Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Ja uważam że Małysz bedzie w 1-10. A po cichu liczę na 1-6.Juz Ahonen mial byc w Oberstorfie w 1-8.Prawie wszyscy tak obstawiali.A wylądował kazdy wie na którym miejscu.Nie zdziwie sie jak jutro znow wiatr bedzie rozdawal karty w konkursie.
I tak Adam jest wielki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
To co zrobił dla Polski to zaden inny sportowiec w tym kraju.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
No to trzeba zacząć typować:

Simon Ammann - Andreas Goldberger 1 1.85
Simon na trenningach był troche lepszy (106, 104.5m) od Goldiego (97.5, 104,5). Na kwalifikacjach skoczyli podobnie po 115m. Jutro beda skakać jako pierwsza para. Simmi ustabilizował forme i nie psuje juz skokow. wraz ze swoim kolega z zespolu Kuetellem znacznie poprawili swoje skoki z poczatku sezonu. Pobyt i treningi w St Moritz chyba poskutkowaly Schoedler Berni moze byc zadowolony. Co do Goldiego po dośc dobrym poczatku sezonu teraz jakby jego forma znacznie sie pogorszyła. W obersdorfie dopiero 40 miejsce (Amman 14). Beda skakć w podobnych warunkach i dlatego stawiam na Ammana, bo jest po prostu w lepszej formie.

Rok Benkovic - Clint Jones 2 3.25
Wydaje mi sie ze kurs nieco zawyżony. Jones spisywał sie nie gorzej na treningach(103.5, 112) od Benkovica (108, 103.5). W kwalifikacjach lepiej wypadł Benkovic 118.5 A jones 114.5. Jako ze wystepuja w jednej parze w 2 serii juz sie nie spotkaja (chyba ze beda miec obaj dobre skoki i jeden wejdzie 30 jako lucky looser). Jako ze kurs jest wysoki mozna jakas mala kwote zainwestować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Martin Schmitt - Morten Solem 2 1.85
Ciekawa para. Solem po długiej przerwie powrócił do składu Kojonkowskiego i spisuje sie calkiem niezle 23 miejsce w Obersdorfie. Schmitt w ogole nie moze odnależć formy. Wszyscy mowili ze moze zawody w obersdorfie beda przelomowe, ale nic z tego 27 miejsce o powrocie do formy nie świadczy. Z kolei teraz mowia ze sie przelami w Ga-Pa, ale ja w to niewierze. Solem bardzo dobrze spisywał sie na treningach (110m. 114.5m.), Schmitt gorzej (106.5 113). W kwalifikacjach Solem tez był lepszy (116m.), schmitt 112.5m. Tez skacza jako jedna para i prawdopodobnie bedzie sie liczył pierwszy skok, który to lepiej wykona Solem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I jeszcze kilka typków bez opisów
Adam Malysz - Matti Hautamäki 1 1.75
Johan Eriksson - Joerg Ritzerfeld 1 1.85
Alexander Herr - Primoz Peterka 2 1.75
Janne Ahonen - Sigurd Pettersen 1 1.50

Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 317
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał zbychal:
[qb]Teraz widać jaki trener z tego Tajnera...[/qb]
zgadzam sie z Toba... tajner jest moim zdaniem bardzo slabym trenerem i jedzie tylko i wylacznie na talencie malysza... to jest smieszne zeby zawodnicy ktorze sa w reprezentacji A (w tym oczywiscie wspanialy tonio) skakali gorzej od juniorow z reprezentacji B i C... MP pokazaly ze o wiele lepsza robote robia kutin i kruczek... to jest nie do pomyslenia, ze gosc trenuje bachledow i toniow przez 3 lata a oni kompletnie nic przez ten czas nie osiagneli, a przyjezdza gosc z reprezantacji B ktory mial szczescie ze go nie trenowal tajner i juz skacze lepiej od wszystkich...
"Tajner musi odejsc !!!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
Balcerowicz tez !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Cz 01/01/04 13:45 Adam Malysz - Matti Hautamäki
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.75 :5gw:
Fin jest zupelnie bez formy, Malysz zreszta rowniez jednak jego klasa pozwala mu skakac dalego i bez formy
Cz 01/01/04 13:45 Tommy Ingebrigtsen - Michael Uhrmann
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 2 1.65
:4gw:
Tutaj tez Uhrmann prezentuje sie zdecydowanie lepiej niz Norweg.
Cz 01/01/04 13:45 Martin Schmitt - Morten Solem
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 2 1.70
:4gw:
Kurs przed chwila spadl z 1.85, Schmitt nie moze sie odnalezc, Solem skacze bardzo dobrze i rowno.
Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.80
:3gw:
Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
mam takie pytanie, czy jutro w serii probnej beda skakac w takiej kolejnosci jakie zajmuja miejsca po kwalifikacjach?

Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
A
As Offline
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
Ktos wie czy jutro otwarte sa Prof'y???

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Jutro sa wszytskie pozamykane!!!

Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Quote
Oryginalnie wysłał globus:
[qb]
Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.80
:3gw:
Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"[/qb]
Raczej uwazalbym z tym Ammanem, nie zapominaj ze on tez potrafi zepsuc skok a zdarza mu sie to dosc czesto...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Kiedy jest trening ?

Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał Ða Bartek:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał globus:
[qb]
Cz 01/01/04 13:45 Simon Ammann - Andreas Goldberger
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.80
:3gw:
Goldi raczej nie wykrzesa juz z siebie skoku ktorym pokonalby utalentowanego "Harry'ego Pottera"[/qb]
Raczej uwazalbym z tym Ammanem, nie zapominaj ze on tez potrafi zepsuc skok a zdarza mu sie to dosc czesto...[/qb]
Tutaj moze decydodwac 1 skok - srednio w 1 skoku Goldi skacze 4 metry dalej...ogolnie jest chodzi o srednie miejsce,to tez jest wyzej w tej klasyfikacji....zalecalbym ostroznosc...typ postawie lub nie po ich skokach w serii probnej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (jest o 12)

Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
K
kp Offline
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
Witam...
Zapowiada sie, ze pogoda bedzie bardzo dobra... Za www.onet.pl [onet.pl] :
"Dzisiejszy konkurs 52. Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen powinien odbyć się bez przeszkód.
Na skoczni nie ma wiatru, a temperatura powietrza wynosiła przed godziną 10:00 około minus dwa stopnie Celsjusza."
W normalnych warunkach nie powinno byc zbytnich niespodzianek, tak np bylo w Engelbergu w pierwszym konkursie...
Na razie wybralem z expektu MAŁYSZ - Hautameki i SOLEM - Schmitt. Patrzac na obecna forme, powinno wejsc, kursy pospadaly, co tez jest dobrym znakiem...
Powodzenia...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
witam w 2004~ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co myslicie o parze Rok Benkovic - Clint Jones 1,30-3,25:)
Rozumiem ze Benkovic nie jest lesczem ale to mlodzik i raz mu wyjdzie a raz nie szczegolnie na takiej imprezie powinien sie spalic-kurs troszke za niski a z kolei na JONES zza wysoki!
jak sie wam wydaje!!

inan para to :Noriaki Kasai - Martin Höllwarth 2 1,75:Höllwarth bardzo dobrze sie czuje na skoczni w Ga-PA potwierdzil to rok temu jak i rowniez w treningach

Sven Hannawald - Bjørn Einar Romøren 1 2,00 Sven wkoncu wypali niby bez formy-ale dzis zablyszczy

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Witam wszystkich w NOWYM ROKU <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ja postawiłem takie pary i napisze tylko tyle ,że aktualna forma tych zawodników i dobre warunki pogodowe i powinno wejść na BANKER
Cz 01/01/04 13:45 Thomas Morgenstern - Andreas Wiedhölzl
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.40
Cz 01/01/04 13:45 Georg Spaeth - Peter Zonta
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 2 2.00
Cz 01/01/04 13:45 Adam Malysz - Matti Hautamäki
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 1 1.75
Cz 01/01/04 13:45 Noriaki Kasai - Martin Höllwarth
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 2 1.65
Cz 01/01/04 13:45 Martin Schmitt - Morten Solem
Kto lepszy in Garmisch-Partenkirchen, K-115
Skoki Narciarskie 2 1.70
AKO 13.74

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Mój typ na dziś z Expektu:
Sven Hannawald - Bjørn Einar Romoeren 2 @ 1.75
7/10
Hannawald będzie skakał pod ogromną presją z Ahonenem w parze.
Może mieć nawet problem z kwalifikacją jako lucky loser do 2 serii.
Stąd upatruję duży handicap dla Romoerena.
p.s. Tajner musi odejść!!!!!!!!!

Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
jeszcze dodam tylko to,że jesli chodzi o parę Benkovic-Jones
to Benkovic może jest nierównym zawodnikiem
i potrafi zaskoczyć zarówno bardzo dobrym skokiem jak i zepsuć go ale na Jonesa nawet z taką "huśtawką" powinno wystarczyć-po prostu amerykanin jest bardzo słaby i na ostatnich zawodach(94m) było widać,że nie wierzy,że można oddać dobry,daleki skok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Nie sądzę aby coś zmieniło się w jego psychice w ciągu tych kilku dni...
według mnie słoweniec skoczy od amerykanina co najmniej 4 metry dalej(taki mały handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
ale każdy ma swoje intuicje,przemyślenia a wszystko i tak zweryfikuje skocznia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i po konkursie znowu będziemy mądrzejsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 12
Wymyslilem cos takiego:
Simon Ammann - Andreas Goldberger 2 1,95 -goldi nie schodzi nigdy ponizej swojego poziomu-moze to glupie gadanie-ale powinien wygrac

Georg Spaeth - Peter Zonta 2 2,00 nie wiem czemu tak poprostu mi sie wydaje i nie lubie szwabkow

Martin Schmitt - Morten Solem 2 1,7 tu nie jestm przekoany bo SOLEM cos malo skakal w tym sezonie chyab ze sie myle to mnie naprostujcie:)

Tommy Ingebrigtsen - Michael Uhrmann 2 1,6 urham bardzo rowny w tym sezonie:) nie lubie szwabkow jak pisalem ale tu az sie prosi 2

Noriaki Kasai - Martin Höllwarth 2 1,75 tu chyba nie ma nad czym sie zastanawiac NOSAL jest jak zawsze w FORMIe

prosze o szybkie opinie tych typkow:)
sczesliwego nowego roku:))

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Jest juz trening ?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
O 12:30 się zaczął

Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Qrwa expekt juz zablokował skoki ja *******e , najpierw pisało do 13:40 a teraz ***a

Shmit-Solem 1 2.05 8/10
Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10
Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10
Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Małysz 115 vs Funaki 107,5-no to chyba Adam wejdzie do 2 serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 5 z 10 1 2 3 4 5 6 7 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1