|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Ja uważam że Małysz bedzie w 1-10. A po cichu liczę na 1-6.Juz Ahonen mial byc w Oberstorfie w 1-8.Prawie wszyscy tak obstawiali.A wylądował kazdy wie na którym miejscu.Nie zdziwie sie jak jutro znow wiatr bedzie rozdawal karty w konkursie. I tak Adam jest wielki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To co zrobił dla Polski to zaden inny sportowiec w tym kraju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
No to trzeba zacząć typować:
Simon Ammann - Andreas Goldberger 1 1.85 Simon na trenningach był troche lepszy (106, 104.5m) od Goldiego (97.5, 104,5). Na kwalifikacjach skoczyli podobnie po 115m. Jutro beda skakać jako pierwsza para. Simmi ustabilizował forme i nie psuje juz skokow. wraz ze swoim kolega z zespolu Kuetellem znacznie poprawili swoje skoki z poczatku sezonu. Pobyt i treningi w St Moritz chyba poskutkowaly Schoedler Berni moze byc zadowolony. Co do Goldiego po dośc dobrym poczatku sezonu teraz jakby jego forma znacznie sie pogorszyła. W obersdorfie dopiero 40 miejsce (Amman 14). Beda skakć w podobnych warunkach i dlatego stawiam na Ammana, bo jest po prostu w lepszej formie.
Rok Benkovic - Clint Jones 2 3.25 Wydaje mi sie ze kurs nieco zawyżony. Jones spisywał sie nie gorzej na treningach(103.5, 112) od Benkovica (108, 103.5). W kwalifikacjach lepiej wypadł Benkovic 118.5 A jones 114.5. Jako ze wystepuja w jednej parze w 2 serii juz sie nie spotkaja (chyba ze beda miec obaj dobre skoki i jeden wejdzie 30 jako lucky looser). Jako ze kurs jest wysoki mozna jakas mala kwote zainwestować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Martin Schmitt - Morten Solem 2 1.85 Ciekawa para. Solem po długiej przerwie powrócił do składu Kojonkowskiego i spisuje sie calkiem niezle 23 miejsce w Obersdorfie. Schmitt w ogole nie moze odnależć formy. Wszyscy mowili ze moze zawody w obersdorfie beda przelomowe, ale nic z tego 27 miejsce o powrocie do formy nie świadczy. Z kolei teraz mowia ze sie przelami w Ga-Pa, ale ja w to niewierze. Solem bardzo dobrze spisywał sie na treningach (110m. 114.5m.), Schmitt gorzej (106.5 113). W kwalifikacjach Solem tez był lepszy (116m.), schmitt 112.5m. Tez skacza jako jedna para i prawdopodobnie bedzie sie liczył pierwszy skok, który to lepiej wykona Solem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
I jeszcze kilka typków bez opisów Adam Malysz - Matti Hautamäki 1 1.75 Johan Eriksson - Joerg Ritzerfeld 1 1.85 Alexander Herr - Primoz Peterka 2 1.75 Janne Ahonen - Sigurd Pettersen 1 1.50
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb] Oryginalnie wysłał zbychal: [qb]Teraz widać jaki trener z tego Tajnera...[/qb] zgadzam sie z Toba... tajner jest moim zdaniem bardzo slabym trenerem i jedzie tylko i wylacznie na talencie malysza... to jest smieszne zeby zawodnicy ktorze sa w reprezentacji A (w tym oczywiscie wspanialy tonio) skakali gorzej od juniorow z reprezentacji B i C... MP pokazaly ze o wiele lepsza robote robia kutin i kruczek... to jest nie do pomyslenia, ze gosc trenuje bachledow i toniow przez 3 lata a oni kompletnie nic przez ten czas nie osiagneli, a przyjezdza gosc z reprezantacji B ktory mial szczescie ze go nie trenowal tajner i juz skacze lepiej od wszystkich... "Tajner musi odejsc !!!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] Balcerowicz tez !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Cz 01/01/04 13:45 Adam Malysz - Matti Hautamäki Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.75 :5gw: Fin jest zupelnie bez formy, Malysz zreszta rowniez jednak jego klasa pozwala mu skakac dalego i bez formy Cz 01/01/04 13:45 Tommy Ingebrigtsen - Michael Uhrmann Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 2 1.65 :4gw: Tutaj tez Uhrmann prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz Norweg. Cz 01/01/04 13:45 Martin Schmitt - Morten Solem Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 2 1.70 :4gw: Kurs przed chwila spadl z 1.85, Schmitt nie moze sie odnalezc, Solem skacze bardzo dobrze i rowno. Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.80 :3gw: Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
mam takie pytanie, czy jutro w serii probnej beda skakac w takiej kolejnosci jakie zajmuja miejsca po kwalifikacjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Ktos wie czy jutro otwarte sa Prof'y???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180 |
