLOVAKIA 4+5 9 +11:49.2
15. JAPAN 7+12 19 +12:58.5 Na jutro zagralem (jeszcze wczoraj): Zwyciestwo norwegow @2,0 - 5/10 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 674 |
Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.
GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Oryginalnie wysłał WiWo: [qb]Biathlon sztafeta 4 x 7,5 km meżczyźni W czwartek został zainaugurowany sezon Biathlonowy. W pierwszej szóstce uplasowało się pięciu Norwegów. Jak widać Skandynawowie są bardzo dobrze przygotowani do sezonu pod względem biegowym, gdyż mimo karnych rund nie mieli sobie równych. W chwili obecnej są najsilniejszą ekipą na świecie ! W sobotnich zawodach nie powinni mieć sobie równych. Jest to tak mocna ekipa, że w chwili obecnej mogliby zestawić dwie równożędne sztafety walczące o pierwsze miejsce.
GB zdjelo Biathlon z oferty, mi udalo sie zagrac na Norwegow za 1,5
pozdr[/qb] dalej jest w ofercie ale juz za 1,4
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
Oryginalnie wysłał forty: [qb]Sztafeta kobiet zakończona-bez komentarza![/qb] moze jakis link do wynikow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Witam wszystkich !
Nawał zajęć w tygodniu dopiero dzisiaj pozwolił mi ( na razie przed telewizorem) na otwarcie sezonu biatlonowego. Dzisiaj, tak jak z pewnością większość graczy po piątkowym sprincie obstawiam zwycięstwo Norwegów.
Bialorus - Austria 1.65 1.95 jeśli Ryzenkov (3 pudła) i Valiullin (4) nie dadzą ciała jak w ostatnim biegu, to spokojnie biegowo przewyższają ekipę Austrii
Francja - Niemcy 1.60 1.90
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,762 |
Sikora pierwsze strzelanie 5 strzałów 5 pudeł widać ze jest w formie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Gratulacje dla Magdaleny Gwizdoń za 4 miejsce. Mogło być lepiej ale i tak jest bardzo dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]Zagralem biathlon ostroznie dzisiaj, nie zawiedli Zubrilowa i Bjoerndalen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Czekam teraz na wyniki kombinacji norweskiej, licze na Maninena! Gdzies moze sa wyniki live kombinacji? znacie strony?[/qb] tutaj [ fis-ski.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
pusto tam, albo sie nie zaczely zawody jeszcze (zaklady byly przyjmowane do 10:45) albo jakas lipa z tym live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
W Trondheim wieje, dlatego skoki do kombinacji sie jeszcze nie odbyly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912 |
Rzeczywiście pani Magdalena (Gzwidon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak wymawiają jej nazwisko w anglojęzycznej wersji eurosportu) dała ciała na ostatnim strzelaniu (3 pudła), a jeszcze przed 4-tym była druga z prawie minutową przewagą pozostałą grupką,bezbłedne 3 krotne strzelania,w końcówce puściły jej nerwy, no cóż taki jest biatlon no i biegowo nasi nie wytrzymują do końca tempa. Lecz to dobrze wróży przed kolejnymi zawodami pucharu świata (forma jest 4 miejsce w rankingu PŚ to nie przypadek) Tylko czekać aż STS wstawi ją do oferty w parze z jakąś przeciętną zawodniczką. A Sikora no cóż..., może chciał dzisiaj sobie pobiegać i dotrzeć się biegowo na początku sezonu (chyba najwięcej (12)pudeł ze wszystkich zawodników dzisiaj). Niedziela przed 10 rano to dla mnie za wcześnie żeby ruszyć się do STSu, więc poczekam na następne zawody, już od środy w Hochfilzen, gdzi większość biegów rozpoczyna się około 14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
witam, Dziś sprint mężczyzn. Ciekawie wyglądają dla mnie zdarzenia: K75 F.Andre.-Sikora 1.45 1 /prof/ K73 R.Poiree-Rostovcev 1.45 1 /prof/ kobitki już wystartowaly...bardzo fajny live na stronie: http://www.biathlonworld.com/eng/news/page_000388.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Kobietki pieknie wlazly, mezczyzn mam niezla analize: GJELAND-bricis 10/10 BJORNDALEN-gross 9/10 ANDRESEN-sikora 9/10 ROZKOV-palhuber 9/10 ECKHOF-luck 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,448 Likes: 2 |
No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|