|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
noto dwa pierwsze juz spoko. Jeszcze 6 i bedzie kaska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
fulham - bolton 3:0 enrique nie strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
[qb] Haladas-MTK Budapeszt typ X2 1.36 Kalmar-Hammarby typ X2 1.36 Fulham-Bolton typ 1X 1.18
Ja to puscilem za 200 w STSe.Mozna wyciagnac 392pln[/qb] 200 zl w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2002
Posty: 713 |
Nie zebym sie jakos czepial za bardzo, ale mnie to troche przeszkadza jak ktos komentuje w temacie ze np Fulham - Bolton 1:0, a za chwile 2:0 i w koncu sie skonczylo 3:0. Czasami jest malo czasu i trzeba poprzeskakiwac przez te wszystkie posty, zeby w koncu dowiedziec sie czegos ciekawego. Kogut gratuluje. Widze ze niezle typujesz - tylko tak dalej.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
moje typy na jutro Groclin Grodzisk - Ostrowiec 1 1.65 Man Utd - Bayer Leverkusen 1 1.55 Arsenal - West Ham 1 1.33 PSV Eindhoven - Willem II 1 1.20 Pozdrawiam i życze dużych wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
Oryginalnie wysłał borsuk: Nie zebym sie jakos czepial za bardzo, ale mnie to troche przeszkadza jak ktos komentuje w temacie ze np Fulham - Bolton 1:0, a za chwile 2:0 i w koncu sie skonczylo 3:0. Czasami jest malo czasu i trzeba poprzeskakiwac przez te wszystkie posty, zeby w koncu dowiedziec sie czegos ciekawego. Kogut gratuluje. Widze ze niezle typujesz - tylko tak dalej. spoko thx borsuk i tak podsumowujac dzisiejszy dzien jestem na singlu pierwszym Kalmar 1 - 1 Hammarby za 100zł mamy 300zł a na drugim Fulham 3 - 0 Bolton W. niestety wtopa -100zł ale i tak to był dobry dzień pozdrowienia i czekajta na jutrzeejszy dzień Kogut
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Budapeszt-ostra wtopa. W weekend przyszlo a dzis wyszlo,trudno nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32 |
Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS) 192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6) 213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8) 218 Skied-Lorenskog 1 (1,5) 220 Dubnica-Zilina X2 (1,35) 229 Primorje-Koper 1 (2) 232 Young Boys-Basel X2 (1,37) 235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10) 240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)
Czekam na ewentualne propozycje i komentarze. Pozdrawiam LELO
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał Lelo: [qb]Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS) 192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6) 213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8) 218 Skied-Lorenskog 1 (1,5) 220 Dubnica-Zilina X2 (1,35) 229 Primorje-Koper 1 (2) 232 Young Boys-Basel X2 (1,37) 235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10) 240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)
Czekam na ewentualne propozycje i komentarze. Pozdrawiam LELO[/qb] MTK bylo dzis(niestety ch***we)ale nie mam nic przeciwko zeby grali jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2002
Posty: 32 |
Oryginalnie wysłał rafek2n: [qb] Oryginalnie wysłał Lelo: [qb]Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum, ale już jakiś czas gram. Moje typy na środe. (STS) 192 Manch U-Leverkus. 1 (1,6) 213 Utrecht-Alkamaar 1 (1,8) 218 Skied-Lorenskog 1 (1,5) 220 Dubnica-Zilina X2 (1,35) 229 Primorje-Koper 1 (2) 232 Young Boys-Basel X2 (1,37) 235 Dunaferr-Zalagers. 1 (2,10) 240 Haladas-MtkBudap. X2 (1,36)
Czekam na ewentualne propozycje i komentarze. Pozdrawiam LELO[/qb] MTK bylo dzis(niestety ch***we)ale nie mam nic przeciwko zeby grali jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdrawiam[/qb] Faktycznie. A w stsie profie są na środe. (ale chyba dobrze że już grali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2001
Posty: 199 |
Moje typy na dziś:
Wisła 2,15 Austria 1,78 Dunafer 2,4!!! Maribor 1,53 Ajdovszczina 1,89 Ipswich 1,85 Regensburg 1,52 Grosjean 1,3 T.Martin 1,46
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461 |
witam!dzis zabardzo nie ma nic godnego uwagi ale gramy... 168 19:00 Wisla - Legia 2.00 3.00 3.35 1.20 1.58 dla mnie tu jest pewna 1 dla ostroznych 1x...legia tego napewno nie wygra 213 20:00 Utrecht - Alkmaar 1.80 3.60 3.00 1.20 1.64 ostatnio utrecht u siebie wszystko wygrywa i mam nadzieje ze podtrzyma ta dobra passe,zreszta to druzyna wlasnego"podworka" a alkmaar byt ma juz raczej zapewniony,wiec moj typ to 1 192 20:45 Manch. Utd - Leverkusen 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06 typ x2,sadze,ze leverkusen dzis nie przegra,to tylko moje odczucia.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 161 |
Witam. Dzis ja takze podam swoje typy.