Jutro sa wszytskie pozamykane!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Oryginalnie wysłał globus: [qb] Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.80 :3gw: Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"[/qb] Raczej uwazalbym z tym Ammanem, nie zapominaj ze on tez potrafi zepsuc skok a zdarza mu sie to dosc czesto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał Ða Bartek: [qb] Oryginalnie wysłał globus: [qb] Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.80 :3gw: Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"[/qb] Raczej uwazalbym z tym Ammanem, nie zapominaj ze on tez potrafi zepsuc skok a zdarza mu sie to dosc czesto...[/qb] Tutaj moze decydodwac 1 skok - srednio w 1 skoku Goldi skacze 4 metry dalej...ogolnie jest chodzi o srednie miejsce,to tez jest wyzej w tej klasyfikacji....zalecalbym ostroznosc...typ postawie lub nie po ich skokach w serii probnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (jest o 12)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Witam... Zapowiada sie, ze pogoda bedzie bardzo dobra... Za www.onet.pl [ onet.pl] : "Dzisiejszy konkurs 52. Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen powinien odbyć się bez przeszkód. Na skoczni nie ma wiatru, a temperatura powietrza wynosiła przed godziną 10:00 około minus dwa stopnie Celsjusza." W normalnych warunkach nie powinno byc zbytnich niespodzianek, tak np bylo w Engelbergu w pierwszym konkursie... Na razie wybralem z expektu MAŁYSZ - Hautameki i SOLEM - Schmitt. Patrzac na obecna forme, powinno wejsc, kursy pospadaly, co tez jest dobrym znakiem... Powodzenia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
witam w 2004~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> co myslicie o parze Rok Benkovic - Clint Jones 1,30-3,25:) Rozumiem ze Benkovic nie jest lesczem ale to mlodzik i raz mu wyjdzie a raz nie szczegolnie na takiej imprezie powinien sie spalic-kurs troszke za niski a z kolei na JONES zza wysoki! jak sie wam wydaje!!
inan para to :Noriaki Kasai - Martin Höllwarth 2 1,75:Höllwarth bardzo dobrze sie czuje na skoczni w Ga-PA potwierdzil to rok temu jak i rowniez w treningach
Sven Hannawald - Bjørn Einar Romøren 1 2,00 Sven wkoncu wypali niby bez formy-ale dzis zablyszczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Witam wszystkich w NOWYM ROKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ja postawiłem takie pary i napisze tylko tyle ,że aktualna forma tych zawodników i dobre warunki pogodowe i powinno wejść na BANKER Cz 01/01/04 13:45 Thomas Morgenstern - Andreas Wiedhölzl Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.40 Cz 01/01/04 13:45 Georg Spaeth - Peter Zonta Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 2 2.00 Cz 01/01/04 13:45 Adam Malysz - Matti Hautamäki Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 1 1.75 Cz 01/01/04 13:45 Noriaki Kasai - Martin Höllwarth Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 2 1.65 Cz 01/01/04 13:45 Martin Schmitt - Morten Solem Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115 Skoki Narciarskie 2 1.70 AKO 13.74
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Mój typ na dziś z Expektu: Sven Hannawald - Bjørn Einar Romoeren 2 @ 1.75 7/10 Hannawald będzie skakał pod ogromną presją z Ahonenem w parze. Może mieć nawet problem z kwalifikacją jako lucky loser do 2 serii. Stąd upatruję duży handicap dla Romoerena. p.s. Tajner musi odejść!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
jeszcze dodam tylko to,że jesli chodzi o parę Benkovic-Jones to Benkovic może jest nierównym zawodnikiem i potrafi zaskoczyć zarówno bardzo dobrym skokiem jak i zepsuć go ale na Jonesa nawet z taką "huśtawką" powinno wystarczyć-po prostu amerykanin jest bardzo słaby i na ostatnich zawodach(94m) było widać,że nie wierzy,że można oddać dobry,daleki skok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Nie sądzę aby coś zmieniło się w jego psychice w ciągu tych kilku dni... według mnie słoweniec skoczy od amerykanina co najmniej 4 metry dalej(taki mały handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) ale każdy ma swoje intuicje,przemyślenia a wszystko i tak zweryfikuje skocznia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i po konkursie znowu będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12 |
Wymyslilem cos takiego: Simon Ammann - Andreas Goldberger 2 1,95 -goldi nie schodzi nigdy ponizej swojego poziomu-moze to glupie gadanie-ale powinien wygrac
Georg Spaeth - Peter Zonta 2 2,00 nie wiem czemu tak poprostu mi sie wydaje i nie lubie szwabkow
Martin Schmitt - Morten Solem 2 1,7 tu nie jestm przekoany bo SOLEM cos malo skakal w tym sezonie chyab ze sie myle to mnie naprostujcie:)
Tommy Ingebrigtsen - Michael Uhrmann 2 1,6 urham bardzo rowny w tym sezonie:) nie lubie szwabkow jak pisalem ale tu az sie prosi 2
Noriaki Kasai - Martin Höllwarth 2 1,75 tu chyba nie ma nad czym sie zastanawiac NOSAL jest jak zawsze w FORMIe
prosze o szybkie opinie tych typkow:) sczesliwego nowego roku:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Qrwa expekt juz zablokował skoki ja *******e , najpierw pisało do 13:40 a teraz ***a
Shmit-Solem 1 2.05 8/10 Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10 Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10 Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Małysz 115 vs Funaki 107,5-no to chyba Adam wejdzie do 2 serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|