|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Mik nie ma sprawy jestesmy tu do tego by sobie nawzajem pomagac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przepraszam tych ktorym odradzilem granie Niemek z Rosjankami jednak sami widzieliscie jak ta ekipa jest nieobliczalna a Rosjanki strasznie dzis pudlowaly co w ich wykonaniu naprawde nie czesto sie zdarza.
Noca napisze analize par jakie Expekt zaproponuje na jutrzejsze sztafety a z rana pary z Sts-u postaram sie opisac.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Cos nikt sie narazie nie kwapi do opisow to ja to zrobie chociaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dzis ciezki w sumie wybor aczkolwiek dwie pary sa godne uwagi : Francja - Niemcy , Austria -Niemcy 1 jednakze z tych par wybrac nalezy 1 i wydaje mi sie iz lepiej postawic na Austriakow a to tylko z tego wzgledu na to iz nie biegnie Rottmann i to jest decydujacy czynnik , wstepnie myslalem ze dam Francuzow ktorzy dobrze strzelaja jednak dosc slabo biegaja , Niemcy natomiast w dosc rezerwowym skladzie pobiegna z Wolfem i Wollschlagerem ktorzy do potentatow biegowych i strzeleckich sie nie zaliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
KUBA 81 ! Sprawa jest prosta a ty mowisz ze ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Norwegia - Bialorus 1 :5gw: Austria - Niemcy 1 :5gw:
Uklad sil na dzisaj jest nastepujacy : 1.NOR 2.ROS 3.AUT 4.BLR 5.FRA 6.GER <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: i jazda ... Ale te kolejnosc traktujcie jako wskazowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Nic dodać, nic ująć... Norwegowie chyba znów nie zawalą sztafety i w końcu wygrają więc powinni pokonać Białorusinów, którzy kompletnie zawalili występ w Kontiolahti, Niemcy rzeczywiście w rezerwowym składzie nie powinni pokonać zarówno Austriaków jak i Francuzów Więc na dziś : Norwegia - Białoruś 1 8/10 Austria - Niemcy 1 8/10
Tylko szkoda, że expekt zatrząsł gaciami i nie wystawił biathlonu i kobinacji... Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
HMm zupelnie sie nie zgodze ze sprawa jest taka prosta....Tydzien temu tez wydawala sie ze jest prosta i ze Norwegowie wygraja...Bialorusini maja wyrownana ekipe przede wszystkim dobrze strzelajaca a ekipa Norwegow przypomina ekipe Niemek , nigdy nie wiadomo w jakiej sa dyspozycji strzeleckiej i czy nie znajdzie sie jakis 1 zawodnik co cala sztafete zawali dla mnie krus 1,3 zupelnie nie jest godny grania i na pewno nie dalbym 5 gwiazdek przy tej parze.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Expekt wystawił biathlon! Francja - Niemcy 1 1.95!! Czyżby promocja , po takim kursie warto postawić na Francuzów! Warta uwagi jest też para Austria - Białoruś 1 2.25 kurs na Austriaków według mnie mocno przesadzony, ale na Francję postawię Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Lipa zakłąd juz nie jest aktywny. Spóźniłem sie jakieś 2 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Na Francuzów, już 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oby obeszło się dziś bez niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Narazie Niemcy na 5 a Francja na 7....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
Dyskwalifikacja Francji? Co wtedy zrobi Expekt.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Ehh niestety zle wybralem i zamiast Francuzow z Niemcami dalem Austriakow no ale zawiodl mnie Wolf ktory za czysto trafial i Sumann ktory fatalnie pobiegl czego sie nie spodziewalem
Ale jutro tez jest dzien
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247 |
Oryginalnie wysłał mik4321: [qb]Na Francuzów, już 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Oby obeszło się dziś bez niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Dobrze, że za małą kase, bo Austria mnie "oszukała". Pozdrawiam, Mikołaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Norwegia dopiela swego i bezapelacyjnie wygrala z duza przewaga . Na Austrii i Francji mamy kiche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186 |
Francja weszła o 6 sek Skończyło się na 1min kary. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Poiree did not handle correctly spare bullets
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Na szczęście Francja weszła...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hej! W expekcie dość szeroka oferta na Biathlon...
