|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
KURSY Z UNIBETU: 14:40 Bjoerndalen, O-E - Berger, L 1.83 1.83 14:40 Eckhoff, S - Gjelland, E 1.65 2.05 14:40 Gredler, L - Defranse, V 2.20 1.55 14:40 Gross, R - Robert, J 1.90 1.75 14:40 Hanevold, H - Dratchev, V 1.90 1.75 14:40 Poiree, R - Andresen, Frode 1.62 2.10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Bez większych okazji, ale dało się coś wybrać.
Corinne Niogret - Anna Carin Olofsson 2 @1.85 Expekt 2/10
Sandrine Bailly - Kati Wilhelm 1 @1.80 Expekt 1/10
Carl-Johan Bergman - Bjørn Ferry 1 @1.70 Expekt 2/10
Egil Gjelland - Sergei Rozhkov 2 @1.80 Expekt 1/10
Stop, z wklejaniem ofert.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
No i znow piekne emocje dzis, oby tez typy powchodzily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
expekt Ludwig Gredler - Wolfgang Perner (2) 1.65 Jakos nie widze Gredlera zbyt dobrze w tym biegu, wyszlo mu strzelanie w srpincie, tu mysle ze je zawali
Vincent Defrasne - Julien Robert (1) 1.7 Defrasne wypracowal w sprincie 8 sek przewagi, mimo ze mial 2 karne rundy, Robert zadnej. W poprzendim biegu poscigowym tez sie lepiej zaprezentowal.
Carl-Johan Bergman - Bjørn Ferry (1) 1.6 Dwoch mniej znanych Szwedow, Bergmann wg. mnie lepiej biega, strzelac zapewne beda podobnie. W ostatnim biegu poscigowym mimo 4 karnych rund Bergmann byl 14
To juz, przynajmniej tak mi sie wydaje, mniej pewne typy: Frode Andresen - Raphael Poiree (2) 1.6 Norweg jeszcze bez formy strzeleckiej. Poiree coraz lepiej biega.
Lars Berger - Ole Einar Bjørndalen (1) 1.7 Hmm takie mam przeczucie, ale grac raczej odradzam, Berger swietnie biega, mysle ze 6 rund karnych da mu jesczze szane wygrania. No ale stawiac przeciw Bjoerndalenowi....
Vladimir Dratchev - Halvard Hanevold (1) 1.75 Tu napewno bedzie walka, dratchev chyba juz wraca do dyspozycji z poprzendiego sezonu, lepiej pobiegl w srpincie, on juz tak strzelania nie zawala, mysle ze tu bedzie lepszy.
Unibet - 2 pary mi sie narzucaja Gredler, L - Defranse, V (2) 1.55 Gross, R - Robert, J (1) 1.9
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
No i czas na plec piekna, tu jakos jednak wieksza loteria, takze typy bardziej na wyczucie.
Katrin Apel - Olga Zaitseva (2) 1.65 Licze ze Niemce ponownie nie wyjdzie strzelania, Rosjanka bardzo pewne w tym elemencie.
