|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Oryginalnie wysłał zbychal: [qb]Małysz 115 vs Funaki 107,5-no to chyba Adam wejdzie do 2 serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] To tylko seria treningowa ale aDaś słabo tesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
...wrzucilem jeszcze troche kasy na zwyciestwo Petersena w calym konkursie... jesli skoczy tak jak w probnej, to kurs 1.5 po tym konkursie, bedzie marzeniem... wczesniej zagralem tez Ahonena i Inne w epekcie, bo wsrod wymienionym nie ma Morgensterna... ustawione tak, ze zarobek tylko na Ahonenie... ale Petersen chyba jednak jest niesamowicie silny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
mam nadzieje ze jeszcze po uaktualnieniu po treningu kursow opuszcza zaklady bo tylko czesc zdazylem puscic. na poprzednim konkursie tak zrobili - kursy zmniejszyli i wrzucili dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
...pewnie tak... kursy zaraz zaczna sie pojawiac, ostatnio dali nawet miedzy seriami... jesli kots tez bedzie gral w expekcie, to proponuje konferencje na gg, bo bedzie malo czasu... moj nr: 1957453
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
No pomalu sie pojawia kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
Widzicie kursy w expekcie?? Bo ja widze, ze powinno byc zakladow, a wyswietla mi sie tylko jeden...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
u mnie sa 4 powinno byc 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 521 |
...u mnie powinno byc 9, a dalej widze 1... mozesz wkleic, te ktore sa u Ciebie widoczne, moze przed samym konkursem mi sie pokaza?? albo jak mozesz to wejdz na gg: 1957453
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
u mnie jest 9 par! moj nr gg 5437268
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
juz jest 10 zakladow
co nieco obstrawione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
z tego co chcialem obstawic to wiekszosc mam - nie wrocili jednak morgensterna z widhoelzlem i bystoela z kokkonenem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
W expie sa kursy na drugą serie, trzeba puscic kontre na Hautamekiego, i zysk pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
No i niestety dla mnie Hannawald pokonał Romorena, ale według mnie to raczej Norweg dał ciała niż Hannawald skoczył dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
[qb]Oryginalnie wysłał larsson:
Shmit-Solem 1 2.05 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Oryginalnie wysłał larsson: [qb]Qrwa expekt juz zablokował skoki ja *******e , najpierw pisało do 13:40 a teraz ***a
Shmit-Solem 1 2.05 8/10 Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10 Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10 Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10[/qb] Zablokowal bo zaczela sie sesja treningowa, Ty swoje typy podales juz po niej, a kursy troszke sie w tym czasie zmienily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 844 |
Oryginalnie wysłał As19: [qb]Moim zdaniem ciekawa para z PROF. to M. Hautamaeki - A. Kokkonen 2 2.15. W pierwszym konkursie Akseli byl 16 z dwoma rownymi i dobrymi skokami, Hautamaeki natomiast totalnie bez formy, nie zakwalifikowal sie do 30.[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
KONKURS bardzo się udał: w realu 3/3 tafione (+100zł) w konkursie skoków 5/5 trafionych (+410zł) w zabawie 14/16 trafionych z profa i 10/10 trafionych z stsu TAK TZRYMAĆ!!!!! Szkoda tylko, że w realu postawione tylko 3 typy:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Módlmy się oby w następnych konkursach o wynikach tak jak dzisiaj decydowała forma skoczków a nie natura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
no i ten Solem w****l mi kupon, a reszta ogolnie dobrze, Malysz,Hoellwarth,Ammann <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka