Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Quote
Oryginalnie wysłał forty:
[qb]No zenekk,rzeczywiscie dałeś analizę co sie zowie.[/qb]
buhahahaha
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
mezczyzn mam niezla analize
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes: chyba ślepy jestem, bo nie widzę :rolleyes:

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Gjeland zdecydowanie lepszy biegacz no a strzelaja podobnie,gjelland wygral w biegu 1:40 w poprzednich zawodach a ze strzelcem nie jest najgorszym to powinien zdecydowanie wygrac-nawet jesli spudluje 4-5 razy jest to w stanie w biegu odrobic przy czystym strzelaniu bricisa w co nie wierze!
Co prawda luck jest dobrym strzelcem to Eckhof prezentuje przyzwoita forme,w ostatnich zawodach majac 2 pudla zdystansowal niemca o ponad minute przy czystym strzelaniu lucka!
Andressen w biegu moze odrobic wszystko no chyba ze pobiegnie bez karabinu(10 pudel moze nie odrobic,chociaz przy pomocy tomka ktory prezentuje fatalna forme strzelecka jest to do odrobienia;))A tak na powaznie to Andressen przy obecnej formie biegowej obu zawdodnikom moze odrobic nawet 4 pudla
Bjorndalen biega zdecydowanie lepiej,no i forma strzelecka jest na wysokim poziomie,gross za to chyba za duzo trenowal na strzelnicy i zapomnial o biegu,obaj panowie w poprzednim sprincie mieli czyste konto a w generalnej klasyfikacji roznica wyniosla 2:36,jesli niemiec czegos nie zmieni w swoim biegu to ja go w tym roku w pierwszej 10 nie widze!
Rozkov jest lepszym strzelcem,biegaja podobnie z lekkim wskazaniem na rosjanina,jesli beda mieli taka sama liczbe pudel rosjanin w biegu napewno nie straci tu jednak nie ma co liczyc na odrobienie chociaz jednego pudla w biegu,wiec rozkov musi strzelac jak na niego przystalo-czyli celnie;)

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
nie daliscie mi widze nawet napisac odrazu najzdzacie na czlowieka:(

Dołączył: May 2001
Posty: 31,427
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,427
Likes: 2
Zenekk,żartowałem!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
nie najeżdżamy, tylko "czepiamy" się; o "najeżdżaniu" możesz dowiedzieć się w "parkiecie koszykarskim " czytając niektóre swoje wpisy; więc zobacz jak to jest

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Witam serdecznie na poczatku to chcialem cie zenekk poinformowac iz ocenianie szans w Biathlonie na 9/10 lub 10/10 to jednak wielka pomylka poniewaz w pewnym sensie jest to loteryjna dyscyplina.Mnie kobietki nie zawiodly ale niestety nie zdazylem napisac jednakze Poiree z Pyleva to piekna para byla oraz Apel z Tjorhom z mezczyzn zaproponowalbym:

Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 sts 1.3 Typ raczej bardzo pewny z taka forma biegowa jaka prezentuje na poczatku sezonu Niemiec

Hanevold H. - Rottmann W. 1 Obaj zawodnicy porownywalni biegowo z lekkim wskazaniem na Norwega natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/

Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce...
Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Hanevold H. - Rottmann W. 1
... natomiast pod wzgledem strzelania licze na wspaniale pudla Austriaka dzieki ktorym juz nie raz zawalil sztafete oraz swoj indywidualny wystep
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Defransa i Gjellanda !!!!! Promocyjny zakład w exoekcie okazał się bardzo szczęśliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
a co z naszym tomkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Ogladalem te zawody i powiem wam, ze od dzis zawsze bede stawial przeciwko Luckowi. Tak cienko biegajacego zawodnika to jeszcze nie widzialem (oczywiscie z tych lepszych). Mial dwa 0 a przegral nawet z Sikora (3) i to wyraznie. I za to wlasnie chcialbym mu podziekowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: tak dalej Franek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Dzisiaj piękny był dzień do typowania
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Bjoerndalen O.E. - Gross R. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Hanevold H. - Rottmann W. 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Do tego kobietki nie zawiodly a Rottmanna uwielbiam za te jego pudla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Siemens radze uwazac mimo wszystko na Lucka to jest zawodnik ktory wspaniale strzela a im dalej trwa sezon tym lepiej biega , uwazaj na niego szczegolnie w biegach na dochodzenie gdzie strzelanie jest bardzo wazne a on strzela chyba najpewniej w tej chwili ze wszystkich zawodnikow.Faktycznie w sprintach mozna grac przeciwko niemu ze spokojem

Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Quote
Oryginalnie wysłał gregorrr:
[qb]a co z naszym tomkiem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
na całe szczęście poszedł "lepiej" od Defransa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]

Powrocil Biathlon i od razu widac poprawe finansowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Pozdrawiam[/qb]
w 100% sie zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał mogarycz:
[qb]K78 Hanevold-Berger 2 2.11 /prof/

Wyczytałem, że Berger miał pecha w 1 zawodach, gdzie na 1 strzelaniu stracił 50 sekund przez kłopoty z karabinem. Ostatecznie zajął 4 miejsce...
Gram go właśnie dlatego a poza tym Hanevold jest jak najbardziej w jego zasięgu..[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
zerkinijcie sobie - http://www.bettingadvice.com/showPredictionsLeague.php?idMenu=310
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
na jutro jest pewniaczek w sztafecie kobiet: Białoruś - Bułgaria 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> gramy za wiekszą kaskę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Witam ponownie, kto nie zasnął jeszcze to może zagrać w expekcie bo znalałem coś ciekawego:
Biathlon , sztafeta kobiet:

Francja - Norwegia 1.5 1 9/10
Norweżki w mocno rezerwowym składzie, powiem tylko że pobiegną bez L.G. Poiree i G.M.Andreassen ! Na pierwszej zmianie niedoświadczona Flatland, która straci do Bailly tak dużo że jej koleżanki nie będą miały szans na dogonienie Francuzek, które pobiegną w pełnym składzie! Ja zagrałem za wszystko co miałem na koncie, jeśli żadna z Francuzek nie zapomni jak sie strzela na strzelnicy to oglądanie biathlonu w eurosporcie o 14:15 będzie niesamowitą przyjemnością

Dla tych co szukają kursu 2.00 dorzuciłbym:
Białoruś - Bułgaria 1 1.4
Białorusinki w formie, natomiast Bułgarki poza nazwiskami nie prezentują nic...
Białoruś na 1 8/10, jak nie zaczną cudownie biegać i odzyskają wzrok Bułgarki to Białorusinki zdecydowanie je zdystansują
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, rymoholik, Sensei, aker, burbon, ANZELMO), 1,788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,585
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1