Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Quote
Oryginalnie wysłał Banik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał larsson:
[qb]Qrwa expekt juz zablokował skoki ja *******e , najpierw pisało do 13:40 a teraz ***a

Shmit-Solem 1 2.05 8/10
Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10
Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10
Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10[/qb]
Zablokowal bo zaczela sie sesja treningowa, Ty swoje typy podales juz po niej, a kursy troszke sie w tym czasie zmienily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Troszke sie zmienily ale co nie zmienia ze moje typy weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zdazylem tylko qrwa Malysza postawic co i tak byl wielki cuf

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
:5gw: promocja z profa :5gw:

[qb]Kasai - Widhoezl .. 1 .. 1.43 .. [/qb]

Kasai spisuje się bardzo dobrze , Widhoezl nie skacze , on tylko oddaje skoki bez wiary w sukces.
W Ga-Pa Kasai był 6 (116 i 117,5 m) , Widhoezl 30 (108 i 100,5 m)
w Obesrtdorfie , kasai był 5 , Widhoezl 26.
To , ze zawody będą w Austrii nie ma większego znaczenia.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wszystkich (jestem tutaj nowy:-D). Spoko forum, no ale do rzeczy:

Co myslicie o takim typie (unibet):

Całkowita Dominacja
Czy jeden uczestnik wygra przynajmniej trzy konkursy w ramach Turnieju Czterech Skoczni?
Wszystkie cztery konkursy musz¹ zostać zakończone, aby zakłady były ważne.

Nie 1.57
Tak 2.10

Kurs 2.10 bardzo zachecajacy, a Pettersen w znakomitej formie.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
Moim zdniem na uwage zasluguje
S38 Ljoekels.-Kofler 2 2.72
Kofler w podobnej lub lepszej formie niz Ljokelsoy, a kurs 2.72 warty ryzyka tym bardziej, ze beda skakac w Austrii.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Nudzi mi się to troche se popisze:)
Prof nie wystawił zabardzo dochodowych dla nas kursów:( :

S21 Petters.-Hoelwar. 1.43 2.37
NO BET i obaj według mnie moga wygrać ten konkurs, nawet z lekką przewaga dla Hoelwarta ale nie polecam gry i sam tez tego nie gram.

S22 Hoelwar.-Morgens. 1.34 2.68
Też ciekwa para raczej 1.

S23 Hoelwar.-Ingebrig. 1.17 3.75
Zdecydowanie 1.

S24 Ahonen-Uhrmann 1.37 2.57
Jedynka bez niczego.

S25 Ahonen-Spaeth 1.36 2.58
Różnie moze byc ale na 80% 1.

S26 Morgens.-Ljoekels. 1.41 2.43
Raczej 1.
S27 Morgens.-Bystoel 1.34 2.68
1.
S28 Uhrmann-Goldberg. 1.31 2.82
Różnie moze być skaczą w Austrii. Skusiłbym się na 1 ale też chyba NO BET.

S29 Uhrmann-Kiuru 1.31 2.82
NO BET.

S31 Spaeth-Ammann 1.37 2.57
NO BET. Ze skłonnościa na 1.

S32 Spaeth-Liegl 1.26 3.05
Daje 99% dla niemca ale zachowuje ten 1% dla Liegla bo skacze na swojej skoczni i mzoe byc niespodzianka.

S33 Kasai-Lindstr. 1.37 2.57
Raczej 1.

S34 Kasai-Widhoel. 1.34 2.68
Tu jest bardzo ciekawa para i dla mnie NO BET. Wystarczy popatrzeć na ubiegły sezon gdzie Widhoelz w Oberstdorfie był 28 w GAPA 9 a u siebie w Innsbrucku juz 5 prawie na podium. Zobaczymy ile mu da własna skocznie.

S35 Hannaw.-Goldberg. 1.33 2.72
Ciężka para szanse daje na 50%.

S36 Zonta-Mechler 1.29 2.92
Pewna 1.

S37 Malysz-Benkovic 1.49 2.23
NO BET. Wszyscy widzą jak Adaś skacze. Może mu wyjść jeden dobry skok i to juz powinno wystarczyć na Benkovica ale jak mu nie wyjdzie:(.

S38 Ljoekels.-Kofler 1.33 2.72
Też ciekawa para. Może się pokusić o 2. Ale nie polecam grać za większą kasę.

I coś jeszcze od serca:
Petters. 1-6 1.16
Hoelwar 1-6 1.28
Ahonen 1-6 1.55
Morgens 1-15 1.13
Uhrmann 1-10 1.4
Kasai 1-15 1.18
Zonta 1-15 1.2
Marne kursy ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Popatrzmy na EXPEKT:
Kursy i tak pewnie sie jutro po treningach i kwal. zmienią.

