Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Oryginalnie wysłał grzybu:
[qb]mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
http://www.biathlonworld.com/eng/news/default.htm

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał grzybu:
[qb]mam pytanko kto wygral w tej parze
dracev-perner
postawilem na 1 a nie zanm wynikow oczekuje pozytywnych wiadomosci z gory dziekuje za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
DRATCHEV +1:03.6 - PERNER +3:06.9

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Dratchev(2) - Perner(22) 1

Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 69
dzieki wielkie:D!!!!!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
STS wystawił kursy na jutrzejsze biegi, czy może ktoś w miarę szybko rozszyfrować które miejsca wg. STS oznacza
Code
 Nr   Godz  Spotkanie     1     X     2     1X  X2  
503  11:15  Poiree L.G.  3.00  2.10  1.40  1.15  1.10
X
2
1X
X2

bo nie kupuję tej badziewiastej gazetki,a na STS wybieram sie dopiero wiezorem po pracy

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
hmm qlman nie wiem czy dobrym pomyslem jest granie koncowej klasyfikacji na jutrzejsze biegi...Przede wszystkim chcialem przypomniec iz jutro kobiety biegna na 15km a mezczyzni na 20 km sa 4 strzelania i za kazde pudlo jest minuta karna.A wiec czas na analize ale juz golym okiem widac dwie lub trzy sliczne dwojeczki poniewaz wiadomo jak wazne bedzie jutro strzelanie...Analiza par z stsu bedzie zrobiona za okolo 1-2 godziny

Pozdrawiam

P.S qlman odpowiedz na twoje pytanie:
1- 1 miejsce , X - 1-2 miejsce , 2 - 1-3 miejsce , 1X 1-6 miejsce , X2 1-10

Pozdrawiam

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]hmm qlman nie wiem czy dobrym pomyslem jest granie koncowej klasyfikacji na jutrzejsze biegi...Przede wszystkim chcialem przypomniec iz jutro kobiety biegna na 15km a mezczyzni na 20 km sa 4 strzelania i za kazde pudlo jest minuta karna.

P.S qlman odpowiedz na twoje pytanie:
1- 1 miejsce , X - 1-2 miejsce , 2 - 1-3 miejsce , 1X 1-6 miejsce , X2 1-10

Pozdrawiam[/qb]
dzięki za szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

prognoza na jutro w miarę dobra, lekki mrozik ,bez wiatru, a więc pogoda nie popsuje strzelania jak w ostatnią niedzielę.
Rzeczywiście ciężko będzie jutro odrobić więcej niż minutę na trasie, więc trzeba grać pary, chyba że uda się znaleźć sure beta

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Oto moje propozycje :

Poirre L.G. - Disl U. 1 1.35

W takiej formie strzeleckiej w jakiej znajduje sie Disl to zajecie miejsca w 20 bedzie juz sukcesem...Poiree nie zachwyca forma strzelecka takze ale na pewno jest zdecydowanie pewniejsza na strzelnicy niz Niemka.

Zubrilova O. - Liu X. 2 2.6

Kurs na Chinke naprawde godny uwagi przede wszystkim jest ona bardzo rowna na strzelnicy i nie robi wielu bledow a to bedzie jutro niezwykle wazne natomiast Olena...hmmm zawodniczka po ktorej mozna sie spodziewac wszystkiego...Jednak nie wierze iz przy 4 strzelaniach nie zrobi minimum 4-5 bledow a to Chince powinno wystarczyc.

Berger L. - Luck F. 2 2.3

Wiem iz ten typ wielu zdziwi jednakze Berger pokazal w niedziele jak sobie dobrze radzi na strzelnicy na 4 strzelaniach...10 bledow to naprawde duzy sukces....Luck jak juz wspominalem keidys strzela naprawde dobrze i rowno mimo ostatnich 5 pudel w niedziele uwazam iz to naprawde niezly typ

Wilhelm K. - Pyleva O. 2 2.1

Bardzo ciekawa para o wyniku ktorej decydowac bedzie tylko i wylacznie strzelanie a to Rosjanka wykonuje lepiej zdecydowanie , w niedzielnym wyscigu zrobila 3 bledy jednakze to byly bledy na jednej strzelnicy na pozostalych miala zera natomiast kati cos ostatnio gorzej biega ale to akurat jutro bedzie mialo mniejsze znaczenie .

Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

biorąc pod uwagę to co napisałeś Kuba o danych zawodniczkach wydaje sie być prawdopodobnym ten zakład w Nordicbecie:

Wilhelm K. - Liu X. - 2 1.70

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Zubrilova i Wilhelm prezentuja mnie wiecej ten sam poziom i w tym przyapadku widac jaka jest roznica kursow....

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,367
jak dla mnie to w profie mozna smialo dac:
K64 Bailly-Bogali 1.32
K66 Zajceva-Olofsson 1.35
K72 Glagow-Ismouratova 1.38
K85 Dracev-Maric 1.41
K91 Rozkov-Robert 1.52
mozna zaryzykowac
K93 Greiss-berger 2.36

Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
...rzeczywiscie te typki byly do bani ale nie wiem czemu myslalem, ze dzisiaj jest sprint <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<small>[ 18-12-2003, 10:18: Wiadomość edytowana przez: _Siemers [reloaded] ]</small>

Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Moim zdaniem niezbyt dobrym rozwiązaniem jest granie biathlonu po kursach około 1.4, szczególnie gdy mamy do czynienia z zawodami jakie odbędą się jutro. Nie mówię, że powyższe typy nie wejdą, ale gdy ważne jest strzelanie to granie przeciwko Luckowi może okazać się dużym błędem. Niemiec wolno biega, ale oko ma przeważnie dobre. I to jeszcze w parze z Eckhoffem, który "lubi" popudłować po kursie 1.39. Gjelland też asem "strzeleckim" nie jest. Ponadto granie na Bergera gdy tak ważne jest strzelanie, ten kurs i pięć gwiazdek. Tym razem norweg nie będzie się tak spieszył na strzelnicy, bo wie jakie są tego skutki, ale i tak bym mu nie ufał. Tylko nie odbierz tego, że się czepiam, bo tak nie jest. Przedstawiłem tylko swój punkt widzenia, że nie warto grać po tak niskich kursach przy takim ryzyku jakie tu istnieje. I tylko nie pisz mi jak te typy wejdą, że się myliłem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
jak wspomniał Kuba 81, strzelanie będzia miało jutro decydujące znaczenie, więc patrząc na statystyki strzeleckie + ogólna forma, wypada postawić na

K73 X.Liu 88% -Cesnekova 80% 1.41 2.36 prof.

K63 Bailly 79%-Akhatova92% 1.49 2.15 prof.

518 Bailly S.79% - Zaitseva O. 83% 1.60 2.00 STS

K66 Zajceva 83%-Olofsson 70% 1.35 2.55 prof.

Licząc na Magdę, że łyknie jutro niemieckiego browarka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
522 Gwizdon M. - Beer K. 1.60 2.00 STS

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,712
Moze lyknie niemiecka "Jagode" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja jutro wysylam Chinke w boj.
Xianying Liu (CHN) @ 18.00 / [email]B@W[/email]

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
co sądzicie specjalisci o grossie
ma szanse na miejsce 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ???

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Majestica, moglbys rzucic procenty do tych par, bo nie wiem ktore 3 najlepsze wybrac mam:
Bailly-Bogali 1.32 2.65
Zajceva-Olofsson 1.35 2.55
Glagow-Ismouratova 1.38 2.46
Dracev-Maric 1.41 2.36
Rozkov-Robert 1.52 2.11

Z góry dziekuję-dopisz oprócz procentów co wg ciebie najlepsze.TKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Gdzie można zanleżć tą skuteczność strzelecką?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
Quote
Oryginalnie wysłał lleyton:
[qb]Majestica, moglbys rzucic procenty do tych par, bo nie wiem ktore 3 najlepsze wybrac mam:
Bailly-Bogali 1.32 2.65
Zajceva-Olofsson 1.35 2.55
Glagow-Ismouratova 1.38 2.46
Dracev-Maric 1.41 2.36
Rozkov-Robert 1.52 2.11

Z góry dziekuję-dopisz oprócz procentów co wg ciebie najlepsze.TKS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
odrzuc najnizszy kurs potem najwyzszy i wysylaj
analizy nic tu nie dadza
albo wejdz na centrebet i zobacz wedlug szans ktora para lepsza

jeszcze raz pytam o GROSSSSA ma sznse czy nie ??

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, burbon, Lukasz111, aker), 1,554 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1