|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ehh  a ja tu "klamalem" ze strachu przed Experto, prawą reką Conrada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Płacą Wam od bana?  Mówicie poważnie? To wystarczy namówić rodzinkę żeby sie zarejestrowali i zaczęli pisać głupoty na forum, a Wy macie kasę  perpetum mobile, no nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Płacą Wam od bana?  Mówicie poważnie? To wystarczy namówić rodzinkę żeby sie zarejestrowali i zaczęli pisać głupoty na forum, a Wy macie kasę  perpetum mobile, no nie?  A Ty uwazasz ,ze na to nie wpadliśmy ?  Całe familie sie rejestrują i bluzgaja na quasi ,a kasa leci. Fajnie to musi wygladać ,jak ojciec pisze "Real to ch....",a syn Mu daje ostrzezenie i kosi szmal.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Ale jakoś nie mogę w to uwierzyć, ze jest kasa od bana...a dlaczego nie np od napisania postu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Niestety nie jest to takie proste, nowi userzy to praktycznie grosze jesli chodzi o bana, ale np. ostatnio udalo mi sie zbanowac usera z 2001 roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
No ale nie rozumiem dlaczego akurat za bany miałaby być kasa? Przecież zbanowany użytkownik nic nie wniesie na forum...forum nie ma na tym zysku, a Wy macie. Jaki interes ma w tym Conrad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ze starego usera nie ma w ogole pozytku, bo zazwyczaj ma konta zalozone u wiekszosci bukow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
No ale nie rozumiem dlaczego akurat za bany miałaby być kasa? Przecież zbanowany użytkownik nic nie wniesie na forum...forum nie ma na tym zysku, a Wy macie. Jaki interes ma w tym Conrad? Tak jest ustalone odgórnie. Wiesz ,nie od razu banuja,najpierw sa ostrzezenia (musi byc 3),wiec trzeba sie troche nalatac po tematach ,zeby kogoś upolować,kto jest na bakier z regulaminem. Ja teraz siedze w nocy i zagladam do tematów ,ale ruch teraz marny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Najlepiej siedziec na Lidze Mistrzow albo w weekend, a ostatnio w weekendy nie moge siedziec na forum i rafal z lupusem robia overtime :Mad:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli? no ja mam NIGHT SHIFT  do 6:00 musze siedziec  Jedyny plus ze lepsza stawka niz w dzien gdzie wiekszosc modow siedzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A to, ze siedzisz w nocy jest w ramach jakiegoś dyżuru czy robisz to z własnej woli? Wiesz ,ja mam wszystkie czwartki wolne w pracy ,to zgłosiłemm,ze w srody w nocy jestem do dyspozycji. Ech...ide spać ,dzis spokój jak na nieszporach. Na razie ! PS.Pierniczek ,od nowego roku bedą nowe działy i Conrad zlecił nam juz wstepna rekrutacje nowych modów. Masz trochę stazu ,chyba czyste konto bez ostrzeżeń ,zastanów sie nad tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,876 |
Uuuuuuuu...to współczuję. A ja myślałem, ze przynajmniej Wy macie lekką robotę. Ty o 6.00 kończysz robotę, a ja zaczynam...i znowu będę musiał analizować portret psychologiczny jakiegoś kolejnego głupka...Miłej nocy Panowie. No i jak najwięcej banów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Moderatorzy, co to za pogawędki? Macie teraz zmianę nocną do 6:00 i trzeba sprawdzać różne działy forum a nie paplać.
Myślicie pewnie sobie, że ja teraz śpię i nic nie widzę, ale tu na Fidżi jest tuż po godzinie 13 a internet chodzi bez zarzutów. Idę na plażę bo jest piękny dzień, laski z dala machają bym jeszcze do baru wpadł na koktaila.
Tak więc do pracy, nie spać ani nie gawędzić...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
jeszcze 50 minut strozowania  nudne jak te playoffy w baseballu, same undery... PS. Lupus bedzie sie jaral, bo red soxi wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
jeszcze 3 minuuuuuuuuuuuutyyyyyyyyyy i wolneeeeeeeeeeeeeeeee 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
w pizdziet, remis caroliny wnhl zabral mi 100zl, byloy 5000% zysku ;]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|