Martin Höllwarth - Sigurd Pettersen
Już pisał wyżej. NO BET

Adam Malysz - Georg Spaeth
Różnie może być. Loteria. Bez wyników treningu i kwal. nie grałbym tego nigdy.

Noriaki Kasai - Thomas Morgenstern
Widze ty 51% szans dla Japończyka.

Janne Ahonen - Sven Hannawald
99% na 1.

Lars Bystøl - Bjørn Einar Romøren
Wyrównana para. Jednak raczej na korzyść Romørena.

EXPEKT jak zwykle się postarał żeby nie było łatwo.

Na koniec UNIBET:
Heh z tego co widzę to chyba nie polecałbym grania niczego:) Sama loteria. No może oprócz Uhrmann, M - Zonta, P 1
Hannawald, S - Kasai, N 2
Ale też ciężko.

Zobaczymy co jutro przyniosą treningi i kwal. Zapewne troche sie zmienią typy.
Potem podam kursy z STS według mnie dającego jak narazie najłatwiejsze pary i można coś tam wygrać.

Pozdrawiam i życze wysokich wygranych.
Powodzenia

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
http://www.smskowanie.prv.pl/ znalazłem fajne loga sportowe z Adasiem;)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
mam pytanie... ta oferta co wystawil prof jest na jutrzejsze kwalifikacje czy na juz wlasciwy turniej ? moglby mi ktos powiedziec? bo ja na skokach raczej sie nei znam

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Quote
Oryginalnie wysłał unixos:
[qb]mam pytanie... ta oferta co wystawil prof jest na jutrzejsze kwalifikacje czy na juz wlasciwy turniej ? moglby mi ktos powiedziec? bo ja na skokach raczej sie nei znam[/qb]
Kursy są na turniej , można je obstawiać do rozpoczęcia kwalifikacji. Po kwalifikacjach dadzą pewnie podobne pary. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]
Prof nie wystawił zabardzo dochodowych dla nas kursów:( :

[/qb]
chyba zartujesz?? wystarczy dobrze poszukac i znajdziesz 3 pewniaczki...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Ciekawy jestem jakie tu pewniaczki znajdziesz. Chyba nie opłaca się ryzykować za kurs 1.3-14 a wiekszych jakos nie widać. Po treningach i kwal. bedzie dużo jaśniej. Ale teraz ciężko.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Wie ktoś z Was może kiedy STS wystawi kursy i czy jutro jest wogóle czynny. Jest troche kursów z dzisiejszą datą i tylko do 12 można dawać. Kiedy dadzą właściwe kursy na niedzielny konkurs????

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
spaeth - liegl
uhrmann - goldberger
kasai - widhoelzl

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Oryginalnie wysłał petev:
[qb]spaeth - liegl
uhrmann - goldberger
kasai - widhoelzl[/qb]
Jedynie kasai - widhoelzl jest pewna 1.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!!

Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!![/qb]
a kogo to obchodzi, co ty tu sie zalisz? koles to nie CARITAS ani PCK !!! Masz problem napisz do Kasi. A poza tym nie mogl puszcza kuponow po 80 pozycji na kazdym bo w sts-ie mozna max 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Małysz wypadł nieźle na treningach 2 razy 7 miejsce.
Uwaga na Kasai i Higashi.
Poza tym faworyci Ahonen i Pettersen w normie.

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
ej skad mozna zobaczyc wyniki treningu???

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Oryginalnie wysłał abcde:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał teges6:
[qb]Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!![/qb]
a kogo to obchodzi, co ty tu sie zalisz? koles to nie CARITAS ani PCK !!! Masz problem napisz do Kasi. A poza tym nie mogl puszcza kuponow po 80 pozycji na kazdym bo w sts-ie mozna max 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
A Tobie to w czy przeszkadza??? Jak amsz jakiś problem to wiń za to rodziców. Napisałbyś coś porzytecznego, jakieś typy, analizy a nie żerujesz na nas bo nie widzie żebyś się zabardzo udzielał.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Quote
Oryginalnie wysłał andy:
[qb]ej skad mozna zobaczyc wyniki treningu???[/qb]
http://www.fis-ski.com/calendar/event.php?id=12748

Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
troche sie uspokoilem po tych kwalifikacjach bo 'moi' niemcy czyli spaeth i uhramann na treningach zadziwiajaco slabo... ale na szczescie w kwalifikacjach juz lepsi od swoich przeciwnikow i to dosc wyraznie... ale to co robi widhoelzl to niepojete... niech tylko wystawia go z kimkolwiek z konkursu glownego w parze to gram va banque <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> moze prof znowu wystawi kasai - widhoelzl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 7 z 10 1 2 5 6 7 8 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, aker), 1,356 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,258
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1