|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Miyahira H. - Tajner W. 1 1.3 + Goldberger A. - Peterka P. 1 1.4 + Ahonen J. 1-10 1.2 + Kasai N. 1-15 1.15 + I qrde 100 przeszła koło nosa:( Głupie 40 sekund:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
1 70 Janne Ahonen FIN 129.5m 131.1 PQ 2 71 Sigurd Pettersen NOR 126.5m 127.7 PQ 3 63 Noriaki Kasai JPN 129.5m 135.6 PQ 4 67 Martin Hoellwarth AUT 127.5m 132.0 PQ 5 58 Thomas Morgenstern AUT 126.5m 130.2 PQ 6 56 Georg Spaeth GER 126.0m 128.8 Q 7 39 Lars Bystoel NOR 126.0m 128.3 Q 8 55 Tommy Ingebrigtsen NOR 125.0m 126.0 Q 9 59 Peter Zonta SLO 127.0m 123.6 PQ 10 68 Adam Malysz POL 124.0m 123.2 PQ 11 62 Michael Uhrmann GER 123.5m 122.3 PQ 12 64 Veli-Matti Lindstroem FIN 123.0m 120.4 PQ 13 69 Roar Ljoekelsoey NOR 121.0m 118.8 PQ 14 52 Andreas Goldberger AUT 120.0m 117.5 Q 14 50 Rok Benkovic SLO 120.0m 117.5 Q 16 37 Emmanuel Chedal FRA 120.0m 115.5 Q 17 30 Dmitri Vassiliev RUS 118.5m 113.8 Q 18 54 Maximilian Mechler GER 119.0m 113.7 Q 19 49 Martin Schmitt GER 119.5m 113.6 Q 20 61 Bjoern Einar Romoeren NOR 118.5m 113.3 PQ 21 6 Wolfgang Loitzl AUT 118.0m 112.9 Q 22 60 Matti Hautamaeki FIN 118.5m 112.3 PQ 23 65 Tami Kiuru FIN 119.0m 112.2 PQ 24 38 Florian Liegl AUT 118.0m 111.9 Q 25 46 Simon Ammann SUI 117.5m 111.0 Q 26 40 Kazuyoshi Funaki JPN 118.0m 110.9 Q 27 51 Andreas Kofler AUT 117.0m 110.1 Q 28 3 Stefan Thurnbichler AUT 116.5m 109.2 Q 29 36 R. Schwarzenberger AUT 116.0m 108.3 Q 30 41 Henning Stensrud NOR 116.0m 107.8 Q 31 4 Stefan Kaiser AUT 116.0m 106.8 Q 32 48 Hiroki Yamada JPN 115.0m 106.5 Q 33 5 Roland Mueller AUT 116.0m 106.3 Q 34 47 Anders Bardal NOR 115.0m 106.0 Q 35 53 Akseli Kokkonen FIN 115.5m 105.9 Q 36 32 Clint Jones USA 114.5m 105.1 Q 37 43 Jussi Hautamaeki FIN 114.5m 103.6 Q 38 29 Morten Solem NOR 113.5m 103.3 Q 39 44 Stephan Hocke GER 114.0m 103.2 Q 40 15 Akira Higashi JPN 114.0m 102.7 Q 41 45 Andreas Kuettel SUI 112.5m 102.0 Q 41 28 Jakub Janda CZE 112.5m 102.0 Q 43 1 Mathias Hafele AUT 113.5m 101.3 Q 44 27 Robert Kranjec SLO 112.5m 100.5 Q 45 34 Alexei Silaev RUS 114.5m 100.1 Q 46 31 Marcin Bachleda POL 112.0m 99.1 Q 47 21 Christian Nagiller AUT 111.5m 98.7 Q 48 26 Primoz Peterka SLO 111.0m 97.8 Q 49 42 Hideharu Miyahira JPN 110.0m 97.0 50 16 Johan Erikson SWE 111.0m 95.8 51 19 Chil Gu Kang KOR 109.5m 94.6 52 20 Martin Mesik SVK 109.5m 94.1 53 17 Asan Tachtahunov KAZ 110.0m 93.5 54 23 Damjan Fras SLO 106.5m 88.2 54 22 Joerg Ritzerfeld GER 106.5m 88.2 56 2 Manuel Fettner AUT 106.5m 86.7 57 12 Nicolas Dessum FRA 106.0m 85.8 58 33 Balthasar Schneider AUT 105.5m 85.4 59 13 Maxim Anisimov BLR 105.0m 85.0 60 10 Radik Zhaparov KAZ 103.0m 80.9 61 35 Alexander Herr GER 103.5m 80.8 62 14 Jaan Juris EST 101.5m 77.7 63 24 Jan Matura CZE 99.5m 74.6 64 25 Jens Salumae EST 100.5m 74.4 65 7 Martin Koch AUT 98.5m 72.3 66 11 Wojciech Tajner POL 96.0m 65.8 67 8 Zhandong Tian CHN 88.0m 51.9 68 9 Andreas Aren SWE 90.0m 51.5 69 18 Yang Li CHN 89.0m 49.2 70 57 Andreas Widhoelzl AUT 73.0m 17.4 PQ DNS 66 Sven Hannawald GER PQ
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Piotreq: [qb]Witam wszystkich (jestem tutaj nowy:-D). Spoko forum, no ale do rzeczy:
Co myslicie o takim typie (unibet):
Całkowita Dominacja Czy jeden uczestnik wygra przynajmniej trzy konkursy w ramach Turnieju Czterech Skoczni? Wszystkie cztery konkursy musz¹ zostać zakończone, aby zakłady były ważne. Nie 1.57 Tak 2.10 Kurs 2.10 bardzo zachecajacy, a Pettersen w znakomitej formie.[/qb] Co cie do tego zacheca ?! Wystarczy zagrac kurs u praktycznie dowolnego buka na najblizszy konkurs na jego zwyciestwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb] Oryginalnie wysłał Piotreq: [qb]Witam wszystkich (jestem tutaj nowy:-D). Spoko forum, no ale do rzeczy:
Co myslicie o takim typie (unibet):
Całkowita Dominacja Czy jeden uczestnik wygra przynajmniej trzy konkursy w ramach Turnieju Czterech Skoczni? Wszystkie cztery konkursy musz¹ zostać zakończone, aby zakłady były ważne. Nie 1.57 Tak 2.10 Kurs 2.10 bardzo zachecajacy, a Pettersen w znakomitej formie.[/qb] Co cie do tego zacheca ?! Wystarczy zagrac kurs u praktycznie dowolnego buka na najblizszy konkurs na jego zwyciestwo...[/qb] Mozna bylo grac na poczatku bylo 5,10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Wkleje tutaj to ze skijumping... Wspaniała wiadomość napłynęła do nas z Planicy, gdzie dzisiaj odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych konkursów Pucharu Kontynentalnego. Zdecydowane zwycięstwo odniósł Mateusz Rutkowski, a miejsca 11 ex aequo zajęli Krystian Długopolski i Wojciech Skupień a w TCS skacze klan Tajnerów.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
ale expekt dal pary na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał logan347: [qb]ale expekt dal pary na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] w tej chwili 6 zdarzen na jutro, wiekszosc niepewnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
teraz daje uni, dla mnie no bet kto wedlug was faworytem na jutro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Jak dla mnie faworytem na jutro jest Hoellwarth <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może nie wygra, ale na miejsce 1-3 (1,75 prof) dalbym :4gw: ponadto dobrze wygladaja kursy na: Morgenstern, Uhrman, Zonta i Spaeth 1-10 (wszystkie ok 1,4-1,5). Ponadto zobaczymy jakie pary wystawi jutro prof. Zapewne nie powtórzy już sie Kasai - Widhoelz... a szkoda....... zagralbym to jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
ja zaluje ze nie mam konta w expie bo zagralbym tam wszystko va banque na hannawalda z widhoelzlem za 1.2... kurs niewielki ale 20% piechota nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Oryginalnie wysłał edmaart: [qb]Jak dla mnie faworytem na jutro jest Hoellwarth <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Może nie wygra, ale na miejsce 1-3 (1,75 prof) dalbym :4gw: ponadto dobrze wygladaja kursy na: Morgenstern, Uhrman, Zonta i Spaeth 1-10 (wszystkie ok 1,4-1,5). Ponadto zobaczymy jakie pary wystawi jutro prof. Zapewne nie powtórzy już sie Kasai - Widhoelz... a szkoda....... zagralbym to jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Skąd znasz kursy z profa na pozycje końcową???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
kusi ten hannawald grubiej puscic nawet za 1.2 (spadlo juz z 1.25).ktos to gra na powazniej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
Sven Hannawald - Andreas Wiedhölzl
typ:2 kurs 4.30 expekt
mam takie dziwne przeczucie ze Andreas jutro dobrze skoczy!Nie raz w poprzednich sezonach pokazywal swoje wachania formy...i na dodatek skacze u siebie.A co tam moze wiatr mu pomoze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
widelec nie ma szans - wahania wahaniami ale zeby na treningu skakac 7 metrow blizej niz najgorszy z chinczykow to juz przesada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> przegra z siggurdem i nawet w 5 lucky loosers nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 690 |
chyba ze pan Andreas skumal sie z Kafelnikowem i expektem i razem jutro podziela sie zyskami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
widelec nie ma szans - wahania wahaniami ale zeby na treningu skakac 7 metrow blizej niz najgorszy z chinczykow to juz przesada przegra z siggurdem i nawet w 5 lucky loosers nie bedzie rzeczywiscie to co teraz prezentuje widelec to skandal no ale zobaczymy jutro...moze to drugi Kafelnikov <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 134 |
Morgenstern, Uhrman, Zonta i Spaeth 1-10 (wszystkie ok 1,4-1,5). Ponadto zobaczymy jakie pary wystawi jutro prof. Zapewne nie powtórzy już sie Kasai - Widhoelz... a szkoda....... zagralbym to jeszcze
Te kursy , ktore podalem byly ze soboty (przed kwalifikacjami), ale podejrzewam,że jutru niewiele sie zmienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 268 |
Sven Hannawald - Andreas Wiedhölzl no ladnie i juz w expekcie 1.15 na Hannawalda ... jutro rano bedzie juz 1.05 ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970 |
Noriaki Kasai - Martin Höllwarth 2 kurs 1.70 Jak dla mnie 85% szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2003
Posty: 31 |
Rzeczywiscie nieciekawe pary w expekcie. A co sądzicie o takiej parze : Matti Hautamäki - Roland Schwarzenberger 1.45 : 2.60
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|