fulham - bolton 3:0 enrique nie strz..."> fulham - bolton 3:0 enrique nie strz...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13
#16459 24/04/2002 02:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
noto dwa pierwsze juz spoko. Jeszcze 6 i bedzie kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

fulham - bolton 3:0
enrique nie strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#16460 24/04/2002 02:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[qb]
Quote
Haladas-MTK Budapeszt typ X2 1.36
Kalmar-Hammarby typ X2 1.36
Fulham-Bolton typ 1X 1.18

Ja to puscilem za 200 w STSe.Mozna wyciagnac 392pln[/qb]
200 zl w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#16461 24/04/2002 02:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
Nie zebym sie jakos czepial za bardzo, ale mnie to troche przeszkadza jak ktos komentuje w temacie ze np Fulham - Bolton 1:0, a za chwile 2:0 i w koncu sie skonczylo 3:0. Czasami jest malo czasu i trzeba poprzeskakiwac przez te wszystkie posty, zeby w koncu dowiedziec sie czegos ciekawego.
Kogut gratuluje. Widze ze niezle typujesz - tylko tak dalej.

#16462 24/04/2002 03:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
moje typy na jutro
Groclin Grodzisk - Ostrowiec 1 1.65
Man Utd - Bayer Leverkusen 1 1.55
Arsenal - West Ham 1 1.33
PSV Eindhoven - Willem II 1 1.20
Pozdrawiam i życze dużych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#16463 24/04/2002 03:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
Quote
Oryginalnie wysłał borsuk:
Nie zebym sie jakos czepial za bardzo, ale mnie to troche przeszkadza jak ktos komentuje w temacie ze np Fulham - Bolton 1:0, a za chwile 2:0 i w koncu sie skonczylo 3:0. Czasami jest malo czasu i trzeba poprzeskakiwac przez te wszystkie posty, zeby w koncu dowiedziec sie czegos ciekawego.
Kogut gratuluje. Widze ze niezle typujesz - tylko tak dalej.
spoko
thx borsuk

i tak podsumowujac dzisiejszy dzien jestem
na singlu pierwszym Kalmar 1 - 1 Hammarby za 100zł mamy 300zł

a na drugim Fulham 3 - 0 Bolton W. niestety wtopa -100zł

ale i tak to był dobry dzień

pozdrowienia i czekajta na jutrzeejszy dzień
Kogut

#16464 24/04/2002 03:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Budapeszt-ostra wtopa.
W weekend przyszlo a dzis wyszlo,trudno nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
powodzenia

#16465 24/04/2002 03:55
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS)
192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6)
213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8)
218 Skied-Lorenskog 1 (1,5)
220 Dubnica-Zilina X2 (1,35)
229 Primorje-Koper 1 (2)
232 Young Boys-Basel X2 (1,37)
235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10)
240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)

Czekam na ewentualne propozycje i komentarze.
Pozdrawiam LELO

#16466 24/04/2002 03:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Lelo:
[qb]Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS)
192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6)
213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8)
218 Skied-Lorenskog 1 (1,5)
220 Dubnica-Zilina X2 (1,35)
229 Primorje-Koper 1 (2)
232 Young Boys-Basel X2 (1,37)
235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10)
240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)

Czekam na ewentualne propozycje i komentarze.
Pozdrawiam LELO[/qb]
MTK bylo dzis(niestety ch***we)ale nie mam nic przeciwko zeby grali jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam

#16467 24/04/2002 04:16
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
Quote
Oryginalnie wysłał rafek2n:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Lelo:
[qb]Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS)
192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6)
213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8)
218 Skied-Lorenskog 1 (1,5)
220 Dubnica-Zilina X2 (1,35)
229 Primorje-Koper 1 (2)
232 Young Boys-Basel X2 (1,37)
235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10)
240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)

Czekam na ewentualne propozycje i komentarze.
Pozdrawiam LELO[/qb]
MTK bylo dzis(niestety ch***we)ale nie mam nic przeciwko zeby grali jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdrawiam[/qb]
Faktycznie. A w stsie profie są na środe.
(ale chyba dobrze że już grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#16468 24/04/2002 06:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
Moje typy na dziś:

Wisła 2,15
Austria 1,78
Dunafer 2,4!!!
Maribor 1,53
Ajdovszczina 1,89
Ipswich 1,85
Regensburg 1,52
Grosjean 1,3
T.Martin 1,46

#16469 24/04/2002 15:35
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
witam!dzis zabardzo nie ma nic godnego uwagi ale gramy...
168 19:00 Wisla - Legia 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58
dla mnie tu jest pewna 1 dla ostroznych 1x...legia tego napewno nie wygra
213 20:00 Utrecht - Alkmaar 1.80 3.60 3.00 1.20 1.64 ostatnio utrecht u siebie wszystko wygrywa i mam nadzieje ze podtrzyma ta dobra passe,zreszta to druzyna wlasnego"podworka" a alkmaar byt ma juz raczej zapewniony,wiec moj typ to 1
192 20:45 Manch. Utd - Leverkusen 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06 typ x2,sadze,ze leverkusen dzis nie przegra,to tylko moje odczucia.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
powodzenia!

#16470 24/04/2002 16:08
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
Witam. Dzis ja takze podam swoje typy.

1. Esbjerg - Kopenhaga typ 2 .
Kopenhaga jest zespolem lepszym niz Esbjorg. W lidze Kopehaga jest jednym z dwuch czolowych zespolow. Walczy o tytul mistrza. Esbjorg to zespol przecietny. Jedyna rzecza przemawiajaca za innym rezultatem niz wygrana Kopenhagi to fakt ze jest to puchar, a w pucharach nigdy nic nie wiadomo.

2. Utrecht - Alkmaar typ 1 .
Alkmaar to zespol slaby. Narazie bronia sie (udanie) przed spadkiem i degradacja im raczej nie grozi. U siebie Utrecht powinien wygrac.

3. Young boys - Basel typ 2.
Basel ten mecz musi wygrac. Jego mistrzostwo nie jest jeszcze pewne (czeka ich jeszcze mecz m.in. z Lugano).

4. Wisla - Legia typ 1.
Ten mecz to ruletka. Kazdy wynik jest mozliwy. Obstawiajac ten mecz kieruje sie tylko uczuciami. Jestem calym sercem za Wisla i wierze, ze to ona dzis wygra. Mam nadzieje, ze wynik bedzie podobny jak w meczu Wisla - Polonia :-) .

Jest tez jeszcze jeden ciekawy mecz, ale to zbyt duze ryzyko. Nie wiem czemu kurs na Middlesborough jest taki wysoki. Ponad 3.5 . Ipswich walczy przed spadkiem a Middle. okupuje srodek tabeli i juz o nic raczej nie walczy. 'Jezeli nie wiesz o co chodzi to idzie o pieniadze' ale ja watpie zeby Ipswich cos w tym meczu ustawialo. Licza pewnie ze pokonaja Middle bez 'pomocy' i sie przelicza. Mozna dodac z podporka x2 ... kurs wtedy ponad 1.7 ale pewniejsze. Jezeli ktos ma jakies dane o tym meczu to prosze o jak najszybsza odpowiedz.

Pozdrawiam, Spirit

P.S. STOMIL NIE SPADNIE !!!

#16471 24/04/2002 16:30
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Witam normalka nhl weszło a manekin zawalił.Sorry dzis ze tak pózno ale dłuzej sie pospąło.

Wisla - Legia 1 Nie ma co rozpisywac sie na temat tego meczu bo chyba kazdy wie kto dzis wygra:) Powiem troche o kontuzjach.W Wisle brak Cantoro na 100% Zurawski jeszcz nie wiadomo Szymkowiak Kosowski poobijanii ale pewnie zagrają .W Legii nie wystąpi Karwan I CZereszewski.Kibice na Raymonta będzie pewnie komplet Legia dostała 250 biletów i pewnie tylu przyjedzie.Zostaną przekrzyczeni na stadionie czyli +dla Wisły 2 +to własny stadnion.Dla mnie zwycięsca jest jeden WISŁA typ1 80-10-10

Manch. Utd - Leverkusen 1 Nie widzę tutaj innego rozwiązania.Fakt udało sie dla Leverkusen wyeliminowac wielki Liverpool ,fantastycznie zagrali ale nie wierze ze to powtórzą.MU dzis moim zdanie z 3-0 wygra gładko.moj typ 1
70-20-10

Ottawa - Philadelphia (4m.) Praktycznie to 2 zespoły wyrównane u siebie ale nie wierze ze Ottawa u siebie przegra dzisiejszy mecz.Jest lepsza w tym sezonie na pewno.Nie chce powtorzyc tamtego roku co po rundzie zasadnieczej przystąpila to play-offuów i odpadła w 1 rundie.Moj typ to 1 65-15-20

Pozdrawiam i zycze sukcesów

#16472 24/04/2002 18:10
Dołączył: Mar 2002
Posty: 62
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 62
Witam

Ja bym zagrał dzisiaj coś takiego

1 Zagłębie Lubin - Śląsk 1
2 Radzionków - ŁKS 1 - dla mnie pewniak
3 Groclin - KSZO 1
4 Wisła - Legia 1
5 Polar - Hutnik 1(1X)
Pozdrawiam

#16473 24/04/2002 22:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja to dzisiaj skromnie, walnalem tylko singielka. Ale pierwszy raz w zyciu za taka kase, postawilem 200 zeta na MU w STS

192 20:45 Manch. Utd - Leverkusen 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06

Do wyjecia 279 zeta, no zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , obym mial jutro za co piwo qpic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16474 25/04/2002 00:21
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
K
member
member
K Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
czesc wszystkim
powiedzcie co myslicie na temat meczy jakie zaproponował STS na jutro. Oto one

Piłka nożna Puchar Szwecja 2002-04-25Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2
327 15:00 Zeros (4l.) - Kalmar 6.50 4.00 1.30
328 15:00 Carlstad (4l.) - IFK Goeteborg 8.00 4.50 1.20
329 15:00 Friska (3l.) - Malmoe FF 9.00 5.00 1.40
330 15:00 Brommapojkarna - Helsinborg 5.00 3.50 1.50
332 15:00 Oddevold (4l.) - Oerebro 6.50 4.00 1.30
333 15:00 Oskarstroem (6l.) - Oergryte 12.00 6.00 1.10
334 15:00 Snoestorp (5l.) - Hammarby 12.00 6.00 1.10
335 15:00 Sparvagens (3l.) - Halmstad 9.00 5.00 1.40
336 17:30 Gunnilse (3l.) - Norrkoeping 5.00 3.50 1.50
337 19:00 Bodens (3l.) - AIK Sztokholm 6.50 4.00 1.30
338 19:00 Tidaholms (3l.) - Landskrona 6.50 4.00 1.30

czyz to nie jest ewidentna 2.

Kto sie z tym nie zgodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
a gdy sie wygra to na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#16475 25/04/2002 00:40
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
Liga Ligą Puchary Pucharami wszystko sie moze zdarzyc nie wiadomo jakie składy mozna zaryzykowac ale na pewnoe nie za grubą kase.Jak chcesz decyzja nalezy do ciebie.Pozdrawiam

80 min wisła 1-1 niech wygrają
WISŁĄ GOOOOOOOOOOOLAAAAAAA

#16476 25/04/2002 03:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał KogutPB:
[qb]czesc wszystkim
powiedzcie co myslicie na temat meczy jakie zaproponował STS na jutro. Oto one

Piłka nożna Puchar Szwecja 2002-04-25Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2
327 15:00 Zeros (4l.) - Kalmar 6.50 4.00 1.30
328 15:00 Carlstad (4l.) - IFK Goeteborg 8.00 4.50 1.20
329 15:00 Friska (3l.) - Malmoe FF 9.00 5.00 1.40
330 15:00 Brommapojkarna - Helsinborg 5.00 3.50 1.50
332 15:00 Oddevold (4l.) - Oerebro 6.50 4.00 1.30
333 15:00 Oskarstroem (6l.) - Oergryte 12.00 6.00 1.10
334 15:00 Snoestorp (5l.) - Hammarby 12.00 6.00 1.10
335 15:00 Sparvagens (3l.) - Halmstad 9.00 5.00 1.40
336 17:30 Gunnilse (3l.) - Norrkoeping 5.00 3.50 1.50
337 19:00 Bodens (3l.) - AIK Sztokholm 6.50 4.00 1.30
338 19:00 Tidaholms (3l.) - Landskrona 6.50 4.00 1.30

czyz to nie jest ewidentna 2.

Kto sie z tym nie zgodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
a gdy sie wygra to na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
niespodzianka byc musi zeby nie było nam tak gładko
ja mam faze bo i Martin i Utrecht na 1 poszlo
150 do przodu
pozdro

#16477 25/04/2002 03:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Nie no qrna wtopa na calego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , a tak mialo byc fajnie. Albo ten MU taki cienki albo Bayer taki spoko.Trudno trzeba sie podniesc i dalej walczyc...

#16478 25/04/2002 03:50
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
2
member
member
2 Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
Gram podobnie jak Rafek2n tj z podpórkami . podpórki robię wykorzystując najkorzystniejsze kursy , na razie ogranicza
Harry - to jest koniec rozgrywek LP - jak Zagłębie może wygrać ze Śląskiem - tego meczu prawie nikt nie przyjmował - ciekawe dlaczego ?

Strona 12 z 13 1 2 10 11 12 13

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1