Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ehh frown a ja tu "klamalem" ze strachu przed Experto, prawą reką Conrada

duch

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Płacą Wam od bana? smile Mówicie poważnie? To wystarczy namówić rodzinkę żeby sie zarejestrowali i zaczęli pisać głupoty na forum, a Wy macie kasę smile perpetum mobile, no nie? smile

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
Płacą Wam od bana? smile Mówicie poważnie? To wystarczy namówić rodzinkę żeby sie zarejestrowali i zaczęli pisać głupoty na forum, a Wy macie kasę smile perpetum mobile, no nie? smile

A Ty uwazasz ,ze na to nie wpadliśmy ? cool

Całe familie sie rejestrują i bluzgaja na quasi ,a kasa leci.
Fajnie to musi wygladać ,jak ojciec pisze "Real to ch....",a syn Mu daje ostrzezenie i kosi szmal.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, ze jest kasa od bana...a dlaczego nie np od napisania postu? smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Niestety nie jest to takie proste, nowi userzy to praktycznie grosze jesli chodzi o bana, ale np. ostatnio udalo mi sie zbanowac usera z 2001 roku hura

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
No ale nie rozumiem dlaczego akurat za bany miałaby być kasa? Przecież zbanowany użytkownik nic nie wniesie na forum...forum nie ma na tym zysku, a Wy macie. Jaki interes ma w tym Conrad?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ze starego usera nie ma w ogole pozytku, bo zazwyczaj ma konta zalozone u wiekszosci bukow.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
No ale nie rozumiem dlaczego akurat za bany miałaby być kasa? Przecież zbanowany użytkownik nic nie wniesie na forum...forum nie ma na tym zysku, a Wy macie. Jaki interes ma w tym Conrad?

Tak jest ustalone odgórnie.
Wiesz ,nie od razu banuja,najpierw sa ostrzezenia (musi byc 3),wiec trzeba sie troche nalatac po tematach ,zeby kogoś upolować,kto jest na bakier z regulaminem.

Ja teraz siedze w nocy i zagladam do tematów ,ale ruch teraz marny
smirk

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Najlepiej siedziec na Lidze Mistrzow albo w weekend, a ostatnio w weekendy nie moge siedziec na forum i rafal z lupusem robia overtime :Mad:

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli?

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by Pierniczek
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli?

no ja mam NIGHT SHIFT mad do 6:00 musze siedziec puke Jedyny plus ze lepsza stawka niz w dzien gdzie wiekszosc modow siedzi.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Pierniczek
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli?

Wiesz ,ja mam wszystkie czwartki wolne w pracy ,to zgłosiłemm,ze w srody w nocy jestem do dyspozycji.

Ech...ide spać ,dzis spokój jak na nieszporach.

Na razie !

PS.Pierniczek ,od nowego roku bedą nowe działy i Conrad zlecił nam juz wstepna rekrutacje nowych modów.
Masz trochę stazu ,chyba czyste konto bez ostrzeżeń ,zastanów sie nad tym.

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Uuuuuuuu...to współczuję. A ja myślałem, ze przynajmniej Wy macie lekką robotę. Ty o 6.00 kończysz robotę, a ja zaczynam...i znowu będę musiał analizować portret psychologiczny jakiegoś kolejnego głupka...Miłej nocy Panowie. No i jak najwięcej banów smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Moderatorzy, co to za pogawędki? Macie teraz zmianę nocną do 6:00 i trzeba sprawdzać różne działy forum a nie paplać.

Myślicie pewnie sobie, że ja teraz śpię i nic nie widzę, ale tu na Fidżi jest tuż po godzinie 13 a internet chodzi bez zarzutów. Idę na plażę bo jest piękny dzień, laski z dala machają bym jeszcze do baru wpadł na koktaila.

Tak więc do pracy, nie spać ani nie gawędzić...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Aye, aye, Sir...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jeszcze 50 minut strozowania puke

nudne jak te playoffy w baseballu, same undery...

PS. Lupus bedzie sie jaral, bo red soxi wygrali laugh

Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
jeszcze 3 minuuuuuuuuuuuutyyyyyyyyyy i wolneeeeeeeeeeeeeeeee wink hura

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,933
Likes: 12
Originally Posted by Experto
Niestety nie jest to takie proste, nowi userzy to praktycznie grosze jesli chodzi o bana, ale np. ostatnio udalo mi sie zbanowac usera z 2001 roku hura


Leże laugh laugh laugh laugh

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [Linked Image] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img] [img]http://www.yourbet.pl/forum/images/smiles/lol.gif[/img]

O raju dawno sie tak nie uśmiałem cool

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
w pizdziet, remis caroliny wnhl zabral mi 100zl, byloy 5000% zysku ;]

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon, Sensei, rymoholik, Lukasz111), 1,911 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1