|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
KLASYFIKACJA PO 1 KONKURSIE: 1. piotr100 +252 2. lucAio +35 3. Slawek007 -10 4. DonAntonio -95 5. teges6 -107 6. sikort -220
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
te M1 M2 to są przedziały miejsc, teraz nie pamiętam dokładnie , ale to jest coś w tym stylu: M1 1 - 1-3miejsce 0 - 4-6miejsce 2 - 7-do ostatniego
M2 1 - 1-6 miejsce 0 - 7-12 miejsce 2 - 13 do ostatniego
podejrzewam ze nie podalem dobrych przedziałów ale tak to wyglądało np. w Formule 1. Najlepiej zobacz w regulaminie , zreszta ja jutro pojde do Toto i sie dokladnie zapytam. Masz racje Pawel , zapomnalem o miejscu 1-2 i przeskoczylo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
aha i musimy teraz ustalic czy kursy bukow naziemnych liczymy jeszcze x 0.9 czy nie, zeby nie bylo nieporozumien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
DonAntonio mi sie też tak wydawało. Nie jestem jednak do końca przekonany... Może ktoś inny zna dokładne przedziały? Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
DonAntonio wydaje mi się, że nie mnożymy 0,9 bo to tylko wiecej roboty. Przecierz nie zrobimy tak, że typy z buków naziemnych mnozymy a z netu nie:) Żadnych nie mnożymy. Tak bedzie najlepiej.
Zgubiła mnie dzisiaj chciwość z kursem bonusowym:( Zobaczymy jak bedzie jutro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Ok, to nastepny 9 punkt regulaminu brzmi: Wszystkie kursy sa liczone tak samo , tylko przez stawke 100 zl. Tym samym uniewazniamy pomylona praktyke mnozenia kursow x 0.9 przez naziemne buki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
No widze ze daliscie ladnie rady panowie pod moja nieobecnoisc wydaje mi sie ze jest dobrze. Tylko mam małe zastrzezenie dlaczego tak duzo postow tym temacie na temat regulaminu prosze o pisanie tego typu postow w poprzednim temacie a w tym tylko TYPY !
Pozdrawiam slawek007
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Slawek 007 spokojnie. Na jutro mam pięciu kandydatów do zwycięstwa: Ljoekelsoey Pettersen Ahonen Uhrmann Hoellwarth
Ljoekelsoey: przed własną publicznoscią będzie chciał powtórzyć dzisiejszy wyczyn, a widzę że jego forma wzrasta. Pettersen: jego drugi skok w dzisiejszym konkursie był na miarę zwycięztwa, a jutro na pewno skoncentruje sie na dwuch skokach. Uważam że norweska publiczność podziała na niego mobilizujaco. Ahonen: dziś był drugi i jako jedyny uratował honor finlandi. Jeśli jutro będzie skakał podobnie to możliwe że wygra. Uhrmann: fenomenalny pierwszy skok, ale trzeba przyznac, że w wiekszej części była to zasługa dobrego wiatru. Zawalił drugi skok co oznacza, że jest bardzo słaby psychicznie. Kto wie może jutro wiatr powieje mu dwa razy? Z tych pieciu skoczków to najmniej prawdopodobny typ. Hoellwarth: dzis był dopiero, albo aż szósty. Widzę, że dobrze skacze mu sie w Trondheim na co dowodem jest jego zeszłoroczne zwyciestwo na tej skoczni.
Niech sie dzieje wola wiatru... Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Oryginalnie wysłał Loudy: [qb]Slawek 007 spokojnie. Na jutro mam pięciu kandydatów do zwycięstwa: Ljoekelsoey Pettersen Ahonen Uhrmann Hoellwarth
Ljoekelsoey: przed własną publicznoscią będzie chciał powtórzyć dzisiejszy wyczyn, a widzę że jego forma wzrasta. Pettersen: jego drugi skok w dzisiejszym konkursie był na miarę zwycięztwa, a jutro na pewno skoncentruje sie na dwuch skokach. Uważam że norweska publiczność podziała na niego mobilizujaco. Ahonen: dziś był drugi i jako jedyny uratował honor finlandi. Jeśli jutro będzie skakał podobnie to możliwe że wygra. Uhrmann: fenomenalny pierwszy skok, ale trzeba przyznac, że w wiekszej części była to zasługa dobrego wiatru. Zawalił drugi skok co oznacza, że jest bardzo słaby psychicznie. Kto wie może jutro wiatr powieje mu dwa razy? Z tych pieciu skoczków to najmniej prawdopodobny typ. Hoellwarth: dzis był dopiero, albo aż szósty. Widzę, że dobrze skacze mu sie w Trondheim na co dowodem jest jego zeszłoroczne zwyciestwo na tej skoczni.
Niech sie dzieje wola wiatru... Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb] LOUDY jak możesz to nie zaśmiecaj tego tematu. Tutaj podają typy tylko uczestnicy konkursy i tylko typy a nie analizy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Ale jak chcesz sprobowac swoich sil to dolacz do konkursu. Po 20 zl wyplacamy zwyciezcy na koniec Pucharu Swiata, zaczniesz z takim stanem jak ostatni w rankingu zeby bylo sprawiedliwie, czyli -220. Jesli nie , to mozesz nam pokibicowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Jedziemy drugi dzien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1# S09 Mechler 1-6 2.00 Profesjonal
2# S07 Uhrmann 1-10 1.40 Profesjonal
3# Małysz,A - Hannawald, 1 1.67 Unibet
4# S04 Ljoekel 1-3 2.20 Profesjonal
5# Bonusowy ! S35 Mechler-Stensrud 1 1.31 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 324
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2002
Posty: 324 |
Musze juz teraz odkryc karty bo pozniej nie bede mial mozliwosci,ale z tego co widze to pogoda nieciekawa i chyba dzis panowie sobie nieposkacza. #1 Goldberger, A - Kasai, N 2 2.25 unibet #2 6335 Ljökelsöy, R - Uhrmann, M 2 2.10 unibet #3 Roar Ljøkelsøy - Veli-Matti Lindstrøm 1 1.65 expekt #4 S10 Hoellw 1-10 1.45 prof #5 bonusowy Uhrmann 1-6 2 prof
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ok. A czy moje kibicowanie może polegac na komentowaniu waszych typów i dawaniu swoich z których będziecie mogli ewentualnie skorzystac w swoich typach? Pozdro. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
LOUDY dzięki za chęci możesz zamieszczać swoje typy ale w naszym drugim temace jak możesz. NIe chcemy robić w tym bałaganu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Od tej pory wpisujemy tutaj tylko nasze typy zeby bylo przejrzyscie, pamietajcie o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO i sie natypowaliscie... konkurs odwołany
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
NIEDZIELA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
Oryginalnie wysłał Loudy: [qb]NO i sie natypowaliscie... konkurs odwołany[/qb] ****a synek wez *******laj z tego tematu ty nie rozumisz po polsku ze to tylko temat dla typerów ktorzy biora udział w konkursie ! Pisz sobie w innym temacie tu sa tylko typy Loudy 
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Sławomir, Sławomir, Sławomir... Ehh Sławek... Oj Sławku... Sławek nie rozrabiaj!!!!!!!!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|