|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie znam sie zbytnio, ale moze warto zagrać Belorus - Bulgaria 1 1.40 i Germany - Russia 1 1.65
prosze o opinie, komentarze fachowcow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Duff ! Fajna analiza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: - powiedz mi skad masz info na temat skladow w jakich wsytapia kobietki . Daj link jak mozesz !NARA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Robertos , nie ma sprawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Oto link do składów na zawody sztafetowe kobiet : http://www.biathlonworld.com/eng/events/page_000130.htm potem wejdź w data i results panel... a potem w zawody sztafetowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Masz jaja Duff - i to chodzi ! Szacunek ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam serdecznie
Faktycznie kursy na Francuzki to nadal promocja mimo ze juz spadl na 1.4 ja jeszcze poczekam co zarzuci sts za parki z rana.
Starbury Niemki radze zdecydowanie odpuscic , mimo ze trener wyrzucil ze sztafety Disl ktora notorycznie psula sztafety a biegnace za nia kolezanki nie mialy juz o co walczyc i takze trafialy w "drzewa "to uwazam ze zdecydowanie lepiej zaryzykowac a tej parze na Rosjanki ktore w sztafetach zdecydowanie lepiej strzelaja i sa zdecydowanie rowniejsze a po Niemkach naprawde nigdy nie wiadomo czego sie spodziewac.A najlepiej odpusc ta pare zupelnie.
Pozdrawiam i do rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
kuba81
dzienki za cynk. Bo miałem zamiar zagrać na Niemki.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
09:55 Ronny Ackermann - Hannu Manninen Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.45 2.60 09:55 Samppa Lajunen - Felix Gottwald Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70 09:55 Petter Tande - Michael Gruber Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.80 1.95 09:55 Georg Hettich - Todd Lodwick Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 2.05 1.70 09:55 Christoph Bieler - Sebastian Haseney Kto lepszy in Gundersen K-95/15.0 Km, Val di Fiemme Kombinacja Norweska 1.95 1.80 to są pary z expektu ! Czy może mi kotś podać stronki bo chciałbym coś zagrać a nie sugerować się kursami aby nie utopić mojej ciężko zarobionej kasy ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Witam fachowców od sportów zimowych Pwiedzcie warto coś z tego wybrać za większą kasę?
14:15 Niemcy - Rosja 1.55 0.00 1.95 674 14:15 Rosja - Bialorus 1.30 0.00 2.50 675 14:15 Bialorus - Norwegia 1.50 0.00 2.00 676 14:15 Norwegia - Bulgaria 1.55 0.00 1.95 677 14:15 Bulgaria - Wlochy 1.55 0.00 1.95 678 14:15 Wlochy - Chiny 1.40 0.00 2.20
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 170 |
a moze warto zagrac Wloszki z Chinkami za 1,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
sezon dobrze sie rozpoczal wiec na dzis troche ryzykownie 2 z 3 w sts-ie
niemcy-rosja 2 1,95 wlochy-chiny 2 2,2 norwegia-bulgaria 2 1,95
wedlug centrebetu powinno byc calkiem na odwrot aobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162 |
to byl moj jubileuszowy post ide to oblac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
majestic zagralem prawie to samo nie wiedzac ze ty tez to dajesz heh te pary naprawde dobrze wygladaja w parze Wlochy - Chiny zabrzmi to dziwnie ale o wyniku tej pary beda decydowaly najslabsze zawodniczki..
Pozdrawiam i oby dzis bylo tak jak wcozraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 500 |
Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Dzisiaj piekny dzień.
KOCHAM BIATHLON !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Ja rano za nim wyszedłem do szkoły spojarzałem na ten temacik i postawiłem Fracje i Białoruś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Dzieki Duff to głównie dzieki tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Oryginalnie wysłał rieger: [qb]Expekt wycofal Francuzki z oferty czyzby zwroty??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Raczej nie żadne zwroty tylko po prostu zdjeli z oferty i tyle. A tak w ogóle to dzięki Kuba i Duff, za utwierdzenie w typach na Francuzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: i Białorusinki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: , bo wasza opinia jest dla mnie bardzo ważna, więc także <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Was, bo sypnęło się troche grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam Mikołaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Podziękowania dla BetAndWin za wystawienie wspaniałego kursu... [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Witam.Mam pytanie grał ktoś w Expekt-cie pare Gwizdoń-Liu?Postawiłem 2,Liu wygrała ,po czym okazuje się że została zdyskwalifikowana.Dostałem maila 1 no win.Póżniej dyswalifikację cofnięto,kolejny mail 2 ok.Dziś trzeci mail tym razem 1.Niezłe jaja.Sprawdzałem w kilku sewisach wszystkie podają że dyskwalifikację cofnięto.Co robić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Napisz do nich jeszcze raz, ze ta Liu wygrala i nie wiesz dlaczego dali 1 co Cie bardzo dziwi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 714 |
Kolejny mail z Expekt-u: Gwizdoń-Liu : 2 Czwarta wersja.Uff!!! mam nadzieję że ostateczna.
|
|
|
Link skopiowany do schowka