Przepraszam tych ktorym od..."> Przepraszam tych ktorym od...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Mik nie ma sprawy jestesmy tu do tego by sobie nawzajem pomagac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przepraszam tych ktorym odradzilem granie Niemek z Rosjankami jednak sami widzieliscie jak ta ekipa jest nieobliczalna a Rosjanki strasznie dzis pudlowaly co w ich wykonaniu naprawde nie czesto sie zdarza.

Noca napisze analize par jakie Expekt zaproponuje na jutrzejsze sztafety a z rana pary z Sts-u postaram sie opisac.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Cos nikt sie narazie nie kwapi do opisow to ja to zrobie chociaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Na dzis ciezki w sumie wybor aczkolwiek dwie pary sa godne uwagi : Francja - Niemcy , Austria -Niemcy 1 jednakze z tych par wybrac nalezy 1 i wydaje mi sie iz lepiej postawic na Austriakow a to tylko z tego wzgledu na to iz nie biegnie Rottmann i to jest decydujacy czynnik , wstepnie myslalem ze dam Francuzow ktorzy dobrze strzelaja jednak dosc slabo biegaja , Niemcy natomiast w dosc rezerwowym skladzie pobiegna z Wolfem i Wollschlagerem ktorzy do potentatow biegowych i strzeleckich sie nie zaliczaja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
KUBA 81 ! Sprawa jest prosta a ty mowisz ze ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Norwegia - Bialorus 1 :5gw:
Austria - Niemcy 1 :5gw:

Uklad sil na dzisaj jest nastepujacy :
1.NOR 2.ROS 3.AUT 4.BLR 5.FRA 6.GER

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: i jazda ...
Ale te kolejnosc traktujcie jako wskazowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Nic dodać, nic ująć...
Norwegowie chyba znów nie zawalą sztafety i w końcu wygrają więc powinni pokonać Białorusinów, którzy kompletnie zawalili występ w Kontiolahti,
Niemcy rzeczywiście w rezerwowym składzie nie powinni pokonać zarówno Austriaków jak i Francuzów
Więc na dziś :
Norwegia - Białoruś 1 8/10
Austria - Niemcy 1 8/10

Tylko szkoda, że expekt zatrząsł gaciami i nie wystawił biathlonu i kobinacji...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
HMm zupelnie sie nie zgodze ze sprawa jest taka prosta....Tydzien temu tez wydawala sie ze jest prosta i ze Norwegowie wygraja...Bialorusini maja wyrownana ekipe przede wszystkim dobrze strzelajaca a ekipa Norwegow przypomina ekipe Niemek , nigdy nie wiadomo w jakiej sa dyspozycji strzeleckiej i czy nie znajdzie sie jakis 1 zawodnik co cala sztafete zawali dla mnie krus 1,3 zupelnie nie jest godny grania i na pewno nie dalbym 5 gwiazdek przy tej parze.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
Expekt wystawił biathlon!
Francja - Niemcy 1 1.95!!
Czyżby promocja , po takim kursie warto postawić na Francuzów!
Warta uwagi jest też para
Austria - Białoruś 1 2.25
kurs na Austriaków według mnie mocno przesadzony, ale na Francję postawię
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Lipa zakłąd juz nie jest aktywny.
Spóźniłem sie jakieś 2 minuty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Na Francuzów, już 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oby obeszło się dziś bez niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Narazie Niemcy na 5 a Francja na 7....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
Dyskwalifikacja Francji?
Co wtedy zrobi Expekt.com ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Ehh niestety zle wybralem i zamiast Francuzow z Niemcami dalem Austriakow no ale zawiodl mnie Wolf ktory za czysto trafial i Sumann ktory fatalnie pobiegl czego sie nie spodziewalem

Ale jutro tez jest dzien

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 247
Quote
Oryginalnie wysłał mik4321:
[qb]Na Francuzów, już 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale posatawiłem. Dorzuciłem Austriaków i za mała kaske, bo ostatnio już w biathlonie za dobrze szło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Oby obeszło się dziś bez niespodzianek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Dobrze, że za małą kase, bo Austria mnie "oszukała".