Nie znam sie za bardzo, ale na razie nie podajecie zadnych typow weic mzoe sprobuje...
Frode Andresen - Raphael Poiree 2 1.60 Albina Akhatova - Katja Beer 1 1.6 Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 2 1.8
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433 |
13:40 Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova1.80 1.95 13:40 Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow 2.35 1.55 13:40 Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1.80 1.95 13:40 Katrin Apel - Olga Zaitseva 2.15 1.65 13:40 Uschi Disl - Xianying Liu 1.55 2.35 13:40 Albina Akhatova - Katja Beer 1.60 2.25 13:40 Ekatarina Dafovska - Michela Ponza 1.75 2.00 13:40 Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 1.85 1.85
Fani i specjaliści biatlonu pomóżcie coś wybrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
dzisiejsze pary na biathlon w Hochfilzen (by expekt) - do godziny 13:40
Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova 1.80 1.95 Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow 2.35 1.55 Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1.80 1.95 Katrin Apel - Olga Zaitseva 2.15 1.65 Uschi Disl - Xianying Liu 1.55 2.35 Albina Akhatova - Katja Beer 1.60 2.25 Ekatarina Dafovska - Michela Ponza 1.75 2.00 Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 1.85 1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
i mężczyźni: 14:40
Lars Berger - Ole Einar Bjørndalen 1.70 2.05 Vladimir Dratchev - Halvard Hanevold 1.75 2.00 Stian Eckhoff - Pavel Rostovtsev 2.05 1.70 Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 1.95 1.80 Ludwig Gredler - Wolfgang Perner 2.15 1.65 Frode Andresen - Raphael Poiree 2.25 1.60 Vincent Defrasne - Julien Robert 1.70 2.05 Carl-Johan Bergman - Bjørn Ferry 1.70 2.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65 |
1352 13:45 Zubrilova O. - Glagov M. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00 1353 13:45 Zubrilova O. - Bailly S. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00 1354 13:45 Poiree L.G. - Wilhelm K. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00 1355 13:45 Poiree L.G. - Zaitseva O. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00 1356 13:45 Wilhelm K. - Dafovska E. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00 1357 13:45 Bailly S. - Zaitseva O. 1.60 0.00 2.00 0.00 0.00 1358 13:45 Istad Kristiansen G. - Disl U. 1.55 0.00 2.05 0.00 0.00 1359 13:45 Apel K. - Pyleva O. 1.50 0.00 2.10 0.00 0.00 1360 13:45 Disl U. - Akhatova A. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00 1361 13:45 Gwizdon M. - Henkel A. 1.65 0.00 1.95
Kursy na dzień 14-12-2003 Biathlon na doch. - mężczyŸni HochfilzenNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 1362 14:45 Berger L. - Rostovtsev P. 1.35 2.60 1363 14:45 Berger L. - Rozhkov S. 1.30 2.70 1364 14:45 Dratchev V. - Eckhoff S. 1.50 2.10 1365 14:45 Dratchev V. - Defrasne V. 1.30 2.70 1366 14:45 Bjoerndalen O.E. - Poiree R. 1.30 2.70 1367 14:45 Bjoerndalen O.E.-Rostovtsev P. 1.45 0 2.30 1368 14:45 Hanevold H. - Gross R. 1.35 2.60 1369 14:45 Gjelland E. - Robert J. 1.45 2.30 1370 14:45 Andresen F. - Fischer S. 1.35 2.60 1371 14:45 Sikora T. - Tchepikov S. 1.50 2.10 myśle że sts lepsze pary zaproponował .Według mnie Bjoerndalen i Hanevold nie powinni mieć problemów,tak samo jak Andresen również
|
|
|
Link skopiowany do schowka