Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
KLASYFIKACJA PO 1 KONKURSIE:
1. piotr100 +252
2. lucAio +35
3. Slawek007 -10
4. DonAntonio -95
5. teges6 -107
6. sikort -220

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
te M1 M2 to są przedziały miejsc, teraz nie pamiętam dokładnie , ale to jest coś w tym stylu:
M1 1 - 1-3miejsce
0 - 4-6miejsce
2 - 7-do ostatniego

M2 1 - 1-6 miejsce
0 - 7-12 miejsce
2 - 13 do ostatniego

podejrzewam ze nie podalem dobrych przedziałów ale tak to wyglądało np. w Formule 1. Najlepiej zobacz w regulaminie , zreszta ja jutro pojde do Toto i sie dokladnie zapytam. Masz racje Pawel , zapomnalem o miejscu 1-2 i przeskoczylo.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
aha i musimy teraz ustalic czy kursy bukow naziemnych liczymy jeszcze x 0.9 czy nie, zeby nie bylo nieporozumien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
DonAntonio mi sie też tak wydawało. Nie jestem jednak do końca przekonany... Może ktoś inny zna dokładne przedziały?
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
DonAntonio wydaje mi się, że nie mnożymy 0,9 bo to tylko wiecej roboty. Przecierz nie zrobimy tak, że typy z buków naziemnych mnozymy a z netu nie:) Żadnych nie mnożymy. Tak bedzie najlepiej.

Zgubiła mnie dzisiaj chciwość z kursem bonusowym:( Zobaczymy jak bedzie jutro:)

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Ok, to nastepny 9 punkt regulaminu brzmi: Wszystkie kursy sa liczone tak samo , tylko przez stawke 100 zl. Tym samym uniewazniamy pomylona praktyke mnozenia kursow x 0.9 przez naziemne buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
SPOX:)

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
No widze ze daliscie ladnie rady panowie pod moja nieobecnoisc wydaje mi sie ze jest dobrze.
Tylko mam małe zastrzezenie dlaczego tak duzo postow tym temacie na temat regulaminu prosze o pisanie tego typu postow w poprzednim temacie a w tym tylko TYPY !

Pozdrawiam slawek007

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Slawek 007 spokojnie. Na jutro mam pięciu kandydatów do zwycięstwa:
Ljoekelsoey
Pettersen
Ahonen
Uhrmann
Hoellwarth

Ljoekelsoey: przed własną publicznoscią będzie chciał powtórzyć dzisiejszy wyczyn, a widzę że jego forma wzrasta.
Pettersen: jego drugi skok w dzisiejszym konkursie był na miarę zwycięztwa, a jutro na pewno skoncentruje sie na dwuch skokach. Uważam że norweska publiczność podziała na niego mobilizujaco.
Ahonen: dziś był drugi i jako jedyny uratował honor finlandi. Jeśli jutro będzie skakał podobnie to możliwe że wygra.
Uhrmann: fenomenalny pierwszy skok, ale trzeba przyznac, że w wiekszej części była to zasługa dobrego wiatru. Zawalił drugi skok co oznacza, że jest bardzo słaby psychicznie. Kto wie może jutro wiatr powieje mu dwa razy? Z tych pieciu skoczków to najmniej prawdopodobny typ.
Hoellwarth: dzis był dopiero, albo aż szósty. Widzę, że dobrze skacze mu sie w Trondheim na co dowodem jest jego zeszłoroczne zwyciestwo na tej skoczni.

Niech sie dzieje wola wiatru...
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Oryginalnie wysłał Loudy:
[qb]Slawek 007 spokojnie. Na jutro mam pięciu kandydatów do zwycięstwa:
Ljoekelsoey
Pettersen
Ahonen
Uhrmann
Hoellwarth

Ljoekelsoey: przed własną publicznoscią będzie chciał powtórzyć dzisiejszy wyczyn, a widzę że jego forma wzrasta.
Pettersen: jego drugi skok w dzisiejszym konkursie był na miarę zwycięztwa, a jutro na pewno skoncentruje sie na dwuch skokach. Uważam że norweska publiczność podziała na niego mobilizujaco.
Ahonen: dziś był drugi i jako jedyny uratował honor finlandi. Jeśli jutro będzie skakał podobnie to możliwe że wygra.
Uhrmann: fenomenalny pierwszy skok, ale trzeba przyznac, że w wiekszej części była to zasługa dobrego wiatru. Zawalił drugi skok co oznacza, że jest bardzo słaby psychicznie. Kto wie może jutro wiatr powieje mu dwa razy? Z tych pieciu skoczków to najmniej prawdopodobny typ.
Hoellwarth: dzis był dopiero, albo aż szósty. Widzę, że dobrze skacze mu sie w Trondheim na co dowodem jest jego zeszłoroczne zwyciestwo na tej skoczni.

Niech sie dzieje wola wiatru...
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
LOUDY jak możesz to nie zaśmiecaj tego tematu. Tutaj podają typy tylko uczestnicy konkursy i tylko typy a nie analizy.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Ale jak chcesz sprobowac swoich sil to dolacz do konkursu. Po 20 zl wyplacamy zwyciezcy na koniec Pucharu Swiata, zaczniesz z takim stanem jak ostatni w rankingu zeby bylo sprawiedliwie, czyli -220. Jesli nie , to mozesz nam pokibicowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Jedziemy drugi dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1#
S09 Mechler 1-6 2.00 Profesjonal

2#
S07 Uhrmann 1-10 1.40 Profesjonal

3#
Małysz,A - Hannawald, 1 1.67 Unibet

4#
S04 Ljoekel 1-3 2.20 Profesjonal

5# Bonusowy !
S35 Mechler-Stensrud 1 1.31 Profesjonal

Dołączył: Nov 2002
Posty: 324
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 324
Musze juz teraz odkryc karty bo pozniej nie bede mial mozliwosci,ale z tego co widze to pogoda nieciekawa i chyba dzis panowie sobie nieposkacza.
#1 Goldberger, A - Kasai, N 2 2.25 unibet
#2 6335 Ljökelsöy, R - Uhrmann, M 2 2.10 unibet
#3 Roar Ljøkelsøy - Veli-Matti Lindstrøm 1 1.65 expekt
#4 S10 Hoellw 1-10 1.45 prof
#5 bonusowy Uhrmann 1-6 2 prof

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ok. A czy moje kibicowanie może polegac na komentowaniu waszych typów i dawaniu swoich z których będziecie mogli ewentualnie skorzystac w swoich typach?
Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
LOUDY dzięki za chęci możesz zamieszczać swoje typy ale w naszym drugim temace jak możesz. NIe chcemy robić w tym bałaganu.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Od tej pory wpisujemy tutaj tylko nasze typy zeby bylo przejrzyscie, pamietajcie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO i sie natypowaliscie... konkurs odwołany

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
NIEDZIELA stop

Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Quote
Oryginalnie wysłał Loudy:
[qb]NO i sie natypowaliscie... konkurs odwołany[/qb]
****a synek wez *******laj z tego tematu ty nie rozumisz po polsku ze to tylko temat dla typerów ktorzy biora udział w konkursie !
Pisz sobie w innym temacie tu sa tylko typy
Loudy stop

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Sławomir, Sławomir, Sławomir...
Ehh Sławek...
Oj Sławku...
Sławek nie rozrabiaj!!!!!!!!!

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1