1. Esbjerg - Kopenhaga typ 2 . Kopenhaga jest zespolem lepszym niz Esbjorg. W lidze Kopehaga jest jednym z dwuch czolowych zespolow. Walczy o tytul mistrza. Esbjorg to zespol przecietny. Jedyna rzecza przemawiajaca za innym rezultatem niz wygrana Kopenhagi to fakt ze jest to puchar, a w pucharach nigdy nic nie wiadomo.
2. Utrecht - Alkmaar typ 1 . Alkmaar to zespol slaby. Narazie bronia sie (udanie) przed spadkiem i degradacja im raczej nie grozi. U siebie Utrecht powinien wygrac.
3. Young boys - Basel typ 2. Basel ten mecz musi wygrac. Jego mistrzostwo nie jest jeszcze pewne (czeka ich jeszcze mecz m.in. z Lugano).
4. Wisla - Legia typ 1. Ten mecz to ruletka. Kazdy wynik jest mozliwy. Obstawiajac ten mecz kieruje sie tylko uczuciami. Jestem calym sercem za Wisla i wierze, ze to ona dzis wygra. Mam nadzieje, ze wynik bedzie podobny jak w meczu Wisla - Polonia :-) .
Jest tez jeszcze jeden ciekawy mecz, ale to zbyt duze ryzyko. Nie wiem czemu kurs na Middlesborough jest taki wysoki. Ponad 3.5 . Ipswich walczy przed spadkiem a Middle. okupuje srodek tabeli i juz o nic raczej nie walczy. 'Jezeli nie wiesz o co chodzi to idzie o pieniadze' ale ja watpie zeby Ipswich cos w tym meczu ustawialo. Licza pewnie ze pokonaja Middle bez 'pomocy' i sie przelicza. Mozna dodac z podporka x2 ... kurs wtedy ponad 1.7 ale pewniejsze. Jezeli ktos ma jakies dane o tym meczu to prosze o jak najszybsza odpowiedz.
Pozdrawiam, Spirit
P.S. STOMIL NIE SPADNIE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Witam normalka nhl weszło a manekin zawalił.Sorry dzis ze tak pózno ale dłuzej sie pospąło.
Wisla - Legia 1 Nie ma co rozpisywac sie na temat tego meczu bo chyba kazdy wie kto dzis wygra:) Powiem troche o kontuzjach.W Wisle brak Cantoro na 100% Zurawski jeszcz nie wiadomo Szymkowiak Kosowski poobijanii ale pewnie zagrają .W Legii nie wystąpi Karwan I CZereszewski.Kibice na Raymonta będzie pewnie komplet Legia dostała 250 biletów i pewnie tylu przyjedzie.Zostaną przekrzyczeni na stadionie czyli +dla Wisły 2 +to własny stadnion.Dla mnie zwycięsca jest jeden WISŁA typ1 80-10-10
Manch. Utd - Leverkusen 1 Nie widzę tutaj innego rozwiązania.Fakt udało sie dla Leverkusen wyeliminowac wielki Liverpool ,fantastycznie zagrali ale nie wierze ze to powtórzą.MU dzis moim zdanie z 3-0 wygra gładko.moj typ 1 70-20-10
Ottawa - Philadelphia (4m.) Praktycznie to 2 zespoły wyrównane u siebie ale nie wierze ze Ottawa u siebie przegra dzisiejszy mecz.Jest lepsza w tym sezonie na pewno.Nie chce powtorzyc tamtego roku co po rundzie zasadnieczej przystąpila to play-offuów i odpadła w 1 rundie.Moj typ to 1 65-15-20
Pozdrawiam i zycze sukcesów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 62
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2002
Posty: 62 |
Witam
Ja bym zagrał dzisiaj coś takiego
1 Zagłębie Lubin - Śląsk 1 2 Radzionków - ŁKS 1 - dla mnie pewniak 3 Groclin - KSZO 1 4 Wisła - Legia 1 5 Polar - Hutnik 1(1X) Pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ja to dzisiaj skromnie, walnalem tylko singielka. Ale pierwszy raz w zyciu za taka kase, postawilem 200 zeta na MU w STS
