|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
A se cos skrobne a co mi tam;)
Rosja (-8 ht) - Litwa Grupa Rosjanek znacznie mocniejsza i mysle ze do przerwy powinno byc juz wszystko jasne. Litwinki graj bardzo chaotycznie awans wydarly w ostanim spotkaniu dzieki szalonym rzutom za 3pkt. Dzis zapowiada sie jednostyronny mecz. HCP -15,5 nie ma co ruszac gdyz w 4kwarcie napewno zagraja rezerwy wiec moze byc roznie. A co do wyrownanych druzyn dolozylbym jeszcze Łotyszki ktore zrobily niesamowirty postep i graja rowniez bardzo rowno szybko zespolowo i skutecznie....
W drugim spotkaniu jednak Hiszpanki a nastepnie fianl tak jak juz pisalem wczesneij Rosja - Hiszpania. I dublet Rosji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
a ja mysle, ze Hiszpanki zagraja na nosie faworytkom, tak jak zagrali Rosjanie faworytom. I mam nadzieje, ze chociaz jedno w tych glupich ME wyjdzie na moje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2007
Posty: 83 |
Myślę,że z HCP można stawiać na Litwe po co Rosjankom udowadniać że są tak mocne wystarczy że wygrają 10 punktami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 2,562 |
Tylko ze ta Litwa jest tak slaba ze Rosjanki grajac rezerwami moga je ograc 20 ..nei wiem kurde dla mnie loteria i powoli mysle ze dla mojej osoby te mistrzostw asie zakonczyly. Byly udane ale krotkie i chyba nic wiecej z nich sie nie da wycisnac:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
dziwne spadki na Białoruś...ktoś coś wie... w ciemno Białoruś ML 5/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka