|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 19,966 |
Oryginalnie wysłał Banik: [qb] Oryginalnie wysłał larsson: [qb]Qrwa expekt juz zablokował skoki ja *******e , najpierw pisało do 13:40 a teraz ***a
Shmit-Solem 1 2.05 8/10 Malysz -M.Hautameki 1 1.7 7/10 Eriksson - Ritzerfeld 2 1.8 6/10 Kasai - Höllwarth 2 1.75 8/10[/qb] Zablokowal bo zaczela sie sesja treningowa, Ty swoje typy podales juz po niej, a kursy troszke sie w tym czasie zmienily <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Troszke sie zmienily ale co nie zmienia ze moje typy weszly <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zdazylem tylko qrwa Malysza postawic co i tak byl wielki cuf
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
:5gw: promocja z profa :5gw:
[qb]Kasai - Widhoezl .. 1 .. 1.43 .. [/qb]
Kasai spisuje się bardzo dobrze , Widhoezl nie skacze , on tylko oddaje skoki bez wiary w sukces. W Ga-Pa Kasai był 6 (116 i 117,5 m) , Widhoezl 30 (108 i 100,5 m) w Obesrtdorfie , kasai był 5 , Widhoezl 26. To , ze zawody będą w Austrii nie ma większego znaczenia.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam wszystkich (jestem tutaj nowy:-D). Spoko forum, no ale do rzeczy:
Co myslicie o takim typie (unibet):
Całkowita Dominacja Czy jeden uczestnik wygra przynajmniej trzy konkursy w ramach Turnieju Czterech Skoczni? Wszystkie cztery konkursy musz¹ zostać zakończone, aby zakłady były ważne. Nie 1.57 Tak 2.10 Kurs 2.10 bardzo zachecajacy, a Pettersen w znakomitej formie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 341 |
Moim zdniem na uwage zasluguje S38 Ljoekels.-Kofler 2 2.72 Kofler w podobnej lub lepszej formie niz Ljokelsoy, a kurs 2.72 warty ryzyka tym bardziej, ze beda skakac w Austrii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Nudzi mi się to troche se popisze:) Prof nie wystawił zabardzo dochodowych dla nas kursów:( :
S21 Petters.-Hoelwar. 1.43 2.37 NO BET i obaj według mnie moga wygrać ten konkurs, nawet z lekką przewaga dla Hoelwarta ale nie polecam gry i sam tez tego nie gram.
S22 Hoelwar.-Morgens. 1.34 2.68 Też ciekwa para raczej 1.
S23 Hoelwar.-Ingebrig. 1.17 3.75 Zdecydowanie 1.
S24 Ahonen-Uhrmann 1.37 2.57 Jedynka bez niczego.
S25 Ahonen-Spaeth 1.36 2.58 Różnie moze byc ale na 80% 1.
S26 Morgens.-Ljoekels. 1.41 2.43 Raczej 1. S27 Morgens.-Bystoel 1.34 2.68 1. S28 Uhrmann-Goldberg. 1.31 2.82 Różnie moze być skaczą w Austrii. Skusiłbym się na 1 ale też chyba NO BET.
S29 Uhrmann-Kiuru 1.31 2.82 NO BET.
S31 Spaeth-Ammann 1.37 2.57 NO BET. Ze skłonnościa na 1.
S32 Spaeth-Liegl 1.26 3.05 Daje 99% dla niemca ale zachowuje ten 1% dla Liegla bo skacze na swojej skoczni i mzoe byc niespodzianka.
S33 Kasai-Lindstr. 1.37 2.57 Raczej 1.
S34 Kasai-Widhoel. 1.34 2.68 Tu jest bardzo ciekawa para i dla mnie NO BET. Wystarczy popatrzeć na ubiegły sezon gdzie Widhoelz w Oberstdorfie był 28 w GAPA 9 a u siebie w Innsbrucku juz 5 prawie na podium. Zobaczymy ile mu da własna skocznie.
S35 Hannaw.-Goldberg. 1.33 2.72 Ciężka para szanse daje na 50%.
S36 Zonta-Mechler 1.29 2.92 Pewna 1. S37 Malysz-Benkovic 1.49 2.23 NO BET. Wszyscy widzą jak Adaś skacze. Może mu wyjść jeden dobry skok i to juz powinno wystarczyć na Benkovica ale jak mu nie wyjdzie:(.
S38 Ljoekels.-Kofler 1.33 2.72 Też ciekawa para. Może się pokusić o 2. Ale nie polecam grać za większą kasę.
I coś jeszcze od serca: Petters. 1-6 1.16 Hoelwar 1-6 1.28 Ahonen 1-6 1.55 Morgens 1-15 1.13 Uhrmann 1-10 1.4 Kasai 1-15 1.18 Zonta 1-15 1.2 Marne kursy ale zawsze coś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Popatrzmy na EXPEKT: Kursy i tak pewnie sie jutro po treningach i kwal. zmienią.
Martin Höllwarth - Sigurd Pettersen Już pisał wyżej. NO BET
Adam Malysz - Georg Spaeth Różnie może być. Loteria. Bez wyników treningu i kwal. nie grałbym tego nigdy.
Noriaki Kasai - Thomas Morgenstern Widze ty 51% szans dla Japończyka.
Janne Ahonen - Sven Hannawald 99% na 1.
Lars Bystøl - Bjørn Einar Romøren Wyrównana para. Jednak raczej na korzyść Romørena.
EXPEKT jak zwykle się postarał żeby nie było łatwo.
Na koniec UNIBET: Heh z tego co widzę to chyba nie polecałbym grania niczego:) Sama loteria. No może oprócz Uhrmann, M - Zonta, P 1 Hannawald, S - Kasai, N 2 Ale też ciężko.
Zobaczymy co jutro przyniosą treningi i kwal. Zapewne troche sie zmienią typy. Potem podam kursy z STS według mnie dającego jak narazie najłatwiejsze pary i można coś tam wygrać.
Pozdrawiam i życze wysokich wygranych. Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
http://www.smskowanie.prv.pl/ znalazłem fajne loga sportowe z Adasiem;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
mam pytanie... ta oferta co wystawil prof jest na jutrzejsze kwalifikacje czy na juz wlasciwy turniej ? moglby mi ktos powiedziec? bo ja na skokach raczej sie nei znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Oryginalnie wysłał unixos: [qb]mam pytanie... ta oferta co wystawil prof jest na jutrzejsze kwalifikacje czy na juz wlasciwy turniej ? moglby mi ktos powiedziec? bo ja na skokach raczej sie nei znam[/qb] Kursy są na turniej , można je obstawiać do rozpoczęcia kwalifikacji. Po kwalifikacjach dadzą pewnie podobne pary. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
Oryginalnie wysłał teges6: [qb] Prof nie wystawił zabardzo dochodowych dla nas kursów:( :
[/qb] chyba zartujesz?? wystarczy dobrze poszukac i znajdziesz 3 pewniaczki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Ciekawy jestem jakie tu pewniaczki znajdziesz. Chyba nie opłaca się ryzykować za kurs 1.3-14 a wiekszych jakos nie widać. Po treningach i kwal. bedzie dużo jaśniej. Ale teraz ciężko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Wie ktoś z Was może kiedy STS wystawi kursy i czy jutro jest wogóle czynny. Jest troche kursów z dzisiejszą datą i tylko do 12 można dawać. Kiedy dadzą właściwe kursy na niedzielny konkurs????
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
spaeth - liegl uhrmann - goldberger kasai - widhoelzl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Oryginalnie wysłał petev: [qb]spaeth - liegl uhrmann - goldberger kasai - widhoelzl[/qb] Jedynie kasai - widhoelzl jest pewna 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał teges6: [qb]Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!![/qb] a kogo to obchodzi, co ty tu sie zalisz? koles to nie CARITAS ani PCK !!! Masz problem napisz do Kasi. A poza tym nie mogl puszcza kuponow po 80 pozycji na kazdym bo w sts-ie mozna max 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Małysz wypadł nieźle na treningach 2 razy 7 miejsce. Uwaga na Kasai i Higashi. Poza tym faworyci Ahonen i Pettersen w normie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
ej skad mozna zobaczyc wyniki treningu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Oryginalnie wysłał abcde: [qb] Oryginalnie wysłał teges6: [qb]Pier.....ony STS. 30 sekund zabrakło żebym kupon puścił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Jakić ćwok stanął przedemną w kolejce i puszczał 2 kupony po 80 pozycji w każdym!!!! Miał kurs ogólny 4000 i sie qrwa kłucił ze mało!!!![/qb] a kogo to obchodzi, co ty tu sie zalisz? koles to nie CARITAS ani PCK !!! Masz problem napisz do Kasi. A poza tym nie mogl puszcza kuponow po 80 pozycji na kazdym bo w sts-ie mozna max 16 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] A Tobie to w czy przeszkadza??? Jak amsz jakiś problem to wiń za to rodziców. Napisałbyś coś porzytecznego, jakieś typy, analizy a nie żerujesz na nas bo nie widzie żebyś się zabardzo udzielał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
troche sie uspokoilem po tych kwalifikacjach bo 'moi' niemcy czyli spaeth i uhramann na treningach zadziwiajaco slabo... ale na szczescie w kwalifikacjach juz lepsi od swoich przeciwnikow i to dosc wyraznie... ale to co robi widhoelzl to niepojete... niech tylko wystawia go z kimkolwiek z konkursu glownego w parze to gram va banque <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> moze prof znowu wystawi kasai - widhoelzl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|