192 20:45 Manch. Utd - Leverkusen 1.55 3.50 5.00 1.10 2.06
Do wyjecia 279 zeta, no zobaczymy jak bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> , obym mial jutro za co piwo qpic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 136 |
czesc wszystkim powiedzcie co myslicie na temat meczy jakie zaproponował STS na jutro. Oto one
Piłka nożna Puchar Szwecja 2002-04-25Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 327 15:00 Zeros (4l.) - Kalmar 6.50 4.00 1.30 328 15:00 Carlstad (4l.) - IFK Goeteborg 8.00 4.50 1.20 329 15:00 Friska (3l.) - Malmoe FF 9.00 5.00 1.40 330 15:00 Brommapojkarna - Helsinborg 5.00 3.50 1.50 332 15:00 Oddevold (4l.) - Oerebro 6.50 4.00 1.30 333 15:00 Oskarstroem (6l.) - Oergryte 12.00 6.00 1.10 334 15:00 Snoestorp (5l.) - Hammarby 12.00 6.00 1.10 335 15:00 Sparvagens (3l.) - Halmstad 9.00 5.00 1.40 336 17:30 Gunnilse (3l.) - Norrkoeping 5.00 3.50 1.50 337 19:00 Bodens (3l.) - AIK Sztokholm 6.50 4.00 1.30 338 19:00 Tidaholms (3l.) - Landskrona 6.50 4.00 1.30
czyz to nie jest ewidentna 2.
Kto sie z tym nie zgodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a gdy sie wygra to na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 829 |
Liga Ligą Puchary Pucharami wszystko sie moze zdarzyc nie wiadomo jakie składy mozna zaryzykowac ale na pewnoe nie za grubą kase.Jak chcesz decyzja nalezy do ciebie.Pozdrawiam
80 min wisła 1-1 niech wygrają WISŁĄ GOOOOOOOOOOOLAAAAAAA
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał KogutPB: [qb]czesc wszystkim powiedzcie co myslicie na temat meczy jakie zaproponował STS na jutro. Oto one
Piłka nożna Puchar Szwecja 2002-04-25Nr Godz Spotkanie 1 X 2 1X X2 327 15:00 Zeros (4l.) - Kalmar 6.50 4.00 1.30 328 15:00 Carlstad (4l.) - IFK Goeteborg 8.00 4.50 1.20 329 15:00 Friska (3l.) - Malmoe FF 9.00 5.00 1.40 330 15:00 Brommapojkarna - Helsinborg 5.00 3.50 1.50 332 15:00 Oddevold (4l.) - Oerebro 6.50 4.00 1.30 333 15:00 Oskarstroem (6l.) - Oergryte 12.00 6.00 1.10 334 15:00 Snoestorp (5l.) - Hammarby 12.00 6.00 1.10 335 15:00 Sparvagens (3l.) - Halmstad 9.00 5.00 1.40 336 17:30 Gunnilse (3l.) - Norrkoeping 5.00 3.50 1.50 337 19:00 Bodens (3l.) - AIK Sztokholm 6.50 4.00 1.30 338 19:00 Tidaholms (3l.) - Landskrona 6.50 4.00 1.30
czyz to nie jest ewidentna 2.
Kto sie z tym nie zgodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> a gdy sie wygra to na <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] niespodzianka byc musi zeby nie było nam tak gładko ja mam faze bo i Martin i Utrecht na 1 poszlo 150 do przodu pozdro
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie no qrna wtopa na calego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> , a tak mialo byc fajnie. Albo ten MU taki cienki albo Bayer taki spoko.Trudno trzeba sie podniesc i dalej walczyc...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 115 |
Gram podobnie jak Rafek2n tj z podpórkami . podpórki robię wykorzystując najkorzystniejsze kursy , na razie ogranicza Harry - to jest koniec rozgrywek LP - jak Zagłębie może wygrać ze Śląskiem - tego meczu prawie nikt nie przyjmował - ciekawe dlaczego ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|