Sandrine Bailly - Kati Wilhelm (1) 1.8 Nie wiem, czy czegos nie wiem co sie wydarzylo w sprincie, ale Bailly mimo 2 rund ( Niemka zadnej) byla lepsza, wszystko jednak zalezy od strzelania Francuzki, powinna sie poprawic w porownaniu z biegiem w Kontiolahti
Gro Istad Kristiansen - Martina Glagow (2) 1.55 Niemka pewna w strzelaniu, Istad sie "spali" i przecuzwam u niej duzo pudel
Powodzenia zycze i milego ogladania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
rowniez sie przyalczam: STOP wklejaniu ofert, lepiej podawjacie swoje typy/spostrzezenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2003
Posty: 228 |
Witam, no na dzisiaj sporo ciekawego się znalazło W ofercie expekta: Dratchev - Hanevold 1 1.75 7/10 Białorusinin jest w formie, znakomity sprint, bardzo dobry wystep w sztafecie. Szybko biega i celnie strzela. Kiedy walczy o wysokie lokaty w biegu pościgowym zazwyczaj nie pudłuje. Solidny zawodnik, lepszy aniżeli Hanevold. Może i Noreweg nieco celniej strzela ale za to wolniej biega. Według mnie nie dogoni Dratcheva (9 sek straty)
Defrasne - Robert 1 1.70 8/10 Pojedynek francuskich zawodników, na dzień dzisejszy Defrasne prezentuje się o wiele lepiej, przede wszystkim bardzo szybko biega. Robert za to świetnie strzela, ale wystarczy ze zawali choć jedno strzelanie i będzie bardzo daleko. Defrasne nie powinien dać się dogonić rodakowi ( 8 sek przewagi ) Te dwie pozycje warto zagrać
Natomist z ofert sts: Zubrilova - Glagov 1 1.4 Poiree - Zaitseva 1 1.4 Berger - Rozkov 1 1.3 Bjoerndalen - Pioree 1 1.3 Hanevold - Gross 1 1.35 Powodzenia Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
DUFF i inni ! A co sadzicie o parach z Profa !
Hanevold - Gredler 1 Dratchev - Perner 1 Rozhkov - Sendel 1
Powinno byc bez nerwow co ? Kursy nie sa zachecajace ale gdzies tam mozna wrzucic na dokladke . Dajcie cynk - NARA !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Witam!
expekt
Carl-Johan Bergman - Bjørn Ferry 1 (spadlo z 1.7 na 1.6) 6/10
Rozniaca pomiedzy oba Szwedami mniej wiecej taka jak miedzy Sikora a Ziemianinem. Ferry mial swoj dzien w sprincie, drugi raz go nie powtorzy, byle tylko Bergman nie pudlowal zanadto bo to tez mu sie zdarza.
Stian Eckhoff - Pavel Rostovtsev 2 5/10
Para potencjalnie wyrownana , z tymze Rosjanin zdecydowanie lepiej strzela, a to strzelanie bedzie dzis decydowac...Eckhov w sztafecie na 16 strzalow 6 pudel...
unibet Bjoerndalen, O-E - Berger, L 2/10 1.83
Przewaga Bergera na starcie 46 sekund, to dwie dodatkowe rund, pytanie brzmi ile pudel zaliczy Berger, sadze ze jesli bedzie biegl tylko o 3 karne rundy wiecej od starego mistrza powinien zwyciezyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Robertos pary spokojnie powinny wejsc obaj Austriacy slabo pobiegli wczoraj w sztafecie dlugo strzelali i dosc niecelnie.
Moje propozycje z Stsu
Poiree L.G. - Wilhelm K. 1
Kati bardzo ladnie strzelala zarowno w sprincie jak i w sztafecie(0 pudel) a wiec po pierwsze czas na pudla po drugie Wilhelm jest w slabszej yspozycji biegowej w przeciwienstwie do Norwezki.
Berger L. - Rozhkov S. 1
Norweg nie dosc ze fenomenalnie biega to niesamowiecie szybko strzela , jesli zrobi 3 nawet 4 pudla wiecej to bedzie lepszy od Rozkova
Bjoerndalen O.E. - Poiree R 1
Rafael calkowicie zawodzi w tym sezonie zarowno strzelecko jak i biegowo i tak jak w parze powyzej 2-3 pudla wiecej starcza bjorndalenowi do pokonania Poiree
Hanevold H. - Gross R. 1
Boje sie troche o Norwega iz moze strzelecko nawalic bo Gross strzela bardzo rowno i celnie zdecydowanie gorzej z biegiem.
Z bardziej ryzykownych mozna zagrac na Gwizdon i Sikore takze powinno wejsc
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Stich ! Co sadzisz o tych trzech parach - spoko ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123 |
Witam
Banik - jako expert, co sądzisz o parze Kristiansand - Głagow - typ 2(1,55 Expekt) - Kristiansand chyba nie powtórzy dobrego biegu? pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzień Dobry ;-)
Na dzisiaj wybrałem następujące zakłady z oferty STS:
____________
Zubrilova - Glagov 1
Olena jest w dosyć dobrej formie strzeleckiej i o dziwo lepiej biega ;-) Kobietom nie wypada wypominać wieku, ale jeżeli ma się tyle lat i zdecydowanie dominuje się nad przeciwniczką to raczej typ jest prosty ...
