|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Oryginalnie wysłał forty: [qb]No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.[/qb] buhahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
mezczyzn mam niezla analize <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: chyba ślepy jestem, bo nie widzę :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
Gjeland zdecydowanie lepszy biegacz no a strzelaja podobnie,gjelland wygral w biegu 1:40 w poprzednich zawodach a ze strzelcem nie jest najgorszym to powinien zdecydowanie wygrac-nawet jesli spudluje 4-5 razy jest to w stanie w biegu odrobic przy czystym strzelaniu bricisa w co nie wierze! Co prawda luck jest dobrym strzelcem to Eckhof prezentuje przyzwoita forme,w ostatnich zawodach majac 2 pudla zdystansowal niemca o ponad minute przy czystym strzelaniu lucka! Andressen w biegu moze odrobic wszystko no chyba ze pobiegnie bez karabinu(10 pudel moze nie odrobic,chociaz przy pomocy tomka ktory prezentuje fatalna forme strzelecka jest to do odrobienia;))A tak na powaznie to Andressen przy obecnej formie biegowej obu zawdodnikom moze odrobic nawet 4 pudla Bjorndalen biega zdecydowanie lepiej,no i forma strzelecka jest na wysokim poziomie,gross za to chyba za duzo trenowal na strzelnicy i zapomnial o biegu,obaj panowie w poprzednim sprincie mieli czyste konto a w generalnej klasyfikacji roznica wyniosla 2:36,jesli niemiec czegos nie zmieni w swoim biegu to ja go w tym roku w pierwszej 10 nie widze! Rozkov jest lepszym strzelcem,biegaja podobnie z lekkim wskazaniem na rosjanina,jesli beda mieli taka sama liczbe pudel rosjanin w biegu napewno nie straci tu jednak nie ma co liczyc na odrobienie chociaz jednego pudla w biegu,wiec rozkov musi strzelac jak na niego przystalo-czyli celnie;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367 |
nie daliscie mi widze nawet napisac odrazu najzdzacie na czlowieka:(
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,427 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,427 Likes: 2 |
Zenekk,żartowałem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
nie najeżdżamy, tylko "czepiamy" się; o "najeżdżaniu" możesz dowiedzieć się w "parkiecie koszykarskim " czytając niektóre swoje wpisy; więc zobacz jak to jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Witam serdecznie na poczatku to chcialem cie zenekk poinformowac iz ocenianie szans w Biathlonie na 9/10 lub 10/10 to jednak wielka pomylka poniewaz w pewnym sensie jest to loteryjna dyscyplina.Mnie kobietki nie zawiodly ale niestety nie zdazylem napisac jednakze Poiree z Pyleva to piekna para byla oraz Apel z Tjorhom z mezczyzn zaproponowalbym:
Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 sts 1.3 Typ raczej bardzo pewny z taka forma biegowa jaka prezentuje na poczatku sezonu Niemiec
Hanevold H. - Rottmann W. 1 Obaj zawodnicy porownywalni biegowo z lekkim wskazaniem na Norwega natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/
Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce... Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Hanevold H. - Rottmann W. 1 ... natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Defransa i Gjellanda !!!!! Promocyjny zakład w exoekcie okazał się bardzo szczęśliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
a co z naszym tomkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Ogladalem te zawody i powiem wam, ze od dzis zawsze bede stawial przeciwko Luckowi. Tak cienko biegajacego zawodnika to jeszcze nie widzialem (oczywiscie z tych lepszych). Mial dwa 0 a przegral nawet z Sikora (3) i to wyraznie. I za to wlasnie chcialbym mu podziekowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tak dalej Franek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Dzisiaj piękny był dzień do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Hanevold H. - Rottmann W. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Do tego kobietki nie zawiodly a Rottmanna uwielbiam za te jego pudla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Siemens radze uwazac mimo wszystko na Lucka to jest zawodnik ktory wspaniale strzela a im dalej trwa sezon tym lepiej biega , uwazaj na niego szczegolnie w biegach na dochodzenie gdzie strzelanie jest bardzo wazne a on strzela chyba najpewniej w tej chwili ze wszystkich zawodnikow.Faktycznie w sprintach mozna grac przeciwko niemu ze spokojem
Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Oryginalnie wysłał gregorrr: [qb]a co z naszym tomkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] na całe szczęście poszedł "lepiej" od Defransa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał kuba81: [qb]
Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Pozdrawiam[/qb] w 100% sie zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał mogarycz: [qb]K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/
Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce... Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
na jutro jest pewniaczek w sztafecie kobiet: Białoruś - Bułgaria 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gramy za wiekszą kaskę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Witam ponownie, kto nie zasnął jeszcze to może zagrać w expekcie bo znalałem coś ciekawego: Biathlon , sztafeta kobiet:
Francja - Norwegia 1.5 1 9/10 Norweżki w mocno rezerwowym składzie, powiem tylko że pobiegną bez L.G. Poiree i G.M.Andreassen ! Na pierwszej zmianie niedoświadczona Flatland, która straci do Bailly tak dużo że jej koleżanki nie będą miały szans na dogonienie Francuzek, które pobiegną w pełnym składzie! Ja zagrałem za wszystko co miałem na koncie, jeśli żadna z Francuzek nie zapomni jak sie strzela na strzelnicy to oglądanie biathlonu w eurosporcie o 14:15 będzie niesamowitą przyjemnością
Dla tych co szukają kursu 2.00 dorzuciłbym: Białoruś - Bułgaria 1 1.4 Białorusinki w formie, natomiast Bułgarki poza nazwiskami nie prezentują nic... Białoruś na 1 8/10, jak nie zaczną cudownie biegać i odzyskają wzrok Bułgarki to Białorusinki zdecydowanie je zdystansują Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|