Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie znam sie zbytnio, ale moze warto zagrać
Belorus - Bulgaria 1 1.40
i
Germany - Russia 1 1.65

prosze o opinie, komentarze fachowcow

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Duff ! Fajna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - powiedz mi skad masz info na temat skladow w jakich wsytapia kobietki . Daj link jak mozesz !NARA

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Robertos , nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Oto link do składów na zawody sztafetowe kobiet :
http://www.biathlonworld.com/eng/events/page_000130.htm
potem wejdź w data i results panel... a potem w zawody sztafetowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Masz jaja Duff - i to chodzi ! Szacunek ....

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam serdecznie

Faktycznie kursy na Francuzki to nadal promocja mimo ze juz spadl na 1.4 ja jeszcze poczekam co zarzuci sts za parki z rana.

Starbury Niemki radze zdecydowanie odpuscic , mimo ze trener wyrzucil ze sztafety Disl ktora notorycznie psula sztafety a biegnace za nia kolezanki nie mialy juz o co walczyc i takze trafialy w "drzewa "to uwazam ze zdecydowanie lepiej zaryzykowac a tej parze na Rosjanki ktore w sztafetach zdecydowanie lepiej strzelaja i sa zdecydowanie rowniejsze a po Niemkach naprawde nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac.A najlepiej odpusc ta pare zupelnie.

Pozdrawiam i do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
kuba81

dzienki za cynk. Bo miałem zamiar zagrać na Niemki.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
09:55 Ronny Ackermann - Hannu Manninen
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.45 2.60
09:55 Samppa Lajunen - Felix Gottwald
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70
09:55 Petter Tande - Michael Gruber
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.80 1.95
09:55 Georg Hettich - Todd Lodwick
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70
09:55 Christoph Bieler - Sebastian Haseney
Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.95 1.80
to są pary z expektu !
Czy może mi kotś podać stronki bo chciałbym coś zagrać a nie sugerować się kursami aby nie utopić mojej ciężko zarobionej kasy ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Witam fachowców od sportów zimowych
Pwiedzcie warto coś z tego wybrać za większą kasę?

14:15 Niemcy - Rosja 1.55 0.00 1.95
674 14:15 Rosja - Bialorus 1.30 0.00 2.50
675 14:15 Bialorus - Norwegia 1.50 0.00 2.00
676 14:15 Norwegia - Bulgaria 1.55 0.00 1.95
677 14:15 Bulgaria - Wlochy 1.55 0.00 1.95
678 14:15 Wlochy - Chiny 1.40 0.00 2.20

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
a moze warto zagrac Wloszki z Chinkami za 1,5?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
sezon dobrze sie rozpoczal
wiec na dzis troche ryzykownie 2 z 3 w sts-ie

niemcy-rosja 2 1,95
wlochy-chiny 2 2,2
norwegia-bulgaria 2 1,95

wedlug centrebetu powinno byc calkiem na odwrot
aobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
to byl moj jubileuszowy post ide to oblac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
majestic zagralem prawie to samo nie wiedzac ze ty tez to dajesz heh te pary naprawde dobrze wygladaja w parze Wlochy - Chiny zabrzmi to dziwnie ale o wyniku tej pary beda decydowaly najslabsze zawodniczki..

Pozdrawiam i oby dzis bylo tak jak wcozraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Dzisiaj piekny dzień.

KOCHAM BIATHLON !!!

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Ja rano za nim wyszedłem do szkoły spojarzałem na ten temacik i postawiłem Fracje i Białoruś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzieki Duff to głównie dzieki tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Quote
Oryginalnie wysłał rieger:
[qb]Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
Raczej nie żadne zwroty tylko po prostu zdjeli z oferty i tyle.

A tak w ogóle to dzięki Kuba i Duff, za utwierdzenie w typach na Francuzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i Białorusinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , bo wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc także <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Was, bo sypnęło się troche grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Mikołaj

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Podziękowania dla BetAndWin za wystawienie wspaniałego kursu...

[Linked Image]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Witam.Mam pytanie grał ktoś w Expekt-cie pare Gwizdoń-Liu?Postawiłem 2,Liu wygrała ,po czym okazuje się że została zdyskwalifikowana.Dostałem maila 1 no win.Póżniej dyswalifikację cofnięto,kolejny mail 2 ok.Dziś trzeci mail tym razem 1.Niezłe jaja.Sprawdzałem w kilku sewisach wszystkie podają że dyskwalifikację cofnięto.Co robić?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Napisz do nich jeszcze raz, ze ta Liu wygrala i nie wiesz dlaczego dali 1 co Cie bardzo dziwi.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
Kolejny mail z Expekt-u: Gwizdoń-Liu : 2 Czwarta wersja.Uff!!! mam nadzieję że ostateczna.

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, burbon, 11kera11, Sensei, bukma), 833 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1