Poiree - Wilhelm 1
Liv po przerwie ubiegłorocznej udanie zaczęła sezon w przeciwieństwie do "męskiego Andresena" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To co prawda początek sezonu i Kasia może poprawić bieg, ale dzisiaj szczerze wątpię by wygrała z żoną Rafaela ... Mój typ uzasadniam tym, że niektóre Niemki biegają całkiem przyzwoicie np. Disl, Henkel, Apel ... Czyli to nie jest wina smarów do nart tylko po prostu formy danej zawodniczki.
Gwizdon - Henkel 2
Nie stawiam nigdy przeciwko Polkom czy Polakom, ale ten typ jest ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Madzia ma 20 sek. przewagi nad Andreą czyli mniej niż rundę ... To może być za mało ... Kursik --- >> 1,95 wart ryzyka ;-)
Berger - Rostovsev 1
Wczoraj ten młody chłopak zadziwił mnie ;-) Wiedziałem, że jest dobry, ale żeby aż tak ? To dzięki niemu Norwedzy już podczas drugiego okrążenia mieli wygraną w kieszeni ... Mimo, że słabo strzela to wczoraj nie było tego widać ! W przeciwieństwie do Rosjanina, który jak zwykle początki ma nawet dobre, ale później uchodzi z niego powietrze i ... No cóż ... Berger powinien tutaj okazać się lepszy ...
Hanevold - Gross 1
Norweg to taka druga Zubrilova - Św. Mikołaj biathlonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I jeden i drugi zawodnik mają "Sokoli wzrok" i na strzelnicy powinno być w miarę równo, ale Gross powinien mieć ze 2 rundy mniej. To z kolei Hanevold na spokojnie odrobi w biegu ...
-------------------
Biathlon ciężko obstawiać, bo dużo zależy od warunków atmosferycznych ... Podmuch wiatru i pociski lecą Panu Bogu w okno ;-) Pożyjemy - zobaczymy ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oryginalnie wysłał Tremo: [qb]Witam
Banik - jako expert, co sądzisz o parze Kristiansand - Głagow - typ 2(1,55 Expekt) - Kristiansand chyba nie powtórzy dobrego biegu? pozdrawiam[/qb] Zupelnie dzis odpuscilem kobity ( w biathlonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Ogladajac warunki w jakich biegna i strzelaja kobity...moza dojsc do wniosku ze rosna szanse zawodnkiow bardzij doswiadczonych.
Tak wiec kontruje Bjordalena z Bergerem 1.85 3/10 expekt. Zastanawiam sie czy nie dograc Rostovtseva
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Hehe ;D Zabawnie dzisiaj to wygląda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Chinka próbująca wyprzedzić Rosjankę itp. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ciekawie się zapowiada ten sezonik - będą emocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Co do mężczyzn - masz rację Banik ... Doświadczenie swoje robi, ale warunki są anormalne, więc ... Via dzisiejsze "doświadczenie" Zubrilovej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Nie mam zamiaru sie z Toba "hamcio" przekrzykiwac, warunki bylyby anormalne gdyby bylo +20 i slonce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz wiatr i snieg utrudnia strzelanie, to nic nadzwyczajnego, ale takim strzelca jak Berger czy Eckhov moze powaznie "poprawic" wyiki na strzelnicy.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kurcze... dałem na glagow z kristiansen, na dratcheva z hanevoldem i na defrasne z robertem... Co ten defrasne wyprawial na strzelnicy ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ehhh wsyzskto bylo slicznie pieknie i taka dupa... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Siemka, który był Rostovcev i Robert?? Dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Rostovcev (47), Robert (27)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 123 |
Hanevold 3 sekundy przed austriakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|