Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
tajner co roku zapowiada jak to juz niedlugo swietnie beda skakali nasi pozostali skoczkowie, a oni skacza z roku na rok coraz gorzej! polo miau fart, ze trafil na zuoty okres adasia bo w innym przypadku w ogole by nie zaistniau na arenie miedzynarodowej jako trener. nadaje sie do zwolnienia juz dawno, ale jesli malysz go nie zwolni to chyba nikt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Gdzie znajde wynii treningow?

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
http://skokinarciarskie.com/newsy/pokaznews.php?news=1228 - tu masz pierwszy trening za chwilę powinien pokazać się drugi

a realcja live z Kw na onecie...

a co do ahonena to potwierdził dobrą formę, w pierwszym konkursie miał słabe warunki podobnie jak i sven jednak ten drugi na wygranie konkursu ma bardzo małe szanse.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Synalek Tajnera 96,5 m. , Wojciech 97 m.Wstyd niezły.Tajner zabierz ich do kraju.Niech naucza sie najpierw skakać.Niech sam Adam jezdzi, albo niech jezdza z nim 15- 17 latkowie.A co do Małysza to ma prawy słabo skakać.Nie ma skoczka który by 4 lata na równym poziomie skakał.I tak dokonał dla Polski tyle co zaden inny sportowiec w naszym kraju.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Czy czolowa 15 skakala z tej samej belkki w kwalifikacjach?

Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 606
do ktorej dzis prof czynny??????????????

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Małysz bez formy-skacze 10 metrów bliżej od najlepszych. I chyba nasze zainteresowanie skokami mocno spadnie...

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
Quote
Oryginalnie wysłał tygrysexx:
[qb]do ktorej dzis prof czynny??????????????[/qb]
był do 14, niestety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Moje nie spadnie poki co-oby tak dalej-zdazylem dzis chwycic Adama poza 8 za 2@, oby pan Adam jutro nie zawiodl i ponownie znalazl sie poza ósemką.A Svenowi żadne sztuczki nie pomogą, jutro mu Ahoncio dupe zleje strasznie.Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
no to malysz z jonesem, kuettelem lub uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hanni z ahonenem... nie wiem jak sie liczy w wypadku rownej liczby pktow ale jest mozliwosc ze pettersen bedzie z uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,817
mam pytanie chodzi mi o zakład w Profie Hannawald - Bystroel. Hannawald nie skakał czy bedzie tego zwrot czy jako jego porażka ?? Z góry dziękuje za odpowiedz

Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,139
sven na zlanie dupska tylko czeka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 180
Małysz z Funakim w 1 serii.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 78
Czy ktos ma link do wynikow z 2 treningu?
Bylbym wdzieczny za podanie

Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 409
Ciekawa para w betandwin:
Kasai - Malysz 1 1,60 7/10

Malysz jakby sie rozregulowal i w Turnieju 4 skoczni duzej roli chyba nie odegra, a Kasai w wysokiej formie - skacze bardzo rowno i powinien walczyc o pierwsza szóstke, z kolei Adam jesli bedzie w 12 to bedzie dobrze.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]no to malysz z jonesem, kuettelem lub uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hanni z ahonenem... nie wiem jak sie liczy w wypadku rownej liczby pktow ale jest mozliwosc ze pettersen bedzie z uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Źle spojrzales Petev bo czolowa piętnastka skakała z obnizonego rozbiegu i w koncowej klasyfikacji byli na pierwszych miejscach i tym sposobem Adam byl 11 i bedzie rywalizowal z Funakim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał Paweł:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]no to malysz z jonesem, kuettelem lub uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hanni z ahonenem... nie wiem jak sie liczy w wypadku rownej liczby pktow ale jest mozliwosc ze pettersen bedzie z uhrmannem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Źle spojrzales Petev bo czolowa piętnastka skakała z obnizonego rozbiegu i w koncowej klasyfikacji byli na pierwszych miejscach i tym sposobem Adam byl 12 i bedzie rywalizowal z Funakim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Ale forma Adasia nie najlepsza :rolleyes:

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Quote
Oryginalnie wysłał B_Sosnowiec:
[qb]Czy ktos ma link do wynikow z 2 treningu?
Bylbym wdzieczny za podanie[/qb]
Tylko tyle Ci mogę pomóc...

Czołowa "5" drugiej serii (15 bramka)+ wyniki Polaków :

1, Noriaki Kasai JPN 116,5m
2. Matti Hautamaeki FIN 116m
Sigurd Pettersen NOR 116m
4. Janne Ahonen FIN 115m
5. Morten Solem 114,5m
...
55. Adam Małysz POL 97m (15 bramka)
60. Wojciech Tajner POL 93,5m (12bramka)
68. Tomisław Tajner POL 87m (11 bramka)

Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,061
Powie mi ktoś czy jakiś naziemny book jest jutro otwarty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :rolleyes:

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
MOIM ZDANIEM WYRZUCENIE MAŁYSZA I HANNAWALDA POZA PIERWSZE ÓSEMKI - DZIEWIĄTKI TO DOBRA INWESTYCJA

Strona 4 z 10 1 2 3 4 5 6 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1