Pozdrawiam,
Mikołaj.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
Norwegia dopiela swego i bezapelacyjnie wygrala z duza przewaga . Na Austrii i Francji mamy kiche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 186
Francja weszła o 6 sek Skończyło się na 1min kary. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Poiree did not handle correctly spare bullets

Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Na szczęście Francja weszła...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Hej!
W expekcie dość szeroka oferta na Biathlon...

Nie znam sie za bardzo, ale na razie nie podajecie zadnych typow weic mzoe sprobuje...

Frode Andresen - Raphael Poiree 2 1.60
Albina Akhatova - Katja Beer 1 1.6
Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 2 1.8

Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
13:40 Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova1.80 1.95
13:40 Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow 2.35 1.55
13:40 Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1.80 1.95
13:40 Katrin Apel - Olga Zaitseva 2.15 1.65
13:40 Uschi Disl - Xianying Liu 1.55 2.35
13:40 Albina Akhatova - Katja Beer 1.60 2.25
13:40 Ekatarina Dafovska - Michela Ponza 1.75 2.00
13:40 Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 1.85 1.85

Fani i specjaliści biatlonu pomóżcie coś wybrać.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
dzisiejsze pary na biathlon w Hochfilzen (by expekt) - do godziny 13:40

Liv Grete Poiree - Olena Zubrilova
1.80 1.95
Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow
2.35 1.55
Sandrine Bailly - Kati Wilhelm
1.80 1.95
Katrin Apel - Olga Zaitseva
2.15 1.65
Uschi Disl - Xianying Liu
1.55 2.35
Albina Akhatova - Katja Beer
1.60 2.25
Ekatarina Dafovska - Michela Ponza
1.75 2.00
Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson
1.85 1.85

Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
i mężczyźni: 14:40

Lars Berger - Ole Einar Bjørndalen
1.70 2.05
Vladimir Dratchev - Halvard Hanevold
1.75 2.00
Stian Eckhoff - Pavel Rostovtsev
2.05 1.70
Egil Gjelland - Sergei Rozhkov
1.95 1.80
Ludwig Gredler - Wolfgang Perner
2.15 1.65
Frode Andresen - Raphael Poiree
2.25 1.60
Vincent Defrasne - Julien Robert
1.70 2.05
Carl-Johan Bergman - Bjørn Ferry
1.70 2.05

Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 65
1352 13:45 Zubrilova O. - Glagov M. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1353 13:45 Zubrilova O. - Bailly S. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1354 13:45 Poiree L.G. - Wilhelm K. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00
1355 13:45 Poiree L.G. - Zaitseva O. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1356 13:45 Wilhelm K. - Dafovska E. 1.35 0.00 2.60 0.00 0.00
1357 13:45 Bailly S. - Zaitseva O. 1.60 0.00 2.00 0.00 0.00
1358 13:45 Istad Kristiansen G. - Disl U. 1.55 0.00 2.05 0.00 0.00
1359 13:45 Apel K. - Pyleva O. 1.50 0.00 2.10 0.00 0.00
1360 13:45 Disl U. - Akhatova A. 1.40 0.00 2.40 0.00 0.00
1361 13:45 Gwizdon M. - Henkel A. 1.65 0.00 1.95

Kursy na dzień 14-12-2003
Biathlon na doch. - mężczyŸni HochfilzenNr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2
1362 14:45 Berger L. - Rostovtsev P. 1.35 2.60
1363 14:45 Berger L. - Rozhkov S. 1.30 2.70
1364 14:45 Dratchev V. - Eckhoff S. 1.50 2.10
1365 14:45 Dratchev V. - Defrasne V. 1.30 2.70
1366 14:45 Bjoerndalen O.E. - Poiree R. 1.30 2.70
1367 14:45 Bjoerndalen O.E.-Rostovtsev P. 1.45 0 2.30
1368 14:45 Hanevold H. - Gross R. 1.35 2.60
1369 14:45 Gjelland E. - Robert J. 1.45 2.30
1370 14:45 Andresen F. - Fischer S. 1.35 2.60
1371 14:45 Sikora T. - Tchepikov S. 1.50 2.10
myśle że sts lepsze pary zaproponował .Według mnie Bjoerndalen i Hanevold nie powinni mieć problemów,tak samo jak Andresen również

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty, aker), 1,002 